Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

BlueSpeed/SKiFanatic/Pero...vse najboljse za rojstni dan... :drunk::grupni:

Tudi z naše strani vse naj, naj! :beer2:

VSE NAJBOLJŠEEE!

:OK::beer2:

Fala lejpa B)

Popravljeno . Popravil Ski_Fanatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje sta pa Vanga in ataIBA? kam sta ga pihnila?

Ata IBA, Mowzancr in mmoja malenkost smo ga pihnili preko Mađarske v Srbijo, pa

potem po Podravini proti domu.Dnevni števec km je pokazal čudovitih 730km.

Fotke bo objavil Mowzancr, pa Ata IBa bo tudi kaj dodal. :whistle:

Svetovno je bilo! :worship:

Zdaj pa sem tako prijetno :yawn: , da lahko vsem zaželim eno zelo lepo nočko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srbija je zakon,se jst spomnem ko sm bil z viragotom,zakon je blo,nepozabno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, da se še jaz obtačlam! Včerej sva se z :wub: vrnila. Bilo je super, še Mutiko sva malce presenetila heheheh... Sem pa na tem dopustu spoznal, da je moja :wub: pravi sadomazohist. Resnično...

Pozdravljeni bodite, tudi tisti v 03 in 01 :P.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan :beer2:

čez vikend sem se čist domače počutil :P ... i fel schtajersko :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ata IBA, Mowzancr in mmoja malenkost smo ga pihnili preko Mađarske v Srbijo, pa

potem po Podravini proti domu.Dnevni števec km je pokazal čudovitih 730km.

Fotke bo objavil Mowzancr, pa Ata IBa bo tudi kaj dodal. :whistle:

Svetovno je bilo! :worship:

Zdaj pa sem tako prijetno :yawn: , da lahko vsem zaželim eno zelo lepo nočko.

:kva2:

Temu se reče motoriranje ja! Hvala obema za super vožnjo! :worship:

Približna ruta, bo Ata IBA povedal, kje sem zabluzil z risanjem. Srbija pa Googla očitno ne mara, tako da tiste ceste niso označene na ruti :)

IMG-1731.jpg

Te zverine v ozadju od bližje zgledajo večje.. Samo je bil šoder tak, da mi je rit kar plesala, ko sem se malo peljal po njem :)

IMG-1739.jpg

Hmm, tu pa ni prav. Gremo tukaj desno?

(Smo hitro ugotovili, da je bolje iti v tem križišču naravnost) :ninja:

IMG-1744.jpg

Še vedno Madžarska. Želodčki so se nam že fajn puntali, pa smo hoteli pojesti nekaj malega, da bi lažje zdržali do Srbije.. Ata IBA komunicira s kelnarco, pa smo hitro prišlo do zaključka, da ne zna ženska ama noben drugi jezik razen svojega, ter da so tolk spufani, da še evrov ne sprejmejo. Mi pa krulečih želodcev dalje :cry:

IMG-1748.jpg

Gremo levo? :naughty:

IMG-1775.jpg

Dobrodošli, dajte pasuše in zelene karte. Imate v zeleni karti slučajno napisano Srbija in Črna Gora skupaj? Vas že sedaj tretji dan ne bi sprejeli v državo :krneki:

IMG-1807.jpg

Hraaaaanaaaa. Aja.. Porcija za tri osebe. V Srbiji so očitno zelo dobri jedci, ker nam ni uspelo popapcat vsega, pa smo bili zelo zelo lačni na začetku..

IMG-1825.jpg

Še pridemo! Samo čevapov ne več pogrevat

IMG-1828.jpg

Jaooo. Tito je šel :cry:

IMG-1836.jpg

Zadnja kavica v Koprivnici. :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste mi nardili lušte :)

Ja? Mislim, da fintiraš s poškodbami :angry: . Len si ko fuksija :slap: , ni se ti za vozit z motorjem :hmm: , samo svoje :wub: se držiš. Začel si s hamrom, nadaljeval s plotom, ... :hmm:

Sezona bo kmalu mimo :cry: .

He-he! Si falil včeraj :whistle: .

Začeli smo v taktu valčka, nadaljevali v stilu polke, na koncu pa quick step :whistle: . Še ena fura okoli Velebita in bo narejena matura za "srednjo šolo" :evilgrin: .

Aja, popoldan napišem celo ruto.

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki moji!

:winkiss::winkiss::winkiss:

Vangec, ataIBA, MowzancR ... CARSKOOO!

V Srbijo, okoli Velebita, ... carji, vozite se ko nori! Super, super!

AtaIBA, obljubil si mi furo po do Dalmaciji. Ko bodo dopusti mimo, se zmeniva, velja? :friend2:

Joj, pa kak lepe slikice ... pa kaj si nor, jaz pa v pisarni ... ampak, danes je spet dan brez festivala, jeeeeee, juuupiiii, ful kul!!!

Pa Janja je včeraj srečno prifrčala v London ... pa čez en teden z Godyjem mahneva na dopust, z motorji, yeeeees!

:010:010:010

Hm, pa točno in natanko leto dni od moje nesreče ... :unsure: :huh: .

Zato pa bom letos bolj pridna.

Evo, da se še jaz obtačlam! Včerej sva se z :wub: vrnila. Bilo je super, še Mutiko sva malce presenetila heheheh... Sem pa na tem dopustu spoznal, da je moja :wub: pravi sadomazohist. Resnično...

Ja, ej, zlateka sta, ful sem bila vesela!!!

:worship::winkiss:

Sadomazohist??? :eek: Wie bitte?

dober dan :beer2:

čez vikend sem se čist domače počutil :P ... i fel schtajersko :010

No, priznaj, da je to edini občutek, ki nekaj velja.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki moji!

.............

:010:010:010

Hm, pa točno in natanko leto dni od moje nesreče ... :unsure: :huh: .

Zato pa bom letos bolj pridna.

:rolleyes:

Ti, to pa je minilo hudo hitro :eek: .

Od moje nesreče :evilgrin: je minilo 26.6. že 33 let. Pa nisem fuknil :P . Nekaj so me vpašali, jaz pa sem rekel JA, VZAMEM. Zaj jo pa mam :whistle: .

Za furo pa veš da velja. Tako za cel vikend. Po parih, da nebo ljubosumja O:-) ....

Dolžen sem napisat še včerajšnjo furo:

zbirališče MOL Kidričevo - Ormož - Doljnja Bistrica - Lendava - Pince - Letenye - Nagykanizsa - Kaposvar - Dombovar tu sem zajebal in namesto desno po 611 za Bonyhad obrnil levo za Tamasi - nato po 65 za Szekszard - Baja - Bački breg (Srbija) - Šebeš Čarda - Bezdan - Batina - Beli manastir - Belišče - D. Miholjac - Slatina - Virovitica - Koprivnica - Varaždin - Ptuj - objekt Vanga dom ...

Dežja ni bilo, pretirane vročine tudi ne.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolžen sem napisat še včerajšnjo furo:

zbirališče MOL Kidričevo - Ormož - Doljnja Bistrica - Lendava - Pince - Letenye - Nagykanizsa - Kaposvar - Dombovar tu sem zajebal in namesto desno po 611 za Bonyhad obrnil levo za Tamasi - nato po 65 za Szekszard - Baja - Bački breg (Srbija) - Šebeš Čarda - Bezdan - Batina - Beli manastir - Belišče - D. Miholjac - Slatina - Virovitica - Koprivnica - Varaždin - Ptuj - objekt Vanga dom ...

LP

V prejšnjem postu zabluzil pot od Ptuja proti Lendavi..

Popravljena verzija je tukaj

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub pomanjkanju casa mi je uspelo najti tolko lufta,da sem po treh tednih spet sel na 'daljso' :lol1: furco do Golice in nazaj;tokrat spet v spremstvu se enega sintesajzerja-Bebot24.

Jp, prav fajn je blo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem mogoče danes srečal darkota3g? Hoče, podvoz? Jaz sem bil s skuterom in vozil v smeri rogoze.

lp

Ne, razen, če so Hoče blizu Pakoštan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej tako:

Za srečo ni potrebno imeti BMWja, niti Honde ali Yamahe, tudi Triupmpha, Ducatija ali kupa železja ne (čeprav vse našteto načeloma ne škodi). Dovolj je majhna Kawasakijeva drek pumpa (pa še to ne čisto prava, ker nima V-twina), kratek dopust v Pakoštanih pri krasnih sorodnikih, lignji pri Dinkotu in vzpodbuden SMS od Mutike pa postane življenje prav krasno. Za češnjo na torti pa še obisk v Bajstrci. Ampak po vrsti:

Začelo se je v soboto zjutraj, ko je lastnik zgoraj omenjene kvazi drek pumpe planiral izlet v Luzern na regato. Posvet z Weather undergroundom ga je prepričal, da je izlet v Pakoštane bistveno manj mokra izbira. Pa se je začelo. Klasika preko Celja, Laškega, Mokronoga, Dvora, Kočevja do Broda na Kolpi. V soboto ob 11. uri je na meji mrgolel en avto, in na hrvaški strani sva morala počakati, da so zbudili carinika. Nato do Delnic, Crikvenice pa preko Senja, Karlogaba, Zadra do Pakoštan. Malo morja, malo piva, večerja s sorodniki, ki dopustujejo tam pa vožnja z biciklom (Fuji - barvni) okoli Vranskega jezera. Danes pa nazaj in vmes še v Paklenico k Dinkotu o kome priča bajke mutni bajkerski krug odavde pa sve do Bistrice na jug i do gostione Ali na sjever. Sicer ateja ni bilo doma, lignji pa so vseeno pasali. Sem posnel foto dokaz, da sem se včlano v ta klub in ko sem se sit odpelo, je bil svejt tak lejp, da se mi je kar smejalo. V Senju sem šel v hribe pa preko Ogulina, Vrbovske, Vinice, Črnomlja, Metlike, Novega mesta in Brežic domov. Ne vem kak AtaIBA vozi svojega KTMa po Bistrici, ampak ceste za njim popravljalo že skoraj mesec dni. Ko sem lutal po obvozih sem seveda čisto nenamerno zalutal v Potrčevo in vdaro še kratko debato z IBA familiy (skupaj 12 nog). Podkrepljeno z večerjo.

Pa povejte, če ni krasno voziti motor.

Ampak padec je pa beda. Spolzke dalmatinske ceste, jaz pa brez čelade, brez usnja, brez škornjev, brez rokavic. V kratki majici in kratkih hlačah. Pa teniske. Poškodoval koleno in roko. Na srečo s peciklom na makadamu in skoraj brez hitrosti, ko sem se ustavil v križišču.

Dosti za danes. Jutri več pri ....? morda flukplac? ali Gojzer? Za Alija je preveč lepo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, priznaj, da je to edini občutek, ki nekaj velja.

:rolleyes:

aha.. ne veš, da sem bil cel vikend v Bosni :whistle: ... :lol1:

aja, vsem en lep dober dan :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljani!

Vreme je KONČNO prečudovito! In zato bova z mojim Barracudekom jutri vžgala proti morju na osvežitev :yea1::010

Danes pa se vidimo, če ne bova preveč pakirala, ker v tiste stranske torbe gre full dosti robe-not! drugače pa sem za flugplac, ker je tam prelepo B)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sončen pozdravček v Maribor vsem po dolgem času........ :winkiss:

vidim, da sem zafrknila fino vožnjo v nedeljo, ne vanga, AtaIba, ampak je bilo treba v nočno,

pa mi ni bilo nič kaj v ponos gledati masakar iz ene prometne,

ampak takšno je življenje nas motoristov, zato uživajmo vsak trenutek, ker nikoli ne vemo kdaj je zadnji.................. :winkiss:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljani!

Vreme je KONČNO prečudovito! In zato bova z mojim Barracudekom jutri vžgala proti morju na osvežitev :yea1::010

Danes pa se vidimo, če ne bova preveč pakirala, ker v tiste stranske torbe gre full dosti robe-not! drugače pa sem za flugplac, ker je tam prelepo B)

LP

:?:D

Komaj čakam da sperem šmir od Opla iz mene, in začnem z dopustom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za FLUGPLAZ!!! Malo spremembe ne škodi, pa še z mopeedom pridem, če bo le lepo vreme vzdržalo :)

lp banda ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za FLUGPLAZ!!! Malo spremembe ne škodi, pa še z mopeedom pridem, če bo le lepo vreme vzdržalo :)

lp banda ;)

Vreme bo zdržalo. Flugplaz je ok. Če prideš z mopedom ne pozabi na ČELADO

Se vidimo, midva boma pozna, :wub: dolgo dela danes.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme bo zdržalo. Flugplaz je ok. Če prideš z mopedom ne pozabi na ČELADO

Se vidimo, midva boma pozna, :wub: dolgo dela danes.

D.

Flugplaz pomeni Skoke kafič? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme bo zdržalo. Flugplaz je ok. Če prideš z mopedom ne pozabi na ČELADO

Se vidimo, midva boma pozna, :wub: dolgo dela danes.

D.

Presneti klinci, v Lenart se prpelite!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč dragi toteki,še vas bom obiskal in z motorjem in avtom.

Ej, naš dragi Cvičko, lepo, da se spomniš na ans, kot se tudi mi nate, veliko in velikokrat!

Upam, da je pri tebi tudi en tak lep dan, kot pri nas!

:winkiss:

Presneti klinci, v Lenart se prpelite!

Tudi to je ideja, enkrat jo bomo uresničili!

Danes pa bi bilo res fajn na fluplatzu, ... sem kuj Godyja klicala, Duo Disaster se tudi strinja! :yes:

Torej, po 20h na flugplatzu! Se vidimoooo!

:winkiss::winkiss::winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!