Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Tako da se še jaz javim... nisem na morju, niti kje drugje kjer bi pičil uživancijo... :(

Celi petek in še danes sem preživel na strehi in malo pod njo. Juri pa spet ob 6:00 budnica in nazaj na delo vse do cca 21:30 kot do sedaj.

zdaj sem pvič bil tak dolgo brez motosveta :) pondeljek bo malo bol na izi.

LEPO SE MEJTE JUTRI NA MOTORU!!!

pa po pameti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan banda motoristična!

Lep je dan...eni uživate na morju...eni na furi...jaz pa doma v hladovini B) -tudi prav.

Upam samo, da nebo ki TOTI TOREK popoldan kaka nevihta!! ker smo si namislili taki fajni plac za druženje! :OK: can't wait

Uživajte nedeljo...arrivederci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, Toteki!

Evo, pa so padli Dolomiti. Sploh ne vem, kaj še iščete okoli Nockalmstrasse- gas na svež zrak v Dolomite! :D

Dober dan banda motoristična!

Lep je dan...eni uživate na morju...eni na furi...jaz pa doma v hladovini B) -tudi prav.

Na, da se boš malo segrela. :P

post-15712-1244967526_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, Toteki!

Evo, pa so padli Dolomiti. Sploh ne vem, kaj še iščete okoli Nockalmstrasse- gas na svež zrak v Dolomite! :D

Na, da se boš malo segrela. :P

post-15712-1244967526_thumb.jpg

waaaaw kak lepo!!! :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaaaw kak lepo!!! :O

..ka tebe je tvoj zopet doma pusto :(

malo ga v roke vzemu :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ka tebe je tvoj zopet doma pusto :(

malo ga v roke vzemu :fight1:

neee...sej ni šel na furo, ker dela. Priden je Barracudek! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa lahko končno pripeljem moped v Maribor :kva2:

Vikendi so tako vedno deževni, se bomo pa po službi začeli malo vozit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vikendi so tako vedno deževni, se bomo pa po službi začeli malo vozit :OK:

:whistle:

poglej skozi okno :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Toteki!

A sem mogoče vas srečal v ovinkih na avstrijski strani Jezerskega? (13:00 od oka)

Nekaj velikega in sivega sem videl, pa kolono za njim... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

poglej skozi okno :krneki:

:naughty: Brez skrbi, sem izkoristil prvi lep vikend po dolgem času, ko celo ni bilo drugih opravkov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me doma!!! Babica me ni prepznala! :)

Zdaj pa stuširat pa k dohteru :(

Mezinec leve roke je dopoldan občutil 600 gramsko kladivo :( Zdaj se ne gre več premikat pa plavo-vijolčen velikosti palca :xx:

Bomo vidli kaj bojo rekli :D grem ker boli ko pes ko tipkam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Toteki!

A sem mogoče vas srečal v ovinkih na avstrijski strani Jezerskega? (13:00 od oka)

Nekaj velikega in sivega sem videl, pa kolono za njim... :D

Verjetno imaš prav, to je bil veliki Danči na malem SV-ju, ali manjši Gody na velikem FJR-ju, oba v črno sivi kombinaciji :whistle: , zadaj pa ostalih nekaj totekov :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me doma!!! Babica me ni prepznala! :)

Zdaj pa stuširat pa k dohteru :(

Mezinec leve roke je dopoldan občutil 600 gramsko kladivo :( Zdaj se ne gre več premikat pa plavo-vijolčen velikosti palca :xx:

Bomo vidli kaj bojo rekli :D grem ker boli ko pes ko tipkam ;)

Ti si ta tvoj podpis dobesedno vzel, pa si si v prste zabijal pamet kar s hamrom? :unsure:

Upam da bo prst vredi, čeprav se z barvo buni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me doma!!! Babica me ni prepznala! :)

Zdaj pa stuširat pa k dohteru :(

Mezinec leve roke je dopoldan občutil 600 gramsko kladivo :( Zdaj se ne gre več premikat pa plavo-vijolčen velikosti palca :xx:

Bomo vidli kaj bojo rekli :D grem ker boli ko pes ko tipkam ;)

Shit :| upam da ni preveč sj****... Tak je, če si nerodn ;). :whistle:

Glavno je, da ne dobiš gipsa, da boš lahko mofo fural :).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello banda! :P

Evo naju z prve malo jače furce, v soboto štart preko LJ, Ilirske pa po

Jadranski magistrali do Filip i Jakova, danes pa preko Velebebita, Plitvičkih in Zagreba domov.

Odvrtelo se je čudovitih 870km. Družba in vreme čudoviti, voda je super glede na to,

da je gospa Varadero bila v njej,he, he.

Jutri pa spet pridno na delo! Lep pozdrav vsem! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva prišla s fure. Klasika preko Bizeljskega - Brežic - NM - Črnomlja - Ogulina - Senja v Stinico na kopanje in roštiljado. Obiskala sva Lorda & Lady. Dol sva peljala po moje :010 , nazaj pa komanda mameIBA - na avtocesto od Sinja :cry: . Prišla v slabih treh urah, ampak KTM in avtocesta :unsure: ...

Na INA pumpi na AC piše na vratih, da "NE PRIMAMO EURE!!!" :headbang::headbang::headbang: . V Ogulinu v pekarni tudi ne moreš plačati z evri. Ko sem vprašal, če lahko z markami, so me gledali ko tele :evilgrin: . Včasih si v vsakem pajzlu v Jugi lahko plačal z DEM, danes pa ne moreš z evropsko valuto :headbang: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami uživači (razen Mutike, ki dela z glavo in Baracude, ki dela s hamrom - drugič ne delaj na silo ampak vzami večje kladivo).

Jaz pa sem imel Frajtag (dopust) in sem moral na Bled na regato. Na srečo sem ga vžgal prek Avstrije, ker je v Konjicah fejst deževalo. V Radljah mi je krmilo tako potegnilov desno, da me je kar zaneslo čez prelaz in preko Ivnika ter Golice do Labota. Ko sem se spuščal dol, je pred mano en avto veselo prižgal desni smernik in nameraval zaviti desno na parkirišče tiste gostilne na sredi te ceste. Ko sem že mislil peljati mimo pa je še bolj veselo zavil na levo in parkiral na levem parkirišče. Na srečo sem bil toliko počasen, da je zavil, še preden sem začel prehitevati, sicer bi zvil še en blatnik (ali celo vrata). Včasih je dobro imeti mušice na zadnji strani čelade.

V Velikovcu spet jeza na slovenske cene goriva, nato pa preko Ljubelja, Tržiča do Zadnje vasi in še malo naprej do Begunj in Bleda.

Tri dni lepega vremena na Bledu v času veslaške regate skoraj ne pomnijo. Žal mi je bilo le, ker je vseskozi ropotalo okoli jezera, jaz pa na čolnu sredi jezera. Regata v redu, nazaj pa preko Kranjske gore, Korenskega sedla in po južni strani Vrbskega jezera (Maria Wörth) do Celovca in nazaj (seveda mimo črpalke v Velikovcu in preko Golice). Za tri dni dokaj skromnih 500 km ampak vsaj koristnih (omne tulit punctum qui miscuit utile dulci).

V torek več. Zvedel sem tudi, kaj je oranžno in škodljivo za zobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak mam zmontiran fršn gips, ki bi naj bil gori do drugega torka, tak da mejte barvice zraven :D Če bom vzdržal sploh tak dolgo, verjetno bom moral, ker mi je zdravnik deloval nekam skeptičen glede komplikacij (glih po sklepu sem se mogo ruknit :slap: )! Ampak jaz se zanesem na svoje telo ko ni preveč haklih :)

Aja pa reko mi je da nebi smel avta vozit :eek: , bom pa motor...(rabim eno veliko rekavico za levo roko)

ps: Ko sem prišo tja, mi je zdravnica rekla: kaj vi ste že bli tu danes??? Rečem NE??? In pol ugotovimo da sem bil pred dvemi leti na isti datum tudi na poškodbenem... :)

Pa sem ji nazaj reko, da se zadovolne stranke rade vračamo :ninja:

komaj čakam torek da vas vidim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno imaš prav, to je bil veliki Danči na malem SV-ju, ali manjši Gody na velikem FJR-ju, oba v črno sivi kombinaciji :whistle: , zadaj pa ostalih nekaj totekov :worship:

Ko bojo sprocesirali, bo tule:

http://www.youtube.com/watch?v=hNcSzCJodaE

Filmček z današnje vožnje. Na žalost kamera malo previsoko in poševno ampak tak malo za špas pa bo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak mam zmontiran fršn gips, ki bi naj bil gori do drugega torka, tak da mejte barvice zraven :D Če bom vzdržal sploh tak dolgo, verjetno bom moral, ker mi je zdravnik deloval nekam skeptičen glede komplikacij (glih po sklepu sem se mogo ruknit :slap: )! Ampak jaz se zanesem na svoje telo ko ni preveč haklih :)

Aja pa reko mi je da nebi smel avta vozit :eek: , bom pa motor...(rabim eno veliko rekavico za levo roko)

ps: Ko sem prišo tja, mi je zdravnica rekla: kaj vi ste že bli tu danes??? Rečem NE??? In pol ugotovimo da sem bil pred dvemi leti na isti datum tudi na poškodbenem... :)

Pa sem ji nazaj reko, da se zadovolne stranke rade vračamo :ninja:

komaj čakam torek da vas vidim ;)

Mi Pohorci žreble z roko zabijamo, nea rabimo hamra, ker pol so lahko sme pizdarije. :naughty:

Porihtaj se :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, Toteki!

Evo, pa so padli Dolomiti. Sploh ne vem, kaj še iščete okoli Nockalmstrasse- gas na svež zrak v Dolomite! :D

Na, da se boš malo segrela. :P

post-15712-1244967526_thumb.jpg

Če si as, bi še gor na Marmolado šel.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!