Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

No včeraj v Laškem niti kapljice dežja, vzdušje na pivo in cvetje fenomenalno... Pivo 1,8€, medtem ko na sem na lentu plačal 2,6€ za enako količino. Imajo tudi točenega črnega 0,5l, ki stane pravtako 1,8€ to je zame :whistle: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No včeraj v Laškem niti kapljice dežja, vzdušje na pivo in cvetje fenomenalno... Pivo 1,8€, medtem ko na sem na lentu plačal 2,6€ za enako količino. Imajo tudi točenega črnega 0,5l, ki stane pravtako 1,8€ to je zame :whistle: !

Si pravi čas pobegnil, da te ni pošteno opralo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me!!! Direkt iz poškodbenega na UKC Maribor, kjer sem postal stalna stranka. Men se bo ftrgalo, kaj je narobbe letos??? Smola sem me drži skoraj povsod... :cry:

Vpračanje če je blo kaj v zvezi z motoriranjem, je odveč (glej vreme :))

Vzamem nalgesin al pa dva pa grem spat... Mi bo kr hitro te škatlce sfalilo, glede na to kolk mi jih je predpisal zdravnik.

Lahko noč toteki in totike ;)

Po čem si se pa sedaj vžgal!? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po čem si se pa sedaj vžgal!? :unsure:

Glede na to, da lahko v Laškem pivo pije, ziher po nobenem vitalnem delu telesa ... :whistle: :naughty: :evilgrin: !

Ja, Kamikazica, tukaj tudi dežuje. Sicer pa ... čez nekaj dni napovedujejo poletje. Seveda, festivala bo konec.

Hvala bogu !!!! :angry: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzamem nalgesin al pa dva pa grem spat... Mi bo kr hitro te škatlce sfalilo, glede na to kolk mi jih je predpisal zdravnik.

Stari, če rabiš kaj močnejšega mi javi, mi je ostalo še nekaj malega od lani. :whistle:

Vreme je pravo za menjavanje verižnega seta. :naughty:

Lep dan še naprej! :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po čem si se pa sedaj vžgal!? :unsure:

Mislim, da je hamer bincno :whistle: .... pa ni bil gumijasti :naughty: .

Ali pa je odklonil pomivanje posode in je pado nudlvalar... :closedeyes:

Eh, sezona se je začelaaaa :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, če rabiš kaj močnejšega mi javi, ...

..Jas tui mam neke za tebe...

post-13350-1247254775_thumb.jpg

če neoš trofo pa pokliči... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je hamer bincno :whistle: .... pa ni bil gumijasti :naughty: .

Ali pa je odklonil pomivanje posode in je pado nudlvalar... :closedeyes:

Eh, sezona se je začelaaaa :krneki:

Barracudek NE pomiva, tak da v bistvu sploh ne more odklonit in nudlvalar sploh ni potreben.

Enkrat gre nekam brez mene pa ma že gleženj zvit! Verjetno je tak fejst na mene mislil, da sploh ni videl kje hodi :whistle: :krneki: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......

Enkrat gre nekam brez mene pa ma že gleženj zvit! Verjetno je tak fejst na mene mislil, da sploh ni videl kje hodi :whistle: :krneki: :rolleyes:

Absolutno točno :grim !!! Ne more bit drugače :slap: ! Ma skoz mu pravim, naj se te drži za rokico :doze: .

Še malo delam, pol pa nekam v life.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Barracuda

Da te ne bomo začeli klicat Vili Kojot :naughty:

Le pazi malo, da bomo celo lahko šli skupaj na kako turo :unsure:

Ko smo že pri turah.. Jutri bi znal bit lep dan.. Gre kdo kam?

Jaz študiram, da bi šel po Avstriji, razen če ima kdo še kak boljši plan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na jug!!!

Če bom do jutri naredil pripravo za na motor, ki mi bo omogočala menjavanje z roko se pridružim :)

Draga se mi je prijavla, jaz pa pišem pod njenem imenu :)

Popravljeno . Popravil Barracudika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BlueSpeed/SKiFanatic/Pero...vse najboljse za rojstni dan... :drunk::grupni:

Tudi z naše strani vse naj, naj! :beer2:

Moped je pripravljen za nove podvige, hvala vsem prisotnim za pomoč in moralno podporo :beer2:

Jutri pa bi se dalo kam peljat, da sprobamo zadeve. :smoke:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat gre nekam brez mene pa ma že gleženj zvit! Verjetno je tak fejst na mene mislil, da sploh ni videl kje hodi :whistle: :krneki: :rolleyes:

...ja ja... :naughty:

..verjetno je skoz nazaj gledo, če boš za njim prišla.. :evilgrin:

revež, počasi bo mogo nick mejat...

...kaki pehfogl bi mu bolj pasalo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno prišel z današnje fure, ki se je pa na mapsih ne da prikazat, ker sploh nima tistih cest.

V glavnem do Šentilja, preko meje in ob Muri do Radgone, pa po Apaški dolini do Trat in spet nazaj do Šentilja in domov.

Se je obrnilo lepih in počasnih (22km/h povprečje) 115km.

Od Šentilja pa še cca 10km zastonj tuša :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BlueSpeed/SKiFanatic/Pero...vse najboljse za rojstni dan... :drunk::grupni:

VSE NAJBOLJŠEEE!

:OK::beer2:

Moped je pripravljen za nove podvige, hvala vsem prisotnim za pomoč in moralno podporo :beer2:

Jutri pa bi se dalo kam peljat, da sprobamo zadeve. :smoke:

Uživajte še zameee!

:worship:

Jaz mopeda ne bom videla še najmanj teden dni ne ... :unsure: ... dela je še ogromno!

Ravno prišel z današnje fure, ki se je pa na mapsih ne da prikazat, ker sploh nima tistih cest.

V glavnem do Šentilja, preko meje in ob Muri do Radgone, pa po Apaški dolini do Trat in spet nazaj do Šentilja in domov.

Se je obrnilo lepih in počasnih (22km/h povprečje) 115km.

Od Šentilja pa še cca 10km zastonj tuša :)

Mater, in to celo s KTM-om! :slap:

Kak se ti lubi!

Pol pa greva za kazen ognjemet gledat. :whistle::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker jutri nimam časa, da bi šel na morebitno skupno furo, sem kar danes naredil eno maratonsko KLIK.

Več o furi pa med vtisi z dnevnih voženj :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhu, zadeva je taka, stoji pa takole:jutri ob 8.00h štart iz MOL bencinske črpalke v Kidričevem,

kdo ima voljo in pogum vljudno vabljeni na en giro z menoj in atejom IBO. :whistle:

Ja, po vsej verjetnosti ga mahnema proti jugu, na čevape v Banja Luko, al pa na morje na lignje. :naughty:

Vljudno vabljeni! :worship::winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhu, zadeva je taka, stoji pa takole:jutri ob 8.00h štart iz MOL bencinske črpalke v Kidričevem,

kdo ima voljo in pogum vljudno vabljeni na en giro z menoj in atejom IBO. :whistle:

Ja, po vsej verjetnosti ga mahnema proti jugu, na čevape v Banja Luko, al pa na morje na lignje. :naughty:

Vljudno vabljeni! :worship::winkiss:

Moja gsm cifra je v profilu! :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno prišel z današnje fure, ki se je pa na mapsih ne da prikazat, ker sploh nima tistih cest.

V glavnem do Šentilja, preko meje in ob Muri do Radgone, pa po Apaški dolini do Trat in spet nazaj do Šentilja in domov.

Se je obrnilo lepih in počasnih (22km/h povprečje) 115km.

Od Šentilja pa še cca 10km zastonj tuša :)

BRAVO!!! :yes:

Juhu, zadeva je taka, stoji pa takole:jutri ob 8.00h štart iz MOL bencinske črpalke v Kidričevem,

kdo ima voljo in pogum vljudno vabljeni na en giro z menoj in atejom IBO. :whistle:

Ja, po vsej verjetnosti ga mahnema proti jugu, na čevape v Banja Luko, al pa na morje na lignje. :naughty:

Vljudno vabljeni! :worship::winkiss:

Prepozno videla!?! Imam pa občutek, da sem nonstop gor ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar prišel s kratkega testiranja Triumph Rocket-a. Čeprav nisem že vrsto let navdušenec "kruziranja" moram priznat, da je s to raketo kruziranje dobi čisto drugačen pomen.

Sam štart je potekal z nekoliko rešpekta, saj mrcina tehta tudi do 350 kg. Vendar že po par metrih sva bila z mrcino kar na ti. :worship: Lahkotnost, okretnost, preprostost upravljanja kljub klasično čoperskemu sedenju ti v trenutku zlezeta pod kožo. Poseben gušt je njegov zvok. Omamno rohnenje, ki prihaja iz njegove kar 2300ccm tricilinderske mašine, s 140 KM, te navdihuje z občutkom moči, ki nikoli ne poide kar zagotavlja za motor neverjetnih 200N/m navora. :naughty: Navdušila me je predvsem lahkotnost upravljanja te mrcine v mestni vožnji še posebej pa njegovi pospeški, ki so resnično fascinantni glede na težo motorja. :worship: Lahko se kosajo tudi z nekaterimi SS projektili. Seveda ne v končni hitrosti ampak pri pospeševanju. Pohvaliti moram tudi zavore, ki res delujejo glede na težo dokaj preprečljivo. Za to skrbita dva sprednja diska velikosti 320 mm s po štirimi bati, zadaj pa 316 mm disk z dvema batoma. Fascinantna je zadnja gum premera 240/50ZR16 kot sam motor že po sebi. Še posebej mi je bil všeč lepo oblikovani rezervoar goriva s 24 litri goriva in sprednji dve luči, ki dajeta temu motorju poseben pridih drugačnosti, kar je že nekako značilno za motorje, ki prihajajo z britanskega otočja. Lahko bi še navajal določene tehnične podatke ampak nima smisla. Če imate kdaj priložnost popeljat tega lepotca, vam to več kot toplo priporočam. Zase vem, da sem še zdaj Out. :kva2: Obljubim, ne bo vam žal. :worship::OK:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem mogoče danes srečal darkota3g? Hoče, podvoz? Jaz sem bil s skuterom in vozil v smeri rogoze.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar prišel s kratkega testiranja Triumph Rocket-a. Čeprav nisem že vrsto let navdušenec "kruziranja" moram priznat, da je s to raketo kruziranje dobi čisto drugačen pomen.

Sam štart je potekal z nekoliko rešpekta, saj mrcina tehta tudi do 350 kg. Vendar že po par metrih sva bila z mrcino kar na ti. :worship: Lahkotnost, okretnost, preprostost upravljanja kljub klasično čoperskemu sedenju ti v trenutku zlezeta pod kožo. Poseben gušt je njegov zvok. Omamno rohnenje, ki prihaja iz njegove kar 2300ccm tricilinderske mašine, s 140 KM, te navdihuje z občutkom moči, ki nikoli ne poide kar zagotavlja za motor neverjetnih 200N/m navora. :naughty: Navdušila me je predvsem lahkotnost upravljanja te mrcine v mestni vožnji še posebej pa njegovi pospeški, ki so resnično fascinantni glede na težo motorja. :worship: Lahko se kosajo tudi z nekaterimi SS projektili. Seveda ne v končni hitrosti ampak pri pospeševanju. Pohvaliti moram tudi zavore, ki res delujejo glede na težo dokaj preprečljivo. Za to skrbita dva sprednja diska velikosti 320 mm s po štirimi bati, zadaj pa 316 mm disk z dvema batoma. Fascinantna je zadnja gum premera 240/50ZR16 kot sam motor že po sebi. Še posebej mi je bil všeč lepo oblikovani rezervoar goriva s 24 litri goriva in sprednji dve luči, ki dajeta temu motorju poseben pridih drugačnosti, kar je že nekako značilno za motorje, ki prihajajo z britanskega otočja. Lahko bi še navajal določene tehnične podatke ampak nima smisla. Če imate kdaj priložnost popeljat tega lepotca, vam to več kot toplo priporočam. Zase vem, da sem še zdaj Out. :kva2: Obljubim, ne bo vam žal. :worship::OK:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Čigav je bil?

Meni še je sedaj žal, da ga pomladi nisem peljal v Motoradklinik. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem mogoče danes srečal darkota3g? Hoče, podvoz? Jaz sem bil s skuterom in vozil v smeri rogoze.

lp

Jaz sem srečal enega z gipsom v Hočah :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem srečal enega z gipsom v Hočah :whistle:

Ja sam mene NE!!! Sem se že nekaj z mopedom vozo okoli danes in na tak način razgibaval nogo...

Kje sta pa Vanga in ataIBA? kam sta ga pihnila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!