Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Če koga zanima, jaz grem okoli enih na pir!!! Saj pravim, če koga slučajno zanima...

Super, torej me povabiš in plačaš. Končno, škrtica škrta!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamo vam vidim, vsi pišete v ednini, kar pomeni, da bom šel sam ph34r.gif

Fakin, te pokličem, lahko pa greš zraven z oranžnim.

Ja rade volje samo kot sem razbral je tvoja Husa SM, moja "pomaranča" pa je hard enduro - kramparce in neregistriranawhistle.gif . Razen če greva v "teren"???? rolleyes.gif

Oglasiš pa se kljub vsem ulahko!!!!

post-21375-125325889832_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima, jaz grem okoli enih na pir!!! Saj pravim, če koga slučajno zanima...

To pa bi lahko bila množina (mislim na pir-e) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak ste, šalabajzeri leni?

:winkiss::evilgrin:

Mamo vam vidim, vsi pišete v ednini, kar pomeni, da bom šel sam :krneki:

Fakin, te pokličem, lahko pa greš zraven z oranžnim.

Ni panike, Marvi. Grem jaz.

Moj Kwak še nea ve, kak se fajn le z eno roko vozim. Tud to še moram probat, preden se totalka razbijem.

S peciklom bi nekak šlo.

Sicer pa ... sreča je na strani pogumnih. :whistle::naughty: A ne, Geiger?

Se mi zdi, al res čujem neke čudne glasove..... :?

Hehehe, ptujske ... :rolleyes:. Kot mladi vetrič ...

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, oni del od Schlossberga via Grosswalz do Selnice in nato čez Pohorje nekako ni najbolj prijazen do mojega mopeda ...

Bi ga moral dat cepit na kozo !

Drugače pa, jaz jo bom sigurno nekam mahnil, če ne drugam, pa po gobe na goričko ..

Jaz tud šla, če rastejo tam jurčki, drugih imam že prek glave...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud šla, če rastejo tam jurčki, drugih imam že prek glave...

Jutri ne bo nič z gobami, ker moram službeno v Sevnico: če bo lepo vreme z mopedom, če bo usrano, pa pač z avtom.

V nedeljo pa bi šlo - vremenska napoved je tudi kar OK.

Jurčki bojda res rastejo: bi blo treba za ziher preverit še na tržnici..

Sicer pa, če nakibicam še wub.gif , košare zagotovo ne bodo prazne, ker ona pobere VSE ! trance_03_alien.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mohorko ne bodi skromen....................pa tudi vadila sva!!!

To bo za tebe "šala mala".

whistle.gif

Saj bi šel, pa imam samo ene dolge gate, pa še te so v pranju !

Makedam pač ni za mene, ki sem rojen v blatu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud šla, če rastejo tam jurčki, drugih imam že prek glave...

Mmmm, njami, kdaj bo gobji golaž? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri ne bo nič z gobami, ker moram službeno v Sevnico: če bo lepo vreme z mopedom, če bo usrano, pa pač z avtom.

V nedeljo pa bi šlo - vremenska napoved je tudi kar OK.

Jurčki bojda res rastejo: bi blo treba za ziher preverit še na tržnici..

Sicer pa, če nakibicam še wub.gif , košare zagotovo ne bodo prazne, ker ona pobere VSE ! trance_03_alien.gif

Dobro jutro vsem!

Mohorko, kaj, sam z mano pa ne bi šel. headbang.gif Tudi moje košare so polne (one pri tlehne whistle.gif), samo letos ni v njih jurčkov in tistih, ki bi jih naj samo polži jedli (še dobro, da si živ).

No, če pa jo boš že nakibical, bomo pa znanje dopolnile. Jaz wub.gif ne morem, ker sem prebrala, da gre voziteek.gif (sam).... mogoče pa misli, da bi bilo dobro še enega huska kupiti... moški prav mislim???

Mutika, tudi jaz sem padlatrance_13_cry.gif. Malo sem spremenjena, še dobro, da imamo psarolleyes.gif , ker bi drugače bila na ploščicah do nedelje...

Lepo preživite dan in pazite nase...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha banda, počasi se odpravljamo na otvoritev Mlekomata v Miklavž, kjer mladina nastopa, mi starejši občani pa pijemo mleko. :blink:

Popoldan smo povabljeni na kosilo, vikend bo v znamenju družine. :yea1:

Včeraj je bil res super večer v SNG, Kreslin še vedno zna občinstvo spravit na noge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem!

Mohorko, kaj, sam z mano pa ne bi šel. headbang.gif Tudi moje košare so polne (one pri tlehne whistle.gif), samo letos ni v njih jurčkov in tistih, ki bi jih naj samo polži jedli (še dobro, da si živ).

No, če pa jo boš že nakibical, bomo pa znanje dopolnile. Jaz wub.gif ne morem, ker sem prebrala, da gre voziteek.gif (sam).... mogoče pa misli, da bi bilo dobro še enega huska kupiti... moški prav mislim???

Mutika, tudi jaz sem padlatrance_13_cry.gif. Malo sem spremenjena, še dobro, da imamo psarolleyes.gif , ker bi drugače bila na ploščicah do nedelje...

Lepo preživite dan in pazite nase...

Joj joj, jaz čisto nič ne štekam, ampak ziher je cool :slap:

Saj bo bolje, mogoče pa je sama hodila po gobe, pa neumnosti klati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha banda, počasi se odpravljamo na otvoritev Mlekomata v Miklavž, kjer mladina nastopa, mi starejši občani pa pijemo mleko. :blink:

Popoldan smo povabljeni na kosilo, vikend bo v znamenju družine. :yea1:

Včeraj je bil res super večer v SNG, Kreslin še vedno zna občinstvo spravit na noge.

Pazi, preveč mleka lahko škodi odraslim! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, sobotkeci, uživate?

:winkiss:

Danči je bubani, Gody se je po Marofu preganjal, jaz pa se doma borim z bolečo rano na roki, zj.... in razbolelo mišico, pa čisto popenla bom, ker ne morem nič prav delat! :headbang::headbang:

Upam, da bom nared za bograč furo, sicer pa ... ima kdo pomožna kolesca za Kwaka?

Mimogrede, T-boy, majstore, počasi objavi datum.

Mutika, presenečenje je ratalo popolnoma.Še enkrat hvala lepa! :worship:

Vladek še vedno zna.:010

:worship:

Super, super, Vangec, ful sem vesela!

Mutika, tudi jaz sem padla:cry:. Malo sem spremenjena, še dobro, da imamo psarolleyes.gif , ker bi drugače bila na ploščicah do nedelje...

:eek::kva1::cry: ... pa ne!

Uboga moja Kamikazica! :friend1:Joooj, upam, da ni kaj hujšega!

Če sem prav razumela, si padla na ploščicah doma in te je na srečo vaš pes našel, ker je Marvin večinoma v kleti in garaži, pa sploh opazil ni, da te ni ... nekak tak bo, ne?

Ja, res pazite nase, očitno so motorji še najmanj nevarni. Torej ... lepo preživite vikend, jutri naj bi bilo lepo vreme, saj se že zdaj nakazuje, Pohorje je čudovito obsijano s soncem in oblaki se mu umikajo. Zato bo jutri pravi dan za motoriranje, sprehodiranje in kolesiranje.

Jasno, le za tiste, ki so nepoškodovani in niso nerodni kot jaz. :blush:

Kaj več pa v torek, pri Aliju. Aja, pa še to ... kaj kdo vé, do kod so že primotorirali ataIBA & Co?

Pa še to ... bravo, naši košarkarji! CARJI!!!

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, sobotkeci, uživate?

:winkiss:

Danči je bubani, Gody se je po Marofu preganjal, jaz pa se doma borim z bolečo rano na roki, zj.... in razbolelo mišico, pa čisto popenla bom, ker ne morem nič prav delat! :headbang::headbang:

Upam, da bom nared za bograč furo, sicer pa ... ima kdo pomožna kolesca za Kwaka?

Mimogrede, T-boy, majstore, počasi objavi datum.

:worship:

Super, super, Vangec, ful sem vesela!

:eek::kva1::cry: ... pa ne!

Uboga moja Kamikazica! :friend1:Joooj, upam, da ni kaj hujšega!

Če sem prav razumela, si padla na ploščicah doma in te je na srečo vaš pes našel, ker je Marvin večinoma v kleti in garaži, pa sploh opazil ni, da te ni ... nekak tak bo, ne?

Ja, res pazite nase, očitno so motorji še najmanj nevarni. Torej ... lepo preživite vikend, jutri naj bi bilo lepo vreme, saj se že zdaj nakazuje, Pohorje je čudovito obsijano s soncem in oblaki se mu umikajo. Zato bo jutri pravi dan za motoriranje, sprehodiranje in kolesiranje.

Jasno, le za tiste, ki so nepoškodovani in niso nerodni kot jaz. :blush:

Kaj več pa v torek, pri Aliju. Aja, pa še to ... kaj kdo vé, do kod so že primotorirali ataIBA & Co?

Pa še to ... bravo, naši košarkarji! CARJI!!!

Kam zaj jutri?:naughty:

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam zaj jutri?:naughty:

Hm, jaz iz ene sobe v drugo, pa na balkon, pa izvajat rahlo telovadbo z roko, pa hladit, pa mazat, pa spet iz druge sobe v prvo, pa ponovno rahlo telovadit, pa ... v ponedeljek pa spet na prevez v zdravstveni dom.

Mogoče se ponovno srečamo, Barakudika in Barakudek? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam zaj jutri?:naughty:

Gre kdo sploh jutri na kako furo? Mene že rahla abstinenčna kriza daje...že skoraj kak mesec ni blo nobene poštene fure, tak da bo jutri treba malo not spravit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, jaz iz ene sobe v drugo, pa na balkon, pa izvajat rahlo telovadbo z roko, pa hladit, pa mazat, pa spet iz druge sobe v prvo, pa ponovno rahlo telovadit, pa ... v ponedeljek pa spet na prevez v zdravstveni dom.

Mogoče se ponovno srečamo, Barakudika in Barakudek? :rolleyes:

mogoče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo sploh jutri na kako furo? Mene že rahla abstinenčna kriza daje...že skoraj kak mesec ni blo nobene poštene fure, tak da bo jutri treba malo not spravit.

Jutri če bo res tak lepo bom se dopoldan malo pelal, nevam kam, vem sam da po ovinkih... Golica???

Popoldan pa piknik... čevapi, ražniči, kotrleti... Jih mam že dovol od danes :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eek.giftrance_38_surprise.giftrance_13_cry.gif ... pa ne!

Uboga moja Kamikazica! :friend1:Joooj, upam, da ni kaj hujšega!

Če sem prav razumela, si padla na ploščicah doma in te je na srečo vaš pes našel, ker je Marvin večinoma v kleti in garaži, pa sploh opazil ni, da te ni ... nekak tak bo, ne?

Točno, tako je bilo... še dobro, da imam vse zobe... bolečina je sicer že manjša, imam pa veliko modrico na levem očesu (pa še kje). Izgleda tako, kot da me je kdo na oko vžgal.

Želim vam sončen dan in pazite nase!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!