Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Lep dan vsem in tudi tistim z bujna domišjija.

Ata in MamaIBA, veliko lepih kilometrov v naslednjih dneh, tednih, vama želim, seveda tudi vajini družbi. Ker pa vama zavidam, želim, da AtaIBA na celi poti ne bi dobil niti malo odojka!!! :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, bo treba uhe spucat...;-)

Jaz sem z Dolomiti za letos obupal;...

Na zalost pa v solo izvedbi, za mojo wub.gif je letosnja sezona zakljucena.

No, vsega pa tud nemrem slišat, a ne? Bi bilo preveč.

Ne boš verjel, včeraj so mi, ko sem bila slučajno na obisku pri enih dolgoletnih frendih, spucali uhe po stari indijanski metodi (ni hec!) - v uho ti da en taki tulec, iz posebne gaze, s čebeljim voskom napojene, pa na vrhu tulec prižge. Zadeva deluje na principu dimnika in ti iz ušesa posrka vso tisto svinjarijo, za katero sploh pojma nimaš, da jo nosiš okoli. Lahko zrihtam in res toplo priporočam!

Koristna zadeva, da se svinjarija ne razšopiri še na mozak ... tudi slišim mnogo bolje! Jasno, da to nikakor ne vpliva na selektivni sluh ... rolleyes.gifevilgrin.gif !

Kaj zaj to pomeni, konec letošnjih sanj o Dolomitih? Mi ta teden sicer nismo mogli it, štajersko-notranjskokraška-ljubljansko-gorenjska naveza, a ne, Kat in Tamau? trance_43_wavetowel2.gif, ki pa bo skoraj ziher razturala po Dolomitih naslednji vikend!

Vsi pa bomo od torka dalje držali pesti, na vseh rokah in nogah, za našo lady Kawasaki! winkiss.gif

Eh, vi kuj šauflate pa šauflate, mene pa ni zraven spljoh.

Prvi torek sem se opravičil (Antwerpen, pa Berlin pa Poznan), drugi torek smo proslavljali medaljo, ta torek sem bil na morju, naslednji torek bom v mestu s štirimi imeni, pol me bote pa tak izključili. Pa še gužvo sem imel, ker smo imeli regato v nedeljo regato v MB pa nisem imel časa viseti na forumu.

Mutika: hvala, da si me pogrešala pri Aliju (še zdaj nisem častil medalje - tebi posebej vodo s krhljem limone), vendar sem namesto hladnega vremena užival luno na plaži v Dugi uvali (mesečina, šumenje valov, nočno kopanje in ...... nič piva). Prav krasni so bili ti trije dnevi tam doli. Skoraj sem pozabil na motor (most fun a man can have ...wink.gif Na žalost sem danes moral na Bled, jutri pa v službo, sicer bi potegnil do nedelje.

Sobotna napoved za Beljak je oblačno brez dežja in do 20 stopinj, kar verjetno pomeni ogled drek pump na Baškem jezeru, če ne bo preveč deževalo že pri pri nas. Naslednji teden pa slabo kaže, sicer pa sem do srede na jugu, kjer so bile včeraj velike poplave.

Stari, tole prebiram (kot vedno, the best napisano!) in se muzam ... še eden, ki je sprejel dejstvo, da vozi drek pumpo! trance_17_emot-angel.giftrance_32_shutup.gif

Ker pa sem skrajno radovedna, pa mi pomagaj, sicer si bom to mojo blontno glavo čisto razbila ob ugibanju, katero za vraga je mesto s štirimi imeni? headbang.giftrance_11_confused.gif

In definitivno si mi še furo dolžn!

Rocky is back!

No, so stvari v življenju, ko te malo zabremzajo. Kljub temu se ne dam.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky cool.gif

Aaaaaaa, zdravo, Rocky!

Tako je prav! Čelado dol za pogumno držo!

worship.gif

Lep dan vsem in tudi tistim z bujna domišjija.

Ata in MamaIBA, veliko lepih kilometrov v naslednjih dneh, tednih, vama želim, seveda tudi vajini družbi. Ker pa vama zavidam, želim, da AtaIBA na celi poti ne bi dobil niti malo odojka!!! evilgrin.gif

Se iz srca pridružim tem lepim željam!

Jasno, tisti del z gujdekom bom spregledala, vse ostalo pa ...

winkiss.gif ataIBA in mamaIBA, že zdaj vaju pogrešam, ampak, eeeej, vsaka čast, na kakšno pot gresta!

Kljub temu, da vama privoščim nepozabno avanturo že komaj čakam, da se vrneta, ker bo prvi torek po vajini vrnitvi skrajno zanimiv, saj se nadejamo izčrpnega in podrobnega poročanja!!!

Uživajta, pazita nase in ... carja sta! winkiss.gif

worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

winkiss.gif ataIBA in mamaIBA, že zdaj vaju pogrešam, ampak, eeeej, vsaka čast, na kakšno pot gresta!

Kljub temu, da vama privoščim nepozabno avanturo že komaj čakam, da se vrneta, ker bo prvi torek po vajini vrnitvi skrajno zanimiv, saj se nadejamo izčrpnega in podrobnega poročanja!!!

Uživajta, pazita nase in ... carja sta! winkiss.gif

:worship:

Tudi mi se pridružujemo vsem lepim željam.Želimo vsem na poti veliko moto užitkov.:worship:

Ko pa prideta nazaj pa itak!:beer2::beer1::beer2::beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi se pridružujemo vsem lepim željam.Želimo vsem na poti veliko moto užitkov.:worship:

Ko pa prideta nazaj pa itak!:beer2::beer1::beer2::beer1:

Sta se peljala s tvojo najdražjo v Twingotu tako mimo naše firme, da kljub mojemu skorajšnem izpahu rok nista niti trznila. Kakšno obnašanje?! :P:whistle:

Pa lep pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, vsega pa tud nemrem slišat, a ne? Bi bilo preveč.

Ne boš verjel, včeraj so mi, ko sem bila slučajno na obisku pri enih dolgoletnih frendih, spucali uhe po stari indijanski metodi (ni hec!) - v uho ti da en taki tulec, iz posebne gaze, s čebeljim voskom napojene, pa na vrhu tulec prižge. Zadeva deluje na principu dimnika in ti iz ušesa posrka vso tisto svinjarijo, za katero sploh pojma nimaš, da jo nosiš okoli. Lahko zrihtam in res toplo priporočam!

Koristna zadeva, da se svinjarija ne razšopiri še na mozak ... tudi slišim mnogo bolje! Jasno, da to nikakor ne vpliva na selektivni sluh ... rolleyes.gifevilgrin.gif !

Kaj zaj to pomeni, konec letošnjih sanj o Dolomitih? Mi ta teden sicer nismo mogli it, štajersko-notranjskokraška-ljubljansko-gorenjska naveza, a ne, Kat in Tamau? trance_43_wavetowel2.gif, ki pa bo skoraj ziher razturala po Dolomitih naslednji vikend!

Naslednji vikend upam da bo moja :wub: ze prisla iz bolnice,tako da bom skrbel zanjo...pa se zagon projekta mam v ponedeljek,tako,da ne bo casa za motoriranje,kaj sele planiranje kaksnih Dolomitov ali daljsih podvigov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta se peljala s tvojo najdražjo v Twingotu tako mimo naše firme, da kljub mojemu skorajšnem izpahu rok nista niti trznila. Kakšno obnašanje?! :P:whistle:

Pa lep pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Zelena je bila na semaforju pa sem moral potegnit, ja drugače pa mi drugič pocinglaj, pa te rufnem nazaj.:lol1:

Sma šla na dopoldanski trening bowlanja v Strikeja.Letošnja zima bo pestra.:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi se pridružujemo vsem lepim željam.Želimo vsem na poti veliko moto užitkov.worship.gif

Ko pa prideta nazaj pa itak!trance_07_beerchug.giftrance_06_beer2.giftrance_07_beerchug.giftrance_06_beer2.gif

Danes z wub.gif pakirava, jutri zjutraj krenemotrance_43_wavetowel2.gif . Imam občutek, da bo lepo opran motorček najprej vsrantrance_14_devil2.gif . Smer Egipt via Turčija - Sirija - Jordanija ... Tri tedne naju nebo oz. nas ne bo. Štajersko - gorenjska naveza z Lordom & Lady. Moto kombinacija "da te kap": Yamaha čoper + KTM Adventure 990. Po planu je bil odhod danes, a so službene obveznosti Lorda pot prestavile na jutri zjutraj.

Danes zato počasi pakirava, pijeva travaričko (Kaj zaj? Še za kake prijatle je je dovolj! Vrata so odprta ...) Aja, kaki pir se še tudi najdeee...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes z wub.gif pakirava, jutri zjutraj krenemotrance_43_wavetowel2.gif . Imam občutek, da bo lepo opran motorček najprej vsrantrance_14_devil2.gif . Smer Egipt via Turčija - Sirija - Jordanija ... Tri tedne naju nebo oz. nas ne bo. Štajersko - gorenjska naveza z Lordom & Lady. Moto kombinacija "da te kap": Yamaha čoper + KTM Adventure 990. Po planu je bil odhod danes, a so službene obveznosti Lorda pot prestavile na jutri zjutraj.

Danes zato počasi pakirava, pijeva travaričko (Kaj zaj? Še za kake prijatle je je dovolj! Vrata so odprta ...) Aja, kaki pir se še tudi najdeee...

Pridem popodan s Huso do vaju! (Če ne bo že deževalo). Upam da imate odprto pumpo v SI Bistrici, ker moram dotankat po tako dolgi poti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zato počasi pakirava, pijeva travaričko (Kaj zaj? Še za kake prijatle je je dovolj! Vrata so odprta ...) Aja, kaki pir se še tudi najdeee...

Pridemo :beer1::010:beer2:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridemo trance_06_beer2.giftrance_05_banana.giftrance_07_beerchug.gif

He-he, čakamo whistle.gif . Baracuda zjutraj prvi s svojo wub.gif v najlepšem kombinezonu, ki sem ga kdaj videlworship.gif Aja, v kombinaciji s postavoeek.gif je čista 10 - tka. Se mi vozniki v avtih kar smilijo....

Tudi Marvin s Kamikazico je vedel, da moraš naredit malo pavze pri pakiranju in sta polepšala popoldan.

KTM - ček je natovorjen, kesl pun, luft in olje OK, ketna namazana, obrit + ošišan, stuširan, travarička pred mano, ...

Jutri ob 8h se dobimo na motelu Plitvice v ZG z gorenjsko navezo, nato pa po planu vsaj do Niša.

Mejte se maximalno in skrajno dobro.

trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he, čakamo whistle.gif . Baracuda zjutraj prvi s svojo wub.gif v najlepšem kombinezonu, ki sem ga kdaj videlworship.gif Aja, v kombinaciji s postavoeek.gif je čista 10 - tka. Se mi vozniki v avtih kar smilijo....

Tudi Marvin s Kamikazico je vedel, da moraš naredit malo pavze pri pakiranju in sta polepšala popoldan.

KTM - ček je natovorjen, kesl pun, luft in olje OK, ketna namazana, obrit + ošišan, stuširan, travarička pred mano, ...

Jutri ob 8h se dobimo na motelu Plitvice v ZG z gorenjsko navezo, nato pa po planu vsaj do Niša.

Mejte se maximalno in skrajno dobro.

trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Uživajta. :):worship:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM - ček je natovorjen, kesl pun, luft in olje OK, ketna namazana, obrit + ošišan, stuširan, travarička pred mano, ...

Jutri ob 8h se dobimo na motelu Plitvice v ZG z gorenjsko navezo, nato pa po planu vsaj do Niša.

Mejte se maximalno in skrajno dobro.

trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Hm, tata, i ja bih to radio ...

Uživajte MAXimalno, pa veliko sreče želim, ker vedno prav pride .. !

Jaz bom zadovoljen z izletom na Ljubelj, če me le vreme ne bo zabremzalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vangeci, sem skoraj pozabila, da sporočim, da sem varno prispela domov in v garaži zagledala Marvina na kolenih. Ni bilo namenjeno meni, ampak husku... spet je "šraufal". Niti opazil me ni. Drugače pa, srne nisem videla nobene. Sem pa za mano videla kolono avtomobilovwhistle.gif . Še dobro, da so se zavrteli samo trije kilometri... do avtoceste. KAKO JE BILO PA POTEM MRZLO!

Na mizi sem nekaj pozabila... pa še kozarec sem pustila polnslap.gif, sory.

Lahko noč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he, čakamo :whistle: . Baracuda zjutraj prvi s svojo wub.gif v najlepšem kombinezonu, ki sem ga kdaj videl:worship: Aja, v kombinaciji s postavoeek.gif je čista 10 - tka. Se mi vozniki v avtih kar smilijo....

Tudi Marvin s Kamikazico je vedel, da moraš naredit malo pavze pri pakiranju in sta polepšala popoldan.

KTM - ček je natovorjen, kesl pun, luft in olje OK, ketna namazana, obrit + ošišan, stuširan, travarička pred mano, ...

Jutri ob 8h se dobimo na motelu Plitvice v ZG z gorenjsko navezo, nato pa po planu vsaj do Niša.

Mejte se maximalno in skrajno dobro.

trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Vangeci, sem skoraj pozabila, da sporočim, da sem varno prispela domov in v garaži zagledala Marvina na kolenih. Ni bilo namenjeno meni, ampak husku... spet je "šraufal". Niti opazil me ni. Drugače pa, srne nisem videla nobene. Sem pa za mano videla kolono avtomobilov:whistle: . Še dobro, da so se zavrteli samo trije kilometri... do avtoceste. KAKO JE BILO PA POTEM MRZLO!

Na mizi sem nekaj pozabila... pa še kozarec sem pustila polnslap.gif, sory.

Lahko noč!

Se opravučujem, da nam ni ratalo.:cry:

Sem pa videl novo špiliko od Marvina, he he.:naughty:

Ja, Kamikazica ni panike, ti prinesem v torek, za mene so itak premočni.:whistle:

Ata in mama IBA uživajta maximalno, oglasita se kaj če bo le mogoče. Srečno in varno pot vama želimo!:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno pot, draga naša!

:winkiss:

Tudi midva z Godyjem bi ziher prišla kaj okoli, ampak ... žal, danes spet urgenca ... ubogi Gody, on sicer ne pada, ampak, ko vidi mene, kako frčim po luftu in potem ne znam brez poškodb pristat, ga skoraj kap!

Tokrat desna roka, k sreči pa nič zlomljeno.

Vendar poškodovana mišica grdo boli ... !!! Sem malo preizkušala trdoto dupleških pločnikov, tokrat na srečo ne z motorjem, ampak s peciklom.

:cry:

No, vsaj slišali smo se, ataIBA, hvala za dober nasvet!

Lahko noč. Auč, boli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno pot, draga naša!

winkiss.gif

Tudi midva z Godyjem bi ziher prišla kaj okoli, ampak ... žal, danes spet urgenca ... ubogi Gody, on sicer ne pada, ampak, ko vidi mene, kako frčim po luftu in potem ne znam brez poškodb pristat, ga skoraj kap!

Tokrat desna roka, k sreči pa nič zlomljeno.

Vendar poškodovana mišica grdo boli ... !!! Sem malo preizkušala trdoto dupleških pločnikov, tokrat na srečo ne z motorjem, ampak s peciklom.

trance_13_cry.gif

No, vsaj slišali smo se, ataIBA, hvala za dober nasvet!

Lahko noč. Auč, boli!

V torek te potolažim z objemom. Samo, da ni kaj hujšega. Je pa vse kar se ti zgodi, za nekaj dobro!!! trance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno pot, draga naša!

:winkiss:

Tudi midva z Godyjem bi ziher prišla kaj okoli, ampak ... žal, danes spet urgenca ... ubogi Gody, on sicer ne pada, ampak, ko vidi mene, kako frčim po luftu in potem ne znam brez poškodb pristat, ga skoraj kap!

Tokrat desna roka, k sreči pa nič zlomljeno.

Vendar poškodovana mišica grdo boli ... !!! Sem malo preizkušala trdoto dupleških pločnikov, tokrat na srečo ne z motorjem, ampak s peciklom.

:cry:

No, vsaj slišali smo se, ataIBA, hvala za dober nasvet!

Lahko noč. Auč, boli!

Mutika, v bodoče še samo peš, pa pojštre ti bomo navezali na izpostavljene dele! :krneki:

ps. Godyu bi čiki manj krajšali življenje, kot pa takšni šokovi. :whistle:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alzheimer ? To bo to !

Boljši bi bil Parkins, ker ti vsaj pol pijače ostane :slap:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ljubelju je blo lepo, ija ija ija oooooo

Mlinčki stari brneli so, ija ija oooooooo ...

Pravkar prispel - bilo je fantastično !

Ker je bila vremenska napoved bolj kilava, sem za ziher imel še spremljevalni avto: wub.gif in otročke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet en vikend skoraj brez motorja - šele zdaj bom šel na zelo kratko furco. Včeraj je bila vremenska napoved slaba, vreme pa v redu. Jaz pa še boljše - se zgodi - tudi v boljših familijah. Tako je odpadel tudi ogled kupov železja na Baškem jezeru - pa mi ni žal.

Mutika: radovednost je lepa čednost in smrt za mačke - za pomoč samo tri imena - četrtega ugani: Bizanc, Konstantinopel in Carigrad ali Istanbul (izberi enega izmed teh dveh in drugega ugani). Imam eno konferenco pa sem prepozno izvedel, da moram iti, sicer bi imel spet krasen izgovor za potovanje. Sem pa danes dobil informacijo, da se po poplavah z nekaj mrtvimi stanje umirja in se ceste že prevozne.

Uživajte mahimalno - jaz to že počnem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Golica, piknik itd... Danes počitek, saj čez kako uro krenem proti vasici nekaj km-jev iz Monchengladbacha.

Se vidimo v Torek, do takrat bom že menda doma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mel dvakrat bliznja srecanja z Gody-jem,Mutiko in rdeco strelo. Je lepo slo cez ovinke. :whistle: Drgac pa dans igral turisticnega vodica po Mariboru in okolici. Je blo zanimivo. Na poti na Pohorje srecal ful motoristov in se nekaj casa vozim za enim BMWjem...GS 650 ali GS 800. Po ravnini mu je slo,cez ovinke pa nikakor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mel dvakrat bliznja srecanja z Gody-jem,Mutiko in rdeco strelo. Je lepo slo cez ovinke. :whistle: Drgac pa dans igral turisticnega vodica po Mariboru in okolici. Je blo zanimivo. Na poti na Pohorje srecal ful motoristov in se nekaj casa vozim za enim BMWjem...GS 650 ali GS 800. Po ravnini mu je slo,cez ovinke pa nikakor.

Da bi pa nas opazil na belviju, ko smo se nasproti peljali; pa ne :angry:........:evilgrin::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi pa nas opazil na belviju, ko smo se nasproti peljali; pa ne :angry:........:evilgrin::whistle:

Hmmm...ce sn pa onega motorista lovil. Ampak z kanckom ocesa sem pa opazil nekaj srebrnega z nosilci biciklov. Moram si zapomnit vaso registrsko...nekaj z F se mi zdi.... :whistle:

Se pozna,da ni blo v.d. zene zraven. Samo Rus in Madzarka.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!