Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Mutiki winkiss.gif

za današnjo pomoč smile.gif

Ni zakaj, soncy, rade volje ... če le lahko! Marsikaj je mogoče izvedeti, le pravi telefon moraš obrnit. smile.gif

Drugače pa ... danes je tule pri nas pravo zatišje, ufff!

Očitno je bil vikend naporen ... whistle.gif jaoooj, zame že. Še danes me pisker boli (torej ni čisto prazen, saj luft ne boli).

Lep popoldan želim!

winkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je bil vikend naporen ... whistle.gif jaoooj, zame že. Še danes me pisker boli (torej ni čisto prazen, saj luft ne boli).

Lep popoldan želim!

winkiss.gif

Sefica, ga bo treba v bodoce manj zret, zaj ko si ze prek polovicke. :naughty: :evilgrin: :naughty:

:winkiss::winkiss::winkiss:(za popravo vtisa, s Sefico se ni prevec za zajebavat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy nedeljska furca...;-)po jodlariji. Dezju smo se uspesno izogibali..razen par kapljic med zasluzenim pocitkom na Gaberlu in mokre ceste v Labotu / Lavamundu.

Spoznala sva par novih motoristov, se popeljala prvic z starimi znanci, po dooolgem casu sem spet v vzvratnem ogledalu videl Varaderota + njegovega pilota. Skoda da ni blo se kopilotke zraven. Na orglice oz. FZ1 v vzvratnem ogledalu pa sem se ze navadil :whistle:

Hoj!

Meni je bilo všeč, samo malo me je zeblo :). Lepo na easy, Vuk pa je lepo poskrel za nas, čeprav... smo tokrat podirali rekorde in se ustavljali na cca. 40-50km :whistle::rolleyes:.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep večer po popoldanskem polnjenju baterij yawn.gif. Vikend preživel v Stinici s prijatelji na motofešti v Lord & Lady apartmaju. Zbrala se je lanskoletna ekipa albanske fure za prvi maj in letošnje Sicilije. Mnogo dobro. V soboto krenil od doma v dežju, moja wub.gif z avtom, opremo v družbi IBICE v Pivko do Bice, kjer je prevzela otroško vozilo whistle.gif . Krenil klasično ruto čez Brežice - Plešivico - Jastrebarsko za Karlovac - Senj do Stinice. Morje od burje kar vrelo, cesta zaprta za kamperje, motorje... razen KTM-ofevilgrin.gif . V nedeljo 5 motorčkov + 1 x avto na Velebit v Krasno pogledat medvede, dalje za Otočac - Ogulin v Črnomelj na pujčeka. V Žužemberku midva desno za Trebnje - Celje - domov. Vikend za prste polizat.

Ta vikend pa se začeee dopuuusttrance_41_w00t2.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha... Tisto podčrtano, me je kr konkretno nasmejlao :D

Dobro da je ded celi.

Meni je zanimiv pripis, da bi najraje prodal moped v celoti :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep večer po popoldanskem polnjenju baterij yawn.gif. Vikend preživel v Stinici s prijatelji na motofešti v Lord & Lady apartmaju. Zbrala se je lanskoletna ekipa albanske fure za prvi maj in letošnje Sicilije. Mnogo dobro. V soboto krenil od doma v dežju, moja wub.gif z avtom, opremo v družbi IBICE v Pivko do Bice, kjer je prevzela otroško vozilo whistle.gif . Krenil klasično ruto čez Brežice - Plešivico - Jastrebarsko za Karlovac - Senj do Stinice. Morje od burje kar vrelo, cesta zaprta za kamperje, motorje... razen KTM-ofevilgrin.gif . V nedeljo 5 motorčkov + 1 x avto na Velebit v Krasno pogledat medvede, dalje za Otočac - Ogulin v Črnomelj na pujčeka. V Žužemberku midva desno za Trebnje - Celje - domov. Vikend za prste polizat.

Ta vikend pa se začeee dopuuusttrance_41_w00t2.gif .

MamaIBA, ti posodim zic od Triumpha, da se boš normalno pelala na KTM-u. :whistle:

AtaIBA, dobro da si treniral na burji, če vaju zahakla kakšen puščavski vihar. Samo odojka pa ne bo tam doli :slap: (lahko te še samo obrežejo, pa onda frigani lignji :trance_33_sleep: )

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro da je ded celi.

Meni je zanimiv pripis, da bi najraje prodal moped v celoti :headbang:

Ja sam potem mu še nekaj fali! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooooj, srčeki!

winkiss.gif

Kaj delate lepega?

Hilton, VSE NAJTABOLJŠEJŠE! Sicer sem ti pa že na fejsbuku čestitala! trance_17_emot-angel.gif

@:T-boy, a-a, ni bilo tako, kot si mislil, da je bilo ... mene pisker boli že po enem dcl alkohola, ker ga sploh ne pijem, na čagi pa sem popila cela dva deci ... te pa mam, kar mam! mad.gif

Kak danes zvečer? Kam?

Kje?

Ne pozabite, da je že fejst mrzlo ... brrr! whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ludeki, ni več heca!

Po telefonskem posvetovanju in razglabljanju se nas je nekaj (Vangec, Dejv, jaz, ataIBA, ki je, če mimogrede povem, na Golici, kjer malemu IBI lufta gume na mopedu worship.gif ...) strinjalo, da se danes dobimo spet pri Aliju!

Ker je ob večerih že ful mrzlo, pa bi nam na flukplatzu lahko krila zmrznla, pri Gojzaru pa bi ozebline dobli.

Pri Aliju nas pričakujejo, sn preverla!

T-boy, prideš? whistle.giftrance_25_naughty.gifwinkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T-boy, prideš? whistle.giftrance_25_naughty.gifwinkiss.gif

Noup :grrr , danes foter zalaufa novi grill. :evilgrin: Moram skrbet, da me cisto ne vzame. :whistle: Vletim enkrat oktobra, ce se me boste se spomnili. :krneki:

Pa tradicionalno bograc furo bo treba organizirat nekje na zacetku oktobra ali (ze) konec septembra. :yea1: Ne dovolite, da pozabim... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T-boy, prideš? %7Boption%7D

za ostale Ptujčane se ti pa jebe :glare:

Pa tradicionalno bograc furo bo treba organizirat nekje na zacetku oktobra ali (ze) konec septembra. :yea1: Ne dovolite, da pozabim... :trance_33_sleep:

.... pridem .... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tradicionalno bograc furo bo treba organizirat nekje na zacetku oktobra ali (ze) konec septembra. :yea1: Ne dovolite, da pozabim... :trance_33_sleep:

A k Rajhu? Spet nucaš nove gume, je tak? ;)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Če bi se keri jutri peljal na Golico tak fajn na "easy" bi šel jaz zraven - nisem še bil, pa me "full" zanima!!! Ampak kot "rookie" ne divjam trance_26_nono.gif , ampak se lepo fajno peljem. yes.gif

Če je kak interesent naj se javi!!!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si že krenil ? Ob kakih desetih bi jo jaz mogoče mahnil s tabo. LP

Če si za akcijo, kje in kdaj???

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!