Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Aja, Kamikazica ti se drugače prehranjuješ! Te pa še nekaj za tebe!!! whistle.gif

5_figa_1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotel sem vas pozdravit, samo smo se zgrešili kot kaže...

Čez Bakovce sem se peljal tam okoli 16h, pa ni blo več nobenega motorja pred gostilno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva pa sva vas hotela pozdraviti pri Tamari?

A nisi SMSja dobil ?

So vsi bli prenažrti še pred Tamaro. Smo se potem 5 minut gledali, ugotovili da noben ničesar ne bo maznil, pol pa smo se kar naprej odpeljali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, drugače je blo pa fajn. Upam, da kmalu spet. :D

svaka čast Mariborčanom, očitno se poleti niste imeli časa vozit,....... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo vas je bilo videti po dolgem času.

Največji vtis name je poleg bograča naredil skuštrani tip v maskirnih Dainese hlačah. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največji vtis name je poleg bograča naredil skuštrani tip v maskirnih Dainese hlačah. :whistle:

Pa se mi je zdelo, da "čutim" poglede na riti... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekmako takole je pa fura zgledala.

No vsaj za naju z danci1973 :)

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, banda!

:winkiss:

Jutri se vidimo, pridem! Končno.

Mutika, zopet si manjkala!

(Vse kar bo Gody rekel, bo iz konteksta! :unsure: )

Po moje, dragi moj Marvin, je stvar le v tem, kam vejico postaviš.

Da narišem: "Hvala, lepa gospa!" ali pa "Hvala lepa, gospa!" pomeni popolnoma drugačen pristop, a neeeee???

No, kje si si ti, pri svojem vzkliku, vejico zamislil? Če na drugem mestu, potem imam očitno novi poklic ... :whistle::evilgrin::P .

Muti, jaaa, toto nedeljo. Posebej zate. :grim :grim :grim A se vidimo? :unsure:

T-boy, saj sem vedela, da si car. :winkiss: Na žalost sem spet v nevoznem stanju (roka), kot lani (noga).

Kdo vé, kako bo naslednje leto ... v tretje gre rado, pravijo. Mogoče pa mi naslednje leto rata udeležba na bograč furi? .:blink:

Zaj pa enkrat za vselej!

NA FEJZBUK SE NEOM PRIJAVO!mad.gif

Če me keri hoče met za prijatla, me najde pri Gojzeri in mi lahko plača pir:worship: trance_06_beer2.giftrance_07_beerchug.gif

Bremzl, ti si meni taki CAR! :lol1::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se mi je zdelo, da "čutim" poglede na riti... tongue.gif

Vapo, če bi imel gajžlo, bi te pošteno po riti !

Ko smo drveli po Ormoški obvoznici, si me na viaduktu prehitel v škarje !

Zate, ki si car na mopedu, to najbrž ni zgledalo tako kot v mojih očeh.

Sicer ni bilo zelo kritično, ampak tako se v skupinski vožnji in naspljoh, NE DELA !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, banda!

:winkiss:

Jutri se vidimo, pridem! Končno.

Po moje, dragi moj Marvin, je stvar le v tem, kam vejico postaviš.

Da narišem: "Hvala, lepa gospa!" ali pa "Hvala lepa, gospa!" pomeni popolnoma drugačen pristop, a neeeee???

No, kje si si ti, pri svojem vzkliku, vejico zamislil? Če na drugem mestu, potem imam očitno novi poklic ... :whistle::evilgrin::P .

No ja, tak nekak je bilo, ker ni bilo posneto ali zapisano, je bilo hitro interpretirano na najslabši način. Ker je prineslo zadrego manjšine in dobro voljo večine, je doseglo namen :rolleyes: .

Te pa pridi jutri! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ko sem po 15 min surfanja ugotovil da sem eno uro przgoden???

Grem še zakinkat za 45 minut :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo drveli po Ormoški obvoznici, si me na viaduktu prehitel v škarje !

Kaj sem te?!?!?! :eek:

Sicer ni bilo zelo kritično, ampak tako se v skupinski vožnji in naspljoh, NE DELA !

A se ti zdi, da smo se vozili v skupini? Sem mel bolj občutek, da v enih treh... ;) Ampak ni panike, boma en pir spila, pa bo ok. :D Seveda ti plačaš!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, da me ni bilo.....evilgrin.gif

Ja, res dobro da te ni blo. Smo se vsaj enkrat najedli pa napili, ne pa samo gledli, kak se bašeš... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res dobro da te ni blo. Smo se vsaj enkrat najedli pa napili, ne pa samo gledli, kak se bašeš... ph34r.gif

Mali......da si neoš kaj naredo.......trance_16_dozingoff.gif

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, da me ni bilo.....evilgrin.gif

Jebi gaheadbang.gif !!! Pa sem te pozabil v soboto zvečer poklicati za furo okoli Velebita, da se tvoji tebe malo odpočijejorolleyes.gif . Vse je bilo tako nesigurno, ker sta Baracudek in moj IBA garala najprej z drvami na Pohorju, potem doma ramala stanovanje vključno s pleskarijo, šla sredi noči narazen, zjutraj pa Baracudek pred 6 uro na vratihtrance_21_laughing1.gif . Ura se je spremenila whistle.gif .... Čez LJ - Kočevje - Delnice - za vodo do Dinkota in čez Plitvice - Karlovac domu.

Šli smo trije v KTM kombinezonih na 2 x BMW in 1 x Yamahaevilgrin.gif . To je to! Pogledaš skozi okno, lepo vreme ali Baracudek in moraš ittrance_43_wavetowel2.gif .

Danes je tooorek.

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebi gaheadbang.gif !!! Pa sem te pozabil v soboto zvečer poklicati za furo okoli Velebita, da se tvoji tebe malo odpočijejorolleyes.gif . Vse je bilo tako nesigurno, ker sta Baracudek in moj IBA garala najprej z drvami na Pohorju, potem doma ramala stanovanje vključno s pleskarijo, šla sredi noči narazen, zjutraj pa Baracudek pred 6 uro na vratihtrance_21_laughing1.gif . Ura se je spremenila whistle.gif .... Čez LJ - Kočevje - Delnice - za vodo do Dinkota in čez Plitvice - Karlovac domu.

Šli smo trije v KTM kombinezonih na 2 x BMW in 1 x Yamahaevilgrin.gif . To je to! Pogledaš skozi okno, lepo vreme ali Baracudek in moraš ittrance_43_wavetowel2.gif .

Danes je tooorek.

Sobote imam rezervirane za sinove driblinge na fuzbalu, tako da mi takrat ne znese....rolleyes.gif Verjamem da ste se pa imeli fajn....Samo, a ni bla neka burja spodaj??trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!