Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ja, jutri mi boš lahko nekaj pirov plačal. :P .)

Težka bo. :whistle: Ga že več dni vabim na pijačo, pa kar nekako ne pride; mogoče ga je strah, da bi moral kaj primaknit pri plačilu? :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po samo 1x srecanju v Aliju, se spet malo javljam med vso gneco v sluzbi in tezko pricakovanimi vikendi.

med dopustom sva se potepala na kosu (letalo :glare: ), po vrnitvi v domovino, sva pred dezjem pobegnila v porec (avto :blink: ),...

nacrti so bili taki, da bi sla v porec za dan ali dva z motorjem, potem pa v italijo, v dolomite za 3 dni, potema pa....

- napovedn mocan dez po celi evropi

- pa se crpalkarji v italiji so strajkali takrat :?

sva sla pac z avtom in porec podaljsala.

potem pa je bilo se nekaj furic po sloveniji in veliko v avstriji.

zadnja je bila ta vikend, v soboto... na falkersee.

pa tudi posteno smo se najedli vsi - bilo nas je 10 ali 9, pa smo placali 90 € (en menu, 3 odlicne gobove juhe, 3 ali 4 solate, 2 porciji pomfrija, palacinke, pijaca, kave,.. .) .

lp

:worship: , upam da se kaj vidimo, pa da nam še bolj podrobno opišeš. :winkiss:

Toteki in totike, LEPO POZDRAVLJENI!

Smo se vrnili od tam, kjer sije sonce... smo jadrali, smučali na vodi, skakali z gore na milijon načinov, potapljali, rolali, jedli, pili tudi počivali in brali, kar nazaj bi šla... tu je za :SS .

Je pa danes torek in se vidimo, tisti, ki ste doma, a ne?

:yea1::kva2::yea1::kva2: Hello, dobrodošli nazaj v realnosti, tudi mene je skoraj vpognilo ko smo se vrnili.

Se vidimo!

Predlagam lokacijo ALI :)

Glede na vremenske razmere se strinjam. :grim :yes: :grim :yes: :grim

Težka bo. :whistle: Ga že več dni vabim na pijačo, pa kar nekako ne pride; mogoče ga je strah, da bi moral kaj primaknit pri plačilu? :naughty: :P

Primaknit? :eek: Saj pa te veš da ni sirotinja. :P .)

dobro jutro :rolleyes:

Dobro jutro tudi vam, nula trijeki. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, konec vikenda in polno vtisov.

V petek zjutraj ob petih v Dugo uvalo (preko Broda na Kolpi) in ob vzhodni obali Istre (nov asfalt do Plomina), malo kopanja, malo obiskov znancev, v soboto fešta sardel v Fažani, danes zjutraj pa tole:

Vstal ob šestih, šel na plažo, se skopal, ob pol osmih zajahal proti Paklenici, ob 12 spoznal Dinka, pojedel lignje, srečal družino IBA in Lorda z Lady vred.

Nakar sem sklenil, da imam dovolj tega sranja in se vrgel z mosta. Masleničkega. 56 m. Je kuj žmohtno. Supercalifragilisticexpialidocious. Če mi ded ne bi rekel, naj ne gledam dol in naj ne čakam, bi se verjetno fsrau. Pulz čez 120 in naraščal, ko mi je samo gume vezal na noge. Najbolj sem se bal, da bom vrgel ven Dinkove lignje. Spredaj ali zadaj. Pa ni bilo sile. Ko odšteje od tri in reče "Bungy" se moraš samo odriniti. Nič razmišljat - samo gas - kot pri motorju. Občutek pa, kot da na mokri cesti v ovinku zapelješ na mastni madež, nasproti pa en kamion prehiteva drugega.

Najtežje je bilo potem priti peš nazaj na most, najbolj nevarno pa čez cesto na drugo stran, kjer sem parkiral motor. Pa najdražje plačan čas. 40 € za pet sekund. Skoraj 30.000 € na uro. Ampak mam uradno potrdilo, da sem res nor. Še zdaj, ko to pišem, mi adrenalin kuj šprica. Potem me je bilo strah, da bom pretiraval pri vožnji. Pa sem preživel. Lepih 750km, nazaj preko Karlobaga, Gospiča, Josipdola, Črnomlja, Metlike, Novega Mesta, Trebelnega, Mokronoga, Sevnice in Celja.

V torek se upam, vidimo.

Šparaj potrdilo, pa samo da se ni guma ftrgala. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šparaj potrdilo, pa samo da se ni guma ftrgala. :naughty:

Ja, saj veš kak je, pri kakih vtrganih gumah je kateri manj, pri drugih pa kaki več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Picerija ALI rulz! :worship:

Se vidimo! :winkiss:

Roger!

Boš prineso zraven pozabljene artikle iz roštiljade?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roger! :beer2:

Seos Rogera :krneki:

Te pa se danes vidimo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede, a Šokac je še živ? Nič ga ne zasledim več na forumu ... ?

g.Šokac lepo prosim, odkar sedi v upravi nima časa, da.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem zdaj na levi breg... :naughty:

Ti pa zgleda fejst uživaš v avionu, da si si tako posodbil Avatar na aktualno počutje. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa zgleda fejst uživaš v avionu, da si si tako posodbil Avatar na aktualno počutje. :whistle:

Edino tam je garantirano sam in uhe nič ne trpijo :evilgrin: . Ni straha, da ga kdo preseneti :unsure: .

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekam bolj redki so zadnje case tu gori posti.

Eh, jaz grem v roku 15-20 minut proti Gorenjski in soncu.

Ce ma kdo prevec casa in bi se pridružil, telefon je v profilu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekam bolj redki so zadnje case tu gori posti.

Eh, jaz grem v roku 15-20 minut proti Gorenjski in soncu.

Ce ma kdo prevec casa in bi se pridružil, telefon je v profilu ...

Bi z veseljem šel, te pa sem gledal in iskal pa nisem našel nobenega telefona v profilu. :cry:

:P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!