Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Skupina MB MoSv danes, ko se je peljala skozi Brezno:

1. tretjina:

post-9696-1242565607_thumb.jpg

2. tretjina:

post-9696-1242565615_thumb.jpg

3. tretjina:

post-9696-1242565625_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prispela domov zelo vesela, ker sem na OMV dobila gratis 5 nalepk (se je splačalo :yes: , da nisem tankala v Avstriji), in takoj postala jezna, ker v garaži ni bilo rdečega tigra. Otroci pa lačni :angry: . Gody, hvala za super turo (naredila 405 km). Bilo je krasno, sploh ker je bila velika in super družba.

Star, ti pa si hiter :worship: (lepe slikice). Ko si slikal sem mislila, da streljajo ....

Še naprej lep vikend. Jaz grem jest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, banda!

:worship:

Kaj ste nori, danes me je skor šlag trofo, ko sem na Tuš pumpi videla motor pri motorju!

:slap::OK:

Kakšna druščina smo bili! Štartalo nas je 14 motorjev, vmes sta se odlepila Star in njegov prijatelj, sta šla v drugo smer, ostali pa veselo naprej, malo po Jodlariji. Super furca (Le jaz sem hudo jezna nase zato, ker si ne upam več, ker me je strah in zato, ker je nesreča pustila tako močne posledice)! Ja, Vuk, prav si imel, zlepa se ne vozim tako počasi ... :cry: , ampak, ... bo že. Upam, no. Enostavno sem še pod vtisom polletnega berglanja in očitno bom potrebovala več časa, kot sem si mislila.

Kamikazica, pelješ se tako lepo, da te je užitek gledat! :worship: No, dokler te sploh vidim pred seboj ... :whistle: .

Toteki in vsi ostali naši, ki ste bili danes z nami, bilo je super in fajn! Hvala za lep dan.

Star, Barracuda, ... lepe fotke. Sicer pa, naš totek z Vrhnike je tudi ves čas nekaj fotografiral, a ne? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer toteki. Super dan je bil danes: odlično vreme, dobra družba, fajne ceste,...

Pa še dve slikci s postanka na Weinebene

post-135-1242589669_thumb.jpg

post-135-1242589708_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga družba in organizator hvala za tako prijetno vožnjo in še prijetnejšo družbo, odlično je bilo.

Ps

Mutika ne sikiraj se počasi se pride še dlje.

Šeeeeeeeee bi se fural

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: službene obveznosti so me stirale v Kočevje. Dom - Brežice - Kostanjevica - Metlika - Semič - Livold - Kočevje - Dvor - Trebnje - Brunk - Celje - dom. Dva motora, 2 x :wub: . Drugič se pridružimo. Moja benediktančana šuntam, da prideta v torek ... kam že?

Se jutri čujemo. Fajn, da ste uživali.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga družba in organizator hvala za tako prijetno vožnjo in še prijetnejšo družbo, odlično je bilo.

Ps

Mutika ne sikiraj se počasi se pride še dlje.

Šeeeeeeeee bi se fural

Hvala za tolažilne besede.

Tudi tebe je bilo zelo prijetno spoznat!

:OK:

:cry: službene obveznosti so me stirale v Kočevje. Dom - Brežice - Kostanjevica - Metlika - Semič - Livold - Kočevje - Dvor - Trebnje - Brunk - Celje - dom. Dva motora, 2 x :wub: . Drugič se pridružimo. Moja benediktančana šuntam, da prideta v torek ... kam že?

Se jutri čujemo. Fajn, da ste uživali.

LP

AtaIBA, očitno ste se tudi vi fajn imeli ... no, v torek se pa vidimo! Kje? Ja, pri Aliju! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa, naš totek z Vrhnike je tudi ves čas nekaj fotografiral, a ne? :rolleyes:

Izvolijo. :)

Fajn je bilo. Avstrija je kul. :OK:

post-15712-1242591066_thumb.jpg

post-15712-1242591142_thumb.jpg

post-15712-1242591178_thumb.jpg

post-15712-1242591190_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prispela domov zelo vesela, ker sem na OMV dobila gratis 5 nalepk (se je splačalo :yes: , da nisem tankala v Avstriji), in takoj postala jezna, ker v garaži ni bilo rdečega tigra. Otroci pa lačni :angry: . Gody, hvala za super turo (naredila 405 km). Bilo je krasno, sploh ker je bila velika in super družba.

Star, ti pa si hiter :worship: (lepe slikice). Ko si slikal sem mislila, da streljajo ....

Še naprej lep vikend. Jaz grem jest.

..a stari ti je ketno ftrgo :worship: ....

v roke ga vzemi :fight1:

Ojla, banda!

:worship:

Kaj ste nori, danes me je skor šlag trofo, ko sem na Tuš pumpi videla motor pri motorju!

:slap::OK:

Kakšna druščina smo bili! Štartalo nas je 14 motorjev, vmes sta se odlepila Star in njegov prijatelj, sta šla v drugo smer, ostali pa veselo naprej, malo po Jodlariji. Super furca (Le jaz sem hudo jezna nase zato, ker si ne upam več, ker me je strah in zato, ker je nesreča pustila tako močne posledice)! Ja, Vuk, prav si imel, zlepa se ne vozim tako počasi ... :cry: , ampak, ... bo že. Upam, no. Enostavno sem še pod vtisom polletnega berglanja in očitno bom potrebovala več časa, kot sem si mislila.

Kamikazica, pelješ se tako lepo, da te je užitek gledat! :worship: No, dokler te sploh vidim pred seboj ... :whistle: .

Toteki in vsi ostali naši, ki ste bili danes z nami, bilo je super in fajn! Hvala za lep dan.

Star, Barracuda, ... lepe fotke. Sicer pa, naš totek z Vrhnike je tudi ves čas nekaj fotografiral, a ne? :rolleyes:

..sn ti reko da bi ži na pumpi dva štampla stisnla, pa nebi blo straha :worship:

:cry: službene obveznosti so me stirale v Kočevje. Dom - Brežice - Kostanjevica - Metlika - Semič - Livold - Kočevje - Dvor - Trebnje - Brunk - Celje - dom. Dva motora, 2 x :wub: . Drugič se pridružimo. Moja benediktančana šuntam, da prideta v torek ... kam že?

Se jutri čujemo. Fajn, da ste uživali.

LP

k gojzeri ... itak... pa 2x4 tace hcoj prpeli :worship:

Vapotek je prišo malo kasneje...

...je pa zato bolj dugo ostal :beer2::beer2::beer2::beer2::beer2::beer2::beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izvolijo. :)

Fajn je bilo. Avstrija je kul. :OK:

Pogledal sliko in v uhah se mi je pojavila pesem: motooorii, motooori, moootoooooriiiii....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..sn ti reko da bi ži na pumpi dva štampla stisnla, pa nebi blo straha :worship:

Če bi kaj žarkega stisnla, bi me pobirali že na semaforju zraven pumpe ... niti do Gamsa ne bi prišla, ko zadnjič! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, fajn je blo na furci, pa lepo je bilo po dolgem casu videt taksno skupino skupaj na furi. Koncno letos prevozil moje naljubse prelaze v bliznji okoli...fajn pa je tudi bilo videti par Kwakecov. Oni ta modri je res divji :whistle: , ta srebrni se pa se mora malo ajnfarat,pol pa bo tudi letel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako prišel domov iz male turce cca. 150km, in 3km pred domom me dobi toča. V Slivnici se sparkiram na bus postajo in čakam...Kličem domov (3km vstran) in rečem kak je na stvari, in zvem da je doma 'lepo'. Počakam da dež mine in se odpravim proti domu... Konec Slivnice (pri šoli) začne dež in nato čez sekundo še toča...Zavijem na tamalo pumpo in PUNO!!! Se zgužvam obstrani in čakam pol ure da me od doma pokličejo da v Hočah več ne gre dež... Ko dočakam ta klic, počasi krenem in po poti od pumpe do Hoč katastrofa!!! Avto v jarku, iz gozda vozi mali miljon avtov ki so se tam skrivali, jaz pa počasi proti Hočam... Pridem do podvoza, in ta je ZAPRT!!! V njem je bilo 1,2m vode, in verjetno še je zdaj tam kr nekaj vode, ker niso mogli sprva niti pumpat ker sta tam ostala dva avta mislim da oboje voznici :krneki: !!!

Še nekaj slikic

post-22789-1242676247_thumb.jpg

post-22789-1242676299_thumb.jpg

post-22789-1242676349_thumb.jpg

post-22789-1242676508_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, fajn je blo na furci, pa lepo je bilo po dolgem casu videt taksno skupino skupaj na furi. Koncno letos prevozil moje naljubse prelaze v bliznji okoli...fajn pa je tudi bilo videti par Kwakecov. Oni ta modri je res divji :whistle: , ta srebrni se pa se mora malo ajnfarat,pol pa bo tudi letel.

Tu smo pa bli:

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&amp...2.60376&z=9

Če se komu da primerjat, kje vse sem se zgubo :)

Aja, Danči in Kec mata pa še Golico dodatno :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako prišel domov iz male turce cca. 150km, in 3km pred domom me dobi toča. V Slivnici se sparkiram na bus postajo in čakam...Kličem domov (3km vstran) in rečem kak je na stvari, in zvem da je doma 'lepo'. Počakam da dež mine in se odpravim proti domu... Konec Slivnice (pri šoli) začne dež in nato čez sekundo še toča...Zavijem na tamalo pumpo in PUNO!!! Se zgužvam obstrani in čakam pol ure da me od doma pokličejo da v Hočah več ne gre dež... Ko dočakam ta klic, počasi krenem in po poti od pumpe do Hoč katastrofa!!! Avto v jarku, iz gozda vozi mali miljon avtov ki so se tam skrivali, jaz pa počasi proti Hočam... Pridem do podvoza, in ta je ZAPRT!!! V njem je bilo 1,2m vode, in verjetno še je zdaj tam kr nekaj vode, ker niso mogli sprva niti pumpat ker sta tam ostala dva avta mislim da oboje voznici :krneki: !!!

Še nekaj slikic

Zakaj pa misliš, da jaz vozim drekpumpo. V takih primerih samo en auspuh not namočim, pa malo gasa, pa je predoh suh. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč, toteki!

:zzz:

Lahko noč in obenem dobro jutro Toteklandija.

Vangeci vas lepo vse skupaj pozdravljamo iz Montreala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč in obenem dobro jutro Toteklandija.

Vangeci vas lepo vse skupaj pozdravljamo iz Montreala.

Lahko noč v Montreal in dobro jutro v Totiland. Čez kake 4 ure, ko bom jaz šel na malco bote menda ja že zalaufal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!