Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Prej? Razen če v Gniliboru štejete čas nazaj... :P

Ma ne, mi smo ob začetku moderne dobe začeli štetje znova, vi pa še niste tako daleč... O:-) :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn se imejte, pa se beremo čez 10 dni :naughty:

hej då

Vejš da :photo: !

Uživaj maximalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj tel mate, men se lušata pira, zaj pa da vidim kdo si upa :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: happy birthday, off to Korcula... :yea2:

Uživaj maximalno! Naslednji teden pridem za vikend, sedaj pa nekam dunem :whistle: , ker se je vreme porihtalo :worship: . Na jug čez 15 minut :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživaj maximalno! Naslednji teden pridem za vikend, sedaj pa nekam dunem :whistle: , ker se je vreme porihtalo :worship: . Na jug čez 15 minut :evilgrin: .

Torej, kompletna družina Vangecof uživa v Sv. Filipu & Jakovu zaslužene počitnice pri super gazdeku Ivici :worship: . Z mojo :wub: sva preživela odličen obisk - vikend :beer2: .

Jutri pa delat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, kompletna družina Vangecof uživa v Sv. Filipu & Jakovu zaslužene počitnice pri super gazdeku Ivici :worship: . Z mojo :wub: sva preživela odličen obisk - vikend :beer2: .

Jutri pa delat!

Fajn... Jaz in moja :wub: sva tudi imela načrt obiskat Vagece, pa žal zaradi službenih obveznosti ni šlo :(. Sva dobila MMS - ko ste se postavljali na plaži!!! Mater, kar sline so se mi začele cedit!

Dalje delat ;).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S fuzbalaom bi res lahk nehali nabijat :krneki: ker mi je to kr en šport ;)

Drgač pa če moja draga pravi da ma čez vikend že počitnice, jaz bom jutri stisno da nardim vse do konca kaj me čaka, pol pa mogoče pelam še jaz mojo malo nekam, namreč roka je danes prestala že drugo preizkušnjo, cca 30km, PB, razen rokavice še nisem stlačil gor :) Do torka morem bit pa že nazaj ker me čaka šraufarija :)

Gremo kaj na lent pogledat?

Maš pač dve levi nogi...saj bo boljš.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš pač dve levi nogi...saj bo boljš.... :evilgrin:

Eh, za golmana bi že bil dovol dober. V nasprotni ekipi seveda :).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn... Jaz in moja :wub: sva tudi imela načrt obiskat Vagece, pa žal zaradi službenih obveznosti ni šlo :( . Sva dobila MMS - ko ste se postavljali na plaži!!! Mater, kar sline so se mi začele cedit!

D.

MMS sta dobila, ko smo pili pir pri ribici :beer1: :beer2: :beer1: :beer2::grupni: čoporativno.

Komaj sem prišel s fure in moram jutri službeno v Črno goro. V sredo ob 9,30 moram biti na letališču, pride kolega iz Beograda in delamo po vprašanju sanacij streh večjih m2.... :whistle:

Da pa se ne bom cijazil z avtom, krenem jutri z motorjem :rolleyes: . Jebeš tako službo :evilgrin: . V četrtek pa moram biti doma, ker moram v petek zjutraj vzet :wub: in jo peljat na Korčulo za vikend.

Pol se pa dva dni ne vsedem na motor :closedeyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Da pa se ne bom cijazil z avtom, krenem jutri z motorjem :rolleyes: . Jebeš tako službo :evilgrin: . V četrtek pa moram biti doma, ker moram v petek zjutraj vzet :wub: in jo peljat na Korčulo za vikend.

Ni ti lahko, ane? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ti lahko, ane? :whistle:

O:-) ..malo bom zmatran, če pa pade dober posel, :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, za golmana bi že bil dovol dober. V nasprotni ekipi seveda :) .

D.

Jaz sn golman...kaj boš pa zaj?? :evilgrin: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAj zaj toteki, ki se danes dobimo, da nemo spet ko raztresene kure po Mb in okolici? :headbang::whistle:

BTW jaz predlagam flugplac :naughty: :worship::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW jaz predlagam flugplac :naughty: :worship::rolleyes:

Jaz spet ne morem :wacko: . Ste prejšni teden preveč navijali, pa moram it v Ljubljano medaljo zapit. :OK: (srebrna - lahki dvojni dvojec). Pa še plohe in nevihte napovedujejo, tak da bom verjetno moker tudi zunaj.

P.S. Za nepoznavalce: Ko je bog ugotovil, da je veslanje samo za najboljše, je izumil še nogomet.

P.P.S.: Real athetes row. All other just play games.

Veslanje - šport za prave moške (ne vem pa, kaj jaz delam zraven)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veslanje - šport za prave moške (ne vem pa, kaj jaz delam zraven)

Nekaj o izjemah in pravilu mi pride na pamet? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beco prehitel si me... V glavnem, pokažimo danes, da se kljub malo razredčenim vrstam, znamo zbrat v velikem številu!!! Zato je danes udeležba še bol važna!!!

Flugplac odgovarja tudi meni ;)

Se vidimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Toteki.

Se bom kot "novopečeni" danes pridružil na flugplatzu in dal za pir(e) ali kofetek(e) ...

Ob petih ? Šestih ? Sedmih ? Kdaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Toteki.

Se bom kot "novopečeni" danes pridružil na flugplatzu in dal za pir(e) ali kofetek(e) ...

Ob petih ? Šestih ? Sedmih ? Kdaj ?

hja lahko zaj ze kr, ker eni mamo dopust pa nam je dolgcajt :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Toteki.

Se bom kot "novopečeni" danes pridružil na flugplatzu in dal za pir(e) ali kofetek(e) ...

Ob petih ? Šestih ? Sedmih ? Kdaj ?

at 20:00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!