Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

ma fak no :closedeyes: .. danes ne morem na ta vaš fukplac pridet :unsure: .. pa rad bi prišo :P

maus fas ma ful rat :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, naš dragi Cvičko, lepo, da se spomniš na ans, kot se tudi mi nate, veliko in velikokrat!

Upam, da je pri tebi tudi en tak lep dan, kot pri nas!

:winkiss:

Tudi to je ideja, enkrat jo bomo uresničili!

Danes pa bi bilo res fajn na fluplatzu, ... sem kuj Godyja klicala, Duo Disaster se tudi strinja! :yes:

Torej, po 20h na flugplatzu! Se vidimoooo!

:winkiss::winkiss::winkiss:

Še malo, pa se bo naša Mutika čisto razpustla ko ni Lenta.

Tolikokrat se je zapipkala kot Barakudek, ko ni mel funkcionalnega prsta :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo, pa se bo naša Mutika čisto razpustla ko ni Lenta.

Tolikokrat se je zapipkala kot Barakudek, ko ni mel funkcionalnega prsta :rolleyes:

Kaj ono o gobah si spregledo? V meni se je zbudila požrežnost.

Te pa se dobina na luftfuku? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ono o gobah si spregledo? V meni se je zbudila požrežnost.

Te pa se dobina na luftfuku? :evilgrin:

gobe so :whistle: sam se treba mau zapelat do njih :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo, pa se bo naša Mutika čisto razpustla ko ni Lenta.

Tolikokrat se je zapipkala kot Barakudek, ko ni mel funkcionalnega prsta :rolleyes:

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Razlika je v tem, da se Barracudek zapipka z vsemi dvajsetimi, enaindvajsetimi ali pa devetnajstimi prsti.

O:-)

Jaz sem le grozno utrujena. Kot tudi nikjer ne piše, da danes pridem, ker sem še zdaj v službi in bom še lep cajt ... pa zaspana sem.

Kake gobe???

Location information copied. Wilco. F-SO

:D

Stari, tebi se je že čisto prpelalo! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme bo zdržalo. Flugplaz je ok. Če prideš z mopedom ne pozabi na ČELADO

Se vidimo, midva boma pozna, :wub: dolgo dela danes.

D.

:hmm::? kak??? chelado? kdo je to???

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gobe so :whistle: sam se treba mau zapelat do njih :P :naughty:

:eek: ...ki te so čuj? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Presneti klinci, v Lenart se prpelite!

Mogoče se pa jaz pripeljem po "diplomo" (če je preživela?) :? Zdaj mam kufer zmontiran!!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se pa jaz pripeljem po "diplomo" (če je preživela?) :? Zdaj mam kufer zmontiran!!!

LP

Hej, serbus, še zmeraj je na moji mizi. Prpelji se danes na flugplac!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ono o gobah si spregledo? V meni se je zbudila požrežnost.

Te pa se dobina na luftfuku? :evilgrin:

Takoj go bo Kamikazica razumela, da ni nič hudega če jih skuham, jih bo verjetno nabrala :whistle:

te pa bomo vdarli po gobah. Lahko jo lepo prosim, da gre v petek zjutraj po gobe, pa jih pol na skrivaj zakuhamo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Kamikazica, vidim da si na forumu, pridi v klet! :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, serbus, še zmeraj je na moji mizi. Prpelji se danes na flugplac!

Danes ne bo šlo; malo nazaj sem se domov pripeljal, pa je vse gnilo; jakna, čelada, cote..............dajva se slišat pa se vidiva naslednji teden na letališču?!

Pa kje točno se dobivate.........jasno mi je Letališče Skoke - kak točnoi pridem tja? Pa ni treba v Google map-u (kuj tak po domače, na simpl).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobe??????

Zaenkrat, samo "štirje" preizkušamo brbončice ..., ker sem v gozdu le malo časa. Vas pa je veliiiiiiiko, tako, da bi se po gozdu morala potikati celo dopoldne. Je prevroče... nekoč pa ne bo več in takrat bo, če ne za golaž pa za kakšno juhco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ne bo šlo; malo nazaj sem se domov pripeljal, pa je vse gnilo; jakna, čelada, cote..............dajva se slišat pa se vidiva naslednji teden na letališču?!

Pa kje točno se dobivate.........jasno mi je Letališče Skoke - kak točnoi pridem tja? Pa ni treba v Google map-u (kuj tak po domače, na simpl).

Danes na šprtnem letališču v Skokah, sicer pa se sproti zmenimo, čez zimo pa ziher pri Aliju (oziroma takrat, ko je slabo vreme)

V torek poglej kake ideje imajo in nas boš našel, sicer pa se lahko pripelješ v Lenart.

Tja pa prideš skozi Rogozo, pa zaviješ v Skoke, pol pa prideš na edinstveni krožni promet ( to so Skočani pogruntali, jaz bi temu rekel trikotno nikakvi promet) pa zaviješ drugi odcep desno skozi šumo in do konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na šprtnem letališču v Skokah, sicer pa se sproti zmenimo, čez zimo pa ziher pri Aliju (oziroma takrat, ko je slabo vreme)

V torek poglej kake ideje imajo in nas boš našel, sicer pa se lahko pripelješ v Lenart.

Tja pa prideš skozi Rogozo, pa zaviješ v Skoke, pol pa prideš na edinstveni krožni promet ( to so Skočani pogruntali, jaz bi temu rekel trikotno nikakvi promet) pa zaviješ drugi odcep desno skozi šumo in do konca.

Ok hvala za napotke; bom pogledaj kje boste drugi teden, pa te kontaktiram!

Imejte se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat, samo "štirje" preizkušamo brbončice ..., ker sem v gozdu le malo časa. Vas pa je veliiiiiiiko, tako, da bi se po gozdu morala potikati celo dopoldne. Je prevroče... nekoč pa ne bo več in takrat bo, če ne za golaž pa za kakšno juhco.

Za juho za 20 ludi je dovolj 2 kili rdečakstih mušnic in malo mrtvaških trobent, pa je čisto ok. Jebemti prosvetarji, dajte biti malo učeči! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Razlika je v tem, da se Barracudek zapipka z vsemi dvajsetimi, enaindvajsetimi ali pa devetnajstimi prsti.

O:-)

Hej, pusti malo Abrahama samega doma, pa pridi, saj ga boš čisto zmozgala! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni člani "krožek-Maribor"

Sem danes popoldan bil na "redni kavici" na flugplacu na Skokah in slučajno prepoznal enega vašega člana - me je malo seznanil z vašimi srečanji, pa sem se malo ogrel ...

Sem bolj novopečen motorist, me pa že zanima druženje z moto-navdušenci.

Bom malo spremljal ta forum in se Vam ob priliki pridružim na kakšni "extra-light" turi.

Štima ?

Lep pozdrav, Robert Mohorko :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni člani "krožek-Maribor"

Sem danes popoldan bil na "redni kavici" na flugplacu na Skokah in slučajno prepoznal enega vašega člana - me je malo seznanil z vašimi srečanji, pa sem se malo ogrel ...

Sem bolj novopečen motorist, me pa že zanima druženje z moto-navdušenci.

Bom malo spremljal ta forum in se Vam ob priliki pridružim na kakšni "extra-light" turi.

Štima ?

Lep pozdrav, Robert Mohorko :yea1:

Vljudno vabljen na naša srečanja, ampak naslednjič pa le čelado na glavo, te pa če imaš le 100m do doma. :winkiss:

Današnje srečanje pa je bilo :worship::kva2::kva1::kva2::smoke::OK::smoke:

Barracudeka, jutri pa srečno pot, in ko prideta do cilja pošljita SMS. :winkiss:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vljudno vabljen na naša srečanja, ampak naslednjič pa le čelado na glavo, te pa če imaš le 100m do doma. :winkiss:

Hvala za dobronameren namig: ga bom upošteval ! Saj če grem pa izven področja "Skoke", pa jo vedno nataknem !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!