Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Dajva se slišat moj gsm je 040997722!

Al pa napisi svojega in te pokličem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajva se slišat moj gsm je 040997722!

Al pa napisi svojega in te pokličem!

OK, te pokličem žez par minut. LP

Popravljeno . Popravil Mohorko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, miškeci!

winkiss.gifwinkiss.gifwinkiss.gif

Vidim, da delate ... jaz tudi, saj jaz tudi!

Včeraj je bilo fajn pri Aliju, sicer malo bolj komorna zasedba, pa nič zato. Veselo je zmeraj.

Darko3Q, kje pa si???

Mohorko, včeraj si pa ti falil in te spet nisem spoznala! rolleyes.gif No, do zime bo mogoče ratalo.

Zdravo!

Če bi se keri jutri peljal na Golico tak fajn na "easy" bi šel jaz zraven - nisem še bil, pa me "full" zanima!!! Ampak kot "rookie" ne divjam trance_26_nono.gif , ampak se lepo fajno peljem. yes.gif

Če je kak interesent naj se javi!!!

Lp

Kaj si že krenil ? Ob kakih desetih bi jo jaz mogoče mahnil s tabo. LP

Uživajta še za nas!

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AtaIBA in Barracudek, vsaka vama čast!

worship.gif

Upam, da je vse ok in da sta srečno prispela in odspela in kaj še vse ... pa upam, da tvoj prijatelj nima resnih poškodb.

Ob takih dogodkih me vedno znova zmrazi in ja, za slehernega od nas mi je hudo, če se kaj zgodi. Pazimo nase ... !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AtaIBA in Barracudek, vsaka vama čast!

worship.gif

Upam, da je vse ok in da sta srečno prispela in odspela in kaj še vse ... pa upam, da tvoj prijatelj nima resnih poškodb.

Ob takih dogodkih me vedno znova zmrazi in ja, za slehernega od nas mi je hudo, če se kaj zgodi. Pazimo nase ... !

Ni tako hudo, tako da si lahko oddahneš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tradicionalno bograc furo bo treba organizirat nekje na zacetku oktobra ali (ze) konec septembra. :yea1: Ne dovolite, da pozabim... :trance_33_sleep:

Ne pozabite name, jaz na vas nisem. Se vam ali se vama pridruživa na bograč furi, "da še jaz prispevam za nove gume". Lahko ti pomagam zadevo organizirati pa si deliva zaslužek. Potrebujem nove rokavice. :evilgrin:

Se vidimo kakšen večer tam kjer se srečujete. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj ko bo konec sezone, pa bo potreba po stvareh ki jih je potrebno čez zimo porihtat, bome meli zgleda velik obisk :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj ko bo konec sezone, pa bo potreba po stvareh ki jih je potrebno čez zimo porihtat, bome meli zgleda velik obisk :D

Kaki konec sezone?

December je še daleč...:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey, Fakin, tole ruto, kako na Golico čez Sv. Duh na ostrem vrhu, bova še pa dobro vnovčla !

Hi!

Ja samo ne pravit okoli!!! trance_26_nono.gif

Pa pravijo da je SLO mala!!!

No sva pa malo za "Dakar" potreniralatrance_43_wavetowel2.gif

Slike pripopam malo kasneje!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da bo treba odpret novo temo Fakin - Mohorko :krneki:

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabite name, jaz na vas nisem. Se vam ali se vama pridruživa na bograč furi, "da še jaz prispevam za nove gume". Lahko ti pomagam zadevo organizirati pa si deliva zaslužek. Potrebujem nove rokavice. evilgrin.gif

Se vidimo kakšen večer tam kjer se srečujete. trance_43_wavetowel2.gif

Ojlaaaaa, stari ... kako ste pri vas? Vse OK?

No, pokaži se spet kdaj.

Pa Lumpiko pozdravi!

winkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuš pumpa v Hočahtrance_26_nono.gif :

ko sem se z mopedom danes peljal domov, sem imel občutek (t.j. sem vedel), da imam sprednjo gumo majčkeno premalo napumpano.

Pa sem se ustavil na Tuš pumpi v Hočah, nastavil na 2,5 , pa čakam, čakam, čakam in čez par minutk odklopim žlauf.

Ne samo, da ni nič napumpalo, še celo skoraj čisto mi jo je spraznlo.

Pa sem se peljal domov, skozi Rogozo in Skoke, 10km/uro...

Še skupina upokojenskih peciklistov, poštar in cajtntregerca so me prehitevali ..

Vse balkone in vse rože sem imel čas spotoma pregledati in vse neznane znance pozdraviti ...

Kaka SRAMOTA za resnega motorista ! headbang.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuš pumpa v Hočahtrance_26_nono.gif :

ko sem se z mopedom danes peljal domov, sem imel občutek (t.j. sem vedel), da imam sprednjo gumo majčkeno premalo napumpano.

Pa sem se ustavil na Tuš pumpi v Hočah, nastavil na 2,5 , pa čakam, čakam, čakam in čez par minutk odklopim žlauf.

Ne samo, da ni nič napumpalo, še celo skoraj čisto mi jo je spraznlo.

Pa sem se peljal domov, skozi Rogozo in Skoke, 10km/uro...

Še skupina upokojenskih peciklistov, poštar in cajtntregerca so me prehitevali ..

Vse balkone in vse rože sem imel čas spotoma pregledati in vse neznane znance pozdraviti ...

Kaka SRAMOTA za resnega motorista ! headbang.gif

hahahahahatrance_21_laughing1.gif to pa sem se zdaj iz srca nasmejala!!! sej situacija ni smešnawacko.gif ....sam napisano je pa the best!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahatrance_21_laughing1.gif to pa sem se zdaj iz srca nasmejala!!! sej situacija ni smešnawacko.gif ....sam napisano je pa the best!!!

No, hotel sem vam vsem samo povedati, da NE HODIT tja pumpat mopedov, dokler je kompresor fuč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, hotel sem vam vsem samo povedati, da NE HODIT tja pumpat mopedov, dokler je kompresor fuč.

Od kdaj je kompresor fuč???

Majo pa vsi probleme tam, ker je treba stisnit na gumb START, drugače ne začne pumpat :krneki:

Jaz sem doma tam pri podvozu, kompresor mam, tak skor skoz pod drukom, pa bi se oglaso :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj je kompresor fuč??? Majo pa vsi probleme tam, ker je treba stisnit na gumb START, drugače ne začne pumpat ph34r.gif Jaz sem doma tam pri podvozu, kompresor mam, tak skor skoz pod drukom, pa bi se oglaso biggrin.gif

Od kdaj je fuč, to ne vem. Priznam.

Gumb START sem stisnil MNOGOKRAT ! Potem še do KOMEL-a: ta pa sloh nima kompresorjev za luft !

Ti pa doma pri nadvozu ? V Flisovi ulici ? Hja, če vi vedel, nebi ispado taki taki butl - bi dal za pivo in problem bi bil rešen !

No, saj če priznam, ono s poštarjem in cajtntregarco sem si pa malo zmislo, he he .. Upokojenci so me pa čisto zares prehitevali.

Sedaj je stvar OK - sem doma napumpal na nogo in jutri zopet z mopedom v službo.

Taužentinstokrathavala za ponudbo glede pumpanja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuš pumpa v Hočahtrance_26_nono.gif :

ko sem se z mopedom danes peljal domov, sem imel občutek (t.j. sem vedel), da imam sprednjo gumo majčkeno premalo napumpano.

Pa sem se ustavil na Tuš pumpi v Hočah, nastavil na 2,5 , pa čakam, čakam, čakam in čez par minutk odklopim žlauf.

Ne samo, da ni nič napumpalo, še celo skoraj čisto mi jo je spraznlo.

Pa sem se peljal domov, skozi Rogozo in Skoke, 10km/uro...

Še skupina upokojenskih peciklistov, poštar in cajtntregerca so me prehitevali ..

Vse balkone in vse rože sem imel čas spotoma pregledati in vse neznane znance pozdraviti ...

Kaka SRAMOTA za resnega motorista ! headbang.gif

Boljše v Hočaš kot ..........................!!!

Samo za makadam je treba imet gume manj napumpane!!!! whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljše v Hočaš kot ..........................!!!

Samo za makadam je treba imet gume manj napumpane!!!! whistle.gif

Pa fajn je, če imaš gate čisto prazne - ker jih hitro napolniš !

Danes je blo pa čisto fajn, če odmislim tistih 196 km makadama ..

Popravljeno . Popravil Mohorko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!