Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Dobro jutro...kak se blo danes fajn peljat skozi Maribor...skoraj cisto brez prometa. Koncno pa se je spet pokazalo sonce.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, dober dan domorodci in staroselci. :OK: Naša republika praznik slavi.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro...kak se blo danes fajn peljat skozi Maribor...skoraj cisto brez prometa. Koncno pa se je spet pokazalo sonce.

Jaaa, res je ... zjutraj, ko sem šla v službo, je bilo prav prijetno. Kot med dopusti ... :naughty: !

Lahko noč.

Jutri pa se začne.

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro toteki!

Nekam ste se mi poslabšali...zadnje čase je čisto zatišje tu gor :whistle:

Vreme se je končno malo popravilo...planira kdo kakšno pametno furco za danes popoldne ali pa jutri?

Mene spet vleče nekam na avstrijske prelaze. Sicer sem mislil v bližnji prihodnosti naskočiti Grossglockner, samo vremenska napoved ni ravno najboljša...Tak da se bo zgleda treba zadovoljiti z Golico, pa še mogoče Weinebene. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekam ste se mi poslabšali...zadnje čase je čisto zatišje tu gor :whistle:

Saj te ves, kak smo mi. Ko Mutike ni doma, mi ne pisemo (mi pleeesemo, eo, eo :kva2: ). :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos,

vreme tukaj je! Branka in Valerija pa samo pijeta in gluposti govorita - pol pa se rezita :-).

jutri napadamo novih 10 passo-tov.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos,

vreme tukaj je! Branka in Valerija pa samo pijeta in gluposti govorita - pol pa se rezita :-).

jutri napadamo novih 10 passo-tov.

D.

Luđaki. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuc, kuc. Je kdo doma?

Zgleda, da se potepamo, lenarimo ali smo na Lentu. (toti torek bi lahko imeli v VIP šotoru na Lentu, samo enga vipovca moramo najt).

Malo sem se vozakal po Avstriji in bežal pred plohami (napol uspešno). Startal ob desetih in se vrnil ob desetih po 600 km. Uspel sem prevoziti tistih osem prelazov od Deutschlandsberga preko Weinebene (tam so ravno nekoga pobirali s helikopterjem), Klipitzthörla (tu je začelo deževati in sem se obrnil proti jugu - v St. Andra me je dež dobil in ko je nehalo, se je naredil tako lep dan, da sem šel nazaj). Sploh ne vem katere prelaze sem prevozil, Hohentauern, Packsattel, Hebalpe, pa verjetno še kaj. Je pa kažipot od Google maps zelo neroden, če nimaš navigacije. Kraji, ki so označeni na zemljevidu niso v sorazmerju s kažipoti na cestah zato sem dosti spraševal in se obračal.

V glavnem krasna tura (moram iti še enkrat poleti, ko je ponavadi toplo). Krasna pokrajina, sploh narodni park Gesäuse (reka je bila izredno divja). Za konec me je pred Lučanami še enkrat opralo pa še bliskalo in grmelo je, v Juriju in MB pa je bila cesta suha.

Tak, pa sn se abtačlo. Jutri pa spet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se še jaz na hitro optačlam ... skoraj bo polnoč. Lent se umirja, jutri bo spet nov dan in dobri koncerti. Đole na Glavnem odru ... zgodba za romanitke in stare nostalgike. Za tiste, ki ga želijo videt v prvotni postavi, s tamburaši, brez elektronike ...

... jesen stiže, Dunjo moja! :worship:

Grem domov.

Da lahko jutri (in ne danes, zveni malce kruto, a ne?) ponovno pridem sem, o, pisarna moja ... :whistle: :evilgrin: :rolleyes::P !

Lahko noč, toteki!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišla živa, zdrava in mokra! V četrtrk dopoldan krenila okoli Velebita (malo po makedamskih variantah) do Brodarice pri Šibeniku, kjer sta že bila Lord & Lady povabljena k prijatelju, super dečku - motoristu Veljkotu. Planiran polurni obisk se je razvlekel v dve nočitvi. Vmes, v petek kratka fura po okolici Šibenika. V soboto zjutraj skupaj z L & L na slap Kravica. Naleteli smo na motozbor, maznili 1 kg jagnjetine + čebula + pivo in dalje do Sarajeva. Prespali v odličnem penzionu pri znani Amri nad Baščaršijo. Super spanje, varni motorji, solidna cena (25 eur na osebo z odličnim zajtrkom). Sem ratal kar slabe volje, ko je razlagala, da je pred 14 dnevi ena Majda rezervirala za 15 motoristov spanje, potem pa jih ni bilo. Celo večkrat je klicala in potrdila rezervacije!!!! Potem so pa bili videni na Baščaršiji.... Jebi ga, če nekdo ne razmišlja in vserje Slovenijo!!! Ne bo se razlagalo, kako je ena Majda zajebala Amro, ki je vse pripravila, čakala, odpovedala drugim gostom, ... ampak so stvar zajebali slovenski motoristi in še z našega področja bi naj bili!!! Drugače pa so ji najljubši gosti slovenci in obišče jo tudi mnogo motoristov. Upam, da se "Majde" ne bodo ponovile, saj ti dosti pomeni, ko pokličeš od nekod in te resno vzamejo, tako kot so nas.

Danes pa od Sarajeva čez hribe (Teslič :whistle: . .) preko Gradiške na AC in vaterpolo do doma.

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišla živa, zdrava in mokra! V četrtrk dopoldan krenila okoli Velebita (malo po makedamskih variantah) do Brodarice pri Šibeniku, kjer sta že bila Lord & Lady povabljena k prijatelju, super dečku - motoristu Veljkotu. Planiran polurni obisk se je razvlekel v dve nočitvi. Vmes, v petek kratka fura po okolici Šibenika. V soboto zjutraj skupaj z L & L na slap Kravica. Naleteli smo na motozbor, maznili 1 kg jagnjetine + čebula + pivo in dalje do Sarajeva. Prespali v odličnem penzionu pri znani Amri nad Baščaršijo. Super spanje, varni motorji, solidna cena (25 eur na osebo z odličnim zajtrkom). Sem ratal kar slabe volje, ko je razlagala, da je pred 14 dnevi ena Majda rezervirala za 15 motoristov spanje, potem pa jih ni bilo. Celo večkrat je klicala in potrdila rezervacije!!!! Potem so pa bili videni na Baščaršiji.... Jebi ga, če nekdo ne razmišlja in vserje Slovenijo!!! Ne bo se razlagalo, kako je ena Majda zajebala Amro, ki je vse pripravila, čakala, odpovedala drugim gostom, ... ampak so stvar zajebali slovenski motoristi in še z našega področja bi naj bili!!! Drugače pa so ji najljubši gosti slovenci in obišče jo tudi mnogo motoristov. Upam, da se "Majde" ne bodo ponovile, saj ti dosti pomeni, ko pokličeš od nekod in te resno vzamejo, tako kot so nas.

Danes pa od Sarajeva čez hribe (Teslič :whistle: . .) preko Gradiške na AC in vaterpolo do doma.

lepo, lepo........... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos poeta Laleta nisem šel gledat. Bil pa sem v soboto navdušen nad soul-funk-bluesom, 200kg Salamona Burga. Sam s čudovitim vokalom, odličnimi glasbeniki in krasnimi back vokalistkami, razturali kljub silovitem nalivu sredi koncerta. :worship:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi se morda jutri dobili kje na našem lentu?

D.

:grupni::OK: !!!!!!!!!!!!

Mnogo dobra ideja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5391-1246250362_thumb.jpg

Ena od včeraj

:worship:

Sem poslušala ... iz pisarne. Sem si okno odprla ... nekaj je že bilo, bolje, kot nič.

AtaIBA, CAR!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muti - :OK:

:blush::winkiss:

A bi se morda jutri dobili kje na našem lentu?

D.

Jaz imam otvoritev Folkarta! Bom ziher na Lentu ... :whistle::rolleyes::winkiss: !

Naslednji torek pa ziher pri Aliju!

7.7. je. Da še enkrat zalijemo, tokrat zares! Da bote vsi tam!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!