Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Popotniki so že prispeli v Adeno, J Turčija in pijejo pire.....mater jim je težko :)

:yea1: lepo jih pozdravi!!

Zaj si grem po pir, na njihovo zdravje!:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mowzancar: V petek sem samo malo pogledal kaj dogaja - šel sem mimo predavanja pa nisem imel časa za postanek, tudi za bife ga nisem imel. Se upam vidimo jutri.

Sem videl, da ste bili natempirani, tako da niti poskusil nisem vstati s stola :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem videl, da ste bili natempirani, tako da niti poskusil nisem vstati s stola smile.gif

Pardon, čakajte malo. Smo bili natempirani? Kolko pa nas je blo? Če me spomin ne vara (kar se sicer pogosto dogaja) sem bil sam.

In slovenska slovnica pozna tudi drugo osebo ednine - torej sem bil natempiran - ali pa me imate za tako starega (ali tako debelega), da morate uporabljati množino?fredyjecar.gif Kazen sledi

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes destinacijaAli

Najavljenih že kar nekaj udeležence, tako da vljudno vabljeni

ps: jedača in pijača iz nahrbtnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, banda!

:evilgrin:

Gobji golaž.........njami

polenta ............malo manj njami

cigariti.............2x nič njami headbang.gif

Kamikazica in Marvin hvala za povabilo..............bilo je super worship.gif Mutika in ostali del "štajerske" ekipe naju veseli da sva vas spoznala trance_43_wavetowel2.gif

Se bova oglasila v torek................kjerkoli pač!!!

Tudi mene je veselilo, prav fajn sta!

Hm, za cigarete sorry, mea culpa ... :blush: ... včeraj pa vaju nismo opazili? Niti kjerkoli, niti pri Aliju.

:P

Kaj neboš že takrat v penziji ? :evilgrin:

Če odmislim, da si žleht, bi rekla:"Iz tvojih usta u božije uši!"

Pizda si kurba... :D

Kaj on, ti!

Očitno se zraven odlično zabavaš ... hja, mladci ... boste še dobli svojo kahlo (pa ne mislim tebe, Bremzl. Ti si star ko zemla)!

Popotniki so že prispeli v Adeno, J Turčija in pijejo pire.....mater jim je težko :)

Hvala, IBA!

Super.

Kmalu bodo doma! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, banda!

evilgrin.gif

Tudi mene je veselilo, prav fajn sta!

Hm, za cigarete sorry, mea culpa ... blush.gif ... včeraj pa vaju nismo opazili? Niti kjerkoli, niti pri Aliju.

tongue.gif

Če odmislim, da si žleht, bi rekla:"Iz tvojih usta u božije uši!"

Kaj on, ti!

Očitno se zraven odlično zabavaš ... hja, mladci ... boste še dobli svojo kahlo (pa ne mislim tebe, Bremzl. Ti si star ko zemla)!

Hvala, IBA!

Super.

Kmalu bodo doma! trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene je veselilo, prav fajn sta!

Hm, za cigarete sorry, mea culpa ... blush.gif ... včeraj pa vaju nismo opazili? Niti kjerkoli, niti pri Aliju.

tongue.gif

Mutika res sem obljubil da se oglasiva, ampak........................služba, trening, domov pa kosilnico štartat, ker sem psa še komaj videl iz trave!!!

Pol pa tak crknjen, da ni šlo več, sorry!!! Saj še bo prilika!!! Pa še tako mrtvilo je bilo na forumu, da sem bil prepričan, da ne bo "neke akcije" pri Aliju!? trance_11_confused.gif

Prepričan sem, da ste se imeli "fajn". trance_40_thumbup.gif

ps: za cigarete pa sploh ni panike..............je pa fajn za podj.....!!! trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika res sem obljubil da se oglasiva, ampak........................služba, trening, domov pa kosilnico štartat, ker sem psa še komaj videl iz trave!!!

Imaš premajhnega psa?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, se ta mesec vleče.... :fredy:

Ne ne prideš nič v Bokija pozdravit :krneki: Dans tak nebo vreme za letet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlicno... whistle.gif

Ce mi prav sluzi spomnim si pa nekdaj sprehajal bobtaila okoli?

Ni problema s spominom kot kaže, prav imaš! Ko sem živel v bolj urbanem okolju sem se res sprehajal okrog z bobtailom trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne prideš nič v Bokija pozdravit :krneki: Dans tak nebo vreme za letet...

Ka zaj, du zanštoheraršlohtifpucer, prieš na drink k Bokiji? :P :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!