Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Lepe dopustniške pozdrave iz term Čatež.

Če bo katerega motoristična pot zanesla tod mimo, naj rufne, častim pijačo :beer1:

BremzPenzl & family

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush::winkiss:

Jaz imam otvoritev Folkarta! Bom ziher na Lentu ... :whistle::rolleyes::winkiss: !

Naslednji torek pa ziher pri Aliju!

7.7. je. Da še enkrat zalijemo, tokrat zares! Da bote vsi tam!

:winkiss:

Jaz pridem zalit en teden kasneje;7.7. sem se v Barceloni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sposodi si moped pa se idi furat ;).

D.

Si smesen...ves kak toti vozijo po Barceloni....najbolj varno prevozno sredstvo je njihova podzemna zeleznica. Po cesti samo svigajo mopedi in motorji...edina moto oprema je celada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Erm, a se danes sploh dobimo? Nekega interesa očitno ni, ali kako?

Predlog je še vedno, LENT. Če pa vam to ne odgovarja pa lahko kje drugje tudi :).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan družba...

Sem lih Malagutija pod streho dal, me je v Hočah dež dobil, ko sem se vračal iz Pohorja :D

Zdaj ko mam to malo zadevo, se vsaj pelam lahko, ker me gips ne moti!!!

KJE SE DOBIMO DANES???

Muti nič ne pove kje na lentu je dobra hrana, in kam bo nas lahko za kako minuto prišla pozdravit!!! Drgač pa nam lahk za VIP tudi kak vstop zrihata če je že lih TOTI TOREK :krneki:

MUTI TUDI SLUŽBA NI IZGOVOR DA ZABUŠAVAŠ TU NA MOTOSVETU!!! VSAJ ZA TOTEKE SI JE TREBA KAKO SEKUNDO ODTRGAT!!!

Lp, pa hecam se malo ;)

V vsakem hecu je nekaj resnice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Erm, a se danes sploh dobimo? Nekega interesa očitno ni, ali kako?

Predlog je še vedno, LENT. Če pa vam to ne odgovarja pa lahko kje drugje tudi :).

D.

ali kako! Tudi jaz sem za lent... samo mikrolokacijo še mormo določit. kaj predlagate? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in moja potrjujema udeležbo, verjetno bota še vangeca prkoakala, tako sta včeraj nekaj govorila, david+branka, beco, nas je že 7

Dajte se še te drugi aptačlat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je že kdo bil kaj na Lentu? Kje bi bilo fajn?

D.

Najboljše je med studenškim in železniškim mostom. Pa levo in desno :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da bi se mogoče dobili tam nekje pri Piranhi ali pa Ranci ob 20:00 in se potem skupaj odločimo kateri kafič bomo okupirali :) .

Mojo cifro tako ali tako imate (če pa ne pa kar na PM in jo dam!) ;) , če pa ne, pa bo Vanga tudi dosegljiv!

D.

Popravljeno . Popravil davidg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in moja potrjujema udeležbo, verjetno bota še vangeca prkoakala, tako sta včeraj nekaj govorila, david+branka, beco, nas je že 7

Dajte se še te drugi aptačlat :D

Jaz bom Alien :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da bi se mogoče dobili tam nekje pri Piranhi ali pa Ranci ob 20:00 in se potem skupaj odločimo kateri kafič bomo okupirali :) .

Mojo cifro tako ali tako imate (če pa ne pa kar na PM in jo dam!) ;) , če pa ne, pa bo Vanga tudi dosegljiv!

D.

Aloha, točno tako kot je napisal Davidg, dobimo se pri Piranhi al pa pri Ranci (lepinje), okoli 20.00h, če bo kdo

pozen me lahko pokliče, cifra je v profilu, da mu posredujem natančne podatke o mikrolokaciji. :beer2:

Mutika, daj se kaj videt, da te z go. Varadero malo :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://picasaweb.google.com/david.gerbec/Dolomiti2009

Sem sem uploadal nekaj fotk iz Dolomitov. Zdaj morem it obesit perilo, porezat živo mejo, pospravit stanovanje - da bom potem lahko prišel na lent na pivo!

Zaug!

D.

Lahko tebi, ko maš malo dela. Jaz sem opral totalno vsran motor, ženin avto, odsprehodo 2 x 4 tace, .... in zaj upam, da bom dobo travaričko :cry: .

Upam, da uživate :beer2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko tebi, ko maš malo dela. Jaz sem opral totalno vsran motor, ženin avto, odsprehodo 2 x 4 tace, .... in zaj upam, da bom dobo travaričko :cry: .

Upam, da uživate :beer2: .

Na Lentu bi lahko dobo Jegermajstra v epruvetah (so ga lušne dekline nosle okol).

Sicer pa smo bili kar zbrani. Manjkala je seveda Mutika (in posledično Gody), ampak je uletela Kamikazica in prevzela nadzor. Videli smo mimohod (in mimoples) folklornih skupin, občasno je smrdelo po giricah in kebabu, pojavljalo se je longitudinalno valovanje precej velike amplitude in spremenjive frekvence, ki mu je Davidg rekel Metalica, jaz pa hrup. Skratka bilo je fajn.

Je pa precej manj gneče kot v prejšnjih časih, tako, da se celo vidi asfalt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!