Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Juhu!

Kje je ta Klasek v Slivnici, če mi slučajno uspe pobegnit najdražji za kakšno urco? blush.gif

V Slivnici pri Mariboru pri Hočahevilgrin.gif in od firme IBA proti Slovenski Bistrici po stari cesti.....pol pa za vonjemwhistle.gif .

Jaz grem delat, tak da je lahko zbirališče po 12 h tudi pri menicoffee.gif .

Nože imam spakirane.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhu!

Kje je ta Klasek v Slivnici, če mi slučajno uspe pobegnit najdražji za kakšno urco? blush.gif

Nič ne rabiš pobegnit, kr zraven jo pelji! yes.gif

Dolgo se že nismo vidli!sad.gif danes so tudi drugi plani...tak da upam na torek!trance_40_thumbup.gif

DOBRO KUHAJTE DANES!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je bilo, upam da je bil tudi tako dober. Smo prišli malenkost prepozno drugo rundo da bi ga probali,

lahko pa seveda ponovimo vajo kje v domačem okolju. :whistle:

Lep večer še naprej, moja :wub: me pelje gledat Toša in njegovo igro Zapufan.sn

Ona bo gledala Toša, jaz pa sn itak zapufan. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

winner-theme.gif

...........MOHORKO, MARVIN in ATAIBA worship.gifworship.gifworship.gif

Hvala za povabilo in odličen golaž; vsi ki ste bili tam veste očem govorim, tisti pa ki vas ni bilo pa ne veste kaj ste zamudili!!!

hooray.gif"Motosvet golaž" je absolutni zmagovalec v Slivnici!!! hooray.gif

trance_40_thumbup.gifps: posebej pa je nadušil ataIBA s posebno tehniko mazanja zaseke na kruh.............bravo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je bilo, upam da je bil tudi tako dober. Smo prišli malenkost prepozno drugo rundo da bi ga probali,

lahko pa seveda ponovimo vajo kje v domačem okolju. whistle.gif

Lep večer še naprej, moja wub.gif me pelje gledat Toša in njegovo igro Zapufan.sn

Ona bo gledala Toša, jaz pa sn itak zapufan. trance_21_laughing1.gif

Vanga jaz sem slišal, da je pri tebi "full domače" rolleyes.gifwhistle.giftrance_17_emot-angel.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne rabiš pobegnit, kr zraven jo pelji! yes.gif

Dolgo se že nismo vidli!sad.gif danes so tudi drugi plani...tak da upam na torek!trance_40_thumbup.gif

DOBRO KUHAJTE DANES!!!

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

winner-theme.gif

...........MOHORKO, MARVIN in ATAIBA worship.gifworship.gifworship.gif

Hvala za povabilo in odličen golaž; vsi ki ste bili tam veste očem govorim, tisti pa ki vas ni bilo pa ne veste kaj ste zamudili!!!

hooray.gif"Motosvet golaž" je absolutni zmagovalec v Slivnici!!! hooray.gif

trance_40_thumbup.gifps: posebej pa je nadušil ataIBA s posebno tehniko mazanja zaseke na kruh.............bravo!!!!

He-he, luštno je blo. Že pri pripravah se je videlo, da je za nas 1000 cm3 malenkostwhistle.gif ..., saj smo nahranili pol šotoraeek.gif . Če nebi imel zvečer obveznostitrance_13_cry.gif , bi začel kuhat kislo župo, tak nam je uigrano dobro šloyes.gif . Golaž je bil "majka"! Kak je pa rezultat? Smo res prvi tudi komisijsko? Za publiko smo tak normalno zmagali. Razočarani obrazi, ko ga je zmanjkalo, so vse povedali...worship.gif Šefu naše kuhne za recept trance_40_thumbup.giftrance_40_thumbup.giftrance_40_thumbup.gif . Rezalci čebule imajo vse prste cele, le nohti so bolj kratkievilgrin.gif ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he, luštno je blo. Že pri pripravah se je videlo, da je za nas 1000 cm3 malenkostwhistle.gif ..., saj smo nahranili pol šotoraeek.gif . Če nebi imel zvečer obveznostitrance_13_cry.gif , bi začel kuhat kislo župo, tak nam je uigrano dobro šloyes.gif . Golaž je bil "majka"! Kak je pa rezultat? Smo res prvi tudi komisijsko? Za publiko smo tak normalno zmagali. Razočarani obrazi, ko ga je zmanjkalo, so vse povedali...worship.gif Šefu naše kuhne za recept trance_40_thumbup.giftrance_40_thumbup.giftrance_40_thumbup.gif . Rezalci čebule imajo vse prste cele, le nohti so bolj kratkievilgrin.gif ...

Naenkrat si izginil, ko je zaseke zmanjkalo :whistle: Vsi smo bili drugi, razen zmagovalca, ki pa je bil oni ota, ki ga poznaš. :krneki:

V ocenjevanju je bila kuhna, ker ni bilo javno! Sicer pa, žal mi je za pujčeka. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naenkrat si izginil, ko je zaseke zmanjkalo whistle.gif Vsi smo bili drugi, razen zmagovalca, ki pa je bil oni ota, ki ga poznaš. ph34r.gif

V ocenjevanju je bila kuhna, ker ni bilo javno! Sicer pa, žal mi je za pujčeka. headbang.gif

Zaseka namazana "ala ATAIBA" je bla res super, ostaliga se itak nea spomnim, morm pa slike pogledat, pa bom vio če je kaj za objavittrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaseka namazana "ala ATAIBA" je bla res super, ostaliga se itak nea spomnim, morm pa slike pogledat, pa bom vio če je kaj za objavittrance_25_naughty.gif

Ti samo objavi, sigurno nisi ujel nobene na štangi v objektiv! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva z drago skoraj prišla, pa sem dobil klic, da je moj šefe dobil hčerkico.. Pa ni bilo druge, kot pa da sva šla potem k njemu na eno "kavico" :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tajnica pravi, da bom imel skoraj sigurno tisti dan frej. :whistle:

kaj imaš fajn tajnico, moja pa pravi, da je treba na urgenci delati 24 ur na dan 365 dni v letu, tako da.....žal včasih tudi jaz in ravno takrat ko je žurka v Mariboru..... :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, so-kuharska banda za pomoč in podporo!

Res smo se meli fajn in golaž je bil fantastičen .. Se mu je poznalo, da smo ga kuhali s srcem !

Pa nafojtrali smo narod, kar se za druge ekipe, ki so kuhale po receptu za "štiri osebe", ne bi moglo rečt ...

Če kdo raspolaga s kakimi fotkami, bom vesel .. Pošljite na moj mail, bom malo organiziral in objavil.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, so-kuharska banda za pomoč in podporo!

Res smo se meli fajn in golaž je bil fantastičen .. Se mu je poznalo, da smo ga kuhali s srcem !

Pa nafojtrali smo narod, kar se za druge ekipe, ki so kuhale po receptu za "štiri osebe", ne bi moglo rečt ...

Če kdo raspolaga s kakimi fotkami, bom vesel .. Pošljite na moj mail, bom malo organiziral in objavil.

Ah, neeeeee ! To sem tak skromno napisal, da moram takoj umaknit in napisati tako, kot je blo res !

Pomočniki niso bili nobena banda, ampak so bili dečki na mestu !

Pomočnik št. 1, Marvin, človek z izostenim okusom za domač kruh, lorbek, majaron, zaseko, slanino, mošt, itd - brez njega bi prireditev zgledala kot sedmina !

Marvin se je še posebej izkazal pri seckanju čebule - res, dva je ne moreta lupiti tako hitro, kakor jo Marvin reže !

Pa je Marvin pripeljal s sabo še enega pomočnika št. 1, Darkota. Darko je fejst dečko, samo brinjevec mu ne leži najboljše ... Drugače pa, "ja okom, on skokom ! "

Brez Darkota bi golaž bil siromašnješi za česen, luštrek, nariban korenček...

Moj kolega, Jani, pomočnik št. 1, sicer svetovni prvak v lupljenju čebule, pitju piva in vzdrževanju dobre kuharske klime: kapo dol ! Z atejom IBO sta se tako dobro ujela in pobratila, da sta v bodoče povabljena na vse kuharske prireditve.

Pa ata IBA (za njega sploh nisem vedel, da nam bo prišel pomagati), je pa poglavje za sebe: nič ne reče, samo pride nasmejan in prinese kišto vina ... Potisne nos pred plinski gorilnik, pove kako mora biti, naredimo po njegovem in tako se tudi izkaže za "najbolj prav !". Potem pa njegovo lupljenje čebule in mazanje zaseke ... Če ne bi zmanjkalo špeha, bi še danes sedel v Slivnici, mazal špeh in babicam pripovedoval dogodivščine ... He, he, za to se mu pa reče "ATA IBA" ! Še en pomočnik št. 1.

Tako, dragi Toteki, s tako ekipo je res mačji kašelj skuhati veliko dobrega golaža. Sem se na koncu počutil kot Jezus, ki je dvema ribama in šestimi hlebci kruha nahranil množico ...

Pa hvala vsem za dobro voljo in podporo: David + Lady Marmelade, Vangeci, Danči, Gody, Baracudek, Bremz-Penzl, Star, AtaIBA žena, Kamikazica, Niko, Fakin + frau Fakin, ...

No, vsem, tudi če sem koga nenamerno izpustil, zares HVALA za podporo !

Pa še tiha želja: dajmo to ponovit !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naenkrat si izginil, ko je zaseke zmanjkalo whistle.gif Vsi smo bili drugi, razen zmagovalca, ki pa je bil oni ota, ki ga poznaš. ph34r.gif

V ocenjevanju je bila kuhna, ker ni bilo javno! Sicer pa, žal mi je za pujčeka. headbang.gif

Eh, Marvin, stvar se razpletla najboljše, kar je za nas sploh možno !

Ne žaluj za pujčekom: prej me je klical prireditelj in pravi, da je oni zmagovalni ota, ki ga menda ata IBA pozna in je kao zmagal, prasca dal v dobrodelne namene ...

Prireditelj bo dodal še enega prasca in oba bi se naj zasukala konec meseca v Slivnici.

Nič skrbi: pridemo, požeremo kolko lahko in gremo .. Je lahko za nas še bolj ugodno ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, Marvin, stvar se razpletla najboljše, kar je za nas sploh možno !

Ne žaluj za pujčekom: prej me je klical prireditelj in pravi, da je oni zmagovalni ota, ki ga menda ata IBA pozna in je kao zmagal, prasca dal v dobrodelne namene ...

Prireditelj bo dodal še enega prasca in oba bi se naj zasukala konec meseca v Slivnici.

Nič skrbi: pridemo, požeremo kolko lahko in gremo .. Je lahko za nas še bolj ugodno ?

Pa kaj ti jaz ličim na Obeliksa!? :unsure:

Če bomo še kaj kuhali, bom počasi, samo v neki lonec še morem past.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola amigos! Que tal?

:winkiss::winkiss::winkiss:

Pred nekaj urami sem prišla domov iz Havane, s Fidelove Kube, kjer je Che glavni - vsaj v La Habani. Malo Fidela, ogromno Che-ja!

Jooooj, Kuba je ... tako posebna! A sesuta. Siromašna, opešana, pohojena, zabita v tla. Pustimo turistični Varadero, ki sploh ni Kuba, z realnostjo nima nikakšrne veze! Kuba je podeželje, odmaknjeno od Havane in sveta, Kuba je stari, turističnim očem skriti del Havane. Kakšno fascinantno, prekrasno mesto! Ampak ... zmahano, utrujeno ter propadajoče. Vsa tista kolonialna lepota, še vedno mogočna skozi bedo, ki kriči iz vsake opeke, se izgublja za vedno. Potrebovali bi sto let in bilijone dolarjev, da bi mesto obnovili. Prejšnji teden in tudi včeraj sem hodila po teh ulicah, ki jih vidite v filmu. Ry Cooder se je vozil po Havani leta 1998. In včeraj dopoldan je bil pogled na havanske ulice, trge in njihov vozni park še vedno popolnoma enak. Le nenehnega, kiselkastega smradu ni mogoče pokazati skozi film. Vse je enako, le še malce bolj propadajoče. Pa valovi so z manjšo silo butali v obalo.

Odlične glasbenike srečaš povsod. In tudi tole pesem Chan Chan, s katero so po zaslugi Ryja Cooderja bivši člani Buena Vista Social Cluba zasloveli po vsem svetu, sem slišala v živo. Noro!

In nekaj je gotovo res ... tujci zelo drago plačujemo njihovo nepopisno revščino.

Lahko noč, dragi toteki! Utrujena sem, od včeraj popoldan nisem niti zatisnila očesa. Če bom le zmogla, pridem jutri.

Ry Cooder & Buena Vista Social Club, La Habana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!