Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Dobro jutro vsem!

Ker me jutri zvečer ne bo (ta teden delam popoldan), čisto na kratko:

skupno 4311 km, povprečna hitrost 77km/h.

Planina BALKAN:

post-9696-1243850129_thumb.jpg

most med Azijo in Evropo:

post-9696-1243850338_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skupno 4311 km, povprečna hitrost 77km/h.

Kaj si ti nor malo, če malo preračunam, tolko ur jaz v celi sezoni skup ne spravim!!! :eek: Kilometrov sicer ene 5x več, ampak dobro no.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno, sploh, ko vem, da danes ko pridem domov me čaka 646 fotk za predelat / obdelat ... No koliko sem na hitro pogledal je kakih 10% fotk zanič - ali so out of fokus ali so prežgane...

Jih boš pa imela OGROMNO za spomin :). Upam, da mi rata to jutri to zrihtat, da ti jih kar predam na totem srečanju ;).

D.

Oops. :blush:

skupno 4311 km, povprečna hitrost 77km/h.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi, so tudi moje prežgane... :)

D.

Kaj se ni 'prežigal' samo film na kolutu v kinu, ko je motorček ali ventilator crkno!? :whistle:

Tu pa samo enke pa ničle malo popraviš pa je ok.

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oops. :blush:

Ah, ni panike, dečko dragi!

Je več kot dovolj tistih, ki so uspele. Vsaj Dejv tako pravi.

Spili smo samo 20 l vina ... pa malo več piva. Predvsem Uniona ... :whistle::rolleyes: :naughty: !

Jutri bo doooolg dan ... že zelo zgodaj bom v službi, da lahko potem do Alija pridem.

Najbrž spet direktnega! :evilgrin: :angry: :headbang:

Zato ... lahko noč, dragi moji!

:winkiss::winkiss::winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx vsem za dobre zelje. :worship: ..upam da bo jutri ali najkasneje v sredo sla domov;trenutni izvidi kazejo dobre rezultate, do sedaj je dobila 24 flask infiuzije, jesti pa se vedno ne sme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx vsem za dobre zelje. :worship: ..upam da bo jutri ali najkasneje v sredo sla domov;trenutni izvidi kazejo dobre rezultate, do sedaj je dobila 24 flask infiuzije, jesti pa se vedno ne sme.

Super da gre na bolje! Itak, da bo jutri lahko šla! Lepo jo cartaj ko ti jo spet dajo domov, pa reči "seos" v imenu mene in moje boljše polovice :).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se ni 'prežigal' samo film na kolutu v kinu, ko je motorček ali ventilator crkno!? :whistle:

Tu pa samo enke pa ničle malo popraviš pa je ok.

Ventilator ni imel s tem nič ;), motorček pa mi ni nikoli "crkno". Največjo težavo so predstavljali ORWO filmi, ki so bili dokaj tanki in so se radi trgali... Moči nekaj kW žarnice in sistema leč pa ni noben film prenesel ravno dobro... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx vsem za dobre zelje. :worship: ..upam da bo jutri ali najkasneje v sredo sla domov;trenutni izvidi kazejo dobre rezultate, do sedaj je dobila 24 flask infiuzije, jesti pa se vedno ne sme.

:worship:

Super!

Lupčka od mene! Ne tebi, za Lady Kawasaki! :whistle:

Sicer pa ... mater, bi meni prav prišlo nekaj flašk infuzije ... bi bila koza manj tečna! :evilgrin: :rolleyes:

Ventilator ni imel s tem nič ;) , motorček pa mi ni nikoli "crkno". Največjo težavo so predstavljali ORWO filmi, ki so bili dokaj tanki in so se radi trgali... Moči nekaj kW žarnice in sistema leč pa ni noben film prenesel ravno dobro... :D:D

Colonel, ti pa si tak pametn!

:eek:

DOBRO JUTRO!

Danes pa se vidimo .)

Seveda! Komaj čakam!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je danes toti torek? JA ITAQ!!!!

Klinčevo vreme. Nekaj sem začel kuhat, glava ko 200 l bojler...Benti toti EMŠO.

Bi moral v kak sanatorij :whistle: z mojo :wub: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce sem prav razbral...

se danes zberete v aliju okrog 20:00 ure?

se vam morda pridruzim.

to grem samo mimo šanka naravnost ali je kje drugje dostop do VIP sobe :)

jaz bil na pici samo nasproti šanka, kje so druge sobe pa ne vem.

grem do kolega v bolnico (obe kosti zlomljeni med kolenom in gleznjem),

potem pa pridem v alija.

ze vec krat sem imel namen priti in vas spoznati, pa je zmeraj nekaj vmes prislo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce sem prav razbral...

se danes zberete v aliju okrog 20:00 ure?

se vam morda pridruzim.

to grem samo mimo šanka naravnost ali je kje drugje dostop do VIP sobe :)

jaz bil na pici samo nasproti šanka, kje so druge sobe pa ne vem.

grem do kolega v bolnico (obe kosti zlomljeni med kolenom in gleznjem),

potem pa pridem v alija.

ze vec krat sem imel namen priti in vas spoznati, pa je zmeraj nekaj vmes prislo.

lp

Mimo šanka pa do konca, soba ki je nekoliko nižje ležeča na levi strani. Ne morš sfulat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike bojo! Juhu! Skino na skupaj 330 "uspelih" :). Nekaj zelo super fino fajnih Igorrjevih artističnih je zraven :). Malo treninga s fleshom Igor (da nebom rabo tolko popravlat :P) pa bo. Vidim da rad to počneš! :OK:

Zaj še samo "export" pol pa "pohanje" ... pol pa... :beer2:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak, lupčeki!

:winkiss:

Grem iz službe, po Godyja, pa k Aliju.

Lačna sem za štiri one koze tam doli! :evilgrin:

AtaIBA, upam, da nisi zbolel ... !

@David, ti si car. Pa Igorr tudi! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike bojo! Juhu! Skino na skupaj 330 "uspelih" :). Nekaj zelo super fino fajnih Igorrjevih artističnih je zraven :). Malo treninga s fleshom Igor (da nebom rabo tolko popravlat :P) pa bo. Vidim da rad to počneš! :OK:

Zaj še samo "export" pol pa "pohanje" ... pol pa... :beer2:

D.

Super! :worship:

Ja, upam, da bom nekoč lahko svoja karjolanja tudi s kakšnim DSLR-jem obeleževal. :OK:

P.S.: Naslednji teden po vsej verjetnosti (še sporočim tekom tedna- v šoli nas maaaatrajo) pridem dat za rundo, danes se pa malo ogrejte. :D

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan!

Jaz pa danes ne pridem!

Ata bo sam, kak bo vesel! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja :wub: zenka je se vedno v bolnici;vceraj jedla normalno kosilo in vecerjo, ponoci pa je mela spet napade.Inekcija in bolecine so kr hitro minile. Upam,da bo dans zvedela kako kaze glede operacije.

Zahvaljuje se za vse pozdrave, klice,sms-e....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet ste se fajn meli, mene pa nikamor.

Sem imel sestanek na Bledu, pa zajahal motorče in preko Dravograda, Velikovca (tankal za 0.934€/l) proti Jezerskemu (zaprta je cesta skozi Velikovec in sem šel preko Tainacha). Slabo sem ocenil poti, bi bilo bliže preko Ljubelja, tako pa sem naklepal 213 km. Nazaj pa ob 23.15 in preko Ljubelja, Celovca (pumpa v Velikovcu je bila zaprta) domov. Prispel okoli pol treh (pravi divjak - ne gostilna v Hočah - tam sem res divjak) po 190 km. Videl nekaj lisic, zajcev in ježev pa nobenega zadel - so prehitri za drekpumpo. Danes pa mi bo čeljust izpahnilo od zehanja.

Pomembno: V nedeljo je na veslaškem klubu pri motelu v Brestrnici razen športnega vikenda, kjer lahko fsi preizkusite veslanje pod osebnim strokovnim vodstvom najhitrejšega (edinega) čoperista v toti MS sekciji, tudi humanitarna akcija miljon metrof na ergometru, s katero bomo zbirali donacije za materinski dom.

Torej fsi, ki ste tak močni na forumu in pri Aliju / Gojzarju / Gamsu, pridite in pomagajte preveslati fsaj 2000 metrov (to je dva promila, kar pri tolikih Unionih sploh ni težko doseči - kali?). Povprečen moški lahko 2 km prevesla v 8-10 minutah (mi smo pa sami nadpovprečni).

Če koga ne bo, si je sam kriv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!