Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

AtaIBA, sem ti moral kar en velik + prilimat, ker se mi zdi fajn, da si nam privoščil poduk ! Malo trance_28_offtopic.gif , vendar jaz navijam za slovenščino !

Saj nisem jaz začeltrance_13_cry.gif ampak oni. Jaz sn samo skopiraltrance_13_cry.gif , razumem tak ničtrance_13_cry.gif . Čuj, a je to mišlena naša pičkablink.gif ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, ce vreme v nedeljo OK (brez padavin :rolleyes: ), se dobimo pri Gamsu v Slovenski Bistrci ob 11h! Na bograc :grim :grim :grim k Rajhu v Bakovce, pol pa po zeljah vecine.

Do petka se malce prestejmo, da nas bom v soboto lahko najavil. Tak, zaj pa plesat PROTI dezju... :yea2::yea2::yea2:

Me prištej ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nisem jaz začeltrance_13_cry.gif ampak oni. Jaz sn samo skopiraltrance_13_cry.gif , razumem tak ničtrance_13_cry.gif . Čuj, a je to mišlena naša pičkablink.gif ?

Eh, nena se sekiraj, ataIBA, saj jaz sem tudi razumel samo:

female genitalia,... vulva.. London .. different national usages, .. such as Great Britain, New Zealand and Australia, .. a positive sense of the object .. Middle Ages ... "fuck" and .. participle ...

... sem se že mislil prijaviti za naslednjo turo !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, ce vreme v nedeljo OK (brez padavin :rolleyes: ), se dobimo pri Gamsu v Slovenski Bistrci ob 11h! Na bograc :grim :grim :grim k Rajhu v Bakovce, pol pa po zeljah vecine.

Do petka se malce prestejmo, da nas bom v soboto lahko najavil. Tak, zaj pa plesat PROTI dezju... :yea2::yea2::yea2:

Se vidimo. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, ce vreme v nedeljo OK (brez padavin :rolleyes: ), se dobimo pri Gamsu v Slovenski Bistrci ob 11h! Na bograc :grim :grim :grim k Rajhu v Bakovce, pol pa po zeljah vecine.

Do petka se malce prestejmo, da nas bom v soboto lahko najavil. Tak, zaj pa plesat PROTI dezju... :yea2::yea2::yea2:

Pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berjuter, banda... :fredy:

Dobro jutru banda, danes je P-E-T-E-K, jutri pa po drva :slap:!!!

Kakšen prostovolen pomagač???

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro štajerke :004

Muti, jaaa, toto nedeljo. Posebej zate. :grim :grim :grim A se vidimo? :unsure:

hmmmmm ... moguće pridem ... bilo kuda... maus svuda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, ce vreme v nedeljo OK (brez padavin :rolleyes: ), se dobimo pri Gamsu v Slovenski Bistrci ob 11h! Na bograc :grim :grim :grim k Rajhu v Bakovce, pol pa po zeljah vecine.

Do petka se malce prestejmo, da nas bom v soboto lahko najavil. Tak, zaj pa plesat PROTI dezju... :yea2::yea2::yea2:

Bravo, no vidiš da gre, vreme bo še za največje pusije. :rolleyes:

(kak mi je te Vapo padel na pamet)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak. :yes: Vidva vletita? :hmm:

Veš da, samo če gremo na Rogaško, Ptujsko goro, Ormož, Lotmerk pa te bograč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bograč???? Kdo je reko bograč????????

395x265a2f553cb75779014888a88614349be51.jpg

Jaz in moja wub.gif prideva tudi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ....

Za jutri sem si za slučaj slabega vremena kupil dolge gate ...

Pa si jih sedaj poskušam oblečt, pa ne vem, ali se to obleče na golo kožo ali navrh spodnjih kratkih gat ..

Vsak namig bo zelo dobrodošel ...

Fakin, če imaš na razpolago kako uporabno slikovno gradivo, bi bilo hudo dobrodošlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ....

Za jutri sem si za slučaj slabega vremena kupil dolge gate ...

Pa si jih sedaj poskušam oblečt, pa ne vem, ali se to obleče na golo kožo ali navrh spodnjih kratkih gat ..

Vsak namig bo zelo dobrodošel ...

...

Najprej, jutri nebo slabega vremenatrance_26_nono.gif !!!!

Kak oblečeš dolge gate? Ja madonca:

1. varianta: Na golo kožo pol pa povrhu kratke gate ali

2. varianta: na golo kožo brez kratkih gat ali

3. varianta: na golo kožo, čez kombinezon in na koncu kratke gatewhistle.gif ....

... ali tak ko mam jaz

gate na glavo pa dva svinčnika v nos blink.gif !!! Mislim kratke, ker če mam dolge, me čudno gledajotrance_29_photo.gif ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej, jutri nebo slabega vremenatrance_26_nono.gif !!!!

Kak oblečeš dolge gate? Ja madonca:

1. varianta: Na golo kožo pol pa povrhu kratke gate ali

2. varianta: na golo kožo brez kratkih gat ali

3. varianta: na golo kožo, čez kombinezon in na koncu kratke gatewhistle.gif ....

... ali tak ko mam jaz

gate na glavo pa dva svinčnika v nos blink.gif !!! Mislim kratke, ker če mam dolge, me čudno gledajotrance_29_photo.gif ....

.. aaaajaaa, zaj pa zastopim ...

... samo enkrat sem prišel domov, pa sem mel kratke gate oblečene čez hlače ..

Me je žena vprašala, če sem "superman", ker menda samo on nosi gate oblečene čez hlače.

He, he, jutri se vidimo !

Popravljeno . Popravil Mohorko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ....

Za jutri sem si za slučaj slabega vremena kupil dolge gate ...

Pa si jih sedaj poskušam oblečt, pa ne vem, ali se to obleče na golo kožo ali navrh spodnjih kratkih gat ..

Vsak namig bo zelo dobrodošel ...

Fakin, če imaš na razpolago kako uporabno slikovno gradivo, bi bilo hudo dobrodošlo...

Kaj te jaz vem, jaz se na tote duge gate tudi bolj slabo spoznam!!!! trance_19_hmm.gif

Vem pa da ma SUPERMAN kratke gate prek dugih oz. to kar tebe bolj zanima duge so spodi!!!!

superman23306_narrowweb__300x423,0.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj pa enkrat za vselej!

NA FEJZBUK SE NEOM PRIJAVO!mad.gif

Če me keri hoče met za prijatla, me najde pri Gojzeri in mi lahko plača pirworship.giftrance_06_beer2.giftrance_07_beerchug.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj pa enkrat za vselej!

NA FEJZBUK SE NEOM PRIJAVO!mad.gif

Če me keri hoče met za prijatla, me najde pri Gojzeri in mi lahko plača pirworship.giftrance_06_beer2.giftrance_07_beerchug.gif

BRAVO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NA FEJZBUK SE NEOM PRIJAVO!mad.gif

Če me keri hoče met za prijatla, me najde pri Gojzeri in mi lahko plača pirworship.giftrance_06_beer2.giftrance_07_beerchug.gif

.. jaz sem bolj na kratko s cajtom, če mi pa pošlješ številko TRR računa, bi ti pa plačal kaki pir ....

Saj si konc-koncev čisto vredi ded !

Sicer pa, klapa, današnja fura je bila čisto OK ! Udeležba zelo solidna in bograč odličen !

Globok priklon T-boj-u, pa Rajhu in seveda vsem udeleženkam in udeležencem !

Popravljeno . Popravil Mohorko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!