Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Kdo vse pride danes???

Ma kdo novo GSM št. od Motorexa? bi lepo prosil na PM, ali pa še bolje bi bilo, če bi ga v živo videl... :beer2:

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridem poštemplat... :OK: Predlagal bi štemplanje okoli 20.00, ker so noči že prekleto dolge :xx: (in jutra strašno kratka :zzz: )... Any comments?

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemumast! A mislite dans vsi tam bit? Pol bom res morala odpovedat pisanje zapisnika na sestanku. Se mi itak ni.

Če bo vse po sreči, se pridem potačlat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štemplat ?  :blink:  :huh:

Hmmm... to je ena stvar, s katero se boš seznanila, ko boš pričela z vsakodnevno tlako... do takrat pa se s tem ne obremenjuj, pridno v šolo hodi, pol pa še na kaki faks (doktataplatinebudiglupaitopokoristi), kaj je štemplanje boš itak še prehitro ugotovila!

LP

M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko prides na delo se "stemplas" (transponder priblizas senzorju), da logger zabelezi kdaj si prisel na delo, in ko gres, naredis isto, da je pol 100% ziher kdaj si prisu in kdaj odsel iz dela (zaradi zamujanja, stevila delovnih ur, itd. ).

danes je stuk-fest. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na dolgo in široko napisal zakaj me ne bo, pa je prišlo do napake in šla objava v 3 PM. vglavnem - ne bo me :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi samo govorite kako boste prišli, pol vas pa je polovica manj kot obljubljeno....Sem se že tako veselila, da vas vidim(prejpobegnilaizslužbe) pol pa vas ni..c-c :devil:

LP D....grem :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla folk.

še diham.. tudi ljetim..ali nizko ;)

motor še nisem pospravil

moj novi GSM je 041/477 686

drgač sem pa vsak dan od jutra do pol štirih v Celju.. pol se nekako sam ali s kom drugim prišlepam do Mb.. cajta je bolj malo,

bom poskusil prit kak torek, da kako rečemo..

Lp Saša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se opravičujem, sem bil v MB pa bi tudi k Lipi prišel, ampak moje trenutno psihofizično stanje zahteva interijer, ki se imenuje ležalnik. Teh pa pri lipi ni :blink: . Ko bom v stanju, da svojo prečastito posadim, tudi na navadni stol se pa seveda oglasim in za takrat obljubljam spremembo agregatnega stanja.........HIIIIIKKK.

lp DTW :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dave,hm neke dost oblublaš pa tud dost si že v zaostanku :? .A si sigurn,da boš vse to zmogo, ko boš lahko svojo prečastito posadil na navadn stol :kva2: .Malo sem v skrbeh :SS .

Popravljeno . Popravil johan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družina IKE zakaj še vedno niste prijavljeni??? :fight2: :fight2:

Poleg koga bom pa te spala, če vas ne bo??? :hmm: Pa saj če se vama(mama, ata) ne da it, naj se mladiča prijavita, ju bom jaz pazila...obljubim :devil: :devil: :devil: :devil:

LP D :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo v mb krožku kdo mogoče denar pobiral.... za nfs se razume  :yea2:

lp alena

Dašenka se je ponudila, da bo pobrala denar v stilu lanskega NFS (na krožku, s pisnimi prejemki), zato vsem na znanje:

Denar za NFS za mariborski krožek pobira Dašenka v torek pri Mladi lipi!!!

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!