Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Tak jaz sem se našraufal za danes... Zaj pa pred kercher in na puni druk, da se operem pol pa njami njami pa :beer2::drunk::SS:blush::drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klekanje!

Vsi Kleka željni,

dobimo se v soboto 15.08.09 ob 07:00 na Duplšeki 33. Spijemo eno turoško kavo in se počasi spokamo proti Kleku :). Tako da vsi, ki bi radi šli zraven veste kje se zberemo :).

Spali bomo - nekje :), v nedeljo pa se počasi vrnemo domov.

@Gody, ti kot pravi mojster, a bi bil tako dober in pripravil kako traso ali dve za nas noobe? ;)

D.

To misliš pri Lešniku?, verjetno še ne dela ob 7:00, pa če takrat krenemo, smo ob 12:00 že tam, kaj pa pol? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klekanje!

Vsi Kleka željni,

dobimo se v soboto 15.08.09 ob 07:00 na Duplšeki 33. Spijemo eno turoško kavo in se počasi spokamo proti Kleku :). Tako da vsi, ki bi radi šli zraven veste kje se zberemo :).

Spali bomo - nekje :), v nedeljo pa se počasi vrnemo domov.

@Gody, ti kot pravi mojster, a bi bil tako dober in pripravil kako traso ali dve za nas noobe? ;)

D.

Pa Godyeva pot tja je TJA

in nazaj malo modificirana Godyeva je NAZAJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klekanje!

Vsi Kleka željni,

dobimo se v soboto 15.08.09 ob 07:00 na Duplšeki 33. Spijemo eno turoško kavo in se počasi spokamo proti Kleku :) . Tako da vsi, ki bi radi šli zraven veste kje se zberemo :) .

Spali bomo - nekje :) , v nedeljo pa se počasi vrnemo domov.

@Gody, ti kot pravi mojster, a bi bil tako dober in pripravil kako traso ali dve za nas noobe? ;)

D.

Pridem, če imate še kaj placa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Godyeva pot tja je TJA

in nazaj malo modificirana Godyeva je NAZAJ

Tja je prava, ja.

Ne pozabit v Bischoshofenu na desno zaviti (če se prav spomnim tik pred nekim nadvozom nad cesto treba desno v rovte zaviti ... )

Solken planota in pass je pa tudi zelo lep (ampak pozor, cesta je malo rukasta, čeprav nič hujšega).

Za nazaj pa malo dvomim v PloceknPass in NassFeld. Upoštevaj, da se boste verjetno še po GGju preganjali, pol pa sta dva passa že kar malo težka. Ampak pogumnim je vse možno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem, če imate še kaj placa...

Veš da, v tretji vrsti na desni pri oknu je še plac. :rolleyes:

Št. udeležencev je v bistvu pomembno samo pri kafekuharci zjutraj na št. 33 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tja je prava, ja.

Ne pozabit v Bischoshofenu na desno zaviti (če se prav spomnim tik pred nekim nadvozom nad cesto treba desno v rovte zaviti ... )

Solken planota in pass je pa tudi zelo lep (ampak pozor, cesta je malo rukasta, čeprav nič hujšega).

Za nazaj pa malo dvomim v PloceknPass in NassFeld. Upoštevaj, da se boste verjetno še po GGju preganjali, pol pa sta dva passa že kar malo težka. Ampak pogumnim je vse možno ...

Saj gremo z motorji, pa je v breg lažje :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekskluzivno za 3gDarkota!

Imam doma 9mm navojne svedre in to vse tri, prihajaj, ko ti bo na Prežihovo 18. Če se ne javim na telefon, sem doma. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekskluzivno za 3gDarkota!

Imam doma 9mm navojne svedre in to vse tri, prihajaj, ko ti bo na Prežihovo 18. Če se ne javim na telefon, sem doma. :yes:

Hvala :yea2: ,se ekskluzivno 3gjavim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlaaaa, toteki!

:winkiss::winkiss::winkiss:

Vroče, da smo kar poniknili ... ataIBA, včeraj si se spet izkazal za izjemnega gostitelja! Hvala, bilo je iber lušno!

Jasno, brez mameIBA ne bi bilo pol tak vreji, kot je blo, torej ... hvala, mamaIBA! :winkiss:

Pa Vuka in Lady Kawasaki sva z Godyjem srečala pred blokom; se čisot fajn počuti, ko je leto dni starejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem, če imate še kaj placa...

Je, če nisi na hantle! Če si, te raje ne :evilgrin: .

Sorry ataIBA če sem spet zlorabil tvojo frazo :).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je, če nisi na hantle! Če si, te raje ne :evilgrin: .

Sorry ataIBA če sem spet zlorabil tvojo frazo :) .

D.

Nisi je zlorabil, ampak pametno uporabil :whistle: . Obveznost vseh skupaj in vsakega posameznika na furi je prijetno počutje in varnost. Te gre vse OK!

Zato ste mi sedli v srce :P (da nebo kdo dobo sladkorne :whistle: )!

Kak je blo luštno, bi mel rojstni dan fsaki mesec :grupni: .

........da se malo javim preden poniknem na polnilca baterij (beri: kavč :trance_33_sleep: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klekanje!

Vsi Kleka željni,

dobimo se v soboto 15.08.09 ob 07:00 na Duplšeki 33. Spijemo eno turoško kavo in se počasi spokamo proti Kleku :). Tako da vsi, ki bi radi šli zraven veste kje se zberemo :).

Spali bomo - nekje :), v nedeljo pa se počasi vrnemo domov.

@Gody, ti kot pravi mojster, a bi bil tako dober in pripravil kako traso ali dve za nas noobe? ;)

D.

Čisto možno, da se vam bom še jaz pridružil, če mi bo čas dopuščal...drugač pa bom šel v soboto na kakšno maratonsko furo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi je zlorabil, ampak pametno uporabil :whistle: . Obveznost vseh skupaj in vsakega posameznika na furi je prijetno počutje in varnost. Te gre vse OK!

Zato ste mi sedli v srce :P (da nebo kdo dobo sladkorne :whistle: )!

Kak je blo luštno, bi mel rojstni dan fsaki mesec :grupni: .

........da se malo javim preden poniknem na polnilca baterij (beri: kavč :trance_33_sleep: ).

:worship:

Za sladkorno pa res ni straha. Heheheh.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ataIBA, včeraj si se spet izkazal za izjemnega gostitelja! Hvala, bilo je iber lušno!

Po novem se reče "IBA lušno".

Glede na to, da mi je propadla jutrišnja pot na morje, se zna zgodit, da se pridružim na turi za Veliki Klek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, bangditosi, toteki!

:winkiss::winkiss::winkiss:

Ne boste verjeli, ampak, jaz delam ... neka čudna gužva.

Se vidi, da kmalu začnemo z novim festivalom, grrrrr! :evilgrin: :headbang: :angry: :headbang: !

Vsi, ki boste napadli Klek jutri in v nedeljo, :OK: uživaaaaajte še za nas, ki se bomo matrali sicer na dveh kolesih, a na čisto drugi pogon, kot z mopeki ... celo bolj varčen je! Pogon, mislim.

Jaz pa upam, da bo čez vikend kaj cajta nekaj lepih slikic z dopusta vkup spravit, da vas malo spomnim, kako se nam počitnice prevešajo v drugo polovico, za ene že dokončno, za ene na pol, za ene pa še pridejo! (Ne, mama in ataIBA? :naughty: :worship: )

Zato ste mi sedli v srce ...

Hehe, mučo si ti jaki ćovek, ataIBA moj! Zraven vseh ostalih v srcu še mene nosit ... ni kuj tak ... :whistle::rolleyes::winkiss: !

Sta s Švarcenegerjem kaj v sorodu morti? Al si bil v prejšnjem življenju kaki Caterpilar? :P

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 07:00 se zberemo. Lokacija je pravilna ja :).

D.

ok, jaz bom dupli kafe! :worship: Ker Kamikazica nebo sploh kafeja :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha banda! :worship:

Jutrišnja pot bi naj zgledala nekako takole, seveda pa so vse možnosti odprte,

in vsi predlogi dobrodošli.

Štartamo izpred Dupleške 33, zborno mesto ob 7.00h, po :kava: in :smoke: , gremo v smeri

Dravograd-Volkermarkt-Sankt Veit An Der Glan-Feldkirchen In Karnten-Reichenau-potem pa na zanimivo in znamenito Nockalmstrasse-Kremsbrucke-Gmund, kjer bomo zavili desno na Malta-Hockalm-Strasse in si ogledali jez v katerem je cca. 2 kubična milijona betona.Po ogledu pa nazaj proti Spittalu-Reisseck-Winklern-Heiligenblut-Grossglockner-Zell Am See, kjer si bomo poiskali prenočišče.Opisana pot je dolga približno 450km.

Googlemaps noče po Nockalmstrasse zato je nisem narisal, ampak sem opisal celotno pot.

Grem spat, da nebom ki zamudil odlične kavice zjutraj. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!