Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

dobro jutro! Ups...seos

Ali še moram kaj povedat na vse povedano? skorajda ne.

Muti verjamem, da ti bo ostalo v spominu... res je blo super...

Toteki in vsi ostali :worship::worship::worship:

ps. a ste opazili da se je KOZA vrnila ? :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ta koza, s predpasnika takoj na motosvet... Zgleda da ji je res sila in rine ven. Premalo piškotov smo prinesli :)

Kje je danes after? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

Kje je danes after? :kva2:

Doma počiva. Puni baterije, maže plesne žulje, verjetno bo šel ajat tak kot jaz :whistle: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim,da ste se meli fajn;tudi mi2 bi se z veseljem veselila skupaj z vami & Mutiko, pa so na zalost prisle dolocene stvari vmes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole mi (nam) je uspelo prevozit v enem tednu:

post-9696-1243718087_thumb.jpg

Torej si mi poslal pozdrav iz Azije, ko si bil v Istanbulu?

Jaz sem ti ga vrnil iz Turčije, ko sem bil v Istanbulu (le, da na letališču za Izmir)

Bravo za furo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole mi (nam) je uspelo prevozit v enem tednu:

post-9696-1243718087_thumb.jpg

Maaater ker fura...kolk se je nabralo km-jev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa še dobro jutro vsem tetekom, in totikam.

Zgleda da smo včeraj res vsi bil al manj nabirali moči. Do dans smo se pa že okrepili, in smo perajt za nove podvige. Ker je tako sončno vreme pride mogoče v upoštev kaka fura? Zame žal ne ker grem feršolat ven, da se bojo v bljižni prihodnosti štenge betonirale.

Tako da tistim ki kam grete, mimo hoč ne preveč odpirat ker bom tiste late pa deske vse nekam flikono pa se na moped vsedo in brmmmmmmmmmm...

:) Sej ni tak hudo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole mi (nam) je uspelo prevozit v enem tednu:

Bravo! Podatki sledijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole mi (nam) je uspelo prevozit v enem tednu:

post-9696-1243718087_thumb.jpg

Iskrene čestitke,zavidanja vredno :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole mi (nam) je uspelo prevozit v enem tednu:

post-9696-1243718087_thumb.jpg

..spoštovanje :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole mi (nam) je uspelo prevozit v enem tednu:

post-9696-1243718087_thumb.jpg

Star v torek izčrpno poročilo prosim!

Kapo dol! :worship:

Lep dober dan vsem! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, sicer nisem fršolal, me je pa sosed klical na pomoč, je krekrival streho pa sem mu pomagal. Pomagal sem mu celo preč ker mam od štaflanja na palcu in kazalcu desne roke žul.

Vidim da ste se kr podili okoli danes, vsaj za nekatere vem, za ostale pa sklepam, ker forum sameva...

Ta četrtek je Grobnik, za naslednji torek pa TOLE!!! Verjetno si bom šel ogledat, tako da tisti ki imate tisti torek čas že od 18:00 dalje, kr pišite, saj več ko nas bo bol bo lušno

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se je le porihtalo vreme za jutrisnji praznicni dan, tako,da bom lahko skocil na kratko furco in menjal gume. Boljsa polovica je na zalost se zmeraj v bolnici, upam,da jo bodo kmalu spustiili domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se je le porihtalo vreme za jutrisnji praznicni dan, tako,da bom lahko skocil na kratko furco in menjal gume. Boljsa polovica je na zalost se zmeraj v bolnici, upam,da jo bodo kmalu spustiili domov.

Držimo pesti... Upam da bo kmalu spet OK!

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se je le porihtalo vreme za jutrisnji praznicni dan, tako,da bom lahko skocil na kratko furco in menjal gume. Boljsa polovica je na zalost se zmeraj v bolnici, upam,da jo bodo kmalu spustiili domov.

Super, lepo se imej na furi, previdno. Za lady Kawasaki pa vsi držimo pesti, da bo čimprej v domači oskrbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem bil na grobu od "ta stariga" , jebiga malo jugonostalgije :naughty:

nisn pa vedo da smo motoristi imeli že takrat svojo štafeto :worship:

post-13350-1243805760_thumb.jpgpost-13350-1243805798_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se je le porihtalo vreme za jutrisnji praznicni dan, tako,da bom lahko skocil na kratko furco in menjal gume. Boljsa polovica je na zalost se zmeraj v bolnici, upam,da jo bodo kmalu spustiili domov.

Upam, da bo kmalu doma in en lep pozdravček ji pošiljava, z veliko želja za hiter odhod domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se je le porihtalo vreme za jutrisnji praznicni dan, tako,da bom lahko skocil na kratko furco in menjal gume. Boljsa polovica je na zalost se zmeraj v bolnici, upam,da jo bodo kmalu spustiili domov.

Kaj blo? :(

Sicer pa - upam, da mi kmalu kak torek znese gor privlečt svoj tošl ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden res nikam ne mine. Dobro, da bo jutri torek!

Vuk, pozdravi mamiko in čimprej doma pocartaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, toteki!

:winkiss::winkiss::winkiss:

Dober dan ... šele zdaj imam minutko, da vas pozdravim! Res dobro, da je jutri torek!

Se že veselim ... glede na to, da je mrzlo ka svija, bomo kar pri Aliju!

Včeraj smo šli na "rehabilitacujsko furco".

Ja, res, bilo je nujno, da smo odpeljali umirjeno varianto, Gody, Danči in jaz.

VItanje, Golica, Jurij, domov.

No, saj najbolj "umirjeno" ni bilo, ampak ... YES! Stari feeling za ovinke se mi počasi vrača. Bilo je sproščeno, brezskrbno, pa če bi se vozila 20 km/h, ne bi bilo prepočasi ... in bilo je mnogo, mnogo hitreje. Tudi stotka je bila v kakšnem lepem ovinku.

Upam, da bo ta občutek vedno boljši in da mi bo v takšno veselje, kot je bilo včeraj!

Nesreča počasi ostaja v lanskem letu in ne vlačim je več s seboj v vsak ovinek. Le še v vsak tretji, peti, sedmi, dvanajsti ... :worship: !

:010:010:010:010:010

Vidim,da ste se meli fajn;tudi mi2 bi se z veseljem veselila skupaj z vami & Mutiko, pa so na zalost prisle dolocene stvari vmes.

Ves čas mislim na Lady Kawasaki in držim pesti, da dobro okreva in da bo čim prej doma!

:friend2:

Tole mi (nam) je uspelo prevozit v enem tednu:

post-9696-1243718087_thumb.jpg

:worship::worship::worship:

Kakšni carji!

Ta teden res nikam ne mine. Dobro, da bo jutri torek!

Vuk, pozdravi mamiko in čimprej doma pocartaj.

Hehehehe, ... le kdo si je izmislil ponedeljke?

Se strinjam, ataIBA! Dobro, da je jutri še en torek!

Upam, da se vidimo!

:OK:

Jaz sem še vedno pod vtisom petkovega urnebesa :yes: ... pa vi? :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem še vedno pod vtisom petkovega urnebesa :yes: ... pa vi? :wub:

Absolutno, sploh, ko vem, da danes ko pridem domov me čaka 646 fotk za predelat / obdelat ... No koliko sem na hitro pogledal je kakih 10% fotk zanič - ali so out of fokus ali so prežgane...

Jih boš pa imela OGROMNO za spomin :). Upam, da mi rata to jutri to zrihtat, da ti jih kar predam na totem srečanju ;).

D.

Popravljeno . Popravil davidg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno, sploh, ko vem, da danes ko pridem domov me čaka 646 fotk za predelat / obdelat ... No koliko sem na hitro pogledal je kakih 10% fotk zanič - ali so out of fokus ali so prežgane...

Jih boš pa imela OGROMNO za spomin :) . Upam, da mi rata to jutri to zrihtat, da ti jih kar predam na totem srečanju ;) .

D.

:worship::winkiss:

Hvaležna! Pa četudi ne rata do jutri, bo pa pojutrišnjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!