Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

No ja, tak nekak je bilo, ker ni bilo posneto ali zapisano, je bilo hitro interpretirano na najslabši način. Ker je prineslo zadrego manjšine in dobro voljo večine, je doseglo namen rolleyes.gif .

Te pa pridi jutri! trance_43_wavetowel2.gif

Ojlala, toteki!

Ja, danes je toreeeek!

Se zvečer vidimo. Zdaj grem pa z Vapotom na pir. No, jaz ne na pir, on pa ziher. tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobote imam rezervirane za sinove driblinge na fuzbalu, tako da mi takrat ne znese....rolleyes.gif Verjamem da ste se pa imeli fajn....Samo, a ni bla neka burja spodaj??trance_25_naughty.gif

eek.gif Iiiiiiiiiiiiiiiiiiii, a zato je bla neka rampa čez cesto? Jaz sn mislo, da se deca špilalaevilgrin.gif . Aja, šli smo v nedeljo zjutraj po Baracudekovoyawn.gif ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos banda.

Tukaj imam eno idejo za našega Gody-a in Dančija, če še hočeta kaki kšeft. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobote imam rezervirane za sinove driblinge na fuzbalu, tako da mi takrat ne znese....rolleyes.gif Verjamem da ste se pa imeli fajn....Samo, a ni bla neka burja spodaj??trance_25_naughty.gif

Pa saj je AtaIBA mislil nedeljo, no, skoraj soboto pozno ponoči! :whistle:

Sicer pa še ena resnica: "Kad se borim neprijatelja nemam!" :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, Kamikazica ti se drugače prehranjuješ! Te pa še nekaj za tebe!!! whistle.gif

5_figa_1.jpg

KAKO JE sočna, sladka, LEPA... ti pa znaš razdražit žensko... Njaaaaami!!! Še dobro, da sem fotko videla šele danes, v TOREK. Že sedim pri Aliju in čakam na obljubljeno. Upam, da si plezal.... worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo. Ponovitev je lahko daljsa in ob toplejsem vremenu. Kamikazica je pa res prava kamikaza trance_25_naughty.gif

Pa se nisva lepo zmenila ...ph34r.gif Drugič voziš, pred mano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAKO JE sočna, sladka, LEPA... ti pa znaš razdražit žensko... Njaaaaami!!! Še dobro, da sem fotko videla šele danes, v TOREK. Že sedim pri Aliju in čakam na obljubljeno. Upam, da si plezal.... worship.gif

Iz roke mi boš jedla!!!! biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamikazica je moped parkirala tak blizu mojega, da je komaj mimo prišla. Hja, kaj češ.....me ma pač rada. blush.gif

Zaradi gledanja pod tvoj pasblush.gif... in nad tvoje čelo, sem pozabila, da se motor malo nagne, ko ga postaviš na tačko. Lahko bi pa svoj moped malo stran potegnowhistle.gif , verjetno si predvideval, da ti bom z ritjo akrapoviča zglancala.

Te imam pa kljub temu rada, samo pira ti ne bom plačala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi gledanja pod tvoj pasblush.gif... in nad tvoje čelo, sem pozabila, da se motor malo nagne, ko ga postaviš na tačko. Lahko bi pa svoj moped malo stran potegnowhistle.gif , verjetno si predvideval, da ti bom z ritjo akrapoviča zglancala.

Te imam pa kljub temu rada, samo pira ti ne bom plačala.

Glej ti to, naša mama so pogruntali, da se akrapovič ne je za pusta! :worship::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa na današnjo temo ti. "karnotovih toplotnih strojev' klik, pa mogoče malo povezave z motorji z notranjim zgorevanjem: klik1 pa konkretno na zastarelo čudo s 30% izkoristkom klik2 :headbang:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pa je alja iz 3. letnika lepo razložila, kak dela toti potratni motor. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker zadji čas nimam nič kaj več časa za pisanje, bom dal eno sliko iz nedeljske fure, ki pove več kot 1000 besed.

Vetrovni senj...

post-22789-125670854887_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker zadji čas nimam nič kaj več časa za pisanje, bom dal eno sliko iz nedeljske fure, ki pove več kot 1000 besed.

In kaj si htel povedat? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj si htel povedat? trance_11_confused.gif

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, Fakin, pa si se le vdal in zamenjal avatar, he he .... trance_40_thumbup.gif

No, jaz še Nissana nisem uspel prodati ! trance_39_thumbdown.gif

Saj ne vem al je to tista "pametnejši popušča" al pa je enostavno treba tudi prijateljem kdaj kakšno željo uresničit!!! trance_44_wink5.gif

Pa tudi Kamikazica je imela probleme na forumu zaradi "Honde ki je j..... Nissana" trance_38_surprise.gif In zdaj ti je verjetno jasno zakaj ga ne moreš prodat???trance_19_hmm.giftrance_11_confused.giftrance_17_emot-angel.giftrance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eek.gif

Saj ne vem al je to tista "pametnejši popušča" al pa je enostavno treba tudi prijateljem kdaj kakšno željo uresničit!!! trance_44_wink5.gif

Pa tudi Kamikazica je imela probleme na forumu zaradi "Honde ki je j..... Nissana" trance_38_surprise.gif In zdaj ti je verjetno jasno zakaj ga ne moreš prodat???trance_19_hmm.giftrance_11_confused.giftrance_17_emot-angel.giftrance_21_laughing1.gif

To je to: prijateljem je treba kako željo uresničit - iz srca ti hvala, ker me je tvoj logotip res bodel v oči eek.gif !

Če boš pa vedel za koga, ki rabi zelo soliden avto (=Nissan), ga pa kar preusmeri na mene .... samo prosim, nikar Kamikazice .... whistle.gif

Bi me srce preveč bolelo, če bi morda zvedel, kako ravna z njim ... trance_11_confused.gif

Popravljeno . Popravil Mohorko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biggrin.gif

eek.gif

To je to: prijateljem je treba kako željo uresničit - iz srca ti hvala, ker me je tvoj logotip res bodel v oči eek.gif !

Če boš pa vedel za koga, ki rabi zelo soliden avto (=Nissan), ga pa kar preusmeri na mene .... samo prosim, nikar Kamikazice .... whistle.gif

Bi me srce preveč bolelo, če bi morda zvedel, kako ravna z njim ... trance_11_confused.gif

KAKO??

ph34r.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!