Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Mutika res sem obljubil da se oglasiva, ampak ... Pa še tako mrtvilo je bilo na forumu, da sem bil prepričan, da ne bo "neke akcije" pri Aliju!? trance_11_confused.gif

Prepričan sem, da ste se imeli "fajn". trance_40_thumbup.gif

Fakinček, pri nas je vedno akcija! Pa če ves teden edn ne bi zucno tu gor (kar je praktično nemogoče, sploh, če Vapota ali pa Furija besnilo zgrabi), v torek zvečer nas je polno.

Kuj mrgoli nas ... celo Darko 3Q pride, kljub svežim in novim obveznostim, ko gre dobesedno "na luštno"! A neeeee, Darkec 3Q? :naughty::evilgrin::rolleyes::whistle::winkiss:

Uf, se ta mesec vleče.... :fredy:

Če pa samo po luftu frčiš! K Aliju pridi, malo še v podzemlje pogledat.

Aja, pozabla ... seos, banda totekovska!

:winkiss:

Sporočam, da je po enotedenskih pretresih Fugly spet registriran. Ima lepi, novi, sijoči se tablici, ki se začneta s črkama "FN".

Fugly Notorius ... :trance_33_sleep:!

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demerol, Valium & Ratzeputz, pa bom kot nov... :P

Tole bo čisto dovolj. Da ne bo overdoses ... :kva2:... te smo ga naj..... !!!

Zdaj pa zares ... toteki, navali narode!

Imam 14 prostih mest na razpolago za ogled predpremiere komedije "Svobodni zakon", igrata pa Nataša Tič Ralijan (Analiza) in Tadej Toš.

V sredo, 7. 10., ob 20.00 v Narodnem domu Maribor, produkcija Narodni dom Maribor.

Vstopnic ni, ob vstopu bo seznam, kjer boste rekli, da imate rezervirano na moje ime - in to je to. Sedeš pač tam, kjer je plac. Kdo bo prej prišel, bo dobil tudi boljša mesta.

Nataša in Tadej se morata do premiere "vlaufat" tudi pred občinstvom, ne le na vajah, zato sta dve predpremieri le za povabljene domače. Ena predstava je že fulac polna, zato ... pohitite!

Javite mi najkasneje do nedelje, 4. 10. popoldan, ker moram zaključiti rezervacije, sicer s ponedeljkom nehajo veljati.

Kdo prej pride, prej melje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bo čisto dovolj. Da ne bo overdoses ... :kva2:... te smo ga naj..... !!!

Zdaj pa zares ... toteki, navali narode!

Imam 14 prostih mest na razpolago za ogled predpremiere komedije "Svobodni zakon", igrata pa Nataša Tič Ralijan (Analiza) in Tadej Toš.

V sredo, 7. 10., ob 20.00 v Narodnem domu Maribor, produkcija Narodni dom Maribor.

Vstopnic ni, ob vstopu bo seznam, kjer boste rekli, da imate rezervirano na moje ime - in to je to. Sedeš pač tam, kjer je plac. Kdo bo prej prišel, bo dobil tudi boljša mesta.

Nataša in Tadej se morata do premiere "vlaufat" tudi pred občinstvom, ne le na vajah, zato sta dve predpremieri le za povabljene domače. Ena predstava je že fulac polna, zato ... pohitite!

Javite mi najkasneje do nedelje, 4. 10. popoldan, ker moram zaključiti rezervacije, sicer s ponedeljkom nehajo veljati.

Kdo prej pride, prej melje!

MUTIKA jaz bi 2 prosim :rolleyes: za prvo vrsto :whistle:

Kaj ko pridem do seznama in rečem: "2x Mutika" bo vreji? :yea1::kva2::yea1:

Popravljeno . Popravil Beco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bo čisto dovolj. Da ne bo overdoses ... :kva2:... te smo ga naj..... !!!

Zdaj pa zares ... toteki, navali narode!

Imam 14 prostih mest na razpolago za ogled predpremiere komedije "Svobodni zakon", igrata pa Nataša Tič Ralijan (Analiza) in Tadej Toš.

V sredo, 7. 10., ob 20.00 v Narodnem domu Maribor, produkcija Narodni dom Maribor.

Vstopnic ni, ob vstopu bo seznam, kjer boste rekli, da imate rezervirano na moje ime - in to je to. Sedeš pač tam, kjer je plac. Kdo bo prej prišel, bo dobil tudi boljša mesta.

Nataša in Tadej se morata do premiere "vlaufat" tudi pred občinstvom, ne le na vajah, zato sta dve predpremieri le za povabljene domače. Ena predstava je že fulac polna, zato ... pohitite!

Javite mi najkasneje do nedelje, 4. 10. popoldan, ker moram zaključiti rezervacije, sicer s ponedeljkom nehajo veljati.

Kdo prej pride, prej melje!

Ojla!

Če imaš še 2 karti prosti, bi še jaz prosila za njih :).

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, dragi moji!

:winkiss:

Kaka žblizba od vremena ... bljek. :headbang::slap:

Vendar ... narava nam je naklonila čudovit september! Kako uživaško vreme je bilo!

Ful se je shladilo, škoda. Upam, da bo za vse, ki še niso opravili trgatve, v nedeljo lepše, vsaj bolj toplo vreme. Trgatve ... lepe spomine imam iz otroštva. Pri babici na deželi, preko celega vikenda, kup nasmejanih ljudi, sonce, sladek mošt, zvečer smo lahko tudi paglavci dolgo bedeli, pa tista ogromna preša, z ogromno klado in kamnom za obtežitev, ki je nam, fročnikom, služil predvsem kot vrtiljak ... pa dišeča, bela kava zjutraj, sveže spečen kruh v pravi krušni peči ... prava stvar! :worship:

Nostalgija ...

MUTIKA jaz bi 2 prosim :rolleyes: za prvo vrsto :whistle:

Kaj ko pridem do seznama in rečem: "2x Mutika" bo vreji? :yea1::kva2::yea1:

Beco, imaš 2!

Za prvo vrsto ne vem, če je še kaj :P (žal ni označeno), plac pa bo ziher.

Če boš rekel 2x Mutika, sploh ni problema, saj me nekateri tudi v službi tako kličejo.

Najbrž pa bo tako: pri vstopu v dvorano bo seznam in vpisani bomo pod mojim imenom, bom še dala točna navodila.

Ojla!

Če imaš še 2 karti prosti, bi še jaz prosila za njih :).

:yea1:

Ojla!

Seveda, LadyMarmelade, z veseljem! Imaš 2 prostora rezervirana.

:winkiss:

No, zaenkrat imamo po 2 placa Barracudeka, Beco, LadyMarmelade, Gody (tu sem zraven jaz), čakam še odgovor Vangecov in Vapota ... torej, še nekaj je na razpolago. Kot sem rekla, do nedelje zvečer, potem zaključim, ker moram do ponedeljka zjutraj javit!

Lep dan želim, toteki!

Naj bo ploden.

Moj je deloven, do poznega večera, čeprav je petek. Žal.

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vas bom obiskal toteki dragi.Ko bom šel iz bolniške.

Ojla, dragi Cvičko!

:worship:

Ti samo pridi, veš, da smo vedno veseli!

Prej pa moraš še bolniško zključit, jasno. Javljaj nam kaj, kako ti gre!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, dragi moji!

winkiss.gif

Kaka žblizba od vremena ... bljek. headbang.gifslap.gif

Vendar ... narava nam je naklonila čudovit september! Kako uživaško vreme je bilo!

Ful se je shladilo, škoda. Upam, da bo za vse, ki še niso opravili trgatve, v nedeljo lepše, vsaj bolj toplo vreme. Trgatve ... lepe spomine imam iz otroštva. Pri babici na deželi, preko celega vikenda, kup nasmejanih ljudi, sonce, sladek mošt, zvečer smo lahko tudi paglavci dolgo bedeli, pa tista ogromna preša, z ogromno klado in kamnom za obtežitev, ki je nam, fročnikom, služil predvsem kot vrtiljak ... pa dišeča, bela kava zjutraj, sveže spečen kruh v pravi krušni peči ... prava stvar! worship.gif

Nostalgija ...

Beco, imaš 2!

Za prvo vrsto ne vem, če je še kaj tongue.gif (žal ni označeno), plac pa bo ziher.

Če boš rekel 2x Mutika, sploh ni problema, saj me nekateri tudi v službi tako kličejo.

Najbrž pa bo tako: pri vstopu v dvorano bo seznam in vpisani bomo pod mojim imenom, bom še dala točna navodila.

Ojla!

Seveda, LadyMarmelade, z veseljem! Imaš 2 prostora rezervirana.

winkiss.gif

No, zaenkrat imamo po 2 placa Barracudeka, Beco, LadyMarmelade, Gody (tu sem zraven jaz), čakam še odgovor Vangecov in Vapota ... torej, še nekaj je na razpolago. Kot sem rekla, do nedelje zvečer, potem zaključim, ker moram do ponedeljka zjutraj javit!

Lep dan želim, toteki!

Naj bo ploden.

Moj je deloven, do poznega večera, čeprav je petek. Žal.

wacko.gif

te pa daj še 2X bote enkrat vidli kak to zgleda ko Penzl Matjuško vun pela trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bo čisto dovolj. Da ne bo overdoses ... trance_41_w00t2.gif... te smo ga naj..... !!!

Zdaj pa zares ... toteki, navali narode!

Imam 14 prostih mest na razpolago za ogled predpremiere komedije "Svobodni zakon", igrata pa Nataša Tič Ralijan (Analiza) in Tadej Toš.

V sredo, 7. 10., ob 20.00 v Narodnem domu Maribor, produkcija Narodni dom Maribor.

Vstopnic ni, ob vstopu bo seznam, kjer boste rekli, da imate rezervirano na moje ime - in to je to. Sedeš pač tam, kjer je plac. Kdo bo prej prišel, bo dobil tudi boljša mesta.

Nataša in Tadej se morata do premiere "vlaufat" tudi pred občinstvom, ne le na vajah, zato sta dve predpremieri le za povabljene domače. Ena predstava je že fulac polna, zato ... pohitite!

Javite mi najkasneje do nedelje, 4. 10. popoldan, ker moram zaključiti rezervacije, sicer s ponedeljkom nehajo veljati.

Kdo prej pride, prej melje!

Ponižno, fakinsko whistle.gif prosim zame in za mojo wub.gif , če je možno, al ja??? smile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos mopedisti!

Kaj ste se tak zalimali za Mutiko :whistle:

Jaz imam jutri še 12 mest fraj, ob 8:00 zjutraj, lahko gremo po gobe pod strokovnim vodstvom Kamikazice, pa da naredimo veliko korito gobjega golaža!

Pa da vidimo kolko vas bo :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sma tudi zraven, Mutika.:010

Hvala lepa!!:004

:004

Bremzl, pa Fakin tudi!

Moja kvota prostih mest je izpolnjena!

Od zdaj naprej le še rezervacije, v ponedeljek pa lahko potrdim ali pa tudi ne, ko bom izvedela, če je še kaj prostih mest.

Vsi, ki pa ste se do zdaj oglasili, imate po dve prosti mesti. Podrobnosti sledijo.

Seos mopedisti!

Kaj ste se tak zalimali za Mutiko :whistle:

Jaz imam jutri še 12 mest fraj, ob 8:00 zjutraj, lahko gremo po gobe pod strokovnim vodstvom Kamikazice, pa da naredimo veliko korito gobjega golaža!

Pa da vidimo kolko vas bo :glare:

Hm ... sounds interesting ... !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nič? :fredy:

Kaj te zaj je ?

Jaz sn bil v goši že navsezgodaj pa vas čako !

Te pa samo na golaž pridem, če me že po gobe in rakom žvižgat niste hcoj vzeli !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te zaj je ?

Jaz sn bil v goši že navsezgodaj pa vas čako !

Te pa samo na golaž pridem, če me že po gobe in rakom žvižgat niste hcoj vzeli !

Dobil sem košarico (po Learško korpico), ki je nisem napolnil z gobami. Nič ne bo. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po drugi uri napadema z barracudiko golico :krneki: 1x, 2x ali pa kar 3x če bo čas :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

004.gif

Bremzl, pa Fakin tudi!

Moja kvota prostih mest je izpolnjena!

Od zdaj naprej le še rezervacije, v ponedeljek pa lahko potrdim ali pa tudi ne, ko bom izvedela, če je še kaj prostih mest.

Vsi, ki pa ste se do zdaj oglasili, imate po dve prosti mesti. Podrobnosti sledijo.

Hm ... sounds interesting ... !

Mutika.......

jh_pic_090325_ThankYouBodies.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bo čisto dovolj. Da ne bo overdoses ... trance_41_w00t2.gif... te smo ga naj..... !!!

Zdaj pa zares ... toteki, navali narode!

Imam 14 prostih mest na razpolago za ogled predpremiere komedije "Svobodni zakon", igrata pa Nataša Tič Ralijan (Analiza) in Tadej Toš.

V sredo, 7. 10., ob 20.00 v Narodnem domu Maribor, produkcija Narodni dom Maribor.

Vstopnic ni, ob vstopu bo seznam, kjer boste rekli, da imate rezervirano na moje ime - in to je to. Sedeš pač tam, kjer je plac. Kdo bo prej prišel, bo dobil tudi boljša mesta.

Nataša in Tadej se morata do premiere "vlaufat" tudi pred občinstvom, ne le na vajah, zato sta dve predpremieri le za povabljene domače. Ena predstava je že fulac polna, zato ... pohitite!

Javite mi najkasneje do nedelje, 4. 10. popoldan, ker moram zaključiti rezervacije, sicer s ponedeljkom nehajo veljati.

Kdo prej pride, prej melje!

Koristim priliko, da najprej pozdravim s Salam alejkum - gumi arabikum. To sem se najprej naučilninja.gif .

Če nisem prepozen, bi v sredo z veseljem ikoristil dve karti.

Se jutri čujemo. Doma bom pral in spiral z motorčka vso svinjarijo, ki se je nabrala v dobrih 10 000 km. Zraven pa pil pivce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koristim priliko, da najprej pozdravim s Salam alejkum - gumi arabikum. To sem se najprej naučilninja.gif .

Če nisem prepozen, bi v sredo z veseljem ikoristil dve karti.

Se jutri čujemo. Doma bom pral in spiral z motorčka vso svinjarijo, ki se je nabrala v dobrih 10 000 km. Zraven pa pil pivce...

Dobro jutro popotnika :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ata IBA :kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2:, lep pozdrav in dobrodošla nazaj.

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

:010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

Popravljeno . Popravil Vanga
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mama in ata IBA trance_43_wavetowel2.gif dobrodošla doma.

10.000 kmworship.gif (samo da sta cela).

Mutika, če bo šlo tako dalje nima smisla, da drugo leto obnovim abonma...whistle.gif

Pazite nase, kjerkoli se že potikate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!