Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

hja lahko zaj ze kr, ker eni mamo dopust pa nam je dolgcajt :whistle:

Ja, ni problema, pet minut, pa sem tam ! Sem tudi sam še kakšen dan dopustniški, pa bi se kakšen pirček kar prilegel !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ni problema, pet minut, pa sem tam ! Sem tudi sam še kakšen dan dopustniški, pa bi se kakšen pirček kar prilegel !

Med tednom do enih dveh ali še kasneje, bufa na flugplaci ne dela. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med tednom do enih dveh ali še kasneje, bufa na flugplaci ne dela. :fredy:

ma pa tiko,boki,local pa pumpa odprto :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berjuter, banda :fredy:

Berjuter... Dans bi se pa lahk za kake pol urce odtrgal pa prletel do Bokija!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berjuter... Dans bi se pa lahk za kake pol urce odtrgal pa prletel do Bokija!!!

Hmmm... ...na kratko moram na flugplac, te pokličem, če bom utegnil... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha, banda! Sedim v turistični agenciji in berem kako trpite, ja tudi nam ni lahko.

Ata in Mama IBA sta se prepričala na lastne oči in grlo.

Lepo se imejte, kmalu pa se itak vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha, banda! Sedim v turistični agenciji in berem kako trpite, ja tudi nam ni lahko.

Ata in Mama IBA sta se prepričala na lastne oči in grlo.

Lepo se imejte, kmalu pa se itak vidimo.

Heh, mafija... Vidim, da trpiš ja in iščeš računalnik z internetom :).

Pridni bodite! :rolleyes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Spet "samo" jaz prebiram forum, vi ste pa tak na nevidezno nastavljeni, ne Danci? :rolleyes:

Naj da kdo kako idejo za furo. Zdaj ko je Beco povedal, da tak zaradi njega nonstop stojite, se ne bojim it zraven. :krneki: Zdaj bom v bistvu konkurenca!haha :lol:

Lepo se mejte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Spet "samo" jaz prebiram forum, vi ste pa tak na nevidezno nastavljeni, ne Danci? :rolleyes:

Naj da kdo kako idejo za furo. Zdaj ko je Beco povedal, da tak zaradi njega nonstop stojite, se ne bojim it zraven. :krneki: Zdaj bom v bistvu konkurenca!haha :lol:

Lepo se mejte...

Jah meni se zdi varjanta okoli velebita dobra izbira :naughty: Če bi blo prevroče... pa se tud lahko kje kopamo in pol nazaj ..po kaki drugi "potki" :whistle: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hello iz caffe bara DNO DNA na Korculi.wireless net & telefon dela bp.Vreme je super,se 10 dni do povratka v domovino,cez vikend se se najdemo z Sokcem in kompanijo.lp vuk,m@dness & lepse polovice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah meni se zdi varjanta okoli velebita dobra izbira :naughty: Če bi blo prevroče... pa se tud lahko kje kopamo in pol nazaj ..po kaki drugi "potki" :whistle: :naughty: :whistle:

Za pot ''OKOLI'' velebita je običajno da se gre nazaj po drugi poti kot dol :) ja... jaz bi vsekakor rad zmazal ene lignje pri dinkotu, tako da, sem kr za celo furo. V bistvu pa tak nima veze, ker bova z mojo pol tak neki doli zahengala. Pač bilo bi pa vsekaor fajn čimveč fure odpeljat skupaj! Sem pa za to da se gre dol po Jardranki. S polnimi želoci po poti nazaj baje nik fajna... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro!

Imam idejo za furo :evilgrin: .

Relacija Maribor - Đurmanec in v Đurmancu na AC nazaj proti Mariboru. Na pumpi INA (postajališče neka bukva!) stoji pri vhodu en lep BMW 1200 RS, ki ni "crkno" ampak ni sposoben nadaljevati vožnje, ker je riknila kuplunga :angry: . Ob 2 h zjutraj :whistle: . Morda zato, ker sem ob 17h krenil iz Podgorice preko Cetinja - Njegušev - Kotora - Vrgorac in po AC (ponoči še gre!!!) in ni revica zdržala tempa?

Prikolica je že priklopljena na avto, potrebujem 2 x prostovoljca za naložit in pripeljat v MB. Čez kakšni dve uri planiran odhod, popoldan pa imam plan odpeljati z :wub: za Velo Luko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

išče se apartma na morju nekje na hrvaski obali od 4.8-14.8.2009 ma kdo kaksnega znanca ali kaj podobnega. aja nujno :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro!

Imam idejo za furo :evilgrin: .

Relacija Maribor - Đurmanec in v Đurmancu na AC nazaj proti Mariboru. Na pumpi INA (postajališče neka bukva!) stoji pri vhodu en lep BMW 1200 RS, ki ni "crkno" ampak ni sposoben nadaljevati vožnje, ker je riknila kuplunga :angry: . Ob 2 h zjutraj :whistle: . Morda zato, ker sem ob 17h krenil iz Podgorice preko Cetinja - Njegušev - Kotora - Vrgorac in po AC (ponoči še gre!!!) in ni revica zdržala tempa?

Prikolica je že priklopljena na avto, potrebujem 2 x prostovoljca za naložit in pripeljat v MB. Čez kakšni dve uri planiran odhod, popoldan pa imam plan odpeljati z :wub: za Velo Luko.

Jebemti BMW. Jaz sem pa mislil, da je večen. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro!

Gres na Dragojevica? ;) Fajn zrihtaj in se bp pripelji na otok.

Imam idejo za furo :evilgrin: .

Relacija Maribor - Đurmanec in v Đurmancu na AC nazaj proti Mariboru. Na pumpi INA (postajališče neka bukva!) stoji pri vhodu en lep BMW 1200 RS, ki ni "crkno" ampak ni sposoben nadaljevati vožnje, ker je riknila kuplunga :angry: . Ob 2 h zjutraj :whistle: . Morda zato, ker sem ob 17h krenil iz Podgorice preko Cetinja - Njegušev - Kotora - Vrgorac in po AC (ponoči še gre!!!) in ni revica zdržala tempa?

Prikolica je že priklopljena na avto, potrebujem 2 x prostovoljca za naložit in pripeljat v MB. Čez kakšni dve uri planiran odhod, popoldan pa imam plan odpeljati z :wub: za Velo Luko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alooooha, banda totekovska!!!

:winkiss::winkiss::winkiss:

Mast, vas že pogrešam! :friend2:

Dolomiti = 4 dni; Švica = 4 dni, pot nazaj = 2 dni.

NORO SUPER !!!

Vreme kičasto! Lepo, fantastično! Dežja je bilo le 1 x za 15 minut - grozeča nevihta v gorah, preko prelaza okoli 2.300 m, strele in grmenje ... joooj, ampak, nekje daleč v dolini upanje - sonce! Sem ovinke dol tak vozla, da se je Gody bal, kako se bo Kwak sam od sebe v grabo zvrnil, ker ni imel nobene brzine ... :whistle::blush: ... pa kaj hočeš, to je bilo prvo srečanje z dežjem po lanskem padcu.

Fotk imava ogromno, Gody je tudi snemal, moram reči, da je bilo to najboljše za rehabilitacijo po nesreči. 3000 km, od tega 80% samih ovinkov, tornatov, prelazov, gor in dol, ... bomba! Kwak se je odlično zdržal, ima pa novo zadnjo copatko (iz M3, ki je bila že v izdihljajih, sem prešaltala na Dunlop, pa še vseeno sem plačala zanjo več, kot tu za dve, torej, moj Kwak ima menda najdražji zadnji copat od vseh naših mopedov, ha! :slap::P ), Gody ima izjemno potrpljenje :worship: , jaz pa tudi ne spadam med najbolj komplicirane.

Dopust, ki kliče po šeeee!

Zato bo prvi prosti vikend v avgustu ponovno dolomitsko obarvan. Njami! :OK:

Vidim, da ste OK, dopustniški, z majhnimi in večjimi težavicami, upam, da je ostalo vse ok.

Se pa res srečamo in vidimo po 10. avgustu, ko bom nazaj z morja, grem še en teden na rehabilitacijo gležnja, pa na totalni odklop!

Uživajte, kjerkoli ste, toteki moji, življenje je zato, da se gremo hedonizem, ne pa, da čakamo, kako bo v nebesih nekoč bolje ... !

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!