Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Vem da je komaj sreda, vendar vseeno se mi že zdaj cediojo sline!!!

Je kdo za Furo okoli velebita v soboto:naughty:? nekaj takega :whistle: lahko tudi obe smeri po magistrali pa pol po SLO malo kombiniramo...

Jaz si grem kr ketno namazat :P

Počakaj še malo z mazanjem. ;)

http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&param=Hrvatska&code=14428

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem danes izbrskal: sicer je v agleščini, deloma slabo berljivo, ampak je PRAVA STVAR (format .pdf)

Hvala za "navodila za uporabo mopeda".

Lahko bi nardili enx malo za šalo pa malo za hec "veseli totek meče moped po poligoni" oz. kako eksibicijo na poligonu, tak malo suhega treninga, verjamem da bi nam vsem prav prišlo, če ne druga da se malo družimo in smejimo, seveda na svoj "račun" :naughty:

Pozabo povedat, da ne kuj takoj, morm prvo kraš rore nabavit, pol pa lahko, pa vsaj ena 2-3 prostovoljca da mi bota pomagala moped pobirat, seveda z proti uslugo v tekočem zlatu :unsure: (ki sta pa smajlija ko s piri trkata?)

Popravljeno . Popravil Electric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo slaba izkušnja:

Sem se danes popoldan, okrog 19.30 vračal iz Belvija dol proti Hočam in v levem ovinku pred bolnico mi je letos že DRUGIČ (prvič se je to zgodilo v začetku maja), osebni avto pridirkal nasproti in konkretno zavzel skoraj cel moj vozni pas ! Kako sem se rešil, ne vem točno ... Tokrat je bil stari, temno zeleni Audi 80.

Točno v temenu ovinka, na parkingu bolnice, je pa bila skupina mladcev, ki so ful navijali in gledali na mobitel. Kakor, da so imeli neko merjenje časa...

Ne bi jih rad več nikoli srečal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar se je dans meni dogajalo na cesti se mi ni še nikoli. Ker trenutno mama uporablja moj avto sem skoz na motorju... tako sem danes doživel toliko odvžemov prednosti, da sem mislil da mi bo pregorela varovalaka za hupo in odpadla leva roka. Gesta je bila znana :D GONI SE U KUR4C!!!

Najbolši je bil en opa z prikolico zahaklano odzadaj. Pripeljal je po papežki od carinarnice proto MB, jaz pa iz Razvanja proti MB. Ker sem ga videl kaj dela, in sem si že mislil kaj bo nardil, sem pogledal na števec, da vidim če sem res tak hiter da me je spregledal. Kazal je 108km/h!!! Prehitim ga oziroma se mu bol uamaknem ;) na nasproten vozni pas, mu vzštric okna poplozam (imel je odprtega) zakrilim v pozdrav in nadaljujem. Sem pa še opazil da me je moral vdet, saj je čakal, da ga prehitim (vozil čisto desno) in budno gledal v ogledalo.

Aja pa na pohorju sem tudi bil. Tak da Mohorko, drugič se javi (040/329-208) prej ko greš pa lahk greva skupaj. Pol še pa na kak pir na flukplac :krneki:. včasih ne pijem ko vozim!!!

Aja pa važno da smo preživeli. Žal pasti je vse več, sploh na Pohorju :headbang:

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka vi ste še živi??? ki se te zdaj dobivate in kdaj? res se mi ne da brat 1001 stran foruma :whistle:

saj nebom prišel, samo da se slučajno ne zajebem in se srečamo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolši je bil en opa z prikolico zahaklano odzadaj.

:blink: Drugače pa jo ima kje? :hmm::P.)

ka vi ste še živi??? ki se te zdaj dobivate in kdaj? res se mi ne da brat 1001 stran foruma :whistle:

saj nebom prišel, samo da se slučajno ne zajebem in se srečamo :devil:

Še rintamo, dobivamo pa se različno, najboljše je da spremljaš forum, saj se sproti dogovarjamo kje.

Poletni lokaciji, oz, če je lepo in toplo sta: Letalski center MB al pa Gojzer pod Pohorjem, pozimi, oz. ko

je hladno ali deževno pa picerija Ali.

Pridi nas kaj pogledat preden se stegnemo.:smoke:

Vsem želim lepo dobro jutro in še lepši dan!!!:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka vi ste še živi??? ki se te zdaj dobivate in kdaj? res se mi ne da brat 1001 stran foruma whistle.gif

saj nebom prišel, samo da se slučajno ne zajebem in se srečamo trance_14_devil2.gif

Soseda vprašaj! Mogoče te bo vzel zraven kaki torek.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Lahko dam za rundo ob kakšnem vašem torku?trance_38_surprise.gif Ziher ne boste pustili.trance_19_hmm.gif

js bom ... pridem ... če je zastoj, pridem, pa tud če rit poč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan, banda šalabajzerska!

winkiss.gifwinkiss.gifwinkiss.gif

Kak ste kaj?

Gody in Danči že od včeraj odisejadata proti Grobniku ... je vmes počla zajla, pa ne na motorjih, ampak na tistem simpatičnem šrotu od kombija ... slap.gif , pa je leteči "Aa je to servis" po luftu prleto z novo zajlo in tam nekje ob polnoči in še preko sta se menda prcijazla do Grobnika ... vmes sta pri Rudetu in Kat spraznila hladilnik, da bo še ostalo kaj moči za današnjo dirko.

Zadnje jutranje novice - ob 8h so čakali, da mine nevihta.

ka vi ste še živi??? ki se te zdaj dobivate in kdaj? res se mi ne da brat 1001 stran foruma whistle.gif

saj nebom prišel, samo da se slučajno ne zajebem in se srečamo trance_14_devil2.gif

No, Pervy, saj, včasih pa imaš še kakšen pameten preblisk, priznam ... whistle.gifevilgrin.giftrance_25_naughty.giftongue.gifbiggrin.gif

Pozdravljeni

Lahko dam za rundo ob kakšnem vašem torku?trance_38_surprise.gif Ziher ne boste pustili.trance_19_hmm.gif

Lahko, lahko. Sploh zame je malo komplicirano ... pijem vodo z limono (krhlji). Te pa jih ponavadi nimajo! whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan, banda šalabajzerska!

winkiss.gifwinkiss.gifwinkiss.gif

Kak ste kaj?

Gody in Danči že od včeraj odisejadata proti Grobniku ... je vmes počla zajla, pa ne na motorjih, ampak na tistem simpatičnem šrotu od kombija ... slap.gif , pa je leteči "Aa je to servis" po luftu prleto z novo zajlo in tam nekje ob polnoči in še preko sta se menda prcijazla do Grobnika ... vmes sta pri Rudetu in Kat spraznila hladilnik, da bo še ostalo kaj moči za današnjo dirko.

Zadnje jutranje novice - ob 8h so čakali, da mine nevihta.

Aaaaaaaaa. Sem se čudil zakaj sta ob 19:30 ko sem klical Dančija komaj pri Bistrci... Sranje pa tako. No, prehitel sem ju tam nekje na Trojanah :evilgrin:. Jaz pa sem dobil dva redbulla ko sem končal - tudi iz hladilnika in potem domov, tako da sem bil ob enih zjutraj doma... :closedeyes:

Grem na čik, še kar napol spim :krneki:.

D.

Popravljeno . Popravil davidg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa na pohorju sem tudi bil. Tak da Mohorko, drugič se javi (040/329-208) prej ko greš pa lahk greva skupaj.

Aja pa važno da smo preživeli. Žal pasti je vse več, sploh na Pohorju :headbang:

Samo tega ne Mohorko, mene je tudi že vabil na pohorje, pol pa še v šoderjamo :unsure:

Kaj le ima za bregom ta Barakudek? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa na pohorju sem tudi bil. Tak da Mohorko, drugič se javi prej ko greš pa lahk greva skupaj. Pol še pa na kak pir na flukplac ph34r.gif. včasih ne pijem ko vozim!!!

Super - se bom javil. Ta teden se mi sicer Pohorja ne lušta več - pira pa vedno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tega ne Mohorko, mene je tudi že vabil na pohorje, pol pa še v šoderjamo unsure.gif

Kaj le ima za bregom ta Barakudek? blink.gif

Iz kleti prlezeš, pa te že kuj čudne misli obhajajo ... kak gre Huska? trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes za gust do Golice ter parkrat gor in dol...jodlarske kontrole nobene,na nasi strani pa sta strasli dve patrulji. Pa je sel en tank bencina,'slovenskega'...jodlarji so lepo dvignili cene, tako da sem samo sprobal njihovo vodo,da sem spucal vizir.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem samo sprobal njihovo vodo

aha, to ti keremu drugemu pravi. voda za vizir, gajba pira za tebe, je tak? priznaj, pa se ti pol oprosti... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni majo pedrofobiju zgleda tukaj gori :D

Sej ne grizem, ni se treba bat, za moško družbo sem popolnoma nenevaren, drugače je pri ženskah :evilgrin:

mohorko ti kr javi za pir, sem ga kr potreben ob takih komentarjih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni majo pedrofobiju zgleda tukaj gori :D

Sej ne grizem, ni se treba bat, za moško družbo sem popolnoma nenevaren, drugače je pri ženskah :evilgrin:

mohorko ti kr javi za pir, sem ga kr potreben ob takih komentarjih :D

Fak, zdaj pa je še potreben!!!! Resno postaja, bejžimo!!! :krneki: :rolleyes::whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Big brother is watching us ... jel' muško ili žensko?

tongue.gif

Kako sonce ... uffff!

Mi pa po službah, šit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, to ti keremu drugemu pravi. voda za vizir, gajba pira za tebe, je tak? priznaj, pa se ti pol oprosti... :P

gajba pira...ne to pa ne...sem raje en red bull tresnil,da mi da krila... :whistle:

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!