Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Oj, toteki, banda razturana ... kak ste?

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Danes nimam več preko 38 temperature, upam, da bom v tem tednu že zdrava.

Kaj češ, staram se, nič ni več kar tako ... :(

Te še vedno držim za besedo in hujšam na ta račun :) HHV stric baje tudi, lačnega ga pa ne smeva pustit, sicer bo tako štalo naredo na Trojanah ko v gozdu.

P.S.: Kavni mlinček je šel do štenderja, toti pa noče :grrr

Zmejeno!

Ma, saj ni panike, štender al ne štender, vse vkup leti ful (pre)hitro! :rolleyes:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?s=...t&p=1592903

škatle ob cesti niso več dovolj, zdaj so še leteče škatle nevarne....

El B.

Kot ščurki ... :whistle:

Pozdravljeni toteki!

Načrtuje kdo kakšno furco za jutri? Meni se ni samemu za vozit :whistle:

Oj, dečko!

Gody razsaja po Dalmaciji, Danči še vedno šraufa, razen, če ne bo mojega mopeda uporabil, Vangec pa mislim, da je nekaj govoril za jutri ... upam, da ti kdo kaj napiše.

Jaz imam še vedno temperaturo.

Sn bla žleht, pa me je oni tam gori po glavi zarezal in prazniki so bolj kurativa kot uživancija. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bok,

Mađarske ceste so pa res zanič :headbang: , pa moj guma tudi. Ali so gladke ko pes, ali pa zgrbančene kot buldogova koža.

Zraven vsega pa imajo 22x več nagravžnih muh in kaj te vem kakih letečih projektilov še.

Odpeketala sva na kafe v Tihany na Baltonu. Kamikaza se je na poti domov dolgočasla za mano, ker sem baje prepočasen. :krneki:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha!Najedli pirhov? :P

Ja, danes pa je bil ''the day'',test čelade solo MB-Radlje-(vmes pri Arturju pozdravil Vapota in njegovo)-Golica-

Dravograd-Kamnica (tam me je čakal STAR), potem pa skupaj do Ptuja preko Vurberga do MS in preko Radgone proti domu.

Nabralo se je čudovitih 356 km,STAR :worship: za vožnjo in druženje.Padlo pa je tudi prvih 1000km v letošnjem letu. :yea1:

Tehnika deluje brezhibno,kondicija pa se počasi nabira. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helo Teteki!

Za jutri se bomo kaj zmenli al bol malo!? Bo padla kaka furca? Tud meni se ni samemu za vozit.... tak da dva sma že :whistle:

Muti!

Si vidla ... dirka je prekinjena zaradi dežja...niti profiji niso varni pred dežjem :rolleyes:

...pa čim prej se pozdravi...morda bi res ataIBA ideja pomagala :whistle:

uživajte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bok,

Mađarske ceste so pa res zanič :headbang: , pa moj guma tudi. Ali so gladke ko pes, ali pa zgrbančene kot buldogova koža.

Zraven vsega pa imajo 22x več nagravžnih muh in kaj te vem kakih letečih projektilov še.

Odpeketala sva na kafe v Tihany na Baltonu. Kamikaza se je na poti domov dolgočasla za mano, ker sem baje prepočasen. :krneki:

Ni Godyja, da bi za njim vozla ... :evilgrin: :whistle::P

Aloha!Najedli pirhov? :P

Ja, danes pa je bil ''the day'',test čelade solo MB-Radlje-(vmes pri Arturju pozdravil Vapota in njegovo)-Golica-

Dravograd-Kamnica (tam me je čakal STAR), potem pa skupaj do Ptuja preko Vurberga do MS in preko Radgone proti domu.

Nabralo se je čudovitih 356 km,STAR :worship: za vožnjo in druženje.Padlo pa je tudi prvih 1000km v letošnjem letu. :yea1:

Tehnika deluje brezhibno,kondicija pa se počasi nabira. :smoke:

:worship:

Bravo, stari! Počasi se vračaš v stare tire; kmalu se ti pridružim. Potem pa gasa! :yea1:

Helo Teteki!

Za jutri se bomo kaj zmenli al bol malo!? Bo padla kaka furca? Tud meni se ni samemu za vozit.... tak da dva sma že :whistle:

Muti!

Si vidla ... dirka je prekinjena zaradi dežja...niti profiji niso varni pred dežjem :rolleyes:

...pa čim prej se pozdravi...morda bi res ataIBA ideja pomagala :whistle:

uživajte!

Jaaa, joj, sem se že veselila štarta, te pa ... delay!

Saj je prav. Da si ne bi keri kaj zlamal ... :whistle: .

Hvala za dobre želje. Pa jutri uživajta na furi.

Lahko noč, banda!

:winkiss:

Gody je javil, da je v Dalmaciji vroče, pa hrana da je strašansko draga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes grem v Čadrg (pri Tolminu). Tja čez Avstrijo, Ljubelj, Bled in Bohinj, nazaj čez Cerkno, Škofjo Loko in Kamnik. Cca 500 zelo počasnih kilometrov. Vmes potisnem motor do prve črpalke, popravim akumulator in pojem kosilo v gostilni Vigred v Retečah pri Škofji Loki.

post-12860-1239576325_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro totiland.

Pyrhomanija je mimo, najedli smo se, zdaj pa novim delovnim zmagam naproti. Jaz bom danes menda čez vaš konc zakrožil, ker že dolgo nisem bil tam.

:beer2::beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, lepi načrti ... pravi soloriderji ste ratali.

Gody se je javil iz Dalmacije, bojda je veliko vode - tudi z neba. :unsure:

Naj bo lep dan za vse vas, toteki!

:winkiss:

Temperature več nimam, lahko sem ful srečna - ravno jutri bom spet dovolj zdrava, taman za v službo. Kakšen privilegij! :angry:

Murphy se je res potrudil za tele moje praznike. Zasral jih je v nulo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, lepi načrti ... pravi soloriderji ste ratali.

Gody se je javil iz Dalmacije, bojda je veliko vode - tudi z neba. :unsure:

Naj bo lep dan za vse vas, toteki!

:winkiss:

Temperature več nimam, lahko sem ful srečna - ravno jutri bom spet dovolj zdrava, taman za v službo. Kakšen privilegij! :angry:

Murphy se je res potrudil za tele moje praznike. Zasral jih je v nulo.

Pozdravljena Mutika!

Super, da si se pozdravila!

Sedaj imam tudi jaz svojo opremo in bodo kmalu tudi kakšne slikce z moto izletov.

post-21047-1239614461_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena Mutika!

Super, da si se pozdravila!

Sedaj imam tudi jaz svojo opremo in bodo kmalu tudi kakšne slikce z moto izletov.

:worship:

Super, ej, toooo!

Odlično.

Juuuh, se bomo kaj skupaj vozili, jeje, pa se fajn imeli.

Uživajta. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...............

Gody je javil, da je v Dalmaciji vroče, pa hrana da je strašansko draga!

:eek: ? Ja verjetno naroča za tri osebe :evilgrin: :whistle: ... Dobro, da še Danči ni zraven....

Danes naredil lepih, zaspanih 400 km. Bled, Bohinj s sestro iz Kenguru landa, 2 x 4 tace in mojo :wub: . Planiral sem zjutraj on 4h krenit za Biograd presenetit na jutranji kavici prijatelja iz Benedikta, ki je z ženo naredil lepo turo :worship: . Skupaj bi peljali domov. Ni šlo :xx: !

Jutri bo čez dan gužva! Upam, da zvečer nekaj rečemo, če bom nazaj.

Čakam na dirko.

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temperature več nimam, lahko sem ful srečna - ravno jutri bom spet dovolj zdrava, taman za v službo. Kakšen privilegij! :angry:

Murphy se je res potrudil za tele moje praznike. Zasral jih je v nulo.

Tri surove krompire za večerjo, pa bo rešeno :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi druga furca letos uspela...kondicija sicer se malce pesa,ampak se pocasi nabira, tako,da bomo kmalu pripravljeni na 500+ km furce.

DSF raje predvaja fuzbal, POP TV pa neko nanizanko....tako,da gledal Moto GP preko live stream-a. Kengurujcek je zmagal pred sintesajzeroma :whistle:

Ce bo vse po sreci se ju3 z boljso polovico oglasiva. Saj zaenkrat velja se pri Ali-ju??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Danes odpeljal drago in motor po tej poti.

še ena slikca moje bolše polovice :)

post-22789-1239651604_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa še jas.

Postal sem prava kamela. Zjutraj droben zajtrk (posledice velike noči) in ob desetih na motor. Naredil planirano furo pa nisem potiskal motorja, pa nisem popravljal akumulatorja, pa nisem jedel kosila v gostilni Vigred. V glavnem po desetih urah prišel domov brez hrane, pijače in WC-ja. Mislim, da bi vsi, ki bi se vozili z mano znoreli ali pa me vbili.

V glavnem do Bohinja v redu, čez Petrovo Brdo pa ni za moj motor. Iz Tolmina na Čadrg prava mulatera, sicer asfaltirana ampak ozka, strma in pesek po sredi. Če voziš po desni kolesnici, ki je brez peska, skoraj drgneš ogledalo ob skale. Je pa gori krasen razgled. Nazaj lepa cesta čez Cerkno in Škofjo Loko (samo je bila cesta zaprta do 19.00 zaradi neke prireditve in so nas gonili okrog po hribih). Malo me je pral dež, gužve nobene, le zvečer so se vračali iz Mirne Peči.

Več jutri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...daj jo v kopalke spravit, ji je ja neznosno vroče v tem usnju... :whistle:

Ja, v kaj pa ovi sili bogo revico! Kr solze so mi na oči stople. :cry:

Nisem srečal krutejšega človeka, če se temu sploh lahko tako reče, kot je naš barracuda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje gori je blo mrzlo ko tajfl (to je malo pod onim biker's tref)!!!

Če bi ji kdo ponudo kako bundo takrat bi še tisto oblekla, jaz se je pa tudi nebi brano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje gori je blo mrzlo ko tajfl (to je malo pod onim biker's tref)!!!

Če bi ji kdo ponudo kako bundo takrat bi še tisto oblekla, jaz se je pa tudi nebi brano.

...mi se je tudi ne bi branili... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje gori je blo mrzlo ko tajfl (to je malo pod onim biker's tref)!!!

Če bi ji kdo ponudo kako bundo takrat bi še tisto oblekla, jaz se je pa tudi nebi brano.

:slap:

Nikar jih ne jemlji resno, Barracuda.

Šauflajo, da je joooj!

:P

Kaj zaj, toteki? Kak ste?

Jupi, danes pri Aliju spet čaga! Prideva, koza in jaz. :yes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!