Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

...točno s to sem včeraj strašil... ;)

Te pa morš enkrat povedat, da te pridemo pogledat :D

Jaz se pa tak sam doma na teraso vsedem in opazujem tvoj cel šolski krog?

Aja pa jaz sem bil prvič celi posran ko je mike romeo piskal vedno bol pa vedno bol glasno, sem mislo tak zdaj pa pademo dol ker sem mislo da je stall piskal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč, toteki, banda šauflarska, frčoplanasta!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Mater, zaj rabimo še samo kakega zanesenjaškega umetnika, ki si bo Hovercraft nabavo, te pa bomo pokrivali vse mogoče in nemogoče oblike premikanja ... vlak, jadrnico, pecikle, mopede, rolerje, frčoplane, kombije, tovornjake, prikoličarje in tudi avtomobile, jasno.

Aja, pa še na plug sn pozabla ... :whistle:

Pa naj še kdo reče, če nismo velesila, ha? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč, toteki, banda šauflarska, frčoplanasta!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Jutro :worship:

Eni spat, drugi pa v tej recesiji na poslu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, ko ste že pri letečih predmetih se bom še jaz vklučo... Isti večer je še nekdo krožo po okolici mb z helikopterjem! Kdo poznan? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, ko ste že pri letečih predmetih se bom še jaz vklučo... Isti večer je še nekdo krožo po okolici mb z helikopterjem! Kdo poznan? :unsure:

Ne poznam, smo se pa videli... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se tudi tam gor med seboj pozdravljate? :lol1:

:eek: ne samo da te lahko avto zbije, padeš z motorjem itd...zdej lahko še Fury nate pade... :huh::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteti eno vprašanje na hitro.

Pa ne me vun skurcat :cry: , ampak me resno zanimajo izkušnje z rokavicami za te bolj mokre in hladne čase, se splača nabavit z goretexom ali ne, oz kaj sami vozite v takih pogojih?

Hvala že v naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteti eno vprašanje na hitro.

Pa ne me vun skurcat :cry: , ampak me resno zanimajo izkušnje z rokavicami za te bolj mokre in hladne čase, se splača nabavit z goretexom ali ne, oz kaj sami vozite v takih pogojih?

Hvala že v naprej.

Sam raje potrpim v klasičnih usnjenih. Kaj pa vem, v tistih "zimskih" nimam pravega filinga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usnjene ki jih imam so mi pretanke, pa še perforirane so med prsti in mi ni najbolj prijetno voziti z njimi v tem času.

Prejšno sobo me je opralo na golici in sem se odločil da raje vozim dvojne rokavice zraven kot pa da me spet zanohta.

Gremo za 3 dni v bosno pa morm nekaj na hitro kupit, pa raje malo zagnjavim, da vidim če imate kaj izkušnj če ne bom pa nekaj nabavil v upanju da neom mimo vseko.

Hvala ia info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usnjene ki jih imam so mi pretanke, pa še perforirane so med prsti in mi ni najbolj prijetno voziti z njimi v tem času.

Prejšno sobo me je opralo na golici in sem se odločil da raje vozim dvojne rokavice zraven kot pa da me spet zanohta.

Gremo za 3 dni v bosno pa morm nekaj na hitro kupit, pa raje malo zagnjavim, da vidim če imate kaj izkušnj če ne bom pa nekaj nabavil v upanju da neom mimo vseko.

Hvala ia info.

Potem si raje gumjaste prek navleči (one vrtnarske). Ne prepihajo in ne premočijo....garant. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteti eno vprašanje na hitro.

Pa ne me vun skurcat :cry: , ampak me resno zanimajo izkušnje z rokavicami za te bolj mokre in hladne čase, se splača nabavit z goretexom ali ne, oz kaj sami vozite v takih pogojih?

Hvala že v naprej.

Windstopper podrokavice so super za hladno vreme, tudi za malce mokre case se obnesejo;za fejst mokre pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Windstopper podrokavice so super za hladno vreme, tudi za malce mokre case se obnesejo;za fejst mokre pa ne.

Mam te usnjene čist na knap, tako da podrokavica odpade.

Sem gledal ene a* vega, leder, malo neoprena, pa membrana, take toplejše, dober občutek v njih.

Morm še pogledat če ma kaj daj nez na lagerju pa nekaj vzamem, boljše kot te bodo ziher.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usnjene ki jih imam so mi pretanke, pa še perforirane so med prsti in mi ni najbolj prijetno voziti z njimi v tem času.

Prejšno sobo me je opralo na golici in sem se odločil da raje vozim dvojne rokavice zraven kot pa da me spet zanohta.

Gremo za 3 dni v bosno pa morm nekaj na hitro kupit, pa raje malo zagnjavim, da vidim če imate kaj izkušnj če ne bom pa nekaj nabavil v upanju da neom mimo vseko.

Hvala ia info.

Če te dobi dež, zaviješ na prvo tank štelo on si čez usnjene rokavice potegneš tiste plastične. Preizkušene še iz časa z tomosom, ko smo se pozimi vozli na pohorje sam z štrikanimi :) Pol si pa dal te prek pa je bla pesem čist druga :)

Aja pa za žabe so pa posvot jih majo...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč, toteki, banda šauflarska, frčoplanasta!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Mater, zaj rabimo še samo kakega zanesenjaškega umetnika, ki si bo Hovercraft nabavo, te pa bomo pokrivali vse mogoče in nemogoče oblike premikanja ... vlak, jadrnico, pecikle, mopede, rolerje, frčoplane, kombije, tovornjake, prikoličarje in tudi avtomobile, jasno.

Aja, pa še na plug sn pozabla ... :whistle:

Pa naj še kdo reče, če nismo velesila, ha? :naughty:

Kaj pa kosilnica?! :D Jaz sem že v klubu...

Kosilnica%20maestral.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!