Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Od sobote me ni blo in sem mel kaj čitat. Videl Dančija na vožnji :worship: . Kaj te češ boljšega, če mora stroj dva vozit :whistle: ?

Jaz v soboto zjutraj za vremenom oz. izogibanje oblakom. Začel proti Lendavi, desno Čakovec, Lenti, ob Balatonu južni del v Vojvodino - Fruška gora - Loznica in spanje. Zjutraj Podgorica - Cetinje - Njeguši - Kotor. Spanje. Včeraj iz Kotora v brege za Trebinje - Stolac - Jajce, no te si pa tak prek Bihača - Slunja - Jastrebarskega in stare ceste za Ptuj via Krapina tak že doma. Lepih 2100 km.

Se danes vidimo.

Prej nisem poštekal, da se ti je čez vikend malo odpelalo, pa da je IBA moral delat namesto tebe. Kaj greš spet na servis :-)

Se slišiva jutri!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... grrrrrrrrr, en k..., pa ta moja služba! :headbang::headbang::headbang:

PUN KUFER MAM TEGA LENTA, PA TE SLUŽBE, PA ... !!!!!!!!!!!!!!!

Mutika, jebeš ti toti LENT, saj je to samo druženje nekih propalih muzičara :evilgrin: ...

Daj, rajši zorganiziraj en pravi motoristični miting na Lentu. Povabimo Bandidose pa bo prav pestro. :naughty:

Saj pravega množičnega pretepa ni blo na Lentu že od Franca Jožefa, te ko je pufmuti Jaggerca pred svojim bordelom hantle naredla med Pohorci in Kobanci. Baje so se tri dni rejzali, pa pol Lenta polamal. Pa praviga strelanja že tui dolgo ni blo. Zadnj tako je blo te ko so tistiga črnogorskiga drogdilera poknli, pol pa dolgo nič.

Čisto smo se pomehkužli, ko neki močvirniki. :headbang:

Saj se pa ve kaj je Štajerski nacionalni šport :worship:

:beer2::beer2: :beer1: :beer1: :fight1::fight1::fight1:

Pa mi bi naj bli evropska prestolnica kulture :headbang:

Pa prvo bi mogli spremeniti slogan, približno takole:

Pridite, pijačo bote drago plačali, batine dobite zastojn!

Mutika predlagaj to šefu...

...če upaš :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, jebeš ti toti LENT, saj je to samo druženje nekih propalih muzičara :evilgrin: ...

Daj, rajši zorganiziraj en pravi motoristični miting na Lentu. Povabimo Bandidose pa bo prav pestro. :naughty:

Saj pravega množičnega pretepa ni blo na Lentu že od Franca Jožefa, te ko je pufmuti Jaggerca pred svojim bordelom hantle naredla med Pohorci in Kobanci. Baje so se tri dni rejzali, pa pol Lenta polamal. Pa praviga strelanja že tui dolgo ni blo. Zadnj tako je blo te ko so tistiga črnogorskiga drogdilera poknli, pol pa dolgo nič.

Čisto smo se pomehkužli, ko neki močvirniki. :headbang:

Saj se pa ve kaj je Štajerski nacionalni šport :worship:

:beer2::beer2: :beer1: :beer1: :fight1::fight1::fight1:

Pa mi bi naj bli evropska prestolnica kulture :headbang:

Pa prvo bi mogli spremeniti slogan, približno takole:

Pridite, pijačo bote drago plačali, batine dobite zastojn!

Mutika predlagaj to šefu...

...če upaš :evilgrin:

Čuj Bremzl, se vidi, da si doma iz Zg. Radvanja! :OK: :yes: :yea1: Tam so res doma neki čudno pravi tiči! :yea1: :grim

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem priden popoldan in naložil v albume Sicilijo 1. del. Nadaljevanje sledi.

:yawn: ......... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj si ti malo nor!!! Kak je faj v vaši družbi!!! :yea1:

Dasnen je spet za mano en naporen dan z prečudovitim zaključkom... ;)

Siser ni bilo vse kot po načrtih ampak popravni sledi!!!

Banda :OK:

lahko noč

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj si ti malo nor!!! Kak je faj v vaši družbi!!! :yea1:

Dasnen je spet za mano en naporen dan z prečudovitim zaključkom... ;)

Siser ni bilo vse kot po načrtih ampak popravni sledi!!!

Banda :OK:

lahko noč

:beer2::kva2::beer2::kva2::beer2::kva2::beer2::kva2:

Ajde banda, lahko noč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem priden popoldan in naložil v albume Sicilijo 1. del. Nadaljevanje sledi.

:yawn: ......... :zzz:

Res si bil priden :worship: , samo pohiti z 2. delom, da ne bo že nova Sicilija prej na sporedu (maj 2010) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:beer2::kva2::beer2::kva2::beer2::kva2::beer2::kva2:

Ajde banda, lahko noč!

ja ja ite ži ekrat spat..

jutri bo nov pir... ops, dan :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:beer2::kva2::beer2::kva2::beer2::kva2::beer2::kva2:

Ajde banda, lahko noč!

Jebenti, prišel na Ptujsko skoraj pri Ptuju, ne pa v Miklavžu. Pred 15 leti sem še znal od Wiene domov, zaj se pa že zgubim, na enkrat pred mano Starše :unsure: (Nikam brez pesa)

Pa sredi travnikov sami krožni prometi pa enosmerne, čisto so že poblesavili :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa pridno za njim :slap: . Saj ve kje je.... Vmes pa sem nato morala še tankat. Ko sem lezla iz avta v popolni motoristični opremi, no rokavice in čelada sta bili na sedežu... so vsi buljili v mojo smer, mislim, da ne zato, ker sem imela na sebi prevelike hlače :kva2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojalla, toteki!

:winkiss::winkiss::winkiss:

Brzinski pozdrav, dejlam ko zamuorc, čez eno uro pa imamo že tiskovno konferenco. Prvo za letošnji festival.

Pa v novem Mariborčanu bodo že izšli članki in intervjuji ... se že kotali, drvi in melje. Čisto sem že zmešana.

:blink:

@ Bremzl, super predlogi, le vse to izpeljati ... po moje mnogo težje, kot neko kulturo trajbat. :whistle:

@ Dejv, super slikice! Podrobno bom pogledala - po zaključku Lenta. :worship:

@ MowzancR, tudi tvoje slikice so cool! :worship:

Sploh je bilo super na Glavnem trgu!!! In Barracudek, prav imaš - fajn nam je skupaj. Smo najbolj kulska banda pod soncem in to svobodnim! :naughty: :whistle::D:P

Jaz pa pridno za njim :slap: . Saj ve kje je.... Vmes pa sem nato morala še tankat. Ko sem lezla iz avta v popolni motoristični opremi, no rokavice in čelada sta bili na sedežu... so vsi buljili v mojo smer, mislim, da ne zato, ker sem imela na sebi prevelike hlače :kva2: .

????????????????? :eek: ????????????????????????

Kamikazica, daj, bodi bolj prijazna do nas in povej - za kaj je šlo pri vsej stvari?

Razumela sem, da si spet neko godljo skuhala, čisto v tvojem stilu, ampak, ... what?

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa pridno za njim :slap: . Saj ve kje je.... Vmes pa sem nato morala še tankat. Ko sem lezla iz avta v popolni motoristični opremi, no rokavice in čelada sta bili na sedežu... so vsi buljili v mojo smer, mislim, da ne zato, ker sem imela na sebi prevelike hlače :kva2: .

..vejš kak bi šele zijali či jih nebi mejla :naughty: ...

@ Bremzl, super predlogi, le vse to izpeljati ... po moje mnogo težje, kot neko kulturo trajbat. :whistle:

:winkiss:

...itak bi blo samo triklrat...

...prvič, zadnjič in nikoli več :evilgrin:

samo bi se pa dolgo govorilo o tem :winkiss: .

Heh, Mootika, danes sem slučajno spet naletel na primerjalni posnetek mojega in tvojega stila vožnje... :P:D :evilgrin:

:fredy:

...ooo novi nik :worship: ..

...pa res bi ji lahko dali neko domače ime... :hmm:

Mutika od zaj naprej si Motka!! :worship::kva2:

po domače pač.... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, Mootika, danes sem slučajno spet naletel na primerjalni posnetek mojega in tvojega stila vožnje... :P:D :evilgrin:

CONTRAST.wmv

:fredy:

Kul! Heeheeeh, saj zato pa sem si jaz lani gleženj zlomla. Sem bila prepočasna ... :whistle: .

Koliko se spomnim, pa si ti svoje koleno razsul na smučanju? :rolleyes:

V resnici pa niti jaz, niti ti nimava takih motorjev ...

...ooo novi nik :worship: ..

...pa res bi ji lahko dali neko domače ime... :hmm:

Mutika od zaj naprej si Motka!! :worship::kva2:

po domače pač.... :slap:

:angry:

Mi ni čisto nič všeč!

To je isto, če bi tebi rekli Kramp!

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa očitno smrdim :?

D.

:hmm::P .)

Jaz pa pridno za njim :slap: . Saj ve kje je.... Vmes pa sem nato morala še tankat. Ko sem lezla iz avta v popolni motoristični opremi, no rokavice in čelada sta bili na sedežu... so vsi buljili v mojo smer, mislim, da ne zato, ker sem imela na sebi prevelike hlače :kva2: .

Pa ne mi rečt, da sta zavila desno ko sta prišla iz ulice? :eek::slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm::P .)

Pa ne mi rečt, da sta zavila desno ko sta prišla iz ulice? :eek::slap:

Ja, je zavil... doma pa si ni dal reči, da bi moral zaviti levo! :doze: Drugič mora piti kavo :kava: ne pir...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

????????????????? :eek: ????????????????????????

Kamikazica, daj, bodi bolj prijazna do nas in povej - za kaj je šlo pri vsej stvari?

Razumela sem, da si spet neko godljo skuhala, čisto v tvojem stilu, ampak, ... what?

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začuda bo vreme ta vikend zelo lepo. :whistle: Captain Gody, delaš na kakšnem planu?

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak, pa sem prišo iz kanal smrdim po starem motornem olju! (Fujjjj)

Upam da bom vsaj čez vikend FRAJ!!! grozi mi namreč še delovna sobta :(

...Grem ker je prišla barracudika lih v hišo in mi povedala da mam zadno desno gumo na Hondi prazno. Zgleda da še ni konc za danes :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry:

Mi ni čisto nič všeč!

To je isto, če bi tebi rekli Kramp!

Kramp sn bil ko sn bil mali..

..zaj mi pravijo Bager :naughty:

gospod Bager :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!