Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Dobro jutro toti konec Slovenije. Pred nami je še en lep dan, ki ga bo večina preživela ob delu.

Čez vikend pa na motore tisti ki lahko, nič zabušavat :)

Erm, upam da se ti besede pozlatijo. Trenutno kaže bolj slabo za weekend in motorje. Jutri bi naj blo 14 stopinj samo in naj bi deževalo cel dan. Podobno v nedeljo.

Spodaj maš na hitro kako bo vreme jutri ob 08:00, 11:00 in 14:00...

D.

post-21243-1245395554_thumb.png

post-21243-1245395559_thumb.png

post-21243-1245395563_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, moji toteki!

:winkiss::winkiss::winkiss:

Vi kar lepo motorirajte, še zame.

Predvsem preko vikenda ... sicer je tole hudo egoistično, ampak, mi kar paše, da ne bo idealnega vremena za motoriranje ... v pisarni je lažje zdržati, če zunaj klade letijo, delat je treba v vsakem vremenu. :angry:

Marvin, tebi se pa ta AMZS-jev trening full pozna... Danes si naju z Godyem tak prehitel, da naju sploh opazu nisi, pol pa te še ujet nisva uspela... :krneki:

Vidim, da bom res moral it na Vransko... :slap:

D.

A jaaa? A imajo tečaj varne vožnje že za bicikliste? :eek:

LMAO :) . Kaj si bil na biciklu?

D.

EDIT: LOL zdaj vidim Marvinov post.

Veš kak je, če se ti premikaš ne spljoh? ;) potem zgleda tak kot da Marvin divja ;) )))))))))) hehhe

Se strinjam - res ne znaš pisat! :evilgrin: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam - res ne znaš pisat! :evilgrin: :winkiss:

Heh, a ti "internets" termi delajo probleme? ;) Nič zato, saj si že v pedesetih :rolleyes: .

:alien1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žeja...

..grem k lipi na pir :beer1:

:unsure: :unsure: :unsure: ... danes mi je nekam čaj pasal :whistle: .

Klinc pa vreme. Moja me ne pusti od hiše.

Bom moral ketno ftrgat :evilgrin: .

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, a ti "internets" termi delajo probleme? ;) Nič zato, saj si že v pedesetih :rolleyes: .

:alien1:

D.

Ja, priznam, imaš res prav! Težave imam in to velike, pa ne zato, ker sem tik pred petdesetim letom, kot tudi ne z razumevanjem kratic, ker jih vse razumem, ne boš verjel ampak, ... dete ... ne govorim o internetnih kraticah, ampak o jezikovnih zmazkih.

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem se malo ohladit na Golico...ce se mi do tja ne bodo skuhali mozgani :whistle:

:worship:

Jaz pa grem počasi domov ... dovolj dela za danes. Jutri dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Jaz pa grem počasi domov ... dovolj dela za danes. Jutri dalje.

Fajn je blo, prijetne temperature, zelo malo prometa,nic policajev...na zalost pa je danasnja Golica pustila grenki priokus...par ovinkov od jezera proti Labotu naletim na gruco ljudi,razbit motor in nekoga,ki lezi v travi;ko sem se malo kasneje vracal sta bla tam ze dva policjska avta in dva resilca.

Upam,da ne bo nobene tragicne novice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem danes (oz. že včeraj, če dobro premislim :eek: ) dopoldne šel prvič malo drajsat na marof :kva2: ...trajsalo je vse...od kolenskih drsnikov, tačk in drsnikov na škornjih :P

Za prvič je blo super, samo vroče je blo za crknit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem danes (oz. že včeraj, če dobro premislim :eek: ) dopoldne šel prvič malo drajsat na marof :kva2: ...trajsalo je vse...od kolenskih drsnikov, tačk in drsnikov na škornjih :P

Za prvič je blo super, samo vroče je blo za crknit.

Te pa danes idi :whistle: ..., ampak ti bolj priporočam drajsanje doma :evilgrin: .

Sem bil na Tuš pumpi in ni blo neke gužve :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha banda, kaj delate???

Jaz sem skoraj celi dan prespal. Tečno mi je ko... zato grem zaj ven, malo na dež, čaprav več ne dežuje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha banda, kaj delate???

Jaz sem skoraj celi dan prespal. Tečno mi je ko... zato grem zaj ven, malo na dež, čaprav več ne dežuje :)

Tak, ko sem pa danes po kosilu švasal do zdaj, že dolgo nisem. Baterije so puuune. Grem na pir, ker me 2 x 4 tace nežno gledata :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, srčki totekovski!

:winkiss::winkiss::winkiss:

Fajn je blo, prijetne temperature, zelo malo prometa,nic policajev...na zalost pa je danasnja Golica pustila grenki priokus...par ovinkov od jezera proti Labotu naletim na gruco ljudi,razbit motor in nekoga,ki lezi v travi;ko sem se malo kasneje vracal sta bla tam ze dva policjska avta in dva resilca.

Upam,da ne bo nobene tragicne novice.

O joooj, ... vedno, ampak vedno je grozno slišati kaj takega, kaj šele videti! Res upam, da ni hudega!

:cry:

Jaz pa sem danes (oz. že včeraj, če dobro premislim :eek: ) dopoldne šel prvič malo drajsat na marof :kva2: ...trajsalo je vse...od kolenskih drsnikov, tačk in drsnikov na škornjih :P

Za prvič je blo super, samo vroče je blo za crknit.

:worship::worship::worship:

Sem bil na Tuš pumpi in ni blo neke gužve :unsure: .

Ziher si avto tankal ... :evilgrin: :winkiss: !

Hojla toteki!

Kaj vsi spite al se učite plavat z motorji v današnjem vremenu?

Jaz delam! :evilgrin:

Aloha banda, kaj delate???

Jaz sem skoraj celi dan prespal. Tečno mi je ko... zato grem zaj ven, malo na dež, čaprav več ne dežuje :)

Kaj delamo? Jaz delam, ampak res. Nisem le v službi! :evilgrin: :evilgrin: Tak isto jutri ... :SS

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, srčki totekovski!

:winkiss::winkiss::winkiss:

O joooj, ... vedno, ampak vedno je grozno slišati kaj takega, kaj šele videti! Res upam, da ni hudega!

:cry:

:worship::worship::worship:

Ziher si avto tankal ... :evilgrin: :winkiss: !

Jaz delam! :evilgrin:

Kaj delamo? Jaz delam, ampak res. Nisem le v službi! :evilgrin: :evilgrin: Tak isto jutri ... :SS

:headbang:

Če si pa en dan v tednu ne zalužite fraj te pa KURC GLEDA tako službo!!!

MUTI nedelje so za družino in prijatelje, ne pa za službo ;)

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he! Vreme se je nepričakovano zrihtalo, tak da je treba nekam dunit :whistle: .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je lepo vreme. Dan bom izkoristil za pospravljanje delavnice, saj je le ta tega krepko potrebna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem splezal na moped, ga zaštartal pa probal sklopko. Sem kar hitro obupal ker mi dela velike težave. Menjavanje bi še šlo, speljat pa pomoje ne najlepše.

Tako da moped ostaja v kleti na hladnem ;)

Vožnjo torej presatavlam na torek ko gre gips dol, če nebo prišo novi gor!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, toteki ... :winkiss::winkiss::winkiss: ... kot razpuščena banda ste!

Vreme vpliva, ha? Čisto razkropljeno se vozite, vidim, da bo treba stvari spet na svoje mesto spravit.

Po dopustih in v lepem avgustovsko-septembrskem začetku jeseni. Takrat bomo pa uživali, pa dobre furce organizirali.

Do takrat pa bo, ko bo.

Yeeeeeeeee, ... :OK::yea1::worship::winkiss: !

Jaz pa sem tam, kjer zadnje cajte vedno. :whistle: :evilgrin: Danes moram bit pridna, da bom v naslednjem tednu vsaj malo spala.

...

...

...

Dejv, :winkiss: :evilgrin: :rolleyes: :naughty: :winkiss::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednji vikend pa nisva v službi, a ne Mutika!! :kva2::yea1:

Ostali pa upam, da na to krasno nedeljo še uživate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostali pa upam, da na to krasno nedeljo še uživate.

Današnja furca pa je bila prav izjemna.

Lepo zmerno od doma do pumpe pri Pernici, pa levo po neki poti proti Gačniku, v Pesnici desno po glavni cesti to Šentilja, kjer je bil prvi postanek in pumpanje. V rezervoar je šlo 0.5 litra. Pol pa za Jarenino, spet do Pernice, malo pešačenja po koruzi in koprivah okoli Perniškega jezera. Sem se predal, dejansko so naredili jezero, okoli katerega se ne da prit :angry:

Se vrnil proti Mb, na pumpi ponovno tankanje (poraba ista kot prej 0.5l) in preko Pesniškega križišča nazaj domov.

Lepih 42km vse skupaj. Pa nobeni policaji me niso namerili :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!