Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Itaq, da smo asi, ceprav ti si asica. :grim :grim :grim Se malo, pa jih mamo. :blush:

Ko nas dobite pa za c030.gif dajte :winkiss:

Ste pa pridni neverjetno k015.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2:

Kleti avstrijci pa njihove ceste.. Me je kar minilo vozit po naših :cry:

Godyju sem dolžan eno pijačo, ker je enkrat tu gor predlagal to ruto, ko sem jaz šel danes.. Kaj si ja nor.. Od Deutschlandsberga po tistih hribih.. Se lahko Dvor - Kočevje in Golica skrijeta kadarkoli..

Ruta:Google Maps

Se vidi, da sem zabluzil.. Pri Deutsch bi moral iti po zgornji strani čez Freiland, pa sem jo zgrešil.. Sem to ugotovil šele v Wolfsbergu. Sem se pa zasukal, pa jo šel iskati :)

10metrov pred križiščem <Maribor 42km>, <Dravograd 17km> v Radljah sem bil še 100% prepričan, da grem v Mb.. Pa sem potem pogledal na uro in si rekel, da še imam en mal časa, tako da sem jo ruknil še okoli Pohorja.

Ker še nisem bil na letališčih, sem seveda moral oba pogledat.. (Folk obakrat malo čudno gledal, ko sem prilutal do glavne stavbe, nisem videl nobenga znanega, se zasukal in šel nazaj po isti poti :) )

Pismo paše malo daljša popoldanska tura..

@Barracuda: sem te čakal, pa te ni bilo ob 15h ;)

Se mi je zdelo ja...no fajn, pa lahko kdaj po šihtu kakšno turo naredima :whistle:

Sem takoj za akcijo :)

Kake face pa sta viadva ...! :D

Kaj je mogoče še keri blizu Narodnega doma v službi? Pa se mogoče ne poznamo ... :PB) . Hec. Kak dobro, da mamo Motosvet.

Midva nisva dovolj? :( :naughty:

Popravljeno . Popravil MowzancR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HOj,

toti svet je tak mali, AtaIBA in MamaIBA sta rekla, da mata čevapćiče, pa sem bil za pet minut tam!

Očitno že vnukeca cartata, najmanjšega Ibeka, pa ata(deda :krneki:, i to verovatno najbrži) samo roštilja :rolleyes:

Hvala, dobri čevaćići :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu sva soseda na šihtu :)

Sem na TehnoCentru.. Samo sem šele par dni nazaj ugotovil, kdo poseduje tist Kawasaki, pa te še nisem uspel zalovit na hodniku :)

Jebemti, vidva pa sta taprava!

Če bi si kdo od vaju iskal deklino po internetu, bi jo verjetno že 20 let poznal, pol pa bi skužo, da ni našel v bistvu nič novega, ko bi se končno srečala.

Kaka zguba časa :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marvin, tebi se pa ta AMZS-jev trening full pozna... Danes si naju z Godyem tak prehitel, da naju sploh opazu nisi, pol pa te še ujet nisva uspela... :krneki:

Vidim, da bom res moral it na Vransko... :slap:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marvin, tebi se pa ta AMZS-jev trening full pozna... Danes si naju z Godyem tak prehitel, da naju sploh opazu nisi, pol pa te še ujet nisva uspela... :krneki:

Vidim, da bom res moral it na Vransko... :slap:

D.

Kje!? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2:

Kleti avstrijci pa njihove ceste.. Me je kar minilo vozit po naših :cry:

Godyju sem dolžan eno pijačo, ker je enkrat tu gor predlagal to ruto, ko sem jaz šel danes.. Kaj si ja nor.. Od Deutschlandsberga po tistih hribih.. Se lahko Dvor - Kočevje in Golica skrijeta kadarkoli..

Ruta:Google Maps

Se vidi, da sem zabluzil.. Pri Deutsch bi moral iti po zgornji strani čez Freiland, pa sem jo zgrešil.. Sem to ugotovil šele v Wolfsbergu. Sem se pa zasukal, pa jo šel iskati :)

10metrov pred križiščem <Maribor 42km>, <Dravograd 17km> v Radljah sem bil še 100% prepričan, da grem v Mb.. Pa sem potem pogledal na uro in si rekel, da še imam en mal časa, tako da sem jo ruknil še okoli Pohorja.

Ker še nisem bil na letališčih, sem seveda moral oba pogledat.. (Folk obakrat malo čudno gledal, ko sem prilutal do glavne stavbe, nisem videl nobenga znanega, se zasukal in šel nazaj po isti poti :) )

Pismo paše malo daljša popoldanska tura..

@Barracuda: sem te čakal, pa te ni bilo ob 15h ;)

Sem takoj za akcijo :)

Midva nisva dovolj? :( :naughty:

Jp, jodlarcki majo kar lepe ceste, na Weinebene si bil,pa na Gaberlu,ce sem prav videl. Jaz zelo rad skombiniram Weinebene,Pack in Gaberl...kaksna Hebalm oz. Hebalpe se padejo zraven(prides tocno na sredini Packa oz. Packsattla ven), obcasno se pa Griffen in Klippitztorl (tu je na zalost asfalt bolj slab).

Obstaja tudi en fina furca, 8 prelazov avstrijske Stajerske,ki sem jo v celoti enkrat prevozil z Gody-jem in Danci-jem. Tud zelo fajn zadeva. Tukaj najdes to furco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje!? :unsure:

Na klancu iz Pernice proti Malečniku... Pa vsak s svojim enoslednim vozilom sva bla. Pa se zašvicala ful! 1222_hot_and_sweating_smiley.gif

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danči, za tebe bo ta osnovni AMZS tečaj repa.

Idi raje na nadaljevalnega :) tam boš mogoče imel kak izziv :) .

D.

PS: damn ne znam tipkat več... spljoh... :|

Popravljeno . Popravil davidg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danči, za tebe bo ta osnovni AMZS tečaj repa.

Idi raje na nadaljevalnega :) tam boš mogoče imel kak izziv :) .

Ej, ko bi ti vidu, kak me je Marvin danes prehitel... pa je lih tak bil samo na začetnem tečaju.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na klancu iz Pernice proti Malečniku... Pa vsak s svojim enoslednim vozilom sva bla. Pa se zašvicala ful! 1222_hot_and_sweating_smiley.gif

D.

Tista biciklista v desnem ovinku, ha ha, res je bilo malo spolzko za vama, ko sta tak švicala. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, ko bi ti vidu, kak me je Marvin danes prehitel... pa je lih tak bil samo na začetnem tečaju.

D.

LMAO :) . Kaj si bil na biciklu?

D.

EDIT: LOL zdaj vidim Marvinov post.

Veš kak je, če se ti premikaš ne spljoh? ;) potem zgleda tak kot da Marvin divja ;) )))))))))) hehhe

Popravljeno . Popravil davidg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti, vidva pa sta taprava!

Če bi si kdo od vaju iskal deklino po internetu, bi jo verjetno že 20 let poznal, pol pa bi skužo, da ni našel v bistvu nič novega, ko bi se končno srečala.

Kaka zguba časa :lol1:

Hehe, vsak dan kaj novega, da ni dolgčas :lol1:

Jp, jodlarcki majo kar lepe ceste, na Weinebene si bil,pa na Gaberlu,ce sem prav videl. Jaz zelo rad skombiniram Weinebene,Pack in Gaberl...kaksna Hebalm oz. Hebalpe se padejo zraven(prides tocno na sredini Packa oz. Packsattla ven), obcasno se pa Griffen in Klippitztorl (tu je na zalost asfalt bolj slab).

Obstaja tudi en fina furca, 8 prelazov avstrijske Stajerske,ki sem jo v celoti enkrat prevozil z Gody-jem in Danci-jem. Tud zelo fajn zadeva. Tukaj najdes to furco.

Vidim, da je to celo področje poligon za Dolomite :)

Očitno si bo treba zrihtat letno vinjeto za po avstriji, da bom čimprej v epicentru. Čeprav dobra urca do Deutschlandsberga tudi ni nek hud strošek, če se potem začne uživat.. Je pa res, da so ostali prelazi, ki si jih omenjal, za celodnevno turo.. Sicer bi lahko še kak prelaz gor našel, namesto da bi šel okoli Pohorja, samo verjetno bi se po temi domov pripeljal, če bi preveč rinil proti severu? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, vsak dan kaj novega, da ni dolgčas :lol1:

Vidim, da je to celo področje poligon za Dolomite :)

Očitno si bo treba zrihtat letno vinjeto za po avstriji, da bom čimprej v epicentru. Čeprav dobra urca do Deutschlandsberga tudi ni nek hud strošek, če se potem začne uživat.. Je pa res, da so ostali prelazi, ki si jih omenjal, za celodnevno turo.. Sicer bi lahko še kak prelaz gor našel, namesto da bi šel okoli Pohorja, samo verjetno bi se po temi domov pripeljal, če bi preveč rinil proti severu? :hmm:

Eh vinjete ne rabis...Drgac se pa hitro se najde kaksen prelaz gor proti severu...drgac tale furca Weinebene,Packsattel in Gaberl ni kaj dosti vec kot 300 km. Tak da ce si bolj hitre sorte si za kosilo ze doma, ce startas okoli 8 ure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja tudi en fina furca, 8 prelazov avstrijske Stajerske,ki sem jo v celoti enkrat prevozil z Gody-jem in Danci-jem. Tud zelo fajn zadeva. Tukaj najdes to furco.

A je to taprava pot?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh vinjete ne rabis...Drgac se pa hitro se najde kaksen prelaz gor proti severu...drgac tale furca Weinebene,Packsattel in Gaberl ni kaj dosti vec kot 300 km. Tak da ce si bolj hitre sorte si za kosilo ze doma, ce startas okoli 8 ure.

Samo je pa problem, ko je tolko dobrih cest v Avstriji za prevozit, cajta pa vedno premalo :(

Sicer pa sem se za jutri odločil, da si vzamem malo fraj...pa se ne morem odločit, ali bi šel še malo Avstrijo raziskovat, ali pa malo po Marofu drajsat...gre kdo zraven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo je pa problem, ko je tolko dobrih cest v Avstriji za prevozit, cajta pa vedno premalo :(

Sicer pa sem se za jutri odločil, da si vzamem malo fraj...pa se ne morem odločit, ali bi šel še malo Avstrijo raziskovat, ali pa malo po Marofu drajsat...gre kdo zraven?

Kaj ti poznas mojga sefa?? :whistle: Jaz mam jutri home office, zjutraj peljem :wub: v bolnico, popoldan pa se bom sel malo peljat okoli. Vmes pa moram na zalost se nekaj nardit za firmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yawn: ......... :zzz: .......... :winkiss:

:beer2:

Jutri pa v nove zmage.

Lahko noč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh vinjete ne rabis...Drgac se pa hitro se najde kaksen prelaz gor proti severu...drgac tale furca Weinebene,Packsattel in Gaberl ni kaj dosti vec kot 300 km. Tak da ce si bolj hitre sorte si za kosilo ze doma, ce startas okoli 8 ure.

Večinoma vozim po omejitvah, pač bolj turistički :)

Za to pot danes sem rabil 5 ur in pol. Ustavil sem se samo na črpalki v konjicah, vse ostalo na motorju.

Sedaj sem pa na čakanju za naslednji lep popoldan, pa da poskusim še kak prelaz :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, to bi blo to. Si pa verjetno videl da si lahko dol potegnes fajle za navija.

Nimam še navigacije, je pa v planu...

Sicer bo pa tole ravno za celodnevno furo, slabih 700km je iz Lendave :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč banda...

Vanga jutri me maš na puklu ;)

Drgač, pa hvala glavnim akterjem današnje akcije :OK:

Lahko noč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro toti konec Slovenije. Pred nami je še en lep dan, ki ga bo večina preživela ob delu.

Čez vikend pa na motore tisti ki lahko, nič zabušavat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!