Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Prvi, ki mi bo jutri reko dedaIBA, bo dobo trance_06_beer2.giftrance_07_beerchug.gif ....

ta mladi so šli za Maribor, z mojo sva si natočla travaričko, če bo dete meni podobno nebo nič hudega, samo da bo zdrav ....tongue.gif .

Zaj pa grema z mojo dalje grist nohte in zijat telefon inlove.gif

Hej, želim mnogo sreče, v bistvu IBI, ker baje dedi bolj trpijo, ko so tak dolgo lačni.

Podoben bo pa ziher tebi, saj ti IBA tudi je. (saj si ti bil pred 30l poštar? :unsure: )

Pa kaj si ti nor, Boki bo jutri pokal po šivih. :naughty:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, želim mnogo sreče, v bistvu IBI, ker baje dedi bolj trpijo, ko so tak dolgo lačni.

Podoben bo pa ziher tebi, saj ti IBA tudi je. (saj si ti bil pred 30l poštar? :unsure: )

Pa kaj si ti nor, Boki bo jutri pokal po šivih. :naughty:

IBA je pa ja cela mama... :evilgrin: :fredy: :hmm:

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, želim mnogo sreče, v bistvu IBI, ker baje dedi bolj trpijo, ko so tak dolgo lačni.

Podoben bo pa ziher tebi, saj ti IBA tudi je. (saj si ti bil pred 30l poštar? unsure.gif )

Pa kaj si ti nor, Boki bo jutri pokal po šivih. trance_25_naughty.gif

He-he!!!!

Točno tak!

Ob 23,33 sem postal deda. Dečko je že po nekaj sekundah zatulo, ker mu niso dali male travarice ali malega piratrance_13_cry.gif. Dedijev vnuktrance_40_thumbup.gif !!!! Čez 15 minut pa se je že čulo, ko je delal brmbrmbrmbrm....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he!!!!

Točno tak!

Ob 23,33 sem postal deda. Dečko je že po nekaj sekundah zatulo, ker mu niso dali male travarice ali malega piratrance_13_cry.gif. Dedijev vnuk:OK: !!!! Čez 15 minut pa se je že čulo, ko je delal brmbrmbrmbrm....

Čestitke vsem skupaj z najine strani!

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil Motorist76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he!!!!

Točno tak!

Ob 23,33 sem postal deda. Dečko je že po nekaj sekundah zatulo, ker mu niso dali male travarice ali malega piratrance_13_cry.gif. Dedijev vnuktrance_40_thumbup.gif !!!! Čez 15 minut pa se je že čulo, ko je delal brmbrmbrmbrm....

Deeeeeddaaaaaa IIIIIIBBBBAAAAA, kaj bom dobo pir?:beer2: :beer2: :beer2:

Iskrene četstitke vsem, še posebaj mamici, babici, ateju, dedeju pa kakšen dan dva ali tri ne bo lahko.

Nazdravje na IBA Junior!! :kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he!!!!

Točno tak!

Ob 23,33 sem postal deda. Dečko je že po nekaj sekundah zatulo, ker mu niso dali male travarice ali malega piratrance_13_cry.gif. Dedijev vnuktrance_40_thumbup.gif !!!! Čez 15 minut pa se je že čulo, ko je delal brmbrmbrmbrm....

Čestitke IBI, mamici pa dediju in babici.

Najbolj pa malemu korenjaku ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he!!!!

Točno tak!

Ob 23,33 sem postal deda. Dečko je že po nekaj sekundah zatulo, ker mu niso dali male travarice ali malega piratrance_13_cry.gif. Dedijev vnuktrance_40_thumbup.gif !!!! Čez 15 minut pa se je že čulo, ko je delal brmbrmbrmbrm....

Čestitamo dedaIBA, pa novopečeni ataIBA pa seveda maliIBA worship.gif , pa da na boljše polovice in mamice ne pozabim wub.gif ...

...to pomeni vreme danes: vlažno trance_06_beer2.gif , mokro trance_07_beerchug.gif , nestabilno drunk.gif , ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he!!!!

Točno tak!

Ob 23,33 sem postal deda. Dečko je že po nekaj sekundah zatulo, ker mu niso dali male travarice ali malega piratrance_13_cry.gif. Dedijev vnuk:OK: !!!! Čez 15 minut pa se je že čulo, ko je delal brmbrmbrmbrm....

Čestitke mamici, novemu AtaIBA in pa seveda DedaIBA in njegovi :wub:!!!

:kva2::OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :kva2:

D.

Popravljeno . Popravil davidg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he!!!!

Točno tak!

Ob 23,33 sem postal deda. Dečko je že po nekaj sekundah zatulo, ker mu niso dali male travarice ali malega piratrance_13_cry.gif. Dedijev vnuktrance_40_thumbup.gif !!!! Čez 15 minut pa se je že čulo, ko je delal brmbrmbrmbrm....

Čestitke vsem skupaj!

Tak, sedaj pač morate šiftat predpone pred IBA, da bo plac za malega IBEKA!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he!!!!

Točno tak!

Ob 23,33 sem postal deda. Dečko je že po nekaj sekundah zatulo, ker mu niso dali male travarice ali malega piratrance_13_cry.gif. Dedijev vnuktrance_40_thumbup.gif !!!! Čez 15 minut pa se je že čulo, ko je delal brmbrmbrmbrm....

Čestitkam! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he!!!!

Točno tak!

Ob 23,33 sem postal deda. Dečko je že po nekaj sekundah zatulo, ker mu niso dali male travarice ali malega piratrance_13_cry.gif. Dedijev vnuktrance_40_thumbup.gif !!!! Čez 15 minut pa se je že čulo, ko je delal brmbrmbrmbrm....

Čestitke vsem, najbolj pa tebi, ker vem da nisi škrtica in boš obrno ene par rund!!! :D

Še enkrat, čestitke!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DedaIba ziba.............trance_40_thumbup.giftrance_40_thumbup.giftrance_40_thumbup.gif

its-a-boy.jpg

Čestitke in veliko lepih trenutkov!!!

Sem vedela, da moram na Fakina počakati... in sploh danes na forum pogledat, kaj se dogaja.

KONČNO JE MED NAMI. KAKO MU JE IME?? In dajte mu lupčka na lička v mojem imenu.

ČESTITKE še BABICI in MAMICI ter ATIJU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo šalabajzari !

Kaj je v ponedeljek ali torek kaka fura v planu ?

Ka je zaj pubec, kak si?? Ti bo deda KTM-a kupo, al boš rajš BMW-ja vozo??worship.giftrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka je zaj pubec, kak si?? Ti bo deda KTM-a kupo, al boš rajš BMW-ja vozo??worship.giftrance_25_naughty.gif

Eeeeehhh, penfeji pa katejemi so za stare dedeje. Jaz bi dečega dukateja. Grem zaj ajo-ajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeeehhh, penfeji pa katejemi so za stare dedeje. Jaz bi dečega dukateja. Grem zaj ajo-ajo.

pubec, IBAđunior ... ne verjamet tem starim dedom, ko boš mel Yamaho, boš zadovoljen, plenice ti dol potegne in hkrati rit obriše, tok šiba :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, genijitrance_21_laughing1.gif !!!!

Že tak mam rahel želodček od dopoldanskegadrunk.gif .... zaj mi je pa še na mehur vdarlo, ko sem prebral nakladačetongue.gif ....

Taki pač smo in prav je taktrance_40_thumbup.gif .

Aja, zaj grem pa počivattrance_17_emot-angel.gif z babico whistle.gif......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!