Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ko ste slišali za drugi teden in kremšnite, ste se vsi začeli šparat in danes niste bili prisotni. Še žal vam bo. headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi sedaj ti rad? Vse napisano, pa tudi o Petri, je čisto res! ph34r.gif

Ko ste slišali za drugi teden in kremšnite, ste se vsi začeli šparat in danes niste bili prisotni. Še žal vam bo. headbang.gif

Moja Kolpablush.gif !

Včeraj zvečer se je dogajalo:

prižgana TV, zraven kavča mizica s čajčkom, v kaminu prasketa ogenj, prijetna toplota, nežni pogled moje trance_14_devil2.gif ... ups, mojewub.gif, da o 2 x 4 tacah ne govorimo, ki sta imeli program cartanja. Tak fajn je blo doma po celodnevni gužvi....

Zaj pa grem na coffee.gif.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dve noči do tretjega SHADOWS PARTYa v HOTedršici.....za zabavo bos taskrbela dva odlična benda,ena teta bo imela en spešl šov s tremi izhodi,......za vas pa bomo pripeljali exkluzivno tudi presenečenje.....za pit bo za jest pa tud............tko da še enkrat vabljeni ta PETEK...v vroče HOTeje

post-265-125914947686_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da ne bomo Moto-toteki vedno tekmovali v tem, kdo zjutraj prej vstane in pošlje post na forum, odpiram tekmovanje, kdo gre zvečer prej spat ..

Sedaj je uraj 21.45, ampak to niti slučajno ni moj rekord ! Ta se giblje tam okoli 20.00 - 20.30.

Tako me je naučil deda: zvečer hitro spat, vjutro pa zgodaj auf !

Popravljeno . Popravil Mohorko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da ne bomo Moto-toteki vedno tekmovali v tem, kdo zjutraj prej vstane in pošlje post na forum, odpiram tekmovanje, kdo gre zvečer prej spat ..

Sedaj je uraj 21.45, ampak to niti slučajno ni moj rekord ! Ta se giblje tam okoli 20.00 - 20.30.

Tako me je naučil deda: zvečer hitro spat, vjutro pa zgodaj auf !

amater :)

Jaz sploh nimam rekorda, ker zaspim kjerkoli, kadarkoli, kakorkoli ... (najbolj zabavno je to početi na avtocesti :) )

Samo da noben ne stopi 51m v mojo bližino, ker potem se pa v trenutku zbudim in nemrem več nazaj zaspat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amater smile.gif

Jaz sploh nimam rekorda, ker zaspim kjerkoli, kadarkoli, kakorkoli ... (najbolj zabavno je to početi na avtocesti smile.gif )

Samo da noben ne stopi 51m v mojo bližino, ker potem se pa v trenutku zbudim in nemrem več nazaj zaspat.

me naučiš kak se da tako hitro zaspattrance_33_sleep.gif

ker mene jebe nespečnost ze cel mesecheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak dan spij gajbo pira, pa boš spal kot dojenček...

Točno ! V tem je skrivnost: prideš iz službe scagan, ob šestih zvečer poješ kosilo, spiješ pivo, se zvališ na kavč in ga ni junaka, ki bi ti lahko preprečil dober spanec !

To je zimska varianta. Poletna se razlikuje samo v tem, da spiješ dve pivi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno ! V tem je skrivnost: prideš iz službe scagan, ob šestih zvečer poješ kosilo, spiješ pivo, se zvališ na kavč in ga ni junaka, ki bi ti lahko preprečil dober spanec !

To je zimska varianta. Poletna se razlikuje samo v tem, da spiješ dve pivi ...

...in če po vsem tem še ena "izsesa življenje" iz tebe, se do jutra prav gotovo ne prebudiš več... :whistle::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in če po vsem tem še ena "izsesa življenje" iz tebe, se do jutra prav gotovo ne prebudiš več... :whistle::blush:

Samo pol ona ne more spati, ali pa ima slab zadah. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem komaj videl, 10€?

GROZNOO slap.gif

nea pridem!

Čuj, sem mogoče našel neko rešitev ...

Mene je tudi cuknilo, ko sem videl 10€, pa sem si mislil, kak bi blo fajn, če bi kdo imel rojstni dan 1.12. ..

Pa pogledam po forumu za eno leto nazaj in ... bingo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo pol ona ne more spati, ali pa ima slab zadah. :whistle:

Če da kaj na sebe, pol si zadah itak takoj popravi s pirom, pariško in trdokuhanimi jajci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo pol ona ne more spati, ali pa ima slab zadah. whistle.gif

In kdaj smo se po "izsesavanju življenja" vprašali, kak se pol "one" počutijo.....boli nas k....eek.gifblush.giftrance_17_emot-angel.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, sem mogoče našel neko rešitev ...

Mene je tudi cuknilo, ko sem videl 10€, pa sem si mislil, kak bi blo fajn, če bi kdo imel rojstni dan 1.12. ..

Pa pogledam po forumu za eno leto nazaj in ... bingo !

Zdaj pa si se "vsral" ko si vido 10€|???

124496_1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdaj smo se po "izsesavanju življenja" vprašali, kak se pol "one" počutijo.....boli nas k....eek.gifblush.giftrance_17_emot-angel.gif

eek.gif ....... trance_32_shutup.gif

trance_19_hmm.giftrance_17_emot-angel.gif

trance_34_sleepy.gif

Kaj zaj moram pisat? Kdaj grem v pojstlo ali spat trance_11_confused.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak ste brezvezni! Uživate, medtem ko eni delamo:( Rabim dva kubika šodra, če ma kdo kake veze VANGA? Pa pol čez vikend betoniram štenge :)...

Lepo se mejte, pa uživajte namesto mene :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak ste brezvezni! Uživate, medtem ko eni delamo:( Rabim dva kubika šodra, če ma kdo kake veze VANGA? Pa pol čez vikend betoniram štenge smile.gif...

Lepo se mejte, pa uživajte namesto mene smile.gif

Kaj nimaš ti zraven hiše šoderjame?whistle.gif

Aja, sem že nazaj...trance_33_sleep.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdaj smo se po "izsesavanju življenja" vprašali, kak se pol "one" počutijo.....boli nas k....eek.gifblush.giftrance_17_emot-angel.gif

saj tu ni vprašanja....."one" se počutijo tako hooray.giftrance_43_wavetowel2.gif ......... vi še 10 minut po akciji približno tak zgledate eek.gifblink.gifwacko.gif ........je pa čisto normalno, da vas potem vsaj en dan boli k.... grim.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom komentirala medvedjega spanca dotičnih, v glavnem, opažam, da vam beseda teče ... pri totekih očitno prednjačijo klepetuljci.

:whistle::D

:hmm:... kake stipse ste ... skrbi vas 10€? Pa sem le pavšalni znesek omenila, v resnici bo ceha velikooo višjaaaa ... :whistle::P).

Kakorkoli že, 1. december se bliža.

:OK::yea1:

Lahko noč, banda razturana!

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom komentirala medvedjega spanca dotičnih, v glavnem, opažam, da vam beseda teče ... pri totekih očitno prednjačijo klepetuljci.

whistle.gifbiggrin.gif

trance_19_hmm.gif... kake stipse ste ... skrbi vas 10€? Pa sem le pavšalni znesek omenila, v resnici bo ceha velikooo višjaaaa ... whistle.giftongue.gif).

Kakorkoli že, 1. december se bliža.

trance_40_thumbup.giftrance_43_wavetowel2.gif

Lahko noč, banda razturana!

židi whistle.gifwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sn ču da bom za 10 ojrof dobo gajbo pira, liter šnopsa, polovjak vina pa pol pujčeka trance_25_naughty.gif , čebulo si bom pa sebo prneso worship.gif ...

zaj se samo hitro zmente keri mi je vse gnar dužn, da pol neo gužve ko bo treba plačat evilgrin.gif .

Upam da ste celi pajzl rezervirali, ker ftisti lukji itak neo placa za fse trance_05_banana.gif

Pa še neke...

Da neo keri hantle delo predn jaz priemtrance_09_box.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....................

Da neo keri hantle delo predn jaz priemtrance_09_box.gif

Prvi, ki mi bo jutri reko dedaIBA, bo dobo trance_06_beer2.giftrance_07_beerchug.gif ....

ta mladi so šli za Maribor, z mojo sva si natočla travaričko, če bo dete meni podobno nebo nič hudega, samo da bo zdrav ....tongue.gif .

Zaj pa grema z mojo dalje grist nohte in zijat telefon inlove.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!