Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

V torek te potolažim z objemom. Samo, da ni kaj hujšega. Je pa vse kar se ti zgodi, za nekaj dobro!!! trance_19_hmm.gif

:friend2::winkiss:

Mutika, v bodoče še samo peš, pa pojštre ti bomo navezali na izpostavljene dele! :krneki:

ps. Godyu bi čiki manj krajšali življenje, kot pa takšni šokovi. :whistle:

Bojda še za peš nisem več ziher ... ! :devil::angry::slap:

Mutika: radovednost je lepa čednost in smrt za mačke - za pomoč samo tri imena - četrtega ugani: Bizanc, Konstantinopel in Carigrad ali Istanbul (izberi enega izmed teh dveh in drugega ugani). Imam eno konferenco pa sem prepozno izvedel, da moram iti, sicer bi imel spet krasen izgovor za potovanje. Sem pa danes dobil informacijo, da se po poplavah z nekaj mrtvimi stanje umirja in se ceste že prevozne.

Jaaaa, seveda ... Bizanc je mesto štirih imen, saj mi je kuj kapnlo! Uh, super. Lani bi morala na kongres v Istanbul, pa sem bila na berglah, grrrr. Uživaj še zame! :worship:

Danes mel dvakrat bliznja srecanja z Gody-jem,Mutiko in rdeco strelo. Je lepo slo cez ovinke. :whistle:

Hehehe ... no, žal na Pohorju signal več ne vleče, pa se nismo mogli do konca pomenit. Ja, danes pa je res letelo ... če že na motorje nismo mogli.

Lady Kawasaki pozdravi!

:winkiss:

Lahko noč, toteki dragi!

Na Ljubelju je blo lepo, ija ija ija oooooo

Mlinčki stari brneli so, ija ija oooooooo ...

Pravkar prispel - bilo je fantastično !

Ker je bila vremenska napoved bolj kilava, sem za ziher imel še spremljevalni avto: wub.gif in otročke.

:worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...ce sn pa onega motorista lovil. Ampak z kanckom ocesa sem pa opazil nekaj srebrnega z nosilci biciklov. Moram si zapomnit vaso registrsko...nekaj z F se mi zdi.... :whistle:

Se pozna,da ni blo v.d. zene zraven. Samo Rus in Madzarka.

Sem vido ja, kak si se mu za rit zalepo....sem mislo da te šlepa:naughty:

Ja reg. pa je res nekaj na F.....:whistle:..........smo ti že odpustili;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vido ja, kak si se mu za rit zalepo....sem mislo da te šlepa:naughty:

Ja reg. pa je res nekaj na F.....:whistle:..........smo ti že odpustili;)

:worship::worship: Hvala,hvala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa okupacija maribosrkega pohorja s strani motoristov in mopedistov, sploh lepo je bilo videti skupino avstrijcev, prav zanimiva zbirka motorjev :worship:

Vuk upam da nisi mislil mene, da nisi zamenjal srebnega advečerja ktm pa bmfo :naughty:

Lep dan, sploh na mariborsko pohorje vedno z veseljem, upam edino da bo smučarska sezona tako uspešna kot motoristična na pohorju :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ljubelju je blo lepo, ija ija ija oooooo

Mlinčki stari brneli so, ija ija oooooooo ...

Pravkar prispel - bilo je fantastično !

Ker je bila vremenska napoved bolj kilava, sem za ziher imel še spremljevalni avto: wub.gif in otročke.

Si se le odločil in................zmagal!!!!worship.gif

Jaz sem se peljal danes z mojo wub.gif na Ivarčko pa je bil tam neki amaterski avto slalom.......nič od jezera!!!

Vem pa kje sva zadnjič zavila narobe, ko sva šla na Golico!!! Točno tisti levi odcep, kjer sva stala!!!!slap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem pa kje sva zadnjič zavila narobe, ko sva šla na Golico!!! Točno tisti levi odcep, kjer sva stala!!!!slap.gif

Ja, glede vremena včeraj in danes: bolj verjamem vsem mojim šraufom v kolenih, kot pa vremenarjem, he he - sedaj sem lahko pameten, ko sem prišel domov s suho ritjo !

Zadnjič sva najbrž res malo narobe zavila - ampak če ne bi bila zgrešila, pa ne bi bila nabrala tolko gob in borovnic !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops:

Furi, stari, glede na to, kolikokrat slaviš in da imaš med Zemljani v povprečju največkrat letno rojstni dan, sem skoraj pozabila, da je pa danes tisto pravoooo!

Vse nartaboljšejše za okroglo cifro, Furi! 40!

Uh, trikrat se okol obrneš, pa je že petdeset ... saj ni nič drugače. Le malo bolj ekasto je! :evilgrin:

Torej, za ta torek vemo, kaj nas čaka ... ! Ena super doza one Ratzeputz čmige! :drunk::yea2::slap:

Tak, zdaj pa res lahko noč ... <ahttp://www.motosvet.com/tabla/uploads/emoticons/blush.png' alt=':blush:'>:zzz:!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furi !

Danes sem malo pod vplivom dirke starodobnikom v Ljubelju in se mi nehote v misli vriva ena primerjava z starodobnim vozilom, ker se tvoje v karakteristike najbrž z lahkoto poistovetijo s kakim starim 'geplom'.

Enostavno tako:

najbrž cele dneve varno čepiš pokrit in zloščen v najljubšem kotičku svojega doma, ko te pa občasno uspejo zaštartati, pa zakadiš in glasno zaropotaš.

Vzpetine ti povzročajo težave, tvoj motor se zlahka pregreje.

Rezervnih delov za tvoj 'letnik' že dolgo ni več v prodaji in tudi mojstra, ki bi se spoznal na tvoj 'letnik', ja vse težje najti.

Na tehničnih pregledih ti zmeraj najdejo kakšno pomanjklivost in zavarovalnice se te izogibajo.

Poraba derivatov, maziv in olj se je enormno povečala in mešanica za tvoj pogon je samo še v kleti v "korbflaši".

Na pogled te najbrž izdaja tvoja aerodinamična oblika, koeficient zračnega upora je pa vseeno vsako leto boljši.

Na shodih starodobnikov postajaš vzorčni primerek in mladina se z navdušenjem fotografira s tabo.

Torej, spoštovani Furi, dobrodošel v klubu 40-dobnikov ! trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa okupacija maribosrkega pohorja s strani motoristov in mopedistov, sploh lepo je bilo videti skupino avstrijcev, prav zanimiva zbirka motorjev :worship:

Vuk upam da nisi mislil mene, da nisi zamenjal srebnega advečerja ktm pa bmfo :naughty:

Lep dan, sploh na mariborsko pohorje vedno z veseljem, upam edino da bo smučarska sezona tako uspešna kot motoristična na pohorju :lol1:

Ce ti je bil kak moder enoprostorc cel cajt/vecino casa za ritjo,potem sem se zmotil....ampak sem skoraj 100% da je bla bemfa...voznik je mel Nolanovo celado in malce oranzno jakno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ti je bil kak moder enoprostorc cel cajt/vecino casa za ritjo,potem sem se zmotil....ampak sem skoraj 100% da je bla bemfa...voznik je mel Nolanovo celado in malce oranzno jakno.

Na srečo nisem bil jaz, ker če bi se to dejansko zgodilo bi vrnil izpit takoj, motor pa šenkal in se opravičil ktmu :naughty:

Kot zanimivost, danes sem videl na belviju ktm advenčerja z avstrijsko tablo, pa ded vozi obe gumi do roba, ni sledi od "pikic oz od povoženega ježa" tak da ded ma jajca in to vlka :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na srečo nisem bil jaz, ker če bi se to dejansko zgodilo bi vrnil izpit takoj, motor pa šenkal in se opravičil ktmu :naughty:

Kot zanimivost, danes sem videl na belviju ktm advenčerja z avstrijsko tablo, pa ded vozi obe gumi do roba, ni sledi od "pikic oz od povoženega ježa" tak da ded ma jajca in to vlka :worship:

He,he,he...

Ah finta je bla,da mi je ta tip vozil nekaj casa za ritjo...potem sel kolono prehitevat v nepregleden ovinek,pa sem na ravnini potegnil za njim,da vidim ce ga sledim z avtom. No po ovinkih bi bil celo hitrejsi,po ravnini pa mi je valda pobegnil,ker ga je sponal na ful,potem pa je bremzal do onemoglosti in skoraj kmapiral v ovinku. Vsak malce bolji / pametnejsi motorist bi ali mi pobegnil,da sploh blizu ne bi prisel ali pa bi me spustil naprej.

FURYYYYYYYYYYYYYYYY - vse najboljse za rd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He,he,he...

Ah finta je bla,da mi je ta tip vozil nekaj casa za ritjo...potem sel kolono prehitevat v nepregleden ovinek,pa sem na ravnini potegnil za njim,da vidim ce ga sledim z avtom. No po ovinkih bi bil celo hitrejsi,po ravnini pa mi je valda pobegnil,ker ga je sponal na ful,potem pa je bremzal do onemoglosti in skoraj kmapiral v ovinku. Vsak malce bolji / pametnejsi motorist bi ali mi pobegnil,da sploh blizu ne bi prisel ali pa bi me spustil naprej.

Se razume, meni grejo taki tud na živce, se jih ponavadi kr nabere predvsem ob sončnih nedeljah pa nevem zakaj :unsure:

FURYYYYYYYYYYYYYYYY - vse najboljse za rd.

Se pridružujem čestitkam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berjuter. Kwa dogaja? :evilgrin:

Dobro jutro, pa vse najboljše, če je baje ta tapravi! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

...danes se dobimo - kje? Pridem... :kva2::kva2:

Glede na vreme predlagam Ali-ja, sicer pa je vseeno kje bomo popili min. količine Ratzeputza, saj že v količinah s predpono nano, ima neslutene učinke! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vreme predlagam Ali-ja, sicer pa je vseeno kje bomo popili min. količine Ratzeputza, saj že v količinah s predpono nano, ima neslutene učinke! :slap:

Valda, če ga poplakneš s 16 piri!!! :whistle: Če boš tak nadaljeval, bom počasi res moral začet s "tolaženjem" nekoga... :P

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda, če ga poplakneš s 16 piri!!! :whistle: Če boš tak nadaljeval, bom počasi res moral začet s "tolaženjem" nekoga... :P

Verjetno mi ti, unionski skesanec, ne smeš tega povedati :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!