Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Čuj Beco, kot da bi se zmeno z mojo :wub: 1 min razlike v vaijini objavi :).

Jaz tangic nimam draga, sem lahko brez? :O

Torej, jutri ob 08:00, tržaška :).

D.

PS: Midva bova "točna" :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri ob 08:00 se dobimo na Petrol pumpi na Tržaški.

Plan: Kopanje v morju - kopalke obvezne :) .

L.

PS: Moški, tangice prosim!!! :rolleyes:

Malo pozna ali ipak:

jutri ob 8.00 TRŽAŠKA pumpa. smer slovenska primorska z možnostjo kopanja.

UŽIVAJTE (kdor ne gre zraven) ... mi bomo zagotovo :rolleyes: :naughty: :rolleyes:

Juhu mi tudi! :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha ha ha. Se že grem "voskat" :rolleyes: .

L.

Jaz se grem depilirat v avtopralnico :evilgrin: ... ampak ne morem zraven, ker imam obisk iz dežele kengurujev.

Uživajte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne najdem tank torbe... :angry:

Upsss...mislim,da je se pri meni.

Ce greste v Portoroz, ti jo tja dostavim. Po potrebi pa se kaksne stvari.

Mi tud startamo ob 8 uri. :whistle:Z avtom...

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem skupaj!Odhajamo na Jadran, tako da boma dva

Tota torka izpustila.Ampak bomo že nadoknadili, če bo kje kakšna varianta za net,

se beremo.Uživajte maximalno in seveda previdno. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da bom edini ostal doma in brano naš teritorij...

se bom tako kot vsak torek dobil sam z sabo, pri Gojzeri in spil enih par pirov :beer1: :beer1: :beer1:

ostali pa mi uživajte na dopustu, pa da da neom kaj slabega ču naokoli :evilgrin: , da ste mi zopet kake pizdarije okol delali :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da bom edini ostal doma in brano naš teritorij...

se bom tako kot vsak torek dobil sam z sabo, pri Gojzeri in spil enih par pirov :beer1: :beer1: :beer1:

ostali pa mi uživajte na dopustu, pa da da neom kaj slabega ču naokoli :evilgrin: , da ste mi zopet kake pizdarije okol delali :naughty:

BP, prii na pir... :naughty:

Ta torek se vama še lahko pridružim :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne najdem tank torbe... :angry:

Kaj jo za tangice rabiš? :whistle:

Sicer pa se imejte fajn, jaz in moji gremo na vroče (mogoče me mati pustijo samega v Zrče :-)) :krneki:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Adijo živci. Danes prelagane od mize do kavča, nato na fotelj, pa na sprehod s pesi....

Počiva jezero v tihoti....

Zaj bom 1 x travarica, ke me boli grlo :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijeten potep na našo obalo :)

Je treba vsekakor ponovit!!!

Še nekaj utrinkov...

post-22789-1248031781_thumb.jpg

post-22789-1248031831_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da bom edini ostal doma in brano naš teritorij...

se bom tako kot vsak torek dobil sam z sabo, pri Gojzeri in spil enih par pirov :beer1: :beer1: :beer1:

ostali pa mi uživajte na dopustu, pa da da neom kaj slabega ču naokoli :evilgrin: , da ste mi zopet kake pizdarije okol delali :naughty:

Malo se odpelamo pa že stebre od gondole podirate... Kaj je pr gojzeri pira sfalilo pa je kdo po mizi vdaro???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijeten potep na našo obalo :)

Je treba vsekakor ponovit!!!

Še nekaj utrinkov...

Ja ni blo švoh. Predvsem bi izpostavil, da je celo Beco svojo pripeljal na ogled :). Pohvaljen! Zdaj pa jo še kdaj pripelji pokazat ostalim. Sej veš, Vapo more podat svojo oceno :whistle: .

Nisma več slana, pravkar izpod tuša, blo je res fino.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh kak fsi uživlete. Jaz pa skoraj revež. AtaIBA ima boleče grlo, jaz pa rit - pa tu travarica ne pomaga.

Nisem šel na morje, ampak v Bohinj (Ribčev Laz). Čez Jezersko, Kranj, Besnico, Dražgoše in Bohinjsko bistrico.

Samo ste pa res prijatli. Mi noben ni reko, da je 15 km makadama. Prava podlaga za čoperja (pardon Mashina - kvazi čoperja). Ovinki malo vun visijo, peska na cesti, ko na novi avtocesti proti Ptuju. Pa še za enim avtom sem vozo 100 m - glih dovolj, da sem zapelo v lužo in opral motor in hlače na belo in lisasto.

Pa je blo vseeno v redi. Tam pa roštilj in übermura bewegungsstrudel. Očitno nisem bil pri pravih bohinjcih. Nazaj pa čez Pokljuko (samo 1 km makadama), Jesenice, Korensko sedlo, Borovlje, Pliberk in Labot. Skoraj 500 km.

V torek me ne bo. Mi bo hlapec načepil pivičko. Velkopopovičkega Kozla. Do nedelje. Navijajte, da dobimo vsaj eno medaljo. Člani do 23 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijeten potep na našo obalo :)

Je treba vsekakor ponovit!!!

:worship::worship::worship: , na zalost prepozno videl. Sem se pa za duso podrical po Kozjem (tja in nazaj :evilgrin: ) in bil kar malce zalosten, ker je cesta na kar nekaj mestih precej zdelana. Za finis pa tik pred koncem na magistralki ZG-MB skoraj povozil storkljo. :slap: :krneki: :slap: Zivinorejec, pa to. :blush:

Dopustujem :kva2: , tako da ce kdo na furo ali Marof...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki, uživači!

:worship::worship::worship:

Kdaj te grete vi trije na dopust?

Gody01, ti pa ..

abraham :naughty:

Stari, moram reči, da je tvoj humor prva liga! :worship:

Hehehehe ... :winkiss: . Abraham je malo žalostn, ker ga ne šmirglam kaj dosti ... se pa nekje zraven šlahja, ja, ves čas. Očitno je vztrajne sorte, kaj hočem in odločil se je, da se ga ne bom več znebila.

Zjutraj odrinemo, no, v ponedeljek zjutraj ... to je že danes, ufff! V osrčje Dolomitov, tam ostanemo nekaj dni, potem pa dalje v Švico, pa spet tam bluzimo okoli nekaj dni, za Francijo pa bo, se bojim, cajta sfalilo. Pa drugo leto.

Se vidimo po 10. avgustu, dragi moji!

:winkiss::winkiss::winkiss:

Čisto nič. :closedeyes:

Se pa je država s ponedeljkom odločila, da bom v prekršku, če se bom vozil z njo (tudi po tem, ko bom namesto, da bi po starem šel na občino dvignit izpit, moral praktični del še enkrat narest!). Nisem pa še čisto prepričan v kako velikem, ker brihtneži še sami ne vejo kako mislijo izvajati lastne zakone. Za kozlat! :headbang:

... pa sem jo dal iz obupa na avtonet.

Oh, joooooj, neeeee !!! :( Kakšna smola ... :friend1: !

V torek me ne bo. Mi bo hlapec načepil pivičko. Velkopopovičkega Kozla. Do nedelje. Navijajte, da dobimo vsaj eno medaljo. Člani do 23 let.

Držimo pesti! Spij še kakšno češko pifce za nas. Sploh zame ... :whistle::P:winkiss: ! Pa ne, da majo Laško? Če govoriš o nekem Kozlu ... :whistle: .

Za finis pa tik pred koncem na magistralki ZG-MB skoraj povozil storkljo. :slap: :krneki: :slap: Zivinorejec, pa to. :blush:

Dopustujem :kva2: , tako da ce kdo na furo ali Marof...

Še dobro, da nisi (spet) na pesa natrofu! :kva1:

Animal! :P

Lepo se imej, dečko! Se vidimo avgusta, velja? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijeten potep na našo obalo :)

Je treba vsekakor ponovit!!!

Še nekaj utrinkov...

Nalsednjic se pridruzim z motorjem...z avtom je blo malce manj zabavno po poti...:whistle: Vse ostalo pa je blo super...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boki, Barracuda? :naughty:

Lahko vam! Jaz sem edini na okopih. IBA je odpeljal po Sloveniji svojega sestriča iz kengurulanda. Dečko je motorist in bo vozil prvič po desni :unsure: . Vse ostalo na dopustu. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!