Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Hojladrija!

Pravkar s telefona, 16.05.2009 je datum za trening varne vožnje - AMZS Vransko.

Gre kdo hcoj?

D.

Meni 16 ne paše, sem pa gledal na netu da majo to skoraj vsak tedn, tak da če bi šel keri drug termin bi se pridružil.

Našel pa še eno stvar, ki tebi sicer ne pomaga morda pa komu drugemu, ki bi še šel hcoj in sicer:

"V letošnjo preventivno akcijo Ministrstva za promet "Motor-isti & Avtomobil - isti " se je vključil tudi AMZS, ki bo do konca maja 2009 izvajal brezplačne preventivne tehnične preglede motornih koles. Vsi, ki bodo do takrat pripeljali motor na preventivni pregled na AMZS, bodo imeli po zaključenem pregledu motorja možnost nakupa bona za tečaj varne vožnje za motoriste s 30% popustom." :worship:

Drugače je cena 168 eur. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, to je zdaj zaenkrat vse... Tako na hitro sva pregledala slike... Če bo še kakšna "pametna" jo prilimam...

post-21243-1241097817_thumb.jpg

post-21243-1241097832_thumb.jpg

post-21243-1241097851_thumb.jpg

post-21243-1241097893_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj za Kamikazo :)

Barracuda, hvala ti ... ali pa ne!? Ves popoldan že bulim v te nesreče. Nikam ne grem več .... vsaj nekaj dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barracuda, hvala ti ... ali pa ne!? Ves popoldan že bulim v te nesreče. Nikam ne grem več .... vsaj nekaj dni.

Nič se bat, to je že blo zdavnaj posneto :)

Kr lepo na moped pa ne prehitro odpirat pa nebo hi-sida ;)

Drugače je pa sigurno bolše da veš in vidiš kako lahk padeš in se tega pač paziš...

Verjamem da boš kljubtemu hitro sedla za krmilo...

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danci, Branka, Dejv ... super fotke!!!

Bravo Gody.

Ko sem zjutraj vstal, nisem verjel, da bo po enajsti suho. Očitno imaš hudo revmo ali išijas, da lahko tako točno napoveš vreme.

(Če bi Mutikin gleženj to napovedal, bi še razumel).

Škoda, da nimam časa, bi prišel firbcat.

Moj gleženj se oglaša že zadnjih 10 dni non-stop. Pa danes me spet hudo boli ... :cry: !

Barracuda, hvala ti ... ali pa ne!? Ves popoldan že bulim v te nesreče. Nikam ne grem več .... vsaj nekaj dni.

Nikar, Kamikazica. Barracuda ima prav, takšne nesreče ti pomagajo, da veš, česa ne smeš.

Who's talking ... :whistle::blush: .

Kam gremo v nedeljo? :P Baje bo edini lep dan v vsem tem šalabajzerskem tednu! :angry:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam gremo v nedeljo? :P Baje bo edini lep dan v vsem tem šalabajzerskem tednu! :angry:

..k maši, pa dva očenaša zmolit, da bo gležn čimprej O.K.

pol pa gaaaaasssssssssssaaaaaaa! :worship:

...pa porihtaj se ži enkrat toto taco :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam gremo v nedeljo? :P Baje bo edini lep dan v vsem tem šalabajzerskem tednu! :angry:

Ne ga srat midva planirama jutr z mojo proti Jadranu mahnit. Tak da mora bit že jutri LEPO!!!

Očenaš en danes pa bo že šlo skoz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja zanima me še kje je najbolje tankat pri naših južnih sosedih? Kere pumpe majo najbolšu benz?

Laho noč vsem ko gret spat počasi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..k maši, pa dva očenaša zmolit, da bo gležn čimprej O.K.

pol pa gaaaaasssssssssssaaaaaaa! :worship:

...pa porihtaj se ži enkrat toto taco :naughty:

:winkiss:

Eh, ko bi imela tu kaj vpliva ... vreme je tukaj "in charge"!

Aja zanima me še kje je najbolje tankat pri naših južnih sosedih? Kere pumpe majo najbolšu benz?

Laho noč vsem ko gret spat počasi :)

Eh, nikar se ne obremenjuj.

Tankaj na bencinski črpalki, pa bo. Kero pač prvo zagledaš.

Pa srečno pot!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živel 1.maj

zaspanci :naughty:

Zaspanci? Smo že bili na sprehodu ... mi in 4 tačke. Marvin pa rajši pakira potrebno na dvokolesnika. Naj ima lepo vreme.

Mutika, gleženj te boli v Mariboru??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaspanci? Smo že bili na sprehodu ... mi in 4 tačke. Marvin pa rajši pakira potrebno na dvokolesnika. Naj ima lepo vreme.

Mutika, gleženj te boli v Mariboru??

Midva z mojo tudi počasi pakirama, sicer še ne preveč ampak počasi :)

Mogoče se kje dans srečamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Barracuda

Kam pa gresta?

Jaz poberem drago v Idriji, pa pičiva proti Istri. Tam še nekako izgleda vreme, drugo ni za raskirat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Barracuda

Kam pa gresta?

Jaz poberem drago v Idriji, pa pičiva proti Istri. Tam še nekako izgleda vreme, drugo ni za raskirat :)

Krk je nekak najin cilj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, toteki!

:winkiss::winkiss::winkiss:

Zaspanci? Smo že bili na sprehodu ... mi in 4 tačke. Marvin pa rajši pakira potrebno na dvokolesnika. Naj ima lepo vreme.

Mutika, gleženj te boli v Mariboru??

Pridna ... za sprehod, mislim.

Ma ja, boli me le po Mariboru, kjer trenutno sije sonce ... Gody je izgubil potrpljenje in je šel na furo brez mene, jaz pa nekak nimam veselja it, ker je gospodična hči še vedno malo vročična (včeraj je zakuhala).

Upam, da bo jutri boljše, ali pa v nedeljo ... nekak ne vidim veselja za kakšno skupno furco? :?

Predvidevam in upam, da bo mala že toliko zdrava, pa bom pa lahko jutri ves dan na motorju, upam, nooooo!

Čeprav so meni prazniki in še kakšen dopust povrh vedno fajn, ker ni treba v službo, vendar tole vreme letos - čisti šit! :angry:

Pa še eni so sitni za popenit. Priznam, tudi jaz nisem izjemna, kdaj pa kdaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello banda :evilgrin:

Kako kaj? Mi smo super, uživamo in si ogledujemo znamenitosti po Torontu in okolici,

danes na praznik dela bomo malo zakurili gril in spekli kakšen steak, in seveda zraven paše :beer1:

:beer2::beer2::beer2:

Uživajte in lep pozdrav vsem! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello banda :evilgrin:

Kako kaj? Mi smo super, uživamo in si ogledujemo znamenitosti po Torontu in okolici,

danes na praznik dela bomo malo zakurili gril in spekli kakšen steak, in seveda zraven paše :beer1:

:beer2::beer2::beer2:

Uživajte in lep pozdrav vsem! :winkiss:

:OK:

Mislim na vas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodeč po napovedi s strani ki jo uporablja Gody do popoldne nebo padavin... also, kam gremo?!

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!