Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Zdravo po dolgem cajtu.

Kot je Mutika ugotovila sem nekam izhlapel. Res sem dosti manj cajta na motosvetu (pa na motoru tui) pa se nea pritožujem. Tudi rojszne dneve spregledam tak da Gumby vse naj za ostale pa enkrat za celo leto:

Vsi toteki vse najboljše za vse praznike (rojstni dan, god, poroka, ločitev, nov otrok, nov vnuk, nov motor, nova ljubezen, novo karkoli (tudi koleno ali kolk)) za naprej pa za nazaj. Če se pa koga spomnim posebej pa ne zamerit.

Prosim pa za pomoč. Moja wub.gif je ugotovila, da ji je TDM 900 bolj všeč kot VN 900. Pa ravno zdaj, ko sem našel krasnega VN z 2000km za 5.600 €. TDM je sicer 2005 in z 20.000km za 4.700€

Kaj svetujete moji čoperski duši. Navsezadnje bom še postal divjak kot drugi toteki.

Mutika uživaj Kubo (in kubance)

kako imaš ti pametno ženo, svaka čast njej.... :worship::worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa TDM 900 je zame osebno en res fajn motor, sicer ne vem kako je če se vozita dva, ker jaz nikoli nisem in ne bom nikogar vozila...

sem pa od kar imam TDM naredila v enem letu toliko kilometrov kot prej z Fejzerjem v 2 letih..., vozne lastnosti so super in seveda probala sem vse malo večje kravce, pa mislim, da je tale moja manjša kravca res enkratna.....pa še mal, v ovinek TDM-ka pade dosti lepše kot kakšna Vara, pa se bodo spet razburjali lastniki Varaderotov, a tako je, je pa res, da jaz pač nekako počasi ne znam najboljše voziti...

trenutno bi se odločila, če bi bilo malo več € le za kakšnega BMW-Adventure ali kaj večjega....samo pač moja draga ostaja....

tole si poglej...

http://www.facebook.com/l.php?u=http%253A%252F%252Fwww.youtube.com%252Fwatch%253Fv%253D78G1KxfA174%2526feature%253Drelated&h=4e1c892871c6aa6c08e1c7ff5099ee00&ref=share

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa TDM 900 je zame osebno en res fajn motor, sicer ne vem kako je če se vozita dva, ker jaz nikoli nisem in ne bom nikogar vozila...

sem pa od kar imam TDM naredila v enem letu toliko kilometrov kot prej z Fejzerjem v 2 letih..., vozne lastnosti so super in seveda probala sem vse malo večje kravce, pa mislim, da je tale moja manjša kravca res enkratna.....pa še mal, v ovinek TDM-ka pade dosti lepše kot kakšna Vara, pa se bodo spet razburjali lastniki Varaderotov, a tako je, je pa res, da jaz pač nekako počasi ne znam najboljše voziti...

trenutno bi se odločila, če bi bilo malo več € le za kakšnega BMW-Adventure ali kaj večjega....samo pač moja draga ostaja....

tole si poglej...

http://www.facebook....9ee00&ref=share

Pošteno, kaj piješ?

Kmalu bo objavljen datum našega Totek zaključka leta, upam da si utrgaš trenutek ali dva in kakšno

po dolgem času rečemo in seveda :beer1:.

Kaj zaj banda ki te ste vsi? :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošteno, kaj piješ?

Kmalu bo objavljen datum našega Totek zaključka leta, upam da si utrgaš trenutek ali dva in kakšno

po dolgem času rečemo in seveda :beer1:.

Kaj zaj banda ki te ste vsi? :smoke:

V LJ sem iskal martinovanje...ni ratalo,pa sem se vrnil na rodno grudo :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem v Ljubljani napačno parkiral in me je stalo 366 €. Parkiral sem pred TC Motoshop in so mi zaračunali to vsoto za enga komponista. Ste že slišali za Schubertovo simfonijo v belem C3 ?.

Danes bi bil skoraj ob 5 jurjev. Sem spet slabo parkiral - tokrat pred Petovia avtom.

Gledam to TDM in se čudim - toliko plastike okoli neke kovine - saj še pravo železo ni. Pa skoraj novo in vse švasano. Zdaj preverjam podatke. Prevoženih 20309, gume Metzeler Z6, zadaj datum 0408, spredaj 2207, torej je vsaj enkrat že menjal - zadaj verjetno dvakrat. Prodan in registriran maja 2005.

Jutri bodo napolnili akumulator, da ga še slišim, zdilam in morda odpeljem.

Tati me je ravnokar poklicala in ga seveda pohvalila - skoraj sem že med divjaki.

Sem pa videl lepega rdečega Pegasa s cca 10.000km, letnik 2004 in nalepko motosvet (Star, ti je kaj znan?) cena 2990. Zgleda, da se ne prodajajo kaj dosti.

Je pa bil prodajalec prijazen in je pogledal koliko kaj Eurotax ceni mojega EN500. Po letniku in kilometrih je vreden 1450€, na spletu pa se cene gibljejo od 2500 do 4000 € (odvisno od km in opreme)

Če ga slučajno kupim, bo pri Aliju ziher padla pijača (samo jaz bom brez dnara)

Mejte se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem v Ljubljani napačno parkiral in me je stalo 366 €. Parkiral sem pred TC Motoshop in so mi zaračunali to vsoto za enga komponista. Ste že slišali za Schubertovo simfonijo v belem C3 ?.

Danes bi bil skoraj ob 5 jurjev. Sem spet slabo parkiral - tokrat pred Petovia avtom.

Gledam to TDM in se čudim - toliko plastike okoli neke kovine - saj še pravo železo ni. Pa skoraj novo in vse švasano. Zdaj preverjam podatke. Prevoženih 20309, gume Metzeler Z6, zadaj datum 0408, spredaj 2207, torej je vsaj enkrat že menjal - zadaj verjetno dvakrat. Prodan in registriran maja 2005.

Jutri bodo napolnili akumulator, da ga še slišim, zdilam in morda odpeljem.

Tati me je ravnokar poklicala in ga seveda pohvalila - skoraj sem že med divjaki.

Sem pa videl lepega rdečega Pegasa s cca 10.000km, letnik 2004 in nalepko motosvet (Star, ti je kaj znan?) cena 2990. Zgleda, da se ne prodajajo kaj dosti.

Je pa bil prodajalec prijazen in je pogledal koliko kaj Eurotax ceni mojega EN500. Po letniku in kilometrih je vreden 1450€, na spletu pa se cene gibljejo od 2500 do 4000 € (odvisno od km in opreme)

Če ga slučajno kupim, bo pri Aliju ziher padla pijača (samo jaz bom brez dnara)

Mejte se

Izvrstno, čakamo na najavo TDMja. Itak vsi vemo, da ga boš kupil. ;)

D.

PS: Meni si obljubil večerjo!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem v Ljubljani napačno parkiral in me je stalo 366 €. Parkiral sem pred TC Motoshop in so mi zaračunali to vsoto za enga komponista. Ste že slišali za Schubertovo simfonijo v belem C3 ?.

Danes bi bil skoraj ob 5 jurjev. Sem spet slabo parkiral - tokrat pred Petovia avtom.

Gledam to TDM in se čudim - toliko plastike okoli neke kovine - saj še pravo železo ni. Pa skoraj novo in vse švasano. Zdaj preverjam podatke. Prevoženih 20309, gume Metzeler Z6, zadaj datum 0408, spredaj 2207, torej je vsaj enkrat že menjal - zadaj verjetno dvakrat. Prodan in registriran maja 2005.

Jutri bodo napolnili akumulator, da ga še slišim, zdilam in morda odpeljem.

Tati me je ravnokar poklicala in ga seveda pohvalila - skoraj sem že med divjaki.

Sem pa videl lepega rdečega Pegasa s cca 10.000km, letnik 2004 in nalepko motosvet (Star, ti je kaj znan?) cena 2990. Zgleda, da se ne prodajajo kaj dosti.

Je pa bil prodajalec prijazen in je pogledal koliko kaj Eurotax ceni mojega EN500. Po letniku in kilometrih je vreden 1450€, na spletu pa se cene gibljejo od 2500 do 4000 € (odvisno od km in opreme)

Če ga slučajno kupim, bo pri Aliju ziher padla pijača (samo jaz bom brez dnara)

Mejte se

Pa da te neko ne gura tako u troškove?! :krneki: Samo kaži star!

Pa bejlo čelado, kam ti bo te pasala, k pižami?

Če pa je akumulator prazen, je zanič. Pol ti morajo dati novega.

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošteno, kaj piješ?

Kmalu bo objavljen datum našega Totek zaključka leta, upam da si utrgaš trenutek ali dva in kakšno

po dolgem času rečemo in seveda :beer1:.

Kaj zaj banda ki te ste vsi? :smoke:

ne morem verjeti, da se strinjaš z mano, ja upam ,da bo tale vaša fešta na kakšen normalen datum in ne med tednom kot sem neki slišala, če bo petek ali sobota pridem sigurno, drugače pa leto 2010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tati me je ravnokar poklicala in ga seveda pohvalila - skoraj sem že med divjaki.

jaz nekako mislim, da je pač menenje vsakega posameznika tisto kar šteje, odločil se boš sam, samo....če bi bilo še vreme bi ti ga lahko dala kakšen krogec........... :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo....če bi bilo še vreme bi ti ga lahko dala kakšen krogec........... :naughty: :worship:

To pa je neki novi sleng, včasih smo temu na štajerskem rekli drugače! :whistle:

tam v megli, pa je verjetno zmeraj bilo rečeno "A B"? :worship:

Sicer pa, prvi zaključek sezone je lahko v soboto ob 17:00 v Slivnici pred Klasekom, kjer bomo imeli Kuhno MOTO TOTEK in bomo skuhali ogromno golaža, vsi vabljeni!

Če pa nam rata zmagat na golažiadi, te pa požeremo prvo nagrado na drugem zaključku (to pa bo odojek)! :rolleyes:

Torej vabljena, pa seveda vsi TOTEKI in ostali SI kolegi (IGORR, MAUS, MARIA, ..... Štamperli in vsak, ki se bo mimo peljal) :worship: :naughty:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, brez heca: Marvin se enkrat slučajno ni hecal !

V soboto, 14.11. pred marketom Klasek v Slivnici tekmovanje v kuhanju golaža !

Začetek kuharije ob 14. uri, predviden zaključek ob 17. uri in takrat tudi brezplačna pokušina.

Vmes pa, pa še prej in še potem, pa Korado&Brendi, pa menda neki humorist Korl iz radi Max...

Z Marvinom bova kuhala golaž na način "MOTO-TOTEK": v golažu bo vse, kar smo letos povozili in ni spizdlo, he he ..

Kdor ga ne bo poizkusil, SI JE SAM KRIV !

Torej, vabljeni VSI !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nekako mislim, da je pač menenje vsakega posameznika tisto kar šteje, odločil se boš sam, samo....če bi bilo še vreme bi ti ga lahko dala kakšen krogec........... :naughty: :worship:

Eto pa je vreme ...

Darko3q izkoristi priložnost, da neuš mačeka v žaklji kupo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa videl lepega rdečega Pegasa s cca 10.000km, letnik 2004 in nalepko motosvet (Star, ti je kaj znan?) cena 2990. Zgleda, da se ne prodajajo kaj dosti.

Mejte se

Dobro poglej in sprobaj mopek, preden ga kupiš!!! Povabi zraven kakšnega mojstra. Na Pegasu je bilo prevoženih čez 40k Km! Pa Varo ne bi nikoli dal tja na servis!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je neki novi sleng, včasih smo temu na štajerskem rekli drugače! :whistle:

tam v megli, pa je verjetno zmeraj bilo rečeno "A B"? :worship:

Sicer pa, prvi zaključek sezone je lahko v soboto ob 17:00 v Slivnici pred Klasekom, kjer bomo imeli Kuhno MOTO TOTEK in bomo skuhali ogromno golaža, vsi vabljeni!

Če pa nam rata zmagat na golažiadi, te pa požeremo prvo nagrado na drugem zaključku (to pa bo odojek)! :rolleyes:

Torej vabljena, pa seveda vsi TOTEKI in ostali SI kolegi (IGORR, MAUS, MARIA, ..... Štamperli in vsak, ki se bo mimo peljal) :worship: :naughty:

saj sem vedela, vse žurke, ki jih boste organizirali Toteki bodo točno takrat ko bom jaz dežurala na urgenci...sobota 100 %, to pomeni, da bo verjetno Novoletna tudi takrat...

ja nič, fajn ga žurajte.......... :winkiss: :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je neki novi sleng, včasih smo temu na štajerskem rekli drugače! :whistle:

tam v megli, pa je verjetno zmeraj bilo rečeno "A B"? :worship:

Sicer pa, prvi zaključek sezone je lahko v soboto ob 17:00 v Slivnici pred Klasekom, kjer bomo imeli Kuhno MOTO TOTEK in bomo skuhali ogromno golaža, vsi vabljeni!

Če pa nam rata zmagat na golažiadi, te pa požeremo prvo nagrado na drugem zaključku (to pa bo odojek)! :rolleyes:

Torej vabljena, pa seveda vsi TOTEKI in ostali SI kolegi (IGORR, MAUS, MARIA, ..... Štamperli in vsak, ki se bo mimo peljal) :worship: :naughty:

Tajnica pravi, da bom imel skoraj sigurno tisti dan frej. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, brez heca: Marvin se enkrat slučajno ni hecal !

V soboto, 14.11. pred marketom Klasek v Slivnici tekmovanje v kuhanju golaža !

Začetek kuharije ob 14. uri, predviden zaključek ob 17. uri in takrat tudi brezplačna pokušina.

Vmes pa, pa še prej in še potem, pa Korado&Brendi, pa menda neki humorist Korl iz radi Max...

Z Marvinom bova kuhala golaž na način "MOTO-TOTEK": v golažu bo vse, kar smo letos povozili in ni spizdlo, he he ..

Kdor ga ne bo poizkusil, SI JE SAM KRIV !

Torej, vabljeni VSI !

A jaz sem pa pičkin dimeek.gif ? Kdo pa bo čebulo lupo? Kdo bo mel čez striptizetetrance_32_shutup.gif ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jaz sem pa pičkin dimeek.gif ? Kdo pa bo čebulo lupo? Kdo bo mel čez striptizetetrance_32_shutup.gif ?

Ti bom pomago, lupit striptizete trance_25_naughty.gif

Kaj pa pijača bo? Ali sebo prnesemo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!