Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

ne dela... :unsure:

Bil predolgi. Sedaj so tule:

1. del:

2. del:

3. del:

(zdajle se še procesira ...)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak mam zmontiran fršn gips, ki bi naj bil gori do drugega torka, tak da mejte barvice zraven :D Če bom vzdržal sploh tak dolgo, verjetno bom moral, ker mi je zdravnik deloval nekam skeptičen glede komplikacij (glih po sklepu sem se mogo ruknit :slap: )! Ampak jaz se zanesem na svoje telo ko ni preveč haklih :)

Aja pa reko mi je da nebi smel avta vozit :eek: , bom pa motor...(rabim eno veliko rekavico za levo roko)

ps: Ko sem prišo tja, mi je zdravnica rekla: kaj vi ste že bli tu danes??? Rečem NE??? In pol ugotovimo da sem bil pred dvemi leti na isti datum tudi na poškodbenem... :)

Pa sem ji nazaj reko, da se zadovolne stranke rade vračamo :ninja:

komaj čakam torek da vas vidim ;)

Ah, pubec kaj ga te serjes,pa si kosti testiras na trdoto. Cimprej se porihtaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celi v višji kvalitetei pa je tukaj, če bi si ga kdo rad dol potegnil :)

http://foto.slovenija.net/index.php?album=Gody%2F20090614%2F

Še srečo imaš, da si se celi domov pripeljal, če pa samo okrog gledaš, pa ptiče, zvezde... samo na cesto ne! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še srečo imaš, da si se celi domov pripeljal, če pa samo okrog gledaš, pa ptiče, zvezde... samo na cesto ne! :hmm:

dober dan....

no zame še skoraj dobro jutro ker se še zdaj nisem prav zbudil.. po 14 dni dopusta. Blo je fajn... pa čeprav čist brez dvokolesa :whistle:

marvin ti si tud bil v nevarnosti če si vozil pred gody-jem on pa samo okoli gleda :rolleyes:

juter pa se tak al tak vidimo

uživajte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je kamera:

http://helmetcameracentral.com/2006/11/06/...-helmet-camera/

ločljivost 640x480

Se da v Louisu dobiti sorazmerno poceni, v LeKvaku pa za cca. 130€

A imaš to še tisto prvo, ali si kaj zamenjal ? Se mi zdi, da je video zdaj boljši kot je bil nazadnje ko sem gledal tvoje posnetke (fura zahodnega bloka ...)

Jaz imam tole, ki pa ni vodotesna ima pa mlo večjo resolucijo 720 x ...

post-5391-1245077843.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello banda!

Vidim, da ste lih pri visoki tehnologiji, pa bom kar postavil vprašanje:

Imam namen kupit Garmina, po vsej verjetnosti Zumo 550.Če kdo kje koga pozna, da bi ga prodajal

mi naj sporoči.Kontaktiral sem tudi Elbarta, ampak mi je odgovoril, da mi lahko nabavi zumota 660, ima kdo kakšne izkušnje z tem novim modelom.Kakšen dan ali dva počakam, potem pa grem v nabavo.

Jutri pa se itak vidimo! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello banda!

Vidim, da ste lih pri visoki tehnologiji, pa bom kar postavil vprašanje:

Imam namen kupit Garmina, po vsej verjetnosti Zumo 550.Če kdo kje koga pozna, da bi ga prodajal

mi naj sporoči.Kontaktiral sem tudi Elbarta, ampak mi je odgovoril, da mi lahko nabavi zumota 660, ima kdo kakšne izkušnje z tem novim modelom.Kakšen dan ali dva počakam, potem pa grem v nabavo.

Jutri pa se itak vidimo! :winkiss:

Vprašaj emc-a :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še srečo imaš, da si se celi domov pripeljal, če pa samo okrog gledaš, pa ptiče, zvezde... samo na cesto ne! :hmm:

či mu je pa ataIBA sponzor, pa more strehe gledat. Še jaz sn malo špijuniral, če bi bla kaka vrei streha, samo mu moram še kompas montirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roger :worship:

Bom jaz povpršal Cizej Gogija za ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello banda!

Vidim, da ste lih pri visoki tehnologiji, pa bom kar postavil vprašanje:

Imam namen kupit Garmina, po vsej verjetnosti Zumo 550.Če kdo kje koga pozna, da bi ga prodajal

mi naj sporoči.Kontaktiral sem tudi Elbarta, ampak mi je odgovoril, da mi lahko nabavi zumota 660, ima kdo kakšne izkušnje z tem novim modelom.Kakšen dan ali dva počakam, potem pa grem v nabavo.

Jutri pa se itak vidimo! :winkiss:

klo das pa ti ga zrihtam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imaš to še tisto prvo, ali si kaj zamenjal ? Se mi zdi, da je video zdaj boljši kot je bil nazadnje ko sem gledal tvoje posnetke (fura zahodnega bloka ...)

Jaz imam tole, ki pa ni vodotesna ima pa mlo večjo resolucijo 720 x ...

post-5391-1245077843.jpg

Tista prva je še.

Ampak potem je obdelano: AVI iz kamere -> VCD format -> Youtube Očitno dirktno iz kamere slabša kvaliteta, kot če malo obdelaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klo das pa ti ga zrihtam :naughty:

gajbo pira,

pa fkup jo boma spila :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!