Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Boljše v Hočaš kot ..........................!!!

Samo za makadam je treba imet gume manj napumpane!!!! whistle.gif

Fakin, pridi kaj v torek, ali pa v Lenart, če ti je. Tvojo diplomo iz Vranskega že mam celo znucano, ker jo nosim naokoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, toteki!

winkiss.gifwinkiss.gifwinkiss.gif

Fakin, pridi kaj v torek, ali pa v Lenart, če ti je. Tvojo diplomo iz Vranskega že mam celo znucano, ker jo nosim naokoli.

Saj ni res, Fakin ... v torek je pri Aliju ni imel zraven.

Je imel pa krasno mornarsko majčko ... s Kamikazico sva ugotovili, da je podoben očetu Pike Nogavičke ... trance_25_naughty.gifevilgrin.gifrolleyes.gif ... kot ilustracija iz te knjige je bil. A ne, Marvin? winkiss.gif

dobro jutro trance_43_wavetowel2.gif

Oj, zlati! Jutro!

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fakin, pridi kaj v torek, ali pa v Lenart, če ti je. Tvojo diplomo iz Vranskega že mam celo znucano, ker jo nosim naokoli.

Obljubim..........al torek al pa če se peljem v smeri Lenarta ti javim!!

ps: saj "tvoje" slike iz Vranskega že tudi bledijo!!!!rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, toteki!

winkiss.gifwinkiss.gifwinkiss.gif

Saj ni res, Fakin ... v torek je pri Aliju ni imel zraven.

Je imel pa krasno mornarsko majčko ... s Kamikazico sva ugotovili, da je podoben očetu Pike Nogavičke ... trance_25_naughty.gifevilgrin.gifrolleyes.gif ... kot ilustracija iz te knjige je bil. A ne, Marvin? winkiss.gif

Takšne diplome se ne nosijo "kar tak zraven" trance_26_nono.gif

Če bi bil podoben Piki Nogavički bi me še zanimalo; če je njenemu fotru .............kaj me briga!!!!trance_14_devil2.gif Da ga spremenimo nazaj v Štajerca, mu bom jaz prinesel eno majčko...........PRAVO!!!!!trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to bi lahko Barracudiki na "privat" poslal... :P

čuješ domu sn prišo z :krneki: (šturm haubo), pa tolko adrenalina, da še dve uri nisem spal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabite name, jaz na vas nisem. Se vam ali se vama pridruživa na bograč furi, "da še jaz prispevam za nove gume". Lahko ti pomagam zadevo organizirati pa si deliva zaslužek. Potrebujem nove rokavice. :evilgrin:

Se vidimo kakšen večer tam kjer se srečujete. :yea1:

Zmenjeno za bograc furo :OK: , zasluzka pa ne delim z nikomer :nono: . Gum (novih) ni nikoli prevec... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlaaaaa, stari ... kako ste pri vas? Vse OK?

No, pokaži se spet kdaj.

Pa Lumpiko pozdravi!

winkiss.gif

Pri nas je trenutno vse OK. Upam, da tako tudi ostane. Vidim, da tudi pri vas ni nič posebej novega.

Se vidimo.

lp, vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ga spremenimo nazaj v Štajerca, mu bom jaz prinesel eno majčko...........PRAVO!!!!!trance_43_wavetowel2.gif

Kako majčko? Jaz bi tudi ... saj sn prava Štajerka! rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenjeno za bograc furo :OK: , zasluzka pa ne delim z nikomer :nono: . Gum (novih) ni nikoli prevec... :whistle:

Dobro no, sem samo predlagal.:glare: Glavno, da bo fura in bograč. :grim

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, toteki!

winkiss.gifwinkiss.gifwinkiss.gif

Saj ni res, Fakin ... v torek je pri Aliju ni imel zraven.

Je imel pa krasno mornarsko majčko ... s Kamikazico sva ugotovili, da je podoben očetu Pike Nogavičke ... trance_25_naughty.gifevilgrin.gifrolleyes.gif ... kot ilustracija iz te knjige je bil. A ne, Marvin? winkiss.gif

Oj, zlati! Jutro!

Kaj zaj, ata ni imel črtaste majce :unsure:

post-15044-125258157912_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako majčko? Jaz bi tudi ... saj sn prava Štajerka! rolleyes.gif

Nimam malih številk!!!!winkiss.gif

Da pa ne bi bila Štajerka ne dvomim................sicer pa če je Marvin ne rabi, jo lahko dobiš ti Mutika!!!!trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj, ata ni imel črtaste majce unsure.gif

Pa to je iz filma!

V originalni knjigi je imel črtasto majico ... ali pa tudi ne. V glavnem ne. Je kazal svoj črtasti pauh ... trance_25_naughty.gifwhistle.giftongue.gif

Nimam malih številk!!!!winkiss.gif

Da pa ne bi bila Štajerka ne dvomim................sicer pa če je Marvin ne rabi, jo lahko dobiš ti Mutika!!!!trance_25_naughty.gif

Hi, hi, ... me še nisi srečal. The biggest ain't big enough.

Male številke sem imela, ja, ... pred 20-timi kilami. tongue.gif Pa vseeno hvala za prijaznost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj, ata ni imel črtaste majce :unsure:

Saj sn ti jaz reko,da si bolj podoben Popaju... :whistle: :naughty: Samo kapa in pipa se ti je falila...tisto sidro na roki bi ti ze narisali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sn ti jaz reko,da si bolj podoben Popaju... :whistle: :naughty: Samo kapa in pipa se ti je falila...tisto sidro na roki bi ti ze narisali.

Aaaaaa, tega pa niti slišala nisem ... hehe, tudi tole je dobra primerjava ... Popeye, the sailor man ... Marvin, boljše, da greš kuj v garažo, tukaj smo mučo pametni, ha? :naughty:

Če bi koga zanimalo, je v soboto in nedeljo na starem Ljubeljskem prelazu-cesti tekmovanje oldijev.

Če bo vreme OK, bi ga jaz v nedeljo mahnil malo pogledati.

Več piše tukaj: http://www.ljubelj.s...-starodobnikov/

O ja, poznam to dirko, smo včasih vsako leto šli. Ful dobra zabava. Pa da vidiš, kako se ti staroste vozijo, ej, vsaka čast! Pred leti jih je bilo še nekaj zraven, ki so se še mojega dedka spomnili, starega motorista ... :worship:!

Hm, žal za nedeljo napoved ni najboljša; ma, kaki "ni najboljša", nikakva je!

Ta teden ne bo nič z Dolomiti, pa z Ljubeljem, pa ... :headbang:!

Lahko noč, toteki vsi!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ja, poznam to dirko, smo včasih vsako leto šli. Ful dobra zabava. Pa da vidiš, kako se ti staroste vozijo, ej, vsaka čast! Pred leti jih je bilo še nekaj zraven, ki so se še mojega dedka spomnili, starega motorista ... worship.gif!

Hm, žal za nedeljo napoved ni najboljša; ma, kaki "ni najboljša", nikakva je!

Ta teden ne bo nič z Dolomiti, pa z Ljubeljem, pa ... headbang.gif!

Bom dal na preizkušnjo svojo trmo ! Če res ne bodo padale sekire z neba, vam postrežem s fotkami.

Vremenarjem pa itak verjamem samo tisto, 'kako je bilo včeraj'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaaaa, tega pa niti slišala nisem ... hehe, tudi tole je dobra primerjava ... Popeye, the sailor man ... Marvin, boljše, da greš kuj v garažo, tukaj smo mučo pametni, ha? :naughty:

O ja, poznam to dirko, smo včasih vsako leto šli. Ful dobra zabava. Pa da vidiš, kako se ti staroste vozijo, ej, vsaka čast! Pred leti jih je bilo še nekaj zraven, ki so se še mojega dedka spomnili, starega motorista ... :worship:!

Hm, žal za nedeljo napoved ni najboljša; ma, kaki "ni najboljša", nikakva je!

Ta teden ne bo nič z Dolomiti, pa z Ljubeljem, pa ... :headbang:!

Lahko noč, toteki vsi!

:winkiss:

Jah, bo treba uhe spucat...;-) Zato smo se ti zdelo bolj komorna zasedba...ko pa si pol stvari preslisala. :whistle:

Jaz sem z Dolomiti za letos obupal;ko je bil cas ni blo vremena,ko je blo vreme pa ni blo casa oz. so bili pomembnejsi dogodki planirani. No na sreco ne bodo Dolomiti nikamor pobegnili...bomo jih spet drugo leto dali v plane. Kaksen izlet po Jadranki pa mislim,da se se bo izsel letos. Na zalost pa v solo izvedbi, za mojo :wub: je letosnja sezona zakljucena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, vi kuj šauflate pa šauflate, mene pa ni zraven spljoh.

Prvi torek sem se opravičil (Antwerpen, pa Berlin pa Poznan), drugi torek smo proslavljali medaljo, ta torek sem bil na morju, naslednji torek bom v mestu s štirimi imeni, pol me bote pa tak izključili. Pa še gužvo sem imel, ker smo imeli regato v nedeljo regato v MB pa nisem imel časa viseti na forumu.

Mutika: hvala, da si me pogrešala pri Aliju (še zdaj nisem častil medalje - tebi posebej vodo s krhljem limone), vendar sem namesto hladnega vremena užival luno na plaži v Dugi uvali (mesečina, šumenje valov, nočno kopanje in ...... nič piva). Prav krasni so bili ti trije dnevi tam doli. Skoraj sem pozabil na motor (most fun a man can have ....) Na žalost sem danes moral na Bled, jutri pa v službo, sicer bi potegnil do nedelje.

Sobotna napoved za Beljak je oblačno brez dežja in do 20 stopinj, kar verjetno pomeni ogled drek pump na Baškem jezeru, če ne bo preveč deževalo že pri pri nas. Naslednji teden pa slabo kaže, sicer pa sem do srede na jugu, kjer so bile včeraj velike poplave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocky is back! Vendar še vedno podoživljam dopust. Malo po svoje ampak kljub vsemu. Vesel sem, da ste vsi zdravi, veseli, polni norčij, (kdaj te niste) in novih načrtov. Včasih se mi zdi, da vas sploh ne moram dohajat. No, so stvari v življenju, ko te malo zabremzajo. Kljub temu se ne dam.

Lep dan vsem skupaj in odpičen vikend.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!