Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Dobro jutro, Toteki in Totike!

Današnja furca pa je bila prav izjemna.

Lepo zmerno od doma do pumpe pri Pernici, pa levo po neki poti proti Gačniku, v Pesnici desno po glavni cesti to Šentilja, kjer je bil prvi postanek in pumpanje. V rezervoar je šlo 0.5 litra. Pol pa za Jarenino, spet do Pernice, malo pešačenja po koruzi in koprivah okoli Perniškega jezera. Sem se predal, dejansko so naredili jezero, okoli katerega se ne da prit :angry:

Se vrnil proti Mb, na pumpi ponovno tankanje (poraba ista kot prej 0.5l) in preko Pesniškega križišča nazaj domov.

Lepih 42km vse skupaj. Pa nobeni policaji me niso namerili :)

Bravo :worship: ... in ti si šel sam, kaj če se ti bi kaj zgodilo... :cry:

Skrajni čas je da nehava delati, a ne mutika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro toteki, delate kaj? Jaz odštevam ure do jutri, ko grem na demontažo odatne obreme iz mavca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seznam najcenejših bencinskih črpalk v Avstriji. Če bo slučajno komu prav prišlo..

Ne se na ta seznam prevec zanasat;jodlarji spreminjajo dnevno cene goriv, popoldan je ponavadi drazje kot popoldan,prav tako je drazje proti koncu tedna in pred kaksnimi prazniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto je tak pasal tisti dež. Sem se fsaj pošteno naspal. Popoldne pa interna klubska regata (zaradi preveč vode in smeti na Dravi so tekmovali na ergometrih) po regati pa roštiljada. Dežja ni bilo več, greli smo se z borovničkami, jedli pa krasne na žaru pečene kose mrtvih živali. Sem komaj prišel domov (tisti breg pri klubu je bil tako strm, da sem že razmišljal o nabavi močnejšega motorja).

V nedeljo pa en kratek trening potem pa kratka furca čez Jurij, Lučane, Ivnik do Dojčlandsberga (tam sem se zgubil, ker so me vsi pošiljali proti Gradcu, na koncu pa sem le ugotovil, da bi moral že prej zaviti na levo proti Trahütten). Na Weinebene me je malo zeblo in par kapljic dežja se je pojavilo na čeladi. Nato pa do Wolfsberga in preko Labota nazaj v SLO. V Vuhredu sem bil prepozen, da bi šel jest k Markaču, zato sem šel v vas Vas v gostilno Vas (zraven teče potok Vaški potok - kaj bi brez domišljija?). Vsaj pri hrani so pokazali malce domišljije - so imeli teden sardelic.

Zvečer smo imeli v Mondu ples in potem sem šel še na ruleto - in čudež - spet hodim :D . Pa če bi vedo, da te tudi slečejo, bi fsaj sveže gate obleko.

No saj ni bilo tako hudo. Še profitirali smo tako, da se že zanimam za Mercator. In nakup Laškega (pa ne več kot eno kišto).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se na ta seznam prevec zanasat;jodlarji spreminjajo dnevno cene goriv, popoldan je ponavadi drazje kot popoldan,prav tako je drazje proti koncu tedna in pred kaksnimi prazniki.

Opa, so frajerji zgleda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo :worship: ... in ti si šel sam, kaj če se ti bi kaj zgodilo... :cry:

Glede na prevozno sredstvo bi me samo kap lahko trofla.

Tam pa tak ni kaj pomagat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da se ženske vsaj za en dan nehajo pogovarjat, ker nas bo sicer zalilo! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da se ženske vsaj za en dan nehajo pogovarjat, ker nas bo sicer zalilo! :krneki:

..kaj si jo pa s ketne spusto :headbang::headbang: ...

...pridi se rajši tolažit k Lipi na :beer1: :beer1:

..či sn zunaj moker sn lahko noti tui :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da se ženske vsaj za en dan nehajo pogovarjat, ker nas bo sicer zalilo! :krneki:

To sem dans pravil sodelavkam,ko se jih je deset skup zbralo na cveku. In glej hudica,pol ure kasneje zacne dezevat. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sn tiho cel dan.

:evilgrin:

Torej, nisn kriva, da dežuje. Lent se bliža ... ja, no, en lep pozdravček vsem, toteki moji, na hitro, iz službe! :headbang: !

@ kamikazica, jaz na žalost ne morem nehat delat še kar nekaj tednov ne. Imaš pooblastila, da prevzameš nadzor. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ kamikazica, jaz na žalost ne morem nehat delat še kar nekaj tednov ne. Imaš pooblastila, da prevzameš nadzor. :whistle:

Ste prebrali, piše to, a ne???

Mutika O:-) , ... uboga .... koliko tednov še?

Goooodyyyyy :kva2: , pripravljena tudi na kolesarjenje, samo da bom lahko druga. Preko Malečnika pa jaz vseeno ne bi :hmm: .. nimam več mišic.

TOTI TOREK JE!!!

P.S.

Vsi, ki imate odveč OMV nalepke PROOOOSIM prinesite jih seboj!

Že vnaprej HVALA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki imate odveč OMV nalepke PROOOOSIM prinesite jih seboj!

Jaz sem bil celo zadnjič na OMV, tako da imam eno viška.. Samo ne vem kako bo danes s časom zvečer :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOTI TOREK JE!!!

P.S.

Vsi, ki imate odveč OMV nalepke PROOOOSIM prinesite jih seboj!

Že vnaprej HVALA!

Kam?

Glede na vreme, bi bil najboljši letalski center - ni lepšega kot sedeti zunaj na dežju in hladu v tako vročem poletju in se greti z rosno hladnim pivom :headbang: .

Mislim, da bo prava izbira kar Ali - kali?

Sedem nalepk mi še manjka do polnega kartončka - lahko to tudi prinesem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste prebrali, piše to, a ne???

Mutika O:-) , ... uboga .... koliko tednov še?

Goooodyyyyy :kva2: , pripravljena tudi na kolesarjenje, samo da bom lahko druga. Preko Malečnika pa jaz vseeno ne bi :hmm: .. nimam več mišic.

TOTI TOREK JE!!!

P.S.

Vsi, ki imate odveč OMV nalepke PROOOOSIM prinesite jih seboj!

Že vnaprej HVALA!

Kaj te nisi prej rekla...po 4 napolnjenem kartoncku sem jih zacel kar random talat okoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.

Vsi, ki imate odveč OMV nalepke PROOOOSIM prinesite jih seboj!

Že vnaprej HVALA!

Kaj ne poveš prej, jaz pa sem brezveze nakupil neke poceni torbe, ki jih sploh ne rabim. Če bi prej vedel, bi ti dal kar napolnjene kartončke. :xx: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!