Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

se prijavim!!!!!!! :yea2: ampak jurja se mi pa zdi premalo glede na to koliko nekateri člani MB sekcije pojejo (windsurf .) ) in spijejo (ostali :devil: ).

ker ne vem kje je to, bom kontaktiral koga ki ve kje je to :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se prijavim!!!!!!! :yea2: ampak jurja se mi pa zdi premalo glede na to koliko nekateri člani MB sekcije pojejo (windsurf .) ) in spijejo (ostali :devil: ).

ker ne vem kje je to, bom kontaktiral koga ki ve kje je to :hmm:

yeah, allways picking the smallest ones...

najdi si koga drugega... jaz pač ne pojem dosti!

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najdi si koga drugega... jaz pač ne pojem dosti!

sure, 2 kebeba ko si prisilno na dijeti, kako je šele ko lahko ješ :devil:

no no ti prideš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uti je rekla, da bi vsak jurja dal, če bo premalo, pa še pol skup vržemo. Če bo pa preveč... itak rabim novega mopija.  :D

Spet jaz kriva :hmm: O:-) hmmmm.....

P.S.: kdaj pa bi nas sprejela? Ura? B)

Popravljeno . Popravil uti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kva je zdej to, kr sred tedna se spomnete žurirat. Kdo bo pa v službo hodu :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo res dež, pol bomo pa naslednji torek meli. Če pa ne bo dežja, pa lahko kak torek še enkrat mamo. Seveda, če nam bo zdaj všeč.

Glede ure: Men je vseeno. Do 14. sem na šihtu - pol sem pa fraj za vas. Tak da se zmente, kdaj se dobite in pripičite.

Alla - Ne samo, da lahko prideš, ti moraš prit. Boš namreč na cesti stala in ludeke usmerjala. Koruza je že spet u iber visoka. Tak da minice ne pozabi. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da draga.....pridem, ampak brez minike (če me ne bojo opazili, bo več hrane zame ostalo :devil: ) :rolleyes: O:-)

Alla B)

P.S. A ti moram na PM poslat prijavo? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vam naročila dež(ker ne morem jaz priti še vi ne boste šli) tako, da s piknikom ne bo nič...HEHE :lol1: :lol1:

LP D

:kva2: :kva2:

P.S. vzami bolniško O:-) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se vam ne zdi, da odkar ima Ike novi moped da njegovi posti strmo naraščajo???

Še malo pa bo pravi pisum postal...

Za piknik še ne vem, mogoče priletim zadaj...delam popoldne, pa kje je še to....

Sicer pa itaq ne smem dosti jest, ker sem debeli, pa moped ne potegne, kot bi lahko.

El B G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da se nekaj dogaja.... skratka:

LEP POZDRAV iz (trenutno) NARVIKA (to je na norveskem - malo poiscite) .... drugace pa tudi pozdrav iz konca sveta, severa Evrope, NORDKAPP-a.... (to je blo vceraj) .... danes pa so na programu za 2 dni fiordi in lafotski otoki....

mejte se krasno, jejte samo masno.... :) .... pa ne naju pozabit :) hehehe

LP iz dopusta

CrashOver & bauca

alias

Mateja & -matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole: Ker sami niste določili ure, jo bom pač morala jaz. Ob 16.00 in potem dalje... Midve z Allo bova itak doli, tak da lahko veselo prihajate čimprej. :) Alla, na veliko žalost nekaterih (predvsem mene) ne bo imela minice. Menda še vedno upa, da bo dobila zato več mesa. Po mojem mnenju pa bi z minico dobila vsaj eno hrenovko več. .)

Ker eni še niste slišali, kaj je to PM :hmm: , sem vas pač preštela tudi s foruma.

Danes zvečer pa, fantje moji dragi, delajte na tem, da boste zataknili vse luknje in bo jutri lepo vreme!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj se me loteva, tako da če ne bom zbolel, sem zraven...

Delam do 17.00, pridem, čim bo mogoče.

@Alka: Je treba kaj prinest, al boš ti vse nabavila, pa ti damo denar?

Aja, bojo letance na žaru tudi?

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Alka... super ideja :)

Prideva še dva :) moram malo mašino razmigat.. sem bil na morju kar peš ;)

a lahko za nas, ki ne vemo, kje si, malo opišeš pot ?... če ne, te pa pokličem na GSM :)

S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se vam ne zdi, da odkar ima Ike novi moped da njegovi posti strmo naraščajo ???

Še malo pa bo pravi pisum postal ...

Hvala za podatke ... sem danes opazil, da sem " vseved " postal.

Kar se " mopeda " tiče ... :naughty: ... gre pa kot pravi motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče vletim tudi jaz. Pred 18:00 skoraj zagotovo ne. Pa kozla z rogi zame, da ne bi sanjal o kakšnem Unionu. Denar dam na samem mestu dogajanja.

Alka, ker veš, da sem velik ljubitel živali bi prosil, če bi bilo mogoče zajahat kakšnega pridnega in z živci močnega ihahaja. Do zdaj še nikoli nisem jahal konja. Kot otrok pa mi je pri babici na paši uspelo zajahat kravo, ki pa nad tem početjem ni bila najbolj navdušena in po nekaj metrov rodea sem se znašel na trdih tleh, malo potolčen, seveda kot moralni zmagovalec. :yea2:

Če pridem ziher bom vedel jutri okoli 16:00.

Pa lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... gre pa kot pravi motor.

Gre že gre--- :naughty: :naughty:

moja teorija že iz omladinskih let: Motorji so nad 750, pod so mopedi... :devil:

Rocky, bolj kot živce bi moral ihaha met trden karakter, da ga tvoj nebi upognil...

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!