Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Spet ste se fajn meli, mene pa nikamor.

Sem imel sestanek na Bledu, pa zajahal motorče in preko Dravograda, Velikovca (tankal za 0.934€/l) proti Jezerskemu (zaprta je cesta skozi Velikovec in sem šel preko Tainacha). Slabo sem ocenil poti, bi bilo bliže preko Ljubelja, tako pa sem naklepal 213 km. Nazaj pa ob 23.15 in preko Ljubelja, Celovca (pumpa v Velikovcu je bila zaprta) domov. Prispel okoli pol treh (pravi divjak - ne gostilna v Hočah - tam sem res divjak) po 190 km. Videl nekaj lisic, zajcev in ježev pa nobenega zadel - so prehitri za drekpumpo. Danes pa mi bo čeljust izpahnilo od zehanja.

Pomembno: V nedeljo je na veslaškem klubu pri motelu v Brestrnici razen športnega vikenda, kjer lahko fsi preizkusite veslanje pod osebnim strokovnim vodstvom najhitrejšega (edinega) čoperista v toti MS sekciji, tudi humanitarna akcija miljon metrof na ergometru, s katero bomo zbirali donacije za materinski dom.

Torej fsi, ki ste tak močni na forumu in pri Aliju / Gojzarju / Gamsu, pridite in pomagajte preveslati fsaj 2000 metrov (to je dva promila, kar pri tolikih Unionih sploh ni težko doseči - kali?). Povprečen moški lahko 2 km prevesla v 8-10 minutah (mi smo pa sami nadpovprečni).

Če koga ne bo, si je sam kriv.

Mikavno :), odvisno od vremena! Morda pa res!

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super! :worship:

Ja, upam, da bom nekoč lahko svoja karjolanja tudi s kakšnim DSLR-jem obeleževal. :OK:

P.S.: Naslednji teden po vsej verjetnosti (še sporočim tekom tedna- v šoli nas maaaatrajo) pridem dat za rundo, danes se pa malo ogrejte. :D

18 let !!!

VSE NAJBOLJŠE, DRAGI NAŠ VRHNIŠKI TOTEK!

:winkiss::winkiss::winkiss:

Ti najprej kar šolo porihtaj, potem pa pridi za runde dajat ... saj bomo počakali, brez skrbi! :naughty:

Spet ste se fajn meli, mene pa nikamor.

Sem imel sestanek na Bledu, pa zajahal motorče in preko Dravograda, Velikovca (tankal za 0.934€/l) proti Jezerskemu ...

Si moral to ceno naklamfat gor? :evilgrin: Zdaj se bomo le še okoli pumpe v Velikovcu vozli, sploh, če je Gody videl tvojo objavo! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak, lupčeki!

:winkiss:

Grem iz službe, po Godyja, pa k Aliju.

Lačna sem za štiri one koze tam doli! :evilgrin:

AtaIBA, upam, da nisi zbolel ... !

@David, ti si car. Pa Igorr tudi! :worship:

Nisem "zbolel"! Crkno sem ko stari konj :doze: . Ob 8h sem padel v komo na kavču za eno uro, nakar me je zbudila moja :wub: in sem se samo prestavil v spalnico do 6h zjutraj. Pa še včeraj sem mel nekaj nad 30 let, benti toti EMŠO... :whistle:

No, danes sem imel popravnega :010 . Penzl, Fury in Barracuda skupaj z Bokijem... aja, še IBA je bil zraven. Ni dal za rundo, tak da mu bom j........ :whistle: ...mamo sem mislo :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, dragi moji ... končno sem prišla iz službe.

:blink:

Danči in Gody pa sta na poti na Grobnik. Jutri držimo pesti ... da ne bo dežja. Pa da ne bo Gody hotel prehitro dirkat. Je v hitri skupini, tokrat.

Pa da bo Danči spet še en super rezultat dosegel.

Pa ... ej, stari rockerji, letos bo YU GRUPA na Lentu. Sem se ravno z Žiko menla, za vize. To bo čagaaaa! 6. julij. Pol jih je že v penziji, hehe.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem "zbolel"! Crkno sem ko stari konj :doze: . Ob 8h sem padel v komo na kavču za eno uro, nakar me je zbudila moja :wub: in sem se samo prestavil v spalnico do 6h zjutraj. Pa še včeraj sem mel nekaj nad 30 let, benti toti EMŠO... :whistle:

No, danes sem imel popravnega :010 . Penzl, Fury in Barracuda skupaj z Bokijem... aja, še IBA je bil zraven. Ni dal za rundo, tak da mu bom j........ :whistle:...mamo sem mislo :evilgrin: .

:010:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem "zbolel"! Crkno sem ko stari konj :doze: . Ob 8h sem padel v komo na kavču za eno uro, nakar me je zbudila moja :wub: in sem se samo prestavil v spalnico do 6h zjutraj. Pa še včeraj sem mel nekaj nad 30 let, benti toti EMŠO... :whistle:

No, danes sem imel popravnega :010 . Penzl, Fury in Barracuda skupaj z Bokijem... aja, še IBA je bil zraven. Ni dal za rundo, tak da mu bom j........ :whistle: ...mamo sem mislo :evilgrin: .

Saj se vedno mas nekaj nad 30 let :whistle: Tud jaz mam nekaj nad 30 let...je pa res,da bova na isti dan eno leto starejsa :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 let !!!

VSE NAJBOLJŠE, DRAGI NAŠ VRHNIŠKI TOTEK!

:winkiss::winkiss::winkiss:

Ti najprej kar šolo porihtaj, potem pa pridi za runde dajat ... saj bomo počakali, brez skrbi! :naughty:

Si moral to ceno naklamfat gor? :evilgrin: Zdaj se bomo le še okoli pumpe v Velikovcu vozli, sploh, če je Gody videl tvojo objavo! :angry:

Hvala za čestitke, Muti. :winkiss: :winkiss:

.. in hvala tudi ostalim, za čestitke na FB-ju. :OK:

P.S.: Hja, pijanica BO! :naughty: Brez izjem! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak banda, eni se podijo po Grobniku, jaz sem se pa odločil da ostanem doma... :(

Krivec zato je dež! Tako da ostajam do nadalnega doma...

zdaj pa pičim v kanal mam en zadn most na xsari za porihtat :D

Se vidimo dans kaj v pisarni? :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni člani MS krožka MB,

sem nov član, ki sem se vam razkril, predstavil pretekli torek, ko sem vas tudi počastil z rundo :kava:

me je veselilo, da sem vas spoznal, čeprav si nisem zapomnil vseh imen in vzdevkov, sem pa si zato obraze :lol:

upam, da se kdaj tudi vidimo na kaksni furi.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos fsi.

Godeci se niso še nič javli, strani z vremenskimi napovedmi pravijo da doli dežuje ampak izgleda da kar veselo furajo ker se Danči nič ne javi :) .

Če bo kaj novega vam javim :) .

PS: Rookie, nič se več nisi oglaso, kaj smo te tak prestrašli al kaj :P . Brez skrbi, Vapo samo laja, ne grize :P .

Ja pa kaj si ti ja nor.

Isti trenutek sma postnila :) . Hahah funny shit.

D.

Popravljeno . Popravil davidg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, nisem se nic vstrasil - i am cool B)

samo gneca na vseh frontah, ko pridem domov.... pa vidim samo tuš (morda tv,) in posteljo.

kdaj ste me/naju (mojo sopotnico) povabili na furo cez pohorje - v soboto ali nedeljo med 9 in 10h, na tuš pumpi?

lp

Seos fsi.

Godeci se niso še nič javli, strani z vremenskimi napovedmi pravijo da doli dežuje ampak izgleda da kar veselo furajo ker se Danči nič ne javi :) .

Če bo kaj novega vam javim :) .

PS: Rookie, nič se več nisi oglaso, kaj smo te tak prestrašli al kaj :P . Brez skrbi, Vapo samo laja, ne grize :P .

Ja pa kaj si ti ja nor.

Isti trenutek sma postnila :) . Hahah funny shit.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni člani MS krožka MB,

sem nov član, ki sem se vam razkril, predstavil pretekli torek, ko sem vas tudi počastil z rundo :kava:

me je veselilo, da sem vas spoznal, čeprav si nisem zapomnil vseh imen in vzdevkov, sem pa si zato obraze :lol:

upam, da se kdaj tudi vidimo na kaksni furi.

LP

He, he, sem se tudi jaz spraševala, če smo te preveč "napadli" v torek? :whistle::P

Dobrodošel med nami! Ti in tvoja draga.

Skupna fura? Ja, seveda! Ampak ob prvem lepem vremenu, preko vikenda, jasno.

ČEZ Pohorje? Hm, ponavadi se vozimo OKOLI Pohorja.

Off road smo le takrat, ko se vozimo po hudournikih ... :P:D:whistle: :naughty: , ne, Vangec?

Mimogrede, seos, banda!

:winkiss::winkiss::winkiss:

In ja, Gody je na Grobniku odpeljal 1:48:22. :worship: Bravo, Dey Zi !

Za Dančija pa tudi jaz ne vem, Dejv, če boš ti kaj izvedel, rukni sem gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prokleto vreme smotano.....te ko bi šel na Grobnik....ščije...za pop....it

Daj ne laži! Lepo priznaj ,da ti je škoda dnara za bencin.... Mater so eni škrti, ne morem verjet!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prokleto vreme smotano.....te ko bi šel na Grobnik....ščije...za pop....it

Kaj zaj, Grunfi ... včeraj ni deževalo, pa danes je bilo na Grobniku le dopoldan malo dežja. So se vozli ko vlki! :worship:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj ne laži! Lepo priznaj ,da ti je škoda dnara za bencin.... Mater so eni škrti, ne morem verjet!!!

Zrno na zrno-pogača,kamen na kamen-palača...... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj, Grunfi ... včeraj ni deževalo, pa danes je bilo na Grobniku le dopoldan malo dežja. So se vozli ko vlki! :worship:

:winkiss:

 Srce dan dopusta dam za Grobnik...samo je bil problem, ker je potrebno brez dežja prit v enem dnevu tja pa nazaj..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorr, vse naj za 18!!!!

(Sicer z zamudo, pa saj vseeno)

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kamen na kamen-palača

Ja, če ti viška cajta hodi. Če ti pa česa drugega, si jo pač kupiš. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, šalabajzeri ... kaj delate kaj? Zakaj pa nič?

:winkiss::winkiss::winkiss:

Tole sem prebrala danes zjutraj ... :evilgrin: !

Glede na predvidene pokojninske reforme bo v bodoče na osmrtnicah pogosto pripisano:

do pogreba bo pokojnik ležal v svoji pisarni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta čas se mu bo štel za bolniško? :?

:nono: To mu bojo odbili od plače...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem prebrala danes zjutraj ... :evilgrin: !

Glede na predvidene pokojninske reforme bo v bodoče na osmrtnicah pogosto pripisano:

do pogreba bo pokojnik ležal v svoji pisarni.

Zadnjo odhod iz službe bo zgledal takole, ko se bo Joža zadr tajnici:

Čuj Danica, pokliči na pogrebno, Franca je glih vmr!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, šalabajzeri ... kaj delate kaj? Zakaj pa nič?

:winkiss::winkiss::winkiss:

Tole sem prebrala danes zjutraj ... :evilgrin: !

Glede na predvidene pokojninske reforme bo v bodoče na osmrtnicah pogosto pripisano:

do pogreba bo pokojnik ležal v svoji pisarni.

:evilgrin: še ena za pred to... glede na pokojninske reforme :whistle:

...ženske bodo po novem delale do smrti, moški pa še pet let po tem... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!