Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Dobro jutro totiland :rolleyes:

Fajn se furajte, tisti ki greste kamorkoli :OK:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bodi preglasen, srce.

Ti pa z visenjem okoli šankov kompenziraš. :evilgrin: :winkiss:

..tak zaj sn pa dobo

kar sn isko :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomembno: V nedeljo je na veslaškem klubu pri motelu v Brestrnici razen športnega vikenda, kjer lahko fsi preizkusite veslanje pod osebnim strokovnim vodstvom najhitrejšega (edinega) čoperista v toti MS sekciji, tudi humanitarna akcija miljon metrof na ergometru, s katero bomo zbirali donacije za materinski dom.

Torej fsi, ki ste tak močni na forumu in pri Aliju / Gojzarju / Gamsu, pridite in pomagajte preveslati fsaj 2000 metrov (to je dva promila, kar pri tolikih Unionih sploh ni težko doseči - kali?). Povprečen moški lahko 2 km prevesla v 8-10 minutah (mi smo pa sami nadpovprečni).

Če koga ne bo, si je sam kriv.

Darko3g, pridem s štiklom moje bande! Kdaj? Že ob 9:00!? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Darko3g, pridem s štiklom moje bande! Kdaj? Že ob 9:00!? :krneki:

Jaz bom tam že od osmih zjutraj in bom že fejst vlejko. Pridite kadarkoli do 18 ure. Pa drugi lahko tudi.

BTW: Gody - naslednja fura obvezno mimo Velikovca - danes sem tankal že za 0,894€/liter, dizel pa pod 0,8. (BP avtomatska). Pa tudi cesta čez Pavličevo sedlo je kar prevozna - tudi s karjolo. So pa črpalke v Avstriji ob sobotah po tretji ure kar zaprte. Me je že malo skrbelo.

Ob Dravi med Vuhredom in Ožbaltom je snežilo mušic. Ko da bi gledal snežinke v svetlobi luči - le, da bolj trdo in glasno priletijo v čelado nakar jim v glavo šine še njihova rit in končajo svoje kratko bedno življenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Dravi med Vuhredom in Ožbaltom je snežilo mušic. Ko da bi gledal snežinke v svetlobi luči - le, da bolj trdo in glasno priletijo v čelado nakar jim v glavo šine še njihova rit in končajo svoje kratko bedno življenje.

:worship: :worship: :worship:

Ko sem jaz šel, je že preveslal 22000 m :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom tam že od osmih zjutraj in bom že fejst vlejko. Pridite kadarkoli do 18 ure. Pa drugi lahko tudi.

Darko, moje spoštovanje. :worship:

Pa ne le zaradi veslanja ... v vseh pogledih! Z veliko začetnico pomislim nate!

Kaj zaj, toteki?

Kaj ste delali danes? Vse, le motorirali ne, a ne?

:rolleyes:

Me zanima, če se je gospa Varadero uspela akrobatsko zavihtet v nebo, na krilih vetra ... poročilo, prosim!

In še enkrat ... gospa Varadero in Vangec, carja sta! Rada vaju imam! :winkiss:

:worship:

Kaj mi je danes? Spet en taki čuden sempatjametalni preblisk?

Aja, mimogrede ... v torek se splača k Aliju prit. Bodo dobrote. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, mimogrede ... v torek se splača k Aliju prit. Bodo dobrote. :whistle:

...a bojo :worship: :beer1: :beer1: :beer1: :wub:

post-13350-1244400359.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a bojo :worship: :beer1: :beer1: :beer1: :wub:

post-13350-1244400359.jpg

Evo, prijatelj moj dragi, tebi pa še tovrstne dobrote častim, zmejeno?

Če pa sta mi s tvojo :wub: tako SUPER majico prinesla, ej, prava sta! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, če se je gospa Varadero uspela akrobatsko zavihtet v nebo, na krilih vetra ... poročilo, prosim!

In še enkrat ... gospa Varadero in Vangec, carja sta! Rada vaju imam! :winkiss:

:worship:

Kaj mi je danes? Spet en taki čuden sempatjametalni preblisk?

Aja, mimogrede ... v torek se splača k Aliju prit. Bodo dobrote. :whistle:

Ko smo prišli na letališče niso več leteli, tako da smo akrobacijski let prestavili. :P

Spili pa smo odlično kavico in se odpravili domov.

Drugače pa je bil zelo lep dan v odlični družbi, še večkrat bomo kaj vrgli na žar. :beer2:

V torek bo pa spet fajn! :010:010:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos banda,

lahko pa se dobimo v torek že ob 18:00 na glavnem trgu, ker nastopajo divjaki: Red Bull :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja danes smo se tako že nekaj menli o tem. Jaz sem že prejšni torek na ta Red Bull opozoril!

Tako da se vidomo ob cca 18:00 na glavnem trgu, midva z :wub: si greva sigurno pogledat. Verjamem da so bo še kdo drug tudi našo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, ljenštine totekovske!

Kje te ste fsi?

:unsure:

Pa da ne bo zaj keri reko, da dela ... kak hitro ma cajt tole brat, te je jasno, da ta cajt nea dela! :evilgrin:

Dobro jutroooooo, totek banda! :winkiss::winkiss::winkiss:

Menda bo skozi ves teden lepo vreme ... ja, da bo lahkoza vikend spet hcalo!

:headbang: :angry: :slap::BUA:

Seos banda,

lahko pa se dobimo v torek že ob 18:00 na glavnem trgu, ker nastopajo divjaki: Red Bull :naughty:

Ja danes smo se tako že nekaj menli o tem. Jaz sem že prejšni torek na ta Red Bull opozoril!

Tako da se vidomo ob cca 18:00 na glavnem trgu, midva z :wub: si greva sigurno pogledat. Verjamem da so bo še kdo drug tudi našo.

lp

:yes: :OK::worship::yea1:

Kaj gremo pol k Aliju? Moram vedet, zaradi dobrote ... hm? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boste koncali z dobrotami javi...se mogoce potem kaj oglasiva, ce bo zdravstveno stanje dopuscalo.

En veeeeelik pozdrav za Lady Kawasaki in puso ogromnico!

Ubogo dete ... ja, seveda, bom poslala sms.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, ljenštine totekovske!

Kje te ste fsi?

:unsure:

Hm, eni si ližemo rane. Včeraj sem hotel svojemu telesu dokazat, da sem še mlad, pa je zmagalo telo. Sicer sem preveslal 30 km, ampak po treh urah, ko sem hotel spet veslati, sem ugotovil, da imam preveč mišič v telesu in da me vse bolijo.

Na srečo sem si že dan prej rezerviral masažo, ki je sicer pomagala, danes zjutraj pa je bilo telo spet pametnejše od glave. (še tipkam komaj, ker me bolijo prsti). Edino želodec je v redu in komaj čaka jutrišnjih dobrot.

Sicer pa smo kljub slabemu vremenu in slabemu obisku preveslali 895km. Od totekov je veslal le David, Marvin pa je pripeljal deco (očitno doma nimajo kopalnice in jih mora kopati v Dravi), Star pa je prišel malo kibicirat. Sem kar pogrešal nekaj najmočnejših, kakšnega pogojnega pa tudi gležnji pri veslanju ne trpijo preveč. In po potrebi bi na ergometer lahko nalepili tudi marjetice :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, ljenštine totekovske!

Kje te ste fsi?

:unsure:

Pa da ne bo zaj keri reko, da dela ... kak hitro ma cajt tole brat, te je jasno, da ta cajt nea dela! :evilgrin:

Em, em.. :unsure:

Delam! :whistle:

In poskušam ne študirat na včeraj

rostilj.jpg

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto sem se potepal po stranskih cestah do...

post-20690-1244458532_thumb.jpg

cca 340 km v eno smer.

ker je potem zacelo posteno dezevati, pa sem sel domov preko Liezena - Graz - MB kar direkt po avtocesti.

ce bi bilo brez padavin sploh ne bi sel na avtovesto in bi vzel cisto drugo linijo do doma in bi naredil se vec km kot sem jih sedaj (600km).

sele sedaj :? pa sem videl, da ste ze v petek splanirali routo za vceraj.

ampak sem imel norisnico, gorisnico ves teden in nisem bil nic na netu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ta vkend vido tak vlki kos vratovine, kot še nikoli. Bil mi je tako zanimiv, da sem pojedel kr dva... Aja dans zjutraj sem iskal štrik, pa ne za obesit ampak zato ker mi je bil pas prekratki in sem moral nekaj nardit da mi niso hlače dol lezle. Prek sem si oblekel eno dolgo majco da je pokrila šlic, ki je mogo bit odprt da sem pridobil nekaj cm v pasu. ;)

Ampak bilo je FULLL DOBRO! Žarmožu, vse pohvale!!! :worship:

Pa acrobatsko cono je treba not spravit. Mogoče kaki TOTI TOREK??? Naslednji če bo lepo vreme? Pa se enkrat zberemo vsi z mopedami, da nemo vedno z avti hodli.

Darko3g nam je lahko vzor!!!

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!