Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Sonček jeslap.gif !!!! Jaz pa v službi. Grem pa danes na veliko fešto. Babica od mojewub.gif lubice ima 90 tkoworship.gif . Tak je vitalna, da sem ji kupil rolerje yes.gif . Jutri grem na 60 tko moje bivše sodelavke in špica prijateljice, zdaj pa grem delat, ker so prišle strankecoffee.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servus Folk! toliko, da vas oplazim, da nebote mislili, da me je že sezulo. Vidim, da še vedno pošteno šauflate. Bodite vredi!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo po dolgem cajtu.

Kot je Mutika ugotovila sem nekam izhlapel. Res sem dosti manj cajta na motosvetu (pa na motoru tui) pa se nea pritožujem. Tudi rojszne dneve spregledam tak da Gumby vse naj za ostale pa enkrat za celo leto:

Vsi toteki vse najboljše za vse praznike (rojstni dan, god, poroka, ločitev, nov otrok, nov vnuk, nov motor, nova ljubezen, novo karkoli (tudi koleno ali kolk)) za naprej pa za nazaj. Če se pa koga spomnim posebej pa ne zamerit.

Prosim pa za pomoč. Moja wub.gif je ugotovila, da ji je TDM 900 bolj všeč kot VN 900. Pa ravno zdaj, ko sem našel krasnega VN z 2000km za 5.600 €. TDM je sicer 2005 in z 20.000km za 4.700€

Kaj svetujete moji čoperski duši. Navsezadnje bom še postal divjak kot drugi toteki.

Mutika uživaj Kubo (in kubance)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim pa za pomoč. Moja wub.gif je ugotovila, da ji je TDM 900 bolj všeč kot VN 900. Pa ravno zdaj, ko sem našel krasnega VN z 2000km za 5.600 €. TDM je sicer 2005 in z 20.000km za 4.700€

Kaj svetujete moji čoperski duši. Navsezadnje bom še postal divjak kot drugi toteki.

Divjaq si itak že, zdaj rabiš samo še temu primernejši motor... :whistle:

In TDM900 je odlična izbira.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo po dolgem cajtu.

Kot je Mutika ugotovila sem nekam izhlapel. Res sem dosti manj cajta na motosvetu (pa na motoru tui) pa se nea pritožujem. Tudi rojszne dneve spregledam tak da Gumby vse naj za ostale pa enkrat za celo leto:

Vsi toteki vse najboljše za vse praznike (rojstni dan, god, poroka, ločitev, nov otrok, nov vnuk, nov motor, nova ljubezen, novo karkoli (tudi koleno ali kolk)) za naprej pa za nazaj. Če se pa koga spomnim posebej pa ne zamerit.

Prosim pa za pomoč. Moja wub.gif je ugotovila, da ji je TDM 900 bolj všeč kot VN 900. Pa ravno zdaj, ko sem našel krasnega VN z 2000km za 5.600 €. TDM je sicer 2005 in z 20.000km za 4.700€

Kaj svetujete moji čoperski duši. Navsezadnje bom še postal divjak kot drugi toteki.

Mutika uživaj Kubo (in kubance)

Mislim isto kot Danči, pa še bolj komot anzug si boš lahko kupil. Ta ne rabi netof in resic :naughty:

Ima zračenje če ti je vroče, pa podloge če te zebe ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim pa za pomoč. Moja wub.gif je ugotovila, da ji je TDM 900 bolj všeč kot VN 900. Pa ravno zdaj, ko sem našel krasnega VN z 2000km za 5.600 €. TDM je sicer 2005 in z 20.000km za 4.700€

Kupi tisto, kaj se tebi lušta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj svetujete moji čoperski duši. Navsezadnje bom še postal divjak kot drugi toteki.

Za nas težje (v Kg) je pomemben tudi podatek o max. nosilnosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj svetujete moji čoperski duši. Navsezadnje bom še postal divjak kot drugi toteki.

Kaj že vozita Fakin in Star? Ja, to bi bila po mojem prava izbira, ali pa vsaj Yamahina verzija le tega. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj že vozita Fakin in Star? Ja, to bi bila po mojem prava izbira, ali pa vsaj Yamahina verzija le tega. whistle.gif

Pametno Polde, pametno!!!!worship.gif

Vanga, kaj že ti voziš................spomni me!!!!!whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nas težje (v Kg) je pomemben tudi podatek o max. nosilnosti?

Star, ti maš s posteljo skupaj 80 kg. Da ti koga ne zezaš? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo po dolgem cajtu.

.............

Prosim pa za pomoč. Moja wub.gif je ugotovila, da ji je TDM 900 bolj všeč kot VN 900. Pa ravno zdaj, ko sem našel krasnega VN z 2000km za 5.600 €. TDM je sicer 2005 in z 20.000km za 4.700€

Kaj svetujete moji čoperski duši. Navsezadnje bom še postal divjak kot drugi toteki.ubance)

O "divjaštvu" kdaj drugič evilgrin.gif ... Ti si čoperski dolgoprogaš, kar je izredna redkost. Za dolge proge je boljša izbira TDM (tudi za wub.gif ). Križu in EMŠO-tu paše udobjeyes.gif ....

Gremo skupaj v nabavo? Če je potrebna prikolica + Gody-ja nažicamo za tehnično kontrolo + Marvina, da se reši kletievilgrin.gif + ......trance_07_beerchug.gif

Samo zvrcni in akcija se sproži. Samo ne danes, ker grem popoldan na obletnicodrunk.gif ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vreme, bi se lahko začelo druženje Totekov v kinu.

Danes je na sporedu ob 18.50h v Planetu Tuš, fantastična komedija z naslovom: Počitnice za odrasle.

Je kdo za?

Lep deževen dan vsem skupaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi tisto, kaj se tebi lušta ...

Gody a veš, da tudi jaz razmišljam o tem (samo potem bi imel gužvo v garaži - bi moral fse picikle obesit na klin - dobesedno).

No, Varadero je krasen stroj, le malce prevelik zame (previsok sedež in težek motor).

V osnovi sem se nekako že odločil za Yamaho, potem pa sem videl ta oglas za VN900 custom. To je ta, ki sem ga že gledal, ko je stal še 6500. Pred tednom je spustil na 6, sedaj pa 5600€. Dejstvo je, da je to zelo ugoden nakup (lanski model, kupljen letos spomladi za 6413€ in prevožen 2000km z naslonjalom in stranskimi nosilci torb). Ker je cena novega skoraj 7600 in bo drugo leto malce višja, je potem ta cena zelo ugodna.

Pri Yamahi je cena novega 7900, (z ABS pa 8300). Ta pri Petovia avtu ima ABS (kar mi je všeč), prva reg 2005, verjetno letnik 2004 (upam, da ne 2003) bledo zlate barve, ga moram pregledati še enkrat ko bo prodajalec tam, da mi pokaže papirje. Preveriti moram še gume (en drugi na Avtonetu prodaja 2003 z 22000km in prvimi gumami). Piše tudi, da ima 105KM (drugi 86KM) ipd. Morda bi lahko starega dal v prodajo kar tu, če ne bo prenizka cena.

Torej nekako glava navija za TDM, srce pa še vedno bije v V- taktu.

(al pa ne kupim nič in nesem gnar na borzo - boljše da mi padejo delnice na borzi kot motor na cesti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vreme, bi se lahko začelo druženje Totekov v kinu.

Danes je na sporedu ob 18.50h v Planetu Tuš, fantastična komedija z naslovom: Počitnice za odrasle.

Je kdo za?

Lep deževen dan vsem skupaj!

Skoraj bi včeraj šla gledat ta film, pa sva doma gledala prenos Latino plesov iz Lukne, tak da bi se znalo zgodit - bom vprašal in javim (kak krasno se mi zdi, da moram spet koga vprašat)

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody a veš, da tudi jaz razmišljam o tem (samo potem bi imel gužvo v garaži - bi moral fse picikle obesit na klin - dobesedno).

Bicikle čez zimo res lahko obesiš na klin, čez moto sezono pa lahko ono 4 kolesno čudo mirno na dovozu preživlja prosti čas :)

...

(al pa ne kupim nič in nesem gnar na borzo - boljše da mi padejo delnice na borzi kot motor na cesti)

...

Ja to bi bla pa res dobra odločitev ...

Da si lahko borzniki kupijo motor potem a ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo po dolgem cajtu.

Kot je Mutika ugotovila sem nekam izhlapel. Res sem dosti manj cajta na motosvetu (pa na motoru tui) pa se nea pritožujem. Tudi rojszne dneve spregledam tak da Gumby vse naj za ostale pa enkrat za celo leto:

Vsi toteki vse najboljše za vse praznike (rojstni dan, god, poroka, ločitev, nov otrok, nov vnuk, nov motor, nova ljubezen, novo karkoli (tudi koleno ali kolk)) za naprej pa za nazaj. Če se pa koga spomnim posebej pa ne zamerit.

Prosim pa za pomoč. Moja wub.gif je ugotovila, da ji je TDM 900 bolj všeč kot VN 900. Pa ravno zdaj, ko sem našel krasnega VN z 2000km za 5.600 €. TDM je sicer 2005 in z 20.000km za 4.700€

Kaj svetujete moji čoperski duši. Navsezadnje bom še postal divjak kot drugi toteki.

Mutika uživaj Kubo (in kubance)

Hvala, Darko, bom užila Kubo! :worship:

Kar pa se izbire motorja tiče ... vse, kar ni blizu srcu, je dolgoročno obsojeno na :BUA:.

Tu pa je spet odvisno, kaj (ali kdo in s tem posledično tiste osebe mnenje) ti je bližje srcu.

Po moje je le to edini pravi "point of view".

Glede na vreme, bi se lahko začelo druženje Totekov v kinu.

Danes je na sporedu ob 18.50h v Planetu Tuš, fantastična komedija z naslovom: Počitnice za odrasle.

Je kdo za?

Lep deževen dan vsem skupaj!

Uh, Vangec, super ideja, vendar ... zame ne. Pakiram.

Jutri frčim, zgodaj, zgodaj moram na pot in mi kino danes ne znese.

Naslednjič pa z največjim veseljem!

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, Darko, bom užila Kubo! worship.gif

Kar pa se izbire motorja tiče ... vse, kar ni blizu srcu, je dolgoročno obsojeno na trance_39_thumbdown.gif.

Tu pa je spet odvisno, kaj (ali kdo in s tem posledično tiste osebe mnenje) ti je bližje srcu.

Po moje je le to edini pravi "point of view".

Uh, Vangec, super ideja, vendar ... zame ne. Pakiram.

Jutri frčim, zgodaj, zgodaj moram na pot in mi kino danes ne znese.

Naslednjič pa z največjim veseljem!

smile.gif

Mutika uživaj v toplih krajih in naredi "to" kar bi jaz zelo rad, če bi bil na tvojem mestu!!! whistle.gif

SSV1034.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello,

kaj zaj zapečkarji? Vsi na toplem, v kleti in še kje, pride kdo kaj na svetlo al ne?

Uživajte maximalno!

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zaj zapečkarji? Vsi na toplem, v kleti in še kje, pride kdo kaj na svetlo al ne?

Ma neeeeeee ! grem zaj v klet...

Bom poskusil skuhat Martinov golaž po receptu, pripravljenem za sobotno tekmovanje ....

Ko pa pridem iz kleti, pa ziher enega na oko .... he, he

Fajn se mejte !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!