Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Jaz se še spomnim, Kamikazica pa več ne! :whistle:

Mogoče ji bo

pomagala osvežit spomin... :naughty:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki!

:winkiss::winkiss::winkiss:

Včeraj je zaključek Folkarta maksimalno uspel, bolj, kot sem si upala pomislit.

In ognjemet je bil sploh češnjica na tortici s smetano!

:worship:

A je to komu kaj znano? :whistle:

post-2208-1246732464_thumb.jpg post-2208-1246732473_thumb.jpg

:naughty:

D.

Meni žal ne ... :cry: ... če nimam Lenta, mam pa taco v gipsu.

Je pa vedno bolj nujno, da mali Mutiki kupimo opremo in jo bomo še na motorju peljali tja, kjer je bila včeraj (še preden sem jaz uspela tja prit). Je rekla, da je super!

:yea1:

dobro jutro :worship:

Oj, dober dan, zlati!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to komu kaj znano?

post-2208-1246732473_thumb.jpg

:naughty:

D.

Jaz lignjev na žaru na Hrvaškem ne jem zato, ker jih pred pečenjem sploh ne očistijo.

Več krat niti kost ne odstranijo! Raje imam kalamare:

takšne dobiš pri Dinku

post-9696-1246790710_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola z Barcelone....nekaj podobnega sem tudi jaz zdaj jedel v eni gostilni tu doli po ulici...no upam vsaj. Meso ziher ni blo :whistle:

Sonce se kr seka, prej je blo 32 st.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lignjev na žaru na Hrvaškem ne jem zato, ker jih pred pečenjem sploh ne očistijo.

Več krat niti kost ne odstranijo! Raje imam kalamare:

Star, ti so bili očiščeni (baje vedno :worship: ) in zeeeeeloooo dobri.

Danči, tudi brez pesmice je šlo ... veš, toti moj totek mi je fauš pa neumnosti klati ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lignjev na žaru na Hrvaškem ne jem zato, ker jih pred pečenjem sploh ne očistijo.

Več krat niti kost ne odstranijo! Raje imam kalamare:

Star, ti so bili očiščeni (baje vedno :worship: ) in zeeeeeloooo dobri.

Danči, tudi brez pesmice je šlo ... veš, toti moj totek mi je fauš pa neumnosti klati ...

Hi hi hi, bog ne daj, nisem ti fauš! :unsure:

Sem že zapisal, da jem vmesnike (interfaceje) med presno hrano in mano! Se še spomniš Obeliksa! :whistle: Jočem se, ko vidim nekoga, ki je hrano vmesnikom :headbang:

Pa dobro jutro vsem!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi hi hi, bog ne daj, nisem ti fauš! :unsure:

Sem že zapisal, da jem vmesnike (interfaceje) med presno hrano in mano! Se še spomniš Obeliksa! :whistle: Jočem se, ko vidim nekoga, ki je hrano vmesnikom :headbang:

Pa dobro jutro vsem!!!!!!!!!!!!

Itak je splošno znano, da vegetarijancem niso všeč živali, zato jim odžirajo hrano ...

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se gre jutri kam, al bo vreme spet delalo sranje?

Sem si rekel včeraj zjutraj pred grozečo vremensko karto: sreča je na strani pogumnih, pa sem šel.

Prvo seveda obvezna Weinebene, potem sem klel, ker ni bilo do Twimberga bencinske, sem šel raje proti Wolfsbergu, za vsak slučaj. Potem Pack in prekrasni Gaberl, nazaj grede sem šel pa prvo mimo Bad St Leonhard (kjer sem zgleda srečal Banjo-ta), potem pa vseeno na Klippitztorl, čeprav je bil velik oblak viden že iz vznožja in čeprav mi je vuk76 rekel, da je slaba cesta. Nu, tam me je prvič pralo + 4km makadama je bilo, ker obnavljajo cesto :lol1:

Sem že mislil zavit na Pliberk, pa vidim tablo za Železno Kapljo in ni bilo druge, pa sem skočil še tja. Na Jezerskem je bilo potrebno poklicat familijo, kako pa kaj Idrija, če sem že tolk "blizu", pa sem zavil na avtocesto in čimprej do Kranjske Gore. Sem že takrat vedel, da me bo čas še basal, pa je bila ura šele dve :hmm:

Na Vršič se zadnji trenutek nisem odločil, pa sem šel na Predel. Pobožne želje so bile še Selva Nevea, samo nisem vedel, če je že odprt pass, al še imajo tisto tekmovanje. Iz Idrije se mi je že mudilo, pa kar po avtocesti obiskat še starše in v Mb.. mi je ostalo še 10km do okrogle cifre, sem šel pa še en krog okoli Maribora..

800km, pralo me je samo ene štirikrat, super vožnja.. Me pa danes malo vrat boli ja :OK:

predvidena ruta in dejanska ruta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan totekice in toteki ... in seveda Mutika :P

maus fas ma rat :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak je splošno znano, da vegetarijancem niso všeč živali, zato jim odžirajo hrano ...

:winkiss:

Te motijo vegetarijanci?? Bodi srecen...tak vsaj vec mesa zate ostane. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, šauflarji moji!

:winkiss:

Pa mausi ... :naughty: :rolleyes::winkiss::whistle:

Jutri, v torek, 7.7. pri Aliju, po 20h!

So že obljubili, da bojo klimo vklopli. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo BANDA, vidim da ste začeli malo šauflat!!! Me ni tri dni, pa že juhuhu...

Z drago sva pravkar skoraj SUHA prispela iz Bibinj. Tako zgleada RUTA, dol čez Plitvce, nazaj čez Senj...

Lepo se mejte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si rekel včeraj zjutraj pred grozečo vremensko karto: sreča je na strani pogumnih, pa sem šel.

..................................................

800km, pralo me je samo ene štirikrat, super vožnja.. Me pa danes malo vrat boli ja :OK:

predvidena ruta in dejanska ruta

:wacko: .... malo ga serješ :evilgrin: ! Vse kar je več kot 100 km dnevno, je brez veze :whistle: ..... :010

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo BANDA, vidim da ste začeli malo šauflat!!! Me ni tri dni, pa že juhuhu...

Z drago sva pravkar skoraj SUHA prispela iz Bibinj. Tako zgleada RUTA, dol čez Plitvce, nazaj čez Senj...

Lepo se mejte

:grupni: ...... :OK:

Si drago peljal k Dinkotu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutiiiiii, fse najbojse! :worship::worship::worship:

Pa da se cimprej kam skupaj odfuramo... :grim :grim :grim

Tudi mi ti vsi skupaj želimo vse najboljše za rojstni dan! :004

Zvečer pa seveda :beer2:

Lepo dobro jutro vsem! :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika

:winkiss: VSE NAJBOLJŠE

in manj dela in gužve, pa veliko lepih in varnih kilometrov

:beer2::beer2::beer2::beer2::beer2::beer2:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muti!!! Vse najboljše, želim ti, da se ti izpolnijo vse tiste želje, ki se skrivajo v tebi. Upam da boš čimprej srečala zlato ribico, ki ti le te izpolni!

Se vidimo danes!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muti, vse najboljše tudi z moje strani. Želim ti čimveč užitkarsko varnih kilometrov in uspehov na vseh področjih. Bodi še naprej taka kot si, ker taka si super! :winkiss:

:beer2:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muti!!! Vse najboljše, želim ti, da se ti izpolnijo vse tiste želje, ki se skrivajo v tebi. Upam da boš čimprej srečala zlato ribico, ki ti le te izpolni!

Se vidimo danes!!!

Se pridružujem gornjim željam še tu :winkiss: .

Da pa bomo danes dopoldan na tvoje zdravje še kaj spili, se ve... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muti, nič bat! S svetlobno hitrostjo prihajamo za tabo tudi tisti, kateri bomo v prihodnjih letih srečali Abrahama. Vse naj,naj!!! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!