Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

ooo, sosed na šihtu ima rojstni dan :naughty:

fajn praznuj!

btw: kje se sploh skrivaš? sedaj te že neki časa nisem videl tu okoli :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tom, vse naj naj in še na mnogo kilometrov. :beer2:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo, sosed na šihtu ima rojstni dan :naughty:

fajn praznuj!

btw: kje se sploh skrivaš? sedaj te že neki časa nisem videl tu okoli :krneki:

Kje se skrivam? Pa recimo, da sem si vzel dopust :D Do 10. avgusta bom bolj malo tam okoli...pol pa spet vsak dan do konca septembra....pol pa mi mandat in pogodba potečeta in od takrat dalje bom samo še mogoče enkrat, dvakrat na mesec tam :)

Pa še enkrat hvala vsem skupaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, banda totekovska!

:winkiss::winkiss::winkiss:

Včeraj sem bila ponovno dolgo v službi, potem domov in potem malo blodila po ulicah ... sama. Sem mislila na vas.

Je rekel Gody, da ste se fajn imeli, super.

Hej Kamikazica, vidim da si na forumu, pridi v klet! :rolleyes:

Čujta viadva, še dobro, da mata forum, v tisti vlki bajti se itak zgubita! :unsure:

Hej, pusti malo Abrahama samega doma, pa pridi, saj ga boš čisto zmozgala! :headbang:

Še malo je treba zdržat ... še samo malo. Treba je pospravit pod streho vse, kar je od festivala ostalo, tudi papirje. :slap:

Od ponedeljka, če bo le možno, pa DOPUST !!! Yeeeeeee! :010:010:010

Pa me do 10. avgusta ni, bom dopustovala, kar pomeni, da se grem totalni odklop !!! O:-) :PB) :krneki: :whistle::winkiss:

Tom, dečko, vse najboljšeeeeee, pa ogromno dobrih kilometrov s kwakom!

:beer2:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus "Toteki"!

Sedaj ko sem že dobra dva meseca motorist na cesti (prej enduro) se že upam "pojaviti" pred takimi "stručkoti" kot ste Vi. Ne da sem neki as, ampak znam že štartat motor, ne pozabim dvigniti "štender" in speljem že tudi tako da me ne meče prvih 10m!!! :whistle:

Tudi jaz bi se vam pridružil na vaših (naših) srečanjih da malo podebatiramo o moto temah, kjer je še zame polno neznank; prepričan pa sem da je med vami veliko izkušenih motoristov, ki so pripravljeni svoje bogate izkušnje prenesti na nas "rookie! :worship:

Spoznal sem Marvina (in seveda njegove sodelavce - sami fajn dedi) na TUŠ pumpi in so me kot začetnika varno vodili do Vranskega na "Tečaj varne vožnje". Užitek se je bil peljat v njihovi družbi!! :OK: Marvin mi je tudi povedal da ste mega dobra ekipa in da naj pridem kaj na kak "miting"...........obljubim da bom!!!

Pa tudi za :kava: mam vedno zraven!!!

Lep pozdrav celemu MOTOSVET krožku!!!

Bojan

Ps: zdaj pa grem na motor in pogledat, kje je ta "flugplac". Če bo "keri" tam dam za pir.........samo naj me za rokav cukne, ker sem bolj sramežljivi B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps: zdaj pa grem na motor in pogledat, kje je ta "flugplac". Če bo "keri" tam dam za pir.........samo naj me za rokav cukne, ker sem bolj sramežljivi B)

Celo popoldne sn ludi za rokav cuko, sn od eniga skoro bačn dobo :naughty: , za pir pa ni nobedn dal :evilgrin: .

Drugič maš kaznsko pri Gojzeri, nemo rabli nobeniga cukat, boš prišo plačo...

..dalje pa je itak vseeno :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celo popoldne sn ludi za rokav cuko, sn od eniga skoro bačn dobo :naughty: , za pir pa ni nobedn dal :evilgrin: .

Drugič maš kaznsko pri Gojzeri, nemo rabli nobeniga cukat, boš prišo plačo...

..dalje pa je itak vseeno :rolleyes:

Sem napisal kje "dobiš" pir................pa nikjer nobenga kandidata! Na flugplac bi se pripelo, pa bi pir "prileto". :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhu :yawn:

Se že kdo veseli vikenda? Jaz se ga ne od danes zjutraj :cry:

Vesoljni potop čez Dolomite in 3/4 Slovenije v soboto.. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhu :yawn:

Se že kdo veseli vikenda? Jaz se ga ne od danes zjutraj :cry:

Vesoljni potop čez Dolomite in 3/4 Slovenije v soboto.. :slap:

Ne pozabi dežne obleke :krneki: . In previdno ovinkaj :rolleyes: .

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp,se ze veselim vikenda...ju3 je planiran moto izlet,tako,da upam,da bo vreme zdrzalo...za soboto in nedeljo pa mi je skoraj vseeno kaksno bo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabi dežne obleke :krneki: . In previdno ovinkaj :rolleyes: .

D.

Malo me je minilo do Dolomitov.. Verjetno bom raje prestavil, ker tolk se mi jih pa spet ne lušta, da bi se non stop samo po dežju in nizki vidljivosti vozil okoli.. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhu :yawn:

Se že kdo veseli vikenda? Jaz se ga ne od danes zjutraj :cry:

Vesoljni potop čez Dolomite in 3/4 Slovenije v soboto.. :slap:

Kaj si s cukra ?

Kolikor gledam napoved za Bolzano, boš si dež tak al tak želel (34st).

Drugače pa je odvisno, kolko maš časa.

Če lahko greš že jutri zjutraj, potem ti ne bo hudega, tudi če greš v Dolomite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si s cukra ?

Kolikor gledam napoved za Bolzano, boš si dež tak al tak želel (34st).

Drugače pa je odvisno, kolko maš časa.

Če lahko greš že jutri zjutraj, potem ti ne bo hudega, tudi če greš v Dolomite.

Je razlika med lokalnimi plohami in med nevihto, ki je v celi regiji za celi dan :P

Problem je, ker imam čas samo od sobote zjutraj do nedelje zvečer, tako da nekako ni dovolj časa.. Sicer bi v soboto štartal iz Idrije, samo v nedeljo treba še v Mb prit.. :unsure:

In nekako izgubi užitek, če si v tekmi s časom in brez razgleda :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, toteki!

:winkiss:

Delate kaj, zakaj nič?

Vidim, da dobivamo nove okrepitve. Pa še prav po fakinsko se znajo zezat ... :whistle::D ... no Fakin, če si že začel s ponudbami za pir, boš pri moški sekciji totekov kar priljubljen - vse za pir!

Se vidimo avgusta oziroma, po dopustih.

Uffffff, končno!!! Še samo en dan (upam, da ne tudi ponedeljek) tlake! Dobesedno. :angry:

Je razlika med lokalnimi plohami in med nevihto, ki je v celi regiji za celi dan :P

Problem je, ker imam čas samo od sobote zjutraj do nedelje zvečer, tako da nekako ni dovolj časa.. Sicer bi v soboto štartal iz Idrije, samo v nedeljo treba še v Mb prit.. :unsure:

In nekako izgubi užitek, če si v tekmi s časom in brez razgleda :naughty:

Se strinjam. Ne smeš na pot z obremenitvijo, da te čas priganja. Nix gut! :grrr

Sicer pa, tudi mene nikakor ne mika plavanje z motorjem, kot tudi ne tuširanje z razgledom na gore ... če pa je vmes kakšen pas dežja, pa ne škodi. Upam vsaj ...

Bomo povedali naslednji teden. :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, toteki!

:winkiss:

Delate kaj, zakaj nič?

Vidim, da dobivamo nove okrepitve. Pa še prav po fakinsko se znajo zezat ... :whistle::D ... no Fakin, če si že začel s ponudbami za pir, boš pri moški sekciji totekov kar priljubljen - vse za pir!

Se vidimo avgusta oziroma, po dopustih.

Uffffff, končno!!! Še samo en dan (upam, da ne tudi ponedeljek) tlake! Dobesedno. :angry:

Se strinjam. Ne smeš na pot z obremenitvijo, da te čas priganja. Nix gut! :grrr

Sicer pa, tudi mene nikakor ne mika plavanje z motorjem, kot tudi ne tuširanje z razgledom na gore ... če pa je vmes kakšen pas dežja, pa ne škodi. Upam vsaj ...

Bomo povedali naslednji teden. :whistle: :naughty:

Vidim da si zopet oživela, kar je vzpodbudno.

Očitno pa te še nekaj časa ne bomo videli, ker si nekje na dolgi furi :worship:

Tudi mi se spravljamo na še bolj pasjo vročino in se vidimo v avgustu. Sicer ne vem, zakaj moram iti iz vročine na še hujšo vročino, samo sem se nehal s tem ukvarjati. :headbang:

Pa fajn se mejte in fajn se furajte. Jaz se bom naslednja 2 tedna na laserju po morju, seveda če mi ga bo Urban kaj pustil. :krneki:

ciao!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da si zopet oživela, kar je vzpodbudno.

Očitno pa te še nekaj časa ne bomo videli, ker si nekje na dolgi furi :worship:

Tudi mi se spravljamo na še bolj pasjo vročino in se vidimo v avgustu. Sicer ne vem, zakaj moram iti iz vročine na še hujšo vročino, samo sem se nehal s tem ukvarjati. :headbang:

Pa fajn se mejte in fajn se furajte. Jaz se bom naslednja 2 tedna na laserju po morju, seveda če mi ga bo Urban kaj pustil. :krneki:

ciao!

Kaj ne veš zakaj? Zato ker je žena tako rekla. Smešno :rolleyes: . Sejprimenijeenako.press

Uživajte, pa javite se kaj. Aja, pa še to, da ne bom slišal, da si slučajno napravil kak "Danči" manever ;) .

D.

Popravljeno . Popravil davidg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da si zopet oživela, kar je vzpodbudno.

Očitno pa te še nekaj časa ne bomo videli, ker si nekje na dolgi furi :worship:

Tudi mi se spravljamo na še bolj pasjo vročino in se vidimo v avgustu. Sicer ne vem, zakaj moram iti iz vročine na še hujšo vročino, samo sem se nehal s tem ukvarjati. :headbang:

Pa fajn se mejte in fajn se furajte. Jaz se bom naslednja 2 tedna na laserju po morju, seveda če mi ga bo Urban kaj pustil. :krneki:

ciao!

No te pa uživajte na dopustu, bo vsaj malo mira na totem koncu :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživajte, pa javite se kaj. Aja, pa še to, da ne bom slišal, da si slučajno napravil kak "Danči" manever ;) .

:hmm: :blink: :huh::?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!