Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Glede na vreme predlagam Ali-ja, sicer pa je vseeno kje bomo popili min. količine Ratzeputza, saj že v količinah s predpono nano, ima neslutene učinke! slap.gif

Ne vem o kakem vremenu tı govorıs ampak tu je sonce ın cca 25 stopınj. Res nımajo Unıona pac pa Efes Pılsen ın baklave ın kebabe ın vsega - kar precej za taksno majhno mestece s cca 17 mıljonı kı se razteza na dveh kontınentıh. Sedaj sem v Evropına vecerjo pa gremo v Azıjo. Tam bo sıgurno azıjska hrana - pa azıjatke.

Uzıvajte prı Alıju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem o kakem vremenu tı govorıs ampak tu je sonce ın cca 25 stopınj. Res nımajo Unıona pac pa Efes Pılsen ın baklave ın kebabe ın vsega - kar precej za taksno majhno mestece s cca 17 mıljonı kı se razteza na dveh kontınentıh. Sedaj sem v Evropına vecerjo pa gremo v Azıjo. Tam bo sıgurno azıjska hrana - pa azıjatke.

17 miljonov? Na 2 kontinentih? Azija? Efes Pilsen in kebab? Ki te si to, v Peruju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki!

:winkiss::winkiss::winkiss:

Pogrešam vas! Posebej nekatere, ki pa mene, žal, ne pogrešajo ... :huh::cry::rolleyes:. Itak se vidimo danes. Vapo, si obljubil, da prideš, ne pozabit.

Težko premikam desno roko, samo z levo klofat po tipkovnici pa ni fajn. Mater, res sem le še za na raženj ... :headbang: ... ne bom izdala avtorja tega umotvora. :evilgrin:

... pa sem na ravnini potegnil za njim,da vidim ce ga sledim z avtom. ... Vsak malce bolji / pametnejsi motorist bi ali mi pobegnil,da sploh blizu ne bi prisel ali pa bi me spustil naprej.

Hja, Vuk, kot odličen motorist :worship: ne sodit po sebi.

Ja, imaš prav, takega avtomobilista, ki hoče dokazat, kako je z avtom hitrejši, je najbolje spustiti naprej. Ta tip je bil verjetno res zmeden, da ni "pravilno"odreagiral. S(m)o pač različni.

Mogoče pa je bil začetnik ... mogoče slabši motorist ... če sem jaz v avtu in vidim motorista pred seboj, takoj se spomnim, kako grozen občutek je, pa če si slab ali dober motorist, ko se ti kakšen avto lima na rit. Ti si na motorju tako hiter, da tega občutka ne poznaš, jaz pa ga.

V bistvu se mi sploh ne zdi pomembno, kako vozi, ali ima znucane gume do roba ali ne, če z enduro polaga ovinke enako kot bi jih z SS petardo, sploh pa ni noben motorist zame pussy, ki ne zna vozit ... ogromno je novincev oziroma začetnikov med nami in vsak reagira različno.

Pa pustimo te malenkosti - raje povej, kako je z Lady Kawasaki? Že ves cajt mislim nanjo, je prehlad minil? Je bila operirana? Javi, prosim!

:grim

...danes se dobimo - kje? Pridem... :kva2::kva2:

Se ne spomniš z najinega zadnjega kofetkanja? Zdaj spet, do pomladi, pri Aliju, je že mrzlo!

Furi,.........vse najboljše, čeprav malo pozno, pa vsem ostalim totekom en lep pozdravček od malo pozabljene savinjčanke... :naughty: :winkiss:

Eh, tati, ja, kdo bi pa tebe lahko sploh pozabil??? Lep pozdravček nazaj!

:OK:

Ne vem o kakem vremenu tı govorıs ampak tu je sonce ın cca 25 stopınj. Res nımajo Unıona pac pa Efes Pılsen ın baklave ın kebabe ın vsega - kar precej za taksno majhno mestece s cca 17 mıljonı kı se razteza na dveh kontınentıh. Sedaj sem v Evropına vecerjo pa gremo v Azıjo. Tam bo sıgurno azıjska hrana - pa azıjatke.

Uzıvajte prı Alıju.

Azijke? Ali z namenom Azijatke? Tako pameten dečko, kot si, zelo dobro poznaš razliko ... sicer pa, ti se kar lepo Istanbulaj dalje ... te bomo sploh še kakšen torek kaj videli? Jaz sem ti še rolado dolžna, ti pa meni furco. :whistle:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem o kakem vremenu tı govorıs ampak tu je sonce ın cca 25 stopınj. Res nımajo Unıona pac pa Efes Pılsen ın baklave ın kebabe ın vsega - kar precej za taksno majhno mestece s cca 17 mıljonı kı se razteza na dveh kontınentıh. Sedaj sem v Evropına vecerjo pa gremo v Azıjo. Tam bo sıgurno azıjska hrana - pa azıjatke.

Uzıvajte prı Alıju.

Kaj so takoj čez most že one trebušne!? plesačice :naughty:

Pridem!! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ptuj, Qlandia!!! :fredy:

Danes, za 40 let, si boš pa lahko menda avatar menjal, sicer bom pisal tvoji ženi. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Muti - Jaz sem se dalec od tega,da bi bil odlicen motorist;kvecjemu se ok peljem. Jaz sem pac mel zeljo,da se hitreje z avtom peljem,motorista pa nisem mogel prehiteti in sem mu pac bil prisiljen vozit odzadaj,za ritjo. Mogoce ni bla najboljsa odlocitev,ampak v danem trenutku sem se pac tako odlocil.

Lady Kawasaki je bila operirarana, trenutno je v sok sobi;vec info pa zaenkrat nimam. K njej lahko grem komaj zvecer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, banda!

:winkiss:

Včeraj smo se fajn imeli, Furi, hvala za pijačko! Si videl, Vapo je ponovno segel po piru, cviček varianta je bila (res?) zgolj začasna rešitev ... :P!

@Vuk - kakorkoli, res je, tvoja odločitev.

Moje mnenje pa je, da si odličen motorist.

Pozdrave za Lady Kawasaki, kmalu bo že na nogah in potem veselo dalje! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, banda!

:winkiss:

Včeraj smo se fajn imeli, Furi, hvala za pijačko! Si videl, Vapo je ponovno segel po piru, cviček varianta je bila (res?) zgolj začasna rešitev ... :P!

@Vuk - kakorkoli, res je, tvoja odločitev.

Moje mnenje pa je, da si odličen motorist.

Pozdrave za Lady Kawasaki, kmalu bo že na nogah in potem veselo dalje! :yea1:

Upam,da bo res kmalu....vceraj je bila se zelo boga.

Ti javim,kaksno bo stanje danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla, druščina !

Ja včeraj je bilo čisto res OK - in končno sn te enkrat srečal našo Mutiko ! Prijetno presenečen: worship.gif .

Pa seveda vse najboljše za Lady Kawasaki - ji želim, da se čimprej postavi na noge.

Furi, sploh ni nič narobe, če imaš rojstni dan večkrat na leto ... Hvala !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam,da bo res kmalu....vceraj je bila se zelo boga.

Ti javim,kaksno bo stanje danes.

:friend1:

Uboga deklica ... ej, res lepe pozdrave! Ja, pliiiz, javljaj. Sms-aj.

Hojla, druščina !

Ja včeraj je bilo čisto res OK - in končno sn te enkrat srečal našo Mutiko ! Prijetno presenečen: worship.gif .

Pa seveda vse najboljše za Lady Kawasaki - ji želim, da se čimprej postavi na noge.

Furi, sploh ni nič narobe, če imaš rojstni dan večkrat na leto ... Hvala !

:eek:

:hmm: ... kaj si pričakoval sedmeroglavega zmaja?

Saj sem le majhen, tolsti zmajček ... :P ... pa še neroden na cajte. Tak malo, vsako leto 1x. B)

Furijev rojstni dan: če bi imel Furi večkrat letno takšen rojstni dan, kot ga je imel včeraj, potem bi bilo res super.

254x, ko ima še vmes rojstni dan, pa NE prinese Ratzeputza ... :whistle::xx:O:-):winkiss:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_19_hmm.gif ... kaj si pričakoval sedmeroglavega zmaja?

Saj sem le majhen, tolsti zmajček ...

Eh, Mutika, ne bodi tak skromna ! ...

[saj vem, da sem žleht, so mi že drugi povedali, he he ...]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan zaspanci!

Očitno vreme botruje celodnevnemu molku.

Ali ima kdo kakšno idejo za v nedeljo? veme bo : ziher :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se bom peljal tu: * :-) *

Gre kdo zraven :naughty: ?

(To je glih za en tank)

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se bom peljal tu: * :-) *

Gre kdo zraven trance_25_naughty.gif ?

(To je glih za en tank)

Hm, oni del od Schlossberga via Grosswalz do Selnice in nato čez Pohorje nekako ni najbolj prijazen do mojega mopeda ...

Bi ga moral dat cepit na kozo !

Drugače pa, jaz jo bom sigurno nekam mahnil, če ne drugam, pa po gobe na goričko ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, oni del od Schlossberga via Grosswalz do Selnice in nato čez Pohorje nekako ni najbolj prijazen do mojega mopeda ...

Bi ga moral dat cepit na kozo !

Drugače pa, jaz jo bom sigurno nekam mahnil, če ne drugam, pa po gobe na goričko ..

Narobe gledaš, kontra bom šel. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, oni del od Schlossberga via Grosswalz do Selnice in nato čez Pohorje nekako ni najbolj prijazen do mojega mopeda ...

Bi ga moral dat cepit na kozo !

Drugače pa, jaz jo bom sigurno nekam mahnil, če ne drugam, pa po gobe na goričko ..

Mohorko ne bodi skromen....................pa tudi vadila sva!!!

To bo za tebe "šala mala".

whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se bom peljal tu: * :-) *

Gre kdo zraven trance_25_naughty.gif ?

(To je glih za en tank)

ZA 1/2 tanka trance_25_naughty.gif

Vidim da greš skoz Kungoto..............lahko se oglasiš pri meni na kava, vino, pivo,????????? Če bom le doma (v planu je RD in ne vem kdaj grem od doma).trance_11_confused.gif

Pokliči prej!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamo vam vidim, vsi pišete v ednini, kar pomeni, da bom šel sam :krneki:

Fakin, te pokličem, lahko pa greš zraven z oranžnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!