Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

3x lahko ugibate, kje sem.

:slap:

Na Ul. kneza Koclja 9.

:angry:

Zakaj :eek: ???

A :drunk: ? :hmm: ?

:whistle:

O:-)

(poMikijuMustrupress :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3x lahko ugibate, kje sem.

:slap:

Na Ul. kneza Koclja 9.

:angry:

Mi je znano, kako poteka organizacija raznih projektov :rolleyes:

Zadnje dni sem intenzivno delal na enem projektu, ki se danes začne v Mariboru. Zato ste vsi toteki in tudi ostali vabljeni na Znanstival - www.znanstival.si. Stvar bo definitivno zanimiva, sploh za tiste, ki jih zanima znanost (pretežno fizika) na bolj zanimiv in poljuden način.

Še posebej zanimivo bo v soboto med 11. in 16. uro pred stavbo pedagoške fakultete. Kaj se bo dogajalo pa je zaenkrat še vojna tajna :naughty:

Aja za vse, ki jim je Maribor predaleč še informacija, da se bo dogodek istočasno odvijal tudi v Ljubljani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro banda! :D

Eno vprašanje...ma kdo slučajno informacijo, kaj vse je treba nardit, da bi se Barcelona pobratila z Mariborom? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro banda! :D

Eno vprašanje...ma kdo slučajno informacijo, kaj vse je treba nardit, da bi se Barcelona pobratila z Mariborom? B)

Ce tebe posljemo v Spanijo je to ze pol uspeha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro banda! :D

Eno vprašanje...ma kdo slučajno informacijo, kaj vse je treba nardit, da bi se Barcelona pobratila z Mariborom? B)

Samo ti moraš bit zraven B) pa ene mufke :010 pa bojo vsi hoteli bit pobrateni Z Mariborom ne samo Barcelona.. :naughty: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce tebe posljemo v Spanijo je to ze pol uspeha.

Ampak to pomeni, da bi se moral začet še španščine učit!!! Mater ej, zakaj nisem poslušal babičinega modrega nasveta, naj gledam španjole, ker so res fajn... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ti moraš bit zraven B) pa ene mufke :010 pa bojo vsi hoteli bit pobrateni Z Mariborom ne samo Barcelona.. :naughty: :)

Ja, saj vem to, ampak jaz res ne bi bil rad z vsako vukojebino pobraten. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak to pomeni, da bi se moral začet še španščine učit!!! Mater ej, zakaj nisem poslušal babičinega modrega nasveta, naj gledam španjole, ker so res fajn... :(

Nic se nisi zamudil...ce dans zacnes bo glih slo skozi. Ampak manj kot 12 ur na dan bo skoraj premalo. Ce pa mas zeljo po treniranju z native speakerco pa tudi lahko zrihtamo ;-).

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj vem to, ampak jaz res ne bi bil rad z vsako vukojebino pobraten. B)

Vsako selo si še upalo ne bo zaprosit, da bi ti nastopal.. :unsure: pol bo izbira tvoja.. :whistle: :yes: :P veš kak boš čeden v kratkih hlačkah, pa zgoraj brez z mufki po možnosti pinki barve... :wub: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce pa mas zeljo po treniranju z native speakerco pa tudi lahko zrihtamo ;-).

Daj mi no prosim njeno fotko na pm pošlji, da se lažje odločim za trening... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj mi no prosim njeno fotko na pm pošlji, da se lažje odločim za trening... :whistle:

Lahko ti jo opisem :whistle: . Ze par ur sedi nasproti mene...pa se par ur bo... :naughty: To,da ima stanovanje v srediscu Barcelone ji prosim ne stej v minus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To,da ima stanovanje v srediscu Barcelone ji prosim ne stej v minus.

Zdaj pa sam še reči, da mi lahko letno karto za camp nou zrihta, pa pridem koj v fraku pa s prstanom gor. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa sam še reči, da mi lahko letno karto za camp nou zrihta, pa pridem koj v fraku pa s prstanom gor. :D

Ti bi mel letno karto free of charge ali bi kaj prispeval zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak to pomeni, da bi se moral začet še španščine učit!!! Mater ej, zakaj nisem poslušal babičinega modrega nasveta, naj gledam španjole, ker so res fajn... :(

Ni panike, Vapo ... ponavljaj Una servesa Unionos, pa znaš vse!

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike, Vapo ... ponavljaj Una servesa Unionos, pa znaš vse!

:whistle:

Pa si lahko misliš kolko krat je to treba ponavljat :whistle: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi mel letno karto free of charge ali bi kaj prispeval zraven.

A jaz naj Katalonki (če sploh je prava) plačam, da bom lahko gledal njen klub? Se bom delal, da tega nisem slišal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Darko3g, a gre dovol dež? Al je še zmeraj premalo da bi motor ostal doma?

Ne vem kje vı zıvıte, ampak tu pa res nı dezja. Pıha pa fejst. Pa morje valovıto ın ne premrzlo. Çeşme - Izmır, Star mı je poslal pozdrav ız Azıje, jaz sem mu ga vrnıl ız male Azıje. Domov prıdem glıh na abrahama (abrahamko), tak da bom po obılnı hranı lahko se malo jedel.

Vıdım, da prıdno nakladate, jaz pa sem komaj danes prısel do ınterneta. Pa se turska tıpkovnıca me zeza.

Se vıdımo jutrı.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si lahko misliš kolko krat je to treba ponavljat :whistle: ...

Una servesa se reče, ataIBA?

:blush: .. ups, španščina mi nije baš jaka strana, priznam ... torej, una servesa Uniona?

@Darko3g, kam boš te ti šel na? Najverjetneje ti je turški zrak malce one krivulje pod lobanjo premešal ... :whistle: ... te pa ne jej tolko!

Lahko noč, toteki!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro banda tota, ribi že bedima...

Danes pa... JU-JU-JU-HUHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jaz naj Katalonki (če sploh je prava) plačam, da bom lahko gledal njen klub? Se bom delal, da tega nisem slišal...

Prava je prava....od srede dalje letajo trije Spanci ter tale Spanka v dresih od Barcelone okoli..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!