Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Dobro jutro Toteki :rolleyes:

Končno konec posta :worship: ;dobra novica!

kamikazica pa pospravlja in čisssssti :krneki: ;slaba novica ker je tečna!

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro Toteki :rolleyes:

Končno konec posta :worship: ;dobra novica!

kamikazica pa pospravlja in čisssssti :krneki: ;slaba novica ker je tečna!

Pridi v Hoče :whistle: in jo pusti na miru. Jaz sen tu.

(Če bi ti gledal Petelinji zajtrk, te nebi bla tečna).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi v Hoče :whistle: in jo pusti na miru. Jaz sen tu.

(Če bi ti gledal Petelinji zajtrk, te nebi bla tečna).

Ne zajtrkuje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, čeprav je že dan. :krneki:

Včeraj bil pozen, nanes pa grozen...

Pa še k žegnu morem nest :slap: . Upam, da bo plac da se bom vsedo, ker drugač se bom sesedo :D .

VESELO PISANKO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zajtrkuje :whistle:

Nočejo razumet, da zajtrki koristijo tako pri hujšanju kot pri kondiciji :)

Nič, grem jaz na morje, se tipkamo jutri ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakladači!

:evilgrin:

Zbolela ... :cry: ! Adijo, prazniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro Toteki :rolleyes:

Končno konec posta :worship: ;dobra novica!

kamikazica pa pospravlja in čisssssti :krneki: ;slaba novica ker je tečna!

To je eno z drugim povezano. V tem nekatere ženske vidijo nujno zlo, ki bi se mu rade odrekle, vendar se mu ne morejo. Kot neka droga. Če je za odtenek preveč prahu, nezložena posoda, drobtine na mizi, slabo prišit gumb... nek faktor, ki jih totalno iztiri in potem svojo nesrečnost in impulzivno kompulzivno motnjo začno zdravit na ta način. Jaz sploh ne pospravljam več, da ne morejo rečt, da sem nor :naughty: Ampak treba je pospravit, če slučajno kdo pride na obisk - kaj bojo pa sosedje rekli! Moja tašča nama sobo med vikendom tak pospravi, da si misliš, da že 10 let nobeden ne živi več tam. Pa še pozabi, kam pospravi stvari, nekatere, ki se ji ne zdijo pomembne celo stran vrže. In na koncu reče: "Sej nimam kaj pokazat..." Kot da gre za neki izdelek al kaj? :slap:

Mene boli mehko meso za sosede in sovražim sprenevedanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakladači!

:evilgrin:

Zbolela ... :cry: ! Adijo, prazniki.

Je blo to zdaj potrebno glih med prazniki al kaj? Kaj maš gripo? Pol sploh ni problema... z zemljo te je treba pokrit pa boš jutri že ko nova ;) Jaz pravim, če ludi to v glavi nebi meli, sploh bolani nebi bli ;)

Do jutri, da se mi pozdraviš na rukcuk! Še slabih 12 ur časa maš tak, da začni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo to zdaj potrebno glih med prazniki al kaj? Kaj maš gripo? Pol sploh ni problema... z zemljo te je treba pokrit pa boš jutri že ko nova ;) Jaz pravim, če ludi to v glavi nebi meli, sploh bolani nebi bli ;)

Do jutri, da se mi pozdraviš na rukcuk! Še slabih 12 ur časa maš tak, da začni....

Čuj ti, preživahno bitjece ... če bi lahko, bi bla zdrava že včeraj in zdaj na poti na morje.

Že enga mam zadosti, ki surlo vleče ... :angry: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakladači!

:evilgrin:

Zbolela ... :cry: ! Adijo, prazniki.

Jaz pa mislim, da maš drisko. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakladači!

:evilgrin:

Zbolela ... :cry: ! Adijo, prazniki.

Priporočam koktejl Nori konj. V kozarec vliješ najprej 2 dl šnopsa, dodaš 3 dl šnopsa, zmešaš in spiješ... :whistle: počasi po požirkih.

100 % učinkuje.

Pol pa malo žegna...

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da maš drisko. :krneki:

:kva2: :lol1: ... se kdaj zgodi, ampak ne zaj. Zaj mam kakih 38,3 ... pa nea morem več ležat v takem vremeneju, nooooooo !

Priporočam koktejl Nori konj. V kozarec vliješ najprej 2 dl šnopsa, dodaš 3 dl šnopsa, zmešaš in spiješ... :whistle: počasi po požirkih.

100 % učinkuje.

Pol pa malo žegna...

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Ti bi me rad vbil?

:eek:

Pa zakaj glih Nori konj? He, he, ideje pa maš vedno nore. :winkiss:

Bo že.

Če ne prej takrat, ko bo treba v službo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello banda,

malo prej prišla domov,zjutraj v Velenju testirala čelade in se pozneje proti Logarski odpeljala

z ganz novimi X-lite 701. :naughty:

Jutri zjutraj pa k tašči na žegen,popoldne moja :wub: v službo jaz pa sem razmišljal,

da bi se mogoče kam zapeljal. :whistle:

Ima kdo kakšne plane na dveh kolesih? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji plani na dveh kolesih so omejeni na dnevno sobo :( .

Previdno furajte!

D.

Moji plani pa s 4 kolami v Varaždin pridobit kako kilo :whistle: ...

Naložil sem slikce v album s tiste nesrečne fure...

Vesele praznike in priporočam kako travaricooo po težki hrani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello banda,

malo prej prišla domov,zjutraj v Velenju testirala čelade in se pozneje proti Logarski odpeljala

z ganz novimi X-lite 701. :naughty:

Jutri zjutraj pa k tašči na žegen,popoldne moja :wub: v službo jaz pa sem razmišljal,

da bi se mogoče kam zapeljal. :whistle:

Ima kdo kakšne plane na dveh kolesih? :hmm:

Ne pozabi ta novih celad zglancat...mislim,da se kaksen moj prstni odtis pozna gor...slinil sem se mimo;upam vsaj.

Cestitam za novo pridobitev in da jih nikoli ne bosta rabla stestirat.

Ju3 family obveznosti, v ponedeljek se pa ziher grem vozit.

Danasnja prva fura je uspela, se vedno se znam peljat skozi ovinke. Edina nov augotovitev,da te ma vecina avtomobilistov za idiota,ko se skozi naselje peljes 60 km/h in te veselo prehitevajo.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello banda,

malo prej prišla domov,zjutraj v Velenju testirala čelade in se pozneje proti Logarski odpeljala

z ganz novimi X-lite 701. :naughty:

Jutri zjutraj pa k tašči na žegen,popoldne moja :wub: v službo jaz pa sem razmišljal,

da bi se mogoče kam zapeljal. :whistle:

Ima kdo kakšne plane na dveh kolesih? :hmm:

Jaz sem se pa zjutraj peljal Hoče - Skoke - Dobrovce - Dravski dvor ->

Sem se spomnil da sta tam nekje doma :)

Veliko užitkov z novimi čeladami

Bom spremljal kam se kaj podate jutri na poti, da se mogoče kje srečamo...

Jaz sem bil dans zjutraj sam na poti kr tu malo okoli, popoldan pa sva se s drago odpeljala do Radencv. Blo je super!!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina nov augotovitev,da te ma vecina avtomobilistov za idiota,ko se skozi naselje peljes 60 km/h in te veselo prehitevajo.

Taki potem komentirajo po raznih 24ur forumih, ko se kaka nesreča zgodi, da smo vsi motoristi divjaki in bi bilo motorje potrebno omejiti na 600 kubikov :wacko: Jaz se skozi naselje vedno peljem 50 (+ max 5 km/h), potem pa med 120 in 170km/h, odvisno od prometa in ovinkov. Takrat pač prehitim vse tiste, ki so me prehiteli v naselju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello banda,

malo prej prišla domov,zjutraj v Velenju testirala čelade in se pozneje proti Logarski odpeljala

z ganz novimi X-lite 701. :naughty:

Jutri zjutraj pa k tašči na žegen,popoldne moja :wub: v službo jaz pa sem razmišljal,

da bi se mogoče kam zapeljal. :whistle:

Ima kdo kakšne plane na dveh kolesih? :hmm:

Dobrodošla v familjo Nolan!

:winkiss:

Taki potem komentirajo po raznih 24ur forumih, ko se kaka nesreča zgodi, da smo vsi motoristi divjaki in bi bilo motorje potrebno omejiti na 600 kubikov :wacko: Jaz se skozi naselje vedno peljem 50 (+ max 5 km/h), potem pa med 120 in 170km/h, odvisno od prometa in ovinkov. Takrat pač prehitim vse tiste, ki so me prehiteli v naselju...

:yes:

To pa vem, ja ... celo s kavnim mlinčkom si polagal ovinke, bimbo ... no, saj krofi nama še niso pobegnili.

Obljubim! Še maja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello banda,

malo prej prišla domov,zjutraj v Velenju testirala čelade in se pozneje proti Logarski odpeljala

z ganz novimi X-lite 701. :naughty:

Jutri zjutraj pa k tašči na žegen,popoldne moja :wub: v službo jaz pa sem razmišljal,

da bi se mogoče kam zapeljal. :whistle:

Ima kdo kakšne plane na dveh kolesih? :hmm:

škoda, da se nismo uspeli dobiti, pač drugič.................. :winkiss: :whistle: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes:

To pa vem, ja ... celo s kavnim mlinčkom si polagal ovinke, bimbo ... no, saj krofi nama še niso pobegnili.

Obljubim! Še maja!

Te še vedno držim za besedo in hujšam na ta račun :) HHV stric baje tudi, lačnega ga pa ne smeva pustit, sicer bo tako štalo naredo na Trojanah ko v gozdu.

P.S.: Kavni mlinček je šel do štenderja, toti pa noče :grrr

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki potem komentirajo po raznih 24ur forumih, ko se kaka nesreča zgodi, da smo vsi motoristi divjaki in bi bilo motorje potrebno omejiti na 600 kubikov :wacko: Jaz se skozi naselje vedno peljem 50 (+ max 5 km/h), potem pa med 120 in 170km/h, odvisno od prometa in ovinkov. Takrat pač prehitim vse tiste, ki so me prehiteli v naselju...

Kot da bi bral moje misli... :whistle:

Nardijo pa taksni osebki furco se bolj zanimivo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot da bi bral moje misli... :whistle:

Nardijo pa taksni osebki furco se bolj zanimivo. :naughty:

Dokler je ravnina me ne motijo, na jetra mi začnejo it, ko pridejo lepi zapeljivi ovinki, oni se pa peljejo po njih, ko da se bojo prevrgli. Še konjska vprega hitreje zvozi isti ovinek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!