Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Očitno so fsi popadali od muke, pa da se javim.

Ob osmih smo se dobili pri IBA family na kavi (Vanga, Mopek, Kamikazica in moja malenkost - malenkost čez cent). Kamikazica je rahlo zamudila - najprej smo slišali ognjemet v Lenartu nato pa njenega V-stroma. Krenili smo počasi, da sem še jaz lahko dohajal, prvi postanek pa je bil že ćez 150 m na Petrolovi pumpi v Bistrice.

Potem pa čez Poljčane, Lemberg (najstarejše sodišče v SLO), Brežice, Samobor, Plešivico (postanek s pijačko), Karlovac, Slunj (postanek v Rastokah za pijačko, žgance s slanino in smetano ter ogled) in malce pred mejo z BiH še ogled vojne baze v Željavi, kjer je Mopek služil narodu (sicer sedaj nekemu tujemu pa vseeno). Sem si pogooglal to Željavo in je res impresivna. Kilometer podzemnih rovov 20 m širine in 8 m višine. Stala je menda preko 8 miljard USD - za vse vojne objekte je tedanja SFRJ zapravila cca 90 milijard USD.

Ker je bila ura že dve in bi se preveč zamudili z Bihačem smo čevape raje zamenjali z mlado ovčko blizu Jasterbarskega - razen Kamikazice, ki je čisto presna in jo nato vžgali domov preko Krapine.

Kaj naj rečem: krasna fura. Zaradi mene je AtaIBA peljal tako počasi, da je moral na pumpi skoraj vun vliti bencin, ker mu ni Dakarček nič trošil. No, nazaj grede je kar letelo (vsaj zame).

Tak, Mutika, zdaj pa si samo še ti na vrsti, pa bote fsi vedli kak se je peljati s čoperistom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno so fsi popadali od muke, pa da se javim.

Ob osmih smo se dobili pri IBA family na kavi (Vanga, Mopek, Kamikazica in moja malenkost - malenkost čez cent). Kamikazica je rahlo zamudila - najprej smo slišali ognjemet v Lenartu nato pa njenega V-stroma. Krenili smo počasi, da sem še jaz lahko dohajal, prvi postanek pa je bil že ćez 150 m na Petrolovi pumpi v Bistrice.

Potem pa čez Poljčane, Lemberg (najstarejše sodišče v SLO), Brežice, Samobor, Plešivico (postanek s pijačko), Karlovac, Slunj (postanek v Rastokah za pijačko, žgance s slanino in smetano ter ogled) in malce pred mejo z BiH še ogled vojne baze v Željavi, kjer je Mopek služil narodu (sicer sedaj nekemu tujemu pa vseeno). Sem si pogooglal to Željavo in je res impresivna. Kilometer podzemnih rovov 20 m širine in 8 m višine. Stala je menda preko 8 miljard USD - za vse vojne objekte je tedanja SFRJ zapravila cca 90 milijard USD.

Ker je bila ura že dve in bi se preveč zamudili z Bihačem smo čevape raje zamenjali z mlado ovčko blizu Jasterbarskega - razen Kamikazice, ki je čisto presna in jo nato vžgali domov preko Krapine.

Kaj naj rečem: krasna fura. Zaradi mene je AtaIBA peljal tako počasi, da je moral na pumpi skoraj vun vliti bencin, ker mu ni Dakarček nič trošil. No, nazaj grede je kar letelo (vsaj zame).

Tak, Mutika, zdaj pa si samo še ti na vrsti, pa bote fsi vedli kak se je peljati s čoperistom.

:worship: Kdaj spet gremo ?

Popravljeno . Popravil Kamikazica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno so fsi popadali od muke, pa da se javim.

Ob osmih smo se dobili pri IBA family na kavi (Vanga, Mopek, Kamikazica in moja malenkost - malenkost čez cent). Kamikazica je rahlo zamudila - najprej smo slišali ognjemet v Lenartu nato pa njenega V-stroma. Krenili smo počasi, da sem še jaz lahko dohajal, prvi postanek pa je bil že ćez 150 m na Petrolovi pumpi v Bistrice.

Potem pa čez Poljčane, Lemberg (najstarejše sodišče v SLO), Brežice, Samobor, Plešivico (postanek s pijačko), Karlovac, Slunj (postanek v Rastokah za pijačko, žgance s slanino in smetano ter ogled) in malce pred mejo z BiH še ogled vojne baze v Željavi, kjer je Mopek služil narodu (sicer sedaj nekemu tujemu pa vseeno). Sem si pogooglal to Željavo in je res impresivna. Kilometer podzemnih rovov 20 m širine in 8 m višine. Stala je menda preko 8 miljard USD - za vse vojne objekte je tedanja SFRJ zapravila cca 90 milijard USD.

Ker je bila ura že dve in bi se preveč zamudili z Bihačem smo čevape raje zamenjali z mlado ovčko blizu Jasterbarskega - razen Kamikazice, ki je čisto presna in jo nato vžgali domov preko Krapine.

Kaj naj rečem: krasna fura. Zaradi mene je AtaIBA peljal tako počasi, da je moral na pumpi skoraj vun vliti bencin, ker mu ni Dakarček nič trošil. No, nazaj grede je kar letelo (vsaj zame).

Tak, Mutika, zdaj pa si samo še ti na vrsti, pa bote fsi vedli kak se je peljati s čoperistom.

Sem vas srečal ravno na mejnem prehodu ko ste se vračali (šel na U2), malo sem vam trobil in malo mahal :worship:

tak ste mi zadovoljno vun zgledali :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vas srečal ravno na mejnem prehodu ko ste se vračali (šel na U2), malo sem vam trobil in malo mahal :worship:

tak ste mi zadovoljno vun zgledali :naughty:

A ti si bil tisti. Neki velki motor si imel, še večji kot GoldWing, skoraj kot avtobus je zgledo :whistle: . Pa še v napačno stran si se pelo :D .

Zadovoljni smo pa res bli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp,

Zdaj sem tudi jaz in moja :wub: že doma. Prečudoviti dnevi na Rabu. Prekrasno mesto. Včeraj sem si celo nalovil večerjo, pa ne ribe, tako kot vas večina misli ampak školke. Same dobre, z dolgimi roza jeziki :xx: .......

...................

Ču sem, da so od vseh školk "najbolje srednješkolke" :evilgrin: .....

Sicer pa je bila včerajšnja furca OK. Lepa, pregledna, lagodna s povprečno hitrostjo 71 km/h. Dakarček je naredil z 8,3 litri 253 km. Še preko hribovite Plješivice. Do sedaj je bila min poraba 3,6 l. Vedno manj žre. Ga bo treba prodat, ker mi ruši povprečje. Jaz več požerem :whistle: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha banda,

ja res je bilo super včeraj. Vsekakor bomo še ponovili, Darko3g je tako zelo lepo opisal

pot, da bo lahko jutri rundo často. :whistle:

Se vidimo jutri, če ne prej! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, uživači!

Super dan ste imeli, sem videla slikice na FB, zelo fajn. :worship:

Kamikazica, kaj bo še sploh kaj od tebe ostalo, recimo, čez kakšna 2 meseca? :unsure:

Sem vas srečal ravno na mejnem prehodu ko ste se vračali (šel na U2), malo sem vam trobil in malo mahal :worship:

tak ste mi zadovoljno vun zgledali :naughty:

Na U2 si šel? Upam, da si vse skeniral, boš povedal, kak je blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, uživači!

Super dan ste imeli, sem videla slikice na FB, zelo fajn. :worship:

Kamikazica, kaj bo še sploh kaj od tebe ostalo, recimo, čez kakšna 2 meseca? :unsure:

Na U2 si šel? Upam, da si vse skeniral, boš povedal, kak je blo.

tak....

post-13350-1249933779_thumb.jpg

pa taaaaaak :worship:

post-13350-1249933823_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil BremzPenzl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TUKAJ pa še enih par :photo: od včerajšnje super turce.

Madonca, lušte pa znate naredit, to pa ja !

Sam se bom za vsaj mesec dni moral odpovedati mopedu in oddojku .. :?

Grem namreč v sredo na eno krajšo turico do bolnice, kjer mi bodo odstranili žolč in kar se je še sorodne navlake nabralo tam okrog ...

Pa vam vsem želim vesele dogodivščine, ko bom pa OK, se pa pridružim !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem

Mam eno prošnjo.. Če slučajno kdo oddaja ali pozna koga, ki bi na taboru v MB oddajal garažo, ne parkirnega mesta, za neko normalno ceno, a me lahk P.M-ja? Mam namreč en motor za sparkirat do pozne jeseni, ni mi pa, da bi ga v kolesarnici puščal... Ne najdem pa kaj pametnega na spletnih oglasnikih..

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, banda totekovska!

:winkiss::winkiss::winkiss:

Kak ste, lubčki?

Danes je čmigasto vreme ... pa napovedi so čudne ... se dobimo pri Aliju? Tam je najbolj ziher, da neomo mokri, vsaj od zunaj ne.

@Mohorko, držimo pesti, da boš čim prej okreval!

@svarun13, pridi danes zvečer, boš lažje kaj zrihtal. Če bom kaj izvem, bom povedala.

@Bremzl, super fotke! Samo, da je pir ... :rolleyes: :naughty: :whistle::winkiss: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@svarun13, pridi danes zvečer, boš lažje kaj zrihtal. Če bom kaj izvem, bom povedala.

Alora

lepo prosim za informacije, ampak danes žal ne bo šlo, ker bom v večernih urah na drugem koncu slovenije..

drug teden pa res prifrčim naokoli..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora

lepo prosim za informacije, ampak danes žal ne bo šlo, ker bom v večernih urah na drugem koncu slovenije..

drug teden pa res prifrčim naokoli..

OK, se bom spomnila, da povprašam.

Zdravo!

Kaj ti, zgubljeni?

:whistle::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti, zgubljeni?

:whistle::rolleyes:

:xx:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure:

Tak hudo je?

:rolleyes:

:eek: + :grim + O:-) = :devil:

Danes zaradi vročine "flugplac"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: + :grim + O:-) = :devil:

Danes zaradi vročine "flugplac"?

Po temeljiti preverbi vremenske situacije, je danes rezervacija v Skokah na flugplacu. Za svežino je poskrbljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po temeljiti preverbi vremenske situacije, je danes rezervacija v Skokah na flugplacu. Za svežino je poskrbljeno.

Flugplac it is... :)

D.

PS: :wub: ne pozabite na autan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: , kristusove "muke" te cakajo. :P Fse naj, naj Kris..., pardon, Vuk! Da ti Jodlarji se dugo davke placujejo... :grupni::grupni::grupni::grupni::grupni::grupni: Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!