Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

A petek pa ni v tednu al kaj???

Ju3 ( 25.09.2004) pade furica, a je kak interesent da se pridruži?

Seveda ob normalnih temperaturah (vsaj tam 15 stopinj) in suhi cesti.

LP

..... a prideta k nam okoli? Na malinovec? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pride danes kdo???? Da se ne bom brez veze vozila tja...pervy, tebi častim pir, ampak samo en :P

LP D

a jaz pa sem vosek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pride danes kdo???? Da se ne bom brez veze vozila tja...pervy, tebi častim pir, ampak samo en :P

LP D

sorry nič piva, delam do pozne ure pol pa na trening. pica in pivo sta zdaj na stranskem tiru do veselega decembra ko bom spet uničil vse mesece treninga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je vsaki drugi torek Liga prvakov, :yea2: me sam satan ne dobi izpred TV. .) :P Ja, kje ste pa bili prejšni torek??? :? :hmm:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v torek, prvi torek oktobra, se kanim nameravam planiram kobaliti iz Lubiane proti Maprogi... be there or be square ...

Hi5..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo bili pa pridni z udeležbo (izvzeti vsi ne prisotni) in kreativni (lego kocke).

Skratka bila je najava odtvoritvene zimske sezone pri LIPI!

:OK: :OK: BRAVO MI! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem kreativni.... :lol1: :lol1: eni so bili na nivoju 5-10 let.... :lol1: , no bilo je pa vseeno zanimivo gledat.

Ja, udeležba je bila malo močnejša kot ponavadi. :OK: Še tako naprej....

LP D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nja, sn js tud hotu pridit, pa sn nekok zagreznu pol... :P :devil: :devil: ...ampak lekadol je pa zakon! :kva2: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v torek, prvi torek oktobra, se kanim nameravam planiram kobaliti iz Lubiane proti Maprogi... be there or be square ...

Hi5..

Eee........ neoparvičen izostanek...... ukor razrednika.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi je že žau da sem mankal... hehehe... am - kak je kaj za krvodajalsko?.. no, sem napisal pod temo, kamor sodi...

ja, upam da bo nasledni torek število obiskovalcev spet naraslo!... +1 zagotovo

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, a vi se slučajno na srečanje z bicikli na nožni pogon in avti vozite, ali kaj? Sram vas bodi! :P

Sem včeraj ob 20.25 naredil en krog po parkingu, pa sami štirikolesniki tam. Kwa je zej to? Lep krst sem doživel... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, a vi se slučajno na srečanje z bicikli na nožni pogon in avti vozite, ali kaj? Sram vas bodi!  :P

Sem včeraj ob 20.25 naredil en krog po parkingu, pa sami štirikolesniki tam. Kwa je zej to? Lep krst sem doživel...  :cry:

:blink: .... en krog po parkplacu? Sram te bodi! Če ne upaš not prit lahko tudi en krog s prstom po nosu narediš, bo isti učinek :D . Prihodnič pa kar zberi pogum .), bomo kako rekli...

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, a vi se slučajno na srečanje z bicikli na nožni pogon in avti vozite, ali kaj? Sram vas bodi!  :P

Sem včeraj ob 20.25 naredil en krog po parkingu, pa sami štirikolesniki tam. Kwa je zej to? Lep krst sem doživel...  :cry:

Ti samo pridi v torek, da te krstimo... :naughty: ...pubeci, dajte si nekaj zmislit.....to prepuščam vam, al bi si raje jaz ????? :hmm: :devil:

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil včeraj sploh kdo pri Lipi? Po dooooolgem času pridem, pa nič :huh: Škoda!

Bla tam ob 20.30, pa zunaj sploh ni blo nobenega avta (no, enih par nepoznanih), tak da nisem niti noter šla :unsure:

se vidimo....naslednjič ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil včeraj sploh kdo pri Lipi? Po dooooolgem času pridem, pa nič  :huh: Škoda!

Bla tam ob 20.30, pa zunaj sploh ni blo nobenega avta (no, enih par nepoznanih), tak da nisem niti noter šla :unsure:

se vidimo....naslednjič  ;)

ta cas sma bla tam le jaz in Miha, kasneje pa so se pridruzili se RegY, Barto, Dasenka, Pervy, Desert Soul,.. ..se kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz neznaih virov sem zvedela, da kostanji so. Če ste za in če se vam je, jih lahko pri meni tudi pečemo.

Glede na to, da motosvet vremenska napoved v torek napoveduje celo nekaj sonca, se lahko zmenimo za takrat - predlagajte uro - al pa tudi za kak drugi dan - po vašem izboru.

ČAV BAV Alka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!